|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Baby Shower
5.1.2012 20:17:12   
Anoniman
...i ja bih bananice ovaj običaj uvela za drugarice i rodice a onaj naš običaj- koverte zadržala za stariju raju..jesam skromnauser posted image

Iman stvarno je preslatko ovo sveuser posted image


(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Baby Shower
5.1.2012 20:18:04   
vjestica
IZVORNA PORUKA: teacher75

a ima jos jedna negativna strana, znam o da je ima dosta slucajeva da se dr zeznu oko spola (evo npr nasa hanady-oba puta joj rekli da je user posted image a rodila user posted image ) e zamislite sada da vam svi nakupuju sve te silne stvari za user posted image a rodite user posted image

to je jedan od razloga što nisam oduševljena tim unaprijed
nije se jednom desilo da pogriješe spol
meni su 6 različitih ljekara rekli da je cura, i ja sam pripremila sve rozo, pa  da su fulili spol, izašao bi dječak u rozom user posted image
i ja sam prije poroda većinu toga pripremila, ono glavno tj dogovorila se sa familijom i bliskim prijateljima šta će ko kupiti


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 27
   [Obrisana poruka]
5.1.2012 20:18:34   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Baby Shower
5.1.2012 20:18:45   
teacher75

IZVORNA PORUKA: bananica

pa mogu se sve sazvati i nakon poroda


a zasto nakon poroda??? sta fali ranije?


pa meni fali-vec sam napisala u svojim prijasnjim postovima zasto sam protiv toga kupovanja unaprijed

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Baby Shower
5.1.2012 20:21:07   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: teacher75

a ima jos jedna negativna strana, znam o da je ima dosta slucajeva da se dr zeznu oko spola (evo npr nasa hanady-oba puta joj rekli da je user posted image a rodila user posted image ) e zamislite sada da vam svi nakupuju sve te silne stvari za user posted image a rodite user posted image


Pa s obzirom da u Americi uglavnom idu na 3D i 4d, ne vjerujem da doktori fulaju...a uostalom ima i puno onih neutralnih žutih i zelenih unisex oblekica, pogovoto kod njih.

Doduše, to se u Americi u pravi biznis razvio od tih silnih baby showera...ali meni se sviđa ideja.


vjerujem da je i hanady isla na 3d al eto fulali joj, ima jos slucajeva za koje sam cula u okolini, nije to bas 100%sigurno, a ja vidim u filmovima itd da bas i ne kupuju te neutralne stvari nego bas bude sve u znaku user posted image ili user posted image (zavisno sta misle da je)

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Baby Shower
5.1.2012 20:24:43   
bananica
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Iman83

Joj Tiki, zašto tako crno...ak će šta biti biti će, pa pripremila ti sve ili ne...

Maloprije na Fb gledam slike s baby showera prijateljice iz SAD-a i preslatko izgleda...tortice, kolačići, pokloni, igre, druženja...voljela bih da se takav običaj i kod nas ustali...user posted image


ma ne znam, al ni ja ni mm ne volimo unaprijed nista, radovacemo se abd kad se rodi i nakupovati svega, ima vremena...znam da ce biti sto mora biti ali mislim da bi mi nedajboze bilo 1000 puta gore u toj situaciji da dodjem kuci a ono sve me ceka a bebe nigdjeuser posted image za ludnice



ne znam, ja inace nikad ne mislim crno, kod mene je sve pozitivnouser posted image

a sad sto se tice tih ne daj Boze situacija, ima neko ko bi sve iz kuce sklonio i prije dolaska iz bolnice

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Baby Shower
5.1.2012 20:27:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: bananica

pa mogu se sve sazvati i nakon poroda


a zasto nakon poroda??? sta fali ranije?


pa meni fali-vec sam napisala u svojim prijasnjim postovima zasto sam protiv toga kupovanja unaprijed
a joj ticerko...uvijek postoji rizik...pa i kaaad se dijete rodi i dodje kuci....meni je glupo kupovati i radovati se u prvoj sedmici trudnoce...tj. dok ne izadjes iz treceg mj...a sve poslije...nije vise...neces razmisljati o najgorem...treba misliti pozitivno...a pravljenje "gnijezda" je jedno od dobrih stvari...stvari koje opustaju svaku buducu majku...i koje je cine sretnom...Ne kazem ja da se tragedije ne desavaju...ali isto tako ima i drugih ukucana, familije, prijatelja...koji kod takvih, ne daj boze, situacija mogu odnjeti sve stvari...ili ti ga sakriti

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Baby Shower
5.1.2012 20:29:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Iman83

Joj Tiki, zašto tako crno...ak će šta biti biti će, pa pripremila ti sve ili ne...

