|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Slike djece na internetu
6.7.2013 0:54:10   
Dalia_88
Ja stavljam slike bebine na fb i ne vidim kako ce neko to zloupotrijebiti.
Skoro je mamina tetka prokomentarisala to sto stavljam slike bebine. E pa da hoce meni reci sta, dobila bi adekvatan odgovor.

Sestra mi je daleko od mene kao i muzev brat tako da povremeno stavim po 2-3 slike da je vide ko ne moze uzivo. Ne vidim nista lose u tome. Moje dijete je moj ponos i sto da to drugi ne znaju i ne vide.
Koja je razlika kad idem gradom pa nepoznati ljudi gledaju u dijete pa jos neki pridju i tepaju djetetu. Trebam li ljudima govorit da mi ne gledaju dijete user posted image

Sve moje drugarice na fb koje imaju djecu imaju i slike djeteta na fb. To je sasvim normalna stvar.


_____________________________

05.01.2013 23:50 Moja Dalia
Znaš li milo moje da te volim najviše na svijetu, da dok dišem, tako će biti...
Kad posustajem i počnem gubiti nadu, pogled na tebe, na tvoj osmijeh vraća mi vjeru u bolje sutra..

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Slike djece na internetu
6.7.2013 0:54:44   
amra_sa
Jasmina kad se voliš hvalit, dedera nam i ovdje metni svoju sliku i sliku svoje bebare, pokažite se, da vas vidimo. user posted image

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu jasminaxx)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Slike djece na internetu
6.7.2013 2:05:38   
jasminaxx
Ih pa vi mi niste frendovi!! :) valjda uspijem sa moba, a ako ne, stignem jednom i do laptopa, nadam se...

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Slike djece na internetu
6.7.2013 7:21:56   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: Hannica

user posted image
A nekad sam i ja bila jedna od ovih mama.user posted image


Sve smo user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Slike djece na internetu
6.7.2013 7:34:29   
bebacha
ova me slika uvijek nasmije pravouser posted image user posted image

ja stavljam slike djece na face al nwe stalno i pod "must"
nego et kad mi naumpadne,naravno zna se koje se slike mogu stavit na netu
al vala smori kad roditelj stavi alkbum od 70 slika a od toga sve slike haman iste,samo beba pomjera obrvuuser posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Slike djece na internetu
6.7.2013 8:06:36   
teacher75
i ja sam ludjak koji vjerovatno smara druge sa stotinama albuma al boli me briga za druge. nek ne gleda kome se ne svidjauser posted image stavljam skoro sve slike na fb jer volim da ih imam negdje da se ne izgube buduci da nemam vremena da sve slike izradjujem a komp moze riknuti u sekundi pa mi je ovako sigurnije da cu ih sacuvati. uz to, imam prijatelja i rodbine vani i oni vole da su updatovaniuser posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 6.7.2013 8:07:08 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Slike djece na internetu
6.7.2013 8:15:06   
bebacha
Ma ja kazem uvijek ima opcija da nevidi necije objave i ok mi je postavljat slike i ja volim pregledat slike svoji prijatelja,pogotovo djece
al stvarno nevidim svrhu postavit 20 slika bebe od 6 mjeseci,znaci na prvoj slici beba sjedi i na sljedeci 19 il pomjeri malo ruku ili se malo nasmije
i et tako 20 slika

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Slike djece na internetu
6.7.2013 8:26:02   
smajli80
Moja rodica imasina 2dana starijeg od mog i otkako se rodio svakih 5 dana postavlja po najmanje 10 slika.Primjer djete kosi travu sa plastčnom kosilicom iz 5 uglova ,onda igra se u pjesku 12 slika i tako redom ima ih na stotine-malo smarajućeuser posted image

Lično stavim po par sličica jednom u dva mjeseca a i nisam nešto posebno aktivna na FBuser posted image

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Slike djece na internetu
6.7.2013 8:28:30   
bebacha

IZVORNA PORUKA: smajli80

Moja rodica imasina 2dana starijeg od mog i otkako se rodio svakih 5 dana postavlja po najmanje 10 slika.Primjer djete kosi travu sa plastčnom kosilicom iz 5 uglova ,onda igra se u pjesku 12 slika i tako redom ima ih na stotine-malo smarajućeuser posted image

Lično stavim po par sličica jednom u dva mjeseca a i nisam nešto posebno aktivna na FBuser posted image


eh o tome pricam
jedna slika i 100 uglova

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Slike djece na internetu
6.7.2013 8:32:05   
smajli80

IZVORNA PORUKA: bebacha

eh o tome pricam
jedna slika i 100 uglova



Ma da bolan-smaraju ljudiuser posted image

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Slike djece na internetu
6.7.2013 8:35:31   
teacher75
i ja tako znam nekad postaviti 3-4 slicne slike jednostavno zato sto mi je tesko odabrati najljepsu, sve mi lijepeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Slike djece na internetu
6.7.2013 8:41:12   
bebacha

IZVORNA PORUKA: teacher75

i ja tako znam nekad postaviti 3-4 slicne slike jednostavno zato sto mi je tesko odabrati najljepsu, sve mi lijepeuser posted image


ja se nekako uvijek vodim onom da nije svakom moje dijete lijepo ko meni
i ja uvijek imam obicaj prvo otvorit album,ono da mi prikaze sve slike pa onda pregledam po jednu
ako vidim puno tih isti slika ja i ne pregledam
jednostavno meni je simpa tih 10 isti slika kad je moje dijete u pitanju al znam da drugima nije

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Slike djece na internetu
6.7.2013 8:50:27   
teacher75
a mene boli briga za druge, stavljam ih prvenstveno zbog sebe i zivim za sebe ne za druge. znali su mi neki reci da pretjerujem sa slikama, a ja kazem ako ti smeta ne gledajuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Slike djece na internetu
6.7.2013 8:56:45   
Marija13

IZVORNA PORUKA: teacher75

a mene boli briga za druge, stavljam ih prvenstveno zbog sebe i zivim za sebe ne za druge. znali su mi neki reci da pretjerujem sa slikama, a ja kazem ako ti smeta ne gledajuser posted image

Potpisujem user posted image user posted image user posted image
kad ja mogu gledati svakodnevno šta je neko jeo, kuhao i mezio....ako mu smetaju slike mog djeteta idi na "hide" i riješen problem!

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Slike djece na internetu
6.7.2013 8:59:29   
bebacha

IZVORNA PORUKA: Marija13


IZVORNA PORUKA: teacher75

a mene boli briga za druge, stavljam ih prvenstveno zbog sebe i zivim za sebe ne za druge. znali su mi neki reci da pretjerujem sa slikama, a ja kazem ako ti smeta ne gledajuser posted image

Potpisujem user posted image user posted image user posted image
kad ja mogu gledati svakodnevno šta je neko jeo, kuhao i mezio....ako mu smetaju slike mog djeteta idi na "hide" i riješen problem!


ne kontate vi nijedna na sto ja mislim
nije uopste stvar u slikama djeca

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Slike djece na internetu
6.7.2013 12:48:40   
sabinos

IZVORNA PORUKA: jasminaxx

Ja sam svojevremeno bila manijak sa zaštitama na FB, imam 20 grupa sa različitim nivoima preglednosti, a prvu bebeću sliku sam izbacila kad joj je bilo tri mjeseca. Al zato kad me pročepilo, nikad nisam stala :) Sad imam čitav album, vide ga svi prijatelji i ne kačim slike radi raje koja je vani nego zato što volim da se hvalim i uživam u tome. Tačno mi dođe da izbrišem iz prijatelja ove što mi nisu lajkali :))) A budala i kretena će vazda biti - i na FB, i ispred kuće, i gdje god da odem. Samo što neću ja svoj život i svoje merake prilagođavati njima... Ovo dijete je prosto toliko slatko i smiješno (mašala)da je grehota ne pokazivati ga na svakom koraku :)

ja sve ponovo citam i kontam nisam dobro razumjela user posted image

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu jasminaxx)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Slike djece na internetu
6.7.2013 13:01:04   
minja_
IZVORNA PORUKA: sabinos