Maloprije na Fb gledam slike s baby showera prijateljice iz SAD-a i preslatko izgleda...tortice, kolačići, pokloni, igre, druženja...voljela bih da se takav običaj i kod nas ustali...user posted image


ma ne znam, al ni ja ni mm ne volimo unaprijed nista, radovacemo se abd kad se rodi i nakupovati svega, ima vremena...znam da ce biti sto mora biti ali mislim da bi mi nedajboze bilo 1000 puta gore u toj situaciji da dodjem kuci a ono sve me ceka a bebe nigdjeuser posted image za ludnice



ne znam, ja inace nikad ne mislim crno, kod mene je sve pozitivnouser posted image

a sad sto se tice tih ne daj Boze situacija, ima neko ko bi sve iz kuce sklonio i prije dolaska iz bolnice

potpisujem

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 33
   [Obrisana poruka]
5.1.2012 20:30:31   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Baby Shower
5.1.2012 20:31:01   
teacher75
meni su drugi napravili gnijezdo i mene sve docekalo na gotovo, meni super, svako radi kako njemu odgovarauser posted image ja sam se obradovala tome, nakon 3 mjeseca sam sama kupovala sta mi se svidjelo, ionako su one prve stvarcice (za prva 3 mj.) bodiji i gegice uglavnom, a nakon toga sam sama kupovala sminkerske stvari koje su mi se svidjaleuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Baby Shower
5.1.2012 20:34:39   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Arijana2

Drage mame sta vi mislite o ovom americkom obicajuuser posted image kod nas je to jos uvjek ne aktuelno ali kad se sjetim kako izgleda kad svi gosti pocnu stizati dan ili par dana poslije porodjaja u posjet ova ideja Baby Showera uopste ne izgleda tako lose.Sta vi mislite o tom user posted image



super ideja ali da se umjesto igracaka i prnjica daje "koverta" ili uplata na ZR ...pa da svaki roditelj moze pohraniti MC za svoju bebu user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Baby Shower
5.1.2012 20:34:54   
Anoniman
ocigledno su ljudi razlicitiuser posted image
meni da je neko drugi birao boje ja bih poludila...soba je morala izgledati kako sam zamislila... od boje zidova do namjestaja...gegice samo one koje se meni svidjaju...dekice i ostalo...sve sto sam drugim ostavila da kupe rekla sam im tacno gdje mogu naci i koje je bojeuser posted image ...jA JESAM TESKA...PReZNAJEMuser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 37
   [Obrisana poruka]
5.1.2012 20:35:52   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Baby Shower
5.1.2012 20:37:59   
teacher75
znam ja na sta ti mislis, ja sam posebna sorta, meni je bilo samo da hodam vani pred porod, kucanski poslovi mi nisu pali napamet, mm je morao to sve sam sredit kad sam otisla da se porodim (rodila 6 dana ranije). sada namjeravam angazovati tetu da mi sve sredi u stanu (generalku)- sama se ponudilauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Baby Shower
5.1.2012 20:38:34   
bananica
IZVORNA PORUKA: dadada

ocigledno su ljudi razlicitiuser posted image
meni da je neko drugi birao boje ja bih poludila...soba je morala izgledati kako sam zamislila... od boje zidova do namjestaja...gegice samo one koje se meni svidjaju...dekice i ostalo...sve sto sam drugim ostavila da kupe rekla sam im tacno gdje mogu naci i koje je bojeuser posted image ...jA JESAM TESKA...PReZNAJEMuser posted image



ti kao da o meni pricasuser posted image user posted image

ni ja nisam dala nikome nista bez mene da kupi, to mi je bila ogromna radost, bas sam uzivala birajuci, cak i neku sitnicu

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Baby Shower
5.1.2012 20:40:42   
teacher75

IZVORNA PORUKA: dadada

ocigledno su ljudi razlicitiuser posted image
meni da je neko drugi birao boje ja bih poludila...soba je morala izgledati kako sam zamislila... od boje zidova do namjestaja...gegice samo one koje se meni svidjaju...dekice i ostalo...sve sto sam drugim ostavila da