IZVORNA PORUKA: jasminaxx

Ja sam svojevremeno bila manijak sa zaštitama na FB, imam 20 grupa sa različitim nivoima preglednosti, a prvu bebeću sliku sam izbacila kad joj je bilo tri mjeseca. Al zato kad me pročepilo, nikad nisam stala :) Sad imam čitav album, vide ga svi prijatelji i ne kačim slike radi raje koja je vani nego zato što volim da se hvalim i uživam u tome. Tačno mi dođe da izbrišem iz prijatelja ove što mi nisu lajkali :))) A budala i kretena će vazda biti - i na FB, i ispred kuće, i gdje god da odem. Samo što neću ja svoj život i svoje merake prilagođavati njima... Ovo dijete je prosto toliko slatko i smiješno (mašala)da je grehota ne pokazivati ga na svakom koraku :)

ja sve ponovo citam i kontam nisam dobro razumjela user posted image



a ja opet citam cijelo jutro komentare na ovaj post (i na mjestu i na nemjestu) i ne mogu da vjerujem gdje je nestao smisao za humor.

Ne razumijem, zena je ostavila smajlije na pravim mjestima i njen post je za mene duhovit a ne za cudjenje. I to duhovit na vlastiti racun, sto je tako rijetko vidjeti ovdje na RR, gdje se uglavnom podsmijeva drugome.
Isto kao da objasnjavas zasto je vic smjesan - e pa ja sam shvatila da se jedna jako duhovita zena iskarikirala i namjerno prenaglasila svoju potrebu za slikama na FB, a posebno reakciju na nereakcijuuser posted image . I nista vise.


< Poruku je uredio minja_ -- 6.7.2013 13:02:36 >

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Slike djece na internetu
6.7.2013 13:11:27   
jasminaxx
Joj joj Sabinos... Probaj još jednom, pa možda shvatiš da je šala ;)
A nervira me svaki album sa istim slikama, i bebe, i svadbe, i rođendani, i more i sve. Mada, nigdje ne piše da moram gledati sve slike, svakom njegovo!

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Slike djece na internetu
6.7.2013 13:34:13   
Medić*
IZVORNA PORUKA: minja_

IZVORNA PORUKA: sabinos


IZVORNA PORUKA: jasminaxx

Ja sam svojevremeno bila manijak sa zaštitama na FB, imam 20 grupa sa različitim nivoima preglednosti, a prvu bebeću sliku sam izbacila kad joj je bilo tri mjeseca. Al zato kad me pročepilo, nikad nisam stala :) Sad imam čitav album, vide ga svi prijatelji i ne kačim slike radi raje koja je vani nego zato što volim da se hvalim i uživam u tome. Tačno mi dođe da izbrišem iz prijatelja ove što mi nisu lajkali :))) A budala i kretena će vazda biti - i na FB, i ispred kuće, i gdje god da odem. Samo što neću ja svoj život i svoje merake prilagođavati njima... Ovo dijete je prosto toliko slatko i smiješno (mašala)da je grehota ne pokazivati ga na svakom koraku :)

ja sve ponovo citam i kontam nisam dobro razumjela user posted image



a ja opet citam cijelo jutro komentare na ovaj post (i na mjestu i na nemjestu) i ne mogu da vjerujem gdje je nestao smisao za humor.

Ne razumijem, zena je ostavila smajlije na pravim mjestima i njen post je za mene duhovit a ne za cudjenje.[/b] I to duhovit na vlastiti racun, sto je tako rijetko vidjeti ovdje na RR, gdje se uglavnom podsmijeva drugome.
Isto kao da objasnjavas zasto je vic smjesan - e pa ja sam shvatila da se jedna jako duhovita zena iskarikirala i namjerno prenaglasila svoju potrebu za slikama na FB, a posebno reakciju na nereakcijuuser posted image . I nista vise.




Slazem se :)


< Poruku je uredio medic slatki -- 6.7.2013 13:35:09 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Slike djece na internetu
6.7.2013 13:41:18   
sabinos

IZVORNA PORUKA: jasminaxx

Joj joj Sabinos... Probaj još jednom, pa možda shvatiš da je šala ;)
A nervira me svaki album sa istim slikama, i bebe, i svadbe, i rođendani, i more i sve. Mada, nigdje ne piše da moram gledati sve slike, svakom njegovo!

u pravu si.izvini.nisam dobro vidjela ove smajlije.ok ako hoces da se nasalis ali meni nesto upade u oci ono -steta ga je ne pokazati koliko je sladak.meni je svaka beba slatkauser posted image

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu jasminaxx)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Slike djece na internetu
6.7.2013 13:58:18   
minja_
a meni se tom recenicom jasminaxx bas simpaticno nasalila na svoj racun, sa nasom zaljubljenosti u nasu prekrasnu savrsenu djecu user posted image

< Poruku je uredio minja_ -- 6.7.2013 14:01:05 >

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Slike djece na internetu
6.7.2013 15:48:12   
Neca xxx

IZVORNA PORUKA: minja_

IZVORNA PORUKA: sabinos


IZVORNA PORUKA: jasminaxx

Ja sam svojevremeno bila manijak sa zaštitama na FB, imam 20 grupa sa različitim nivoima preglednosti, a prvu bebeću sliku sam izbacila kad joj je bilo tri mjeseca. Al zato kad me pročepilo, nikad nisam stala :) Sad imam čitav album, vide ga svi prijatelji i ne kačim slike radi raje koja je vani nego zato što volim da se hvalim i uživam u tome. Tačno mi dođe da izbrišem iz prijatelja ove što mi nisu lajkali :))) A budala i kretena će vazda biti - i na FB, i ispred kuće, i gdje god da odem. Samo što neću ja svoj život i svoje merake prilagođavati njima... Ovo dijete je prosto toliko slatko i smiješno (mašala)da je grehota ne pokazivati ga na svakom koraku :)

ja sve ponovo citam i kontam nisam dobro razumjela user posted image



a ja opet citam cijelo jutro komentare na ovaj post (i na mjestu i na nemjestu) i ne mogu da vjerujem gdje je nestao smisao za humor.

Ne razumijem, zena je ostavila smajlije na pravim mjestima i njen post je za mene duhovit a ne za cudjenje. I to duhovit na vlastiti racun, sto je tako rijetko vidjeti ovdje na RR, gdje se uglavnom podsmijeva drugome.
Isto kao da objasnjavas zasto je vic smjesan - e pa ja sam shvatila da se jedna jako duhovita zena iskarikirala i namjerno prenaglasila svoju potrebu za slikama na FB, a posebno reakciju na nereakcijuuser posted image . I nista vise.



Upravo tako minja. I meni je jasminin post bas simpatičan i duhovit i zato se čudim komentarima. user posted image
nemojte sve bukvalno tumačiti. user posted image

_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Slike djece na internetu
6.7.2013 20:35:12   
jasminaxx
Minja, Neca, zapravo vi niste shvatile - moje dijete je STVARNO najslađe. Mis' im, samo sam realna... :))

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Slike djece na internetu
6.7.2013 22:31:26   
Neca xxx

IZVORNA PORUKA: jasminaxx

Minja, Neca, zapravo vi niste shvatile - moje dijete je STVARNO najslađe. Mis' im, samo sam realna... :))


Naravno da si realna. user posted image

Znaš kako se ono kaže: Kada je ovako lijepo meni, kako li je tek lijepo selu. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu jasminaxx)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Slike djece na internetu
6.7.2013 22:32:24   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Neca xxx


IZVORNA PORUKA: jasminaxx

Minja, Neca, zapravo vi niste shvatile - moje dijete je STVARNO najslađe. Mis' im, samo sam realna... :))


Naravno da si realna. user posted image

Znaš kako se ono kaže: Kada je ovako lijepo meni, kako li je tek lijepo selu. user posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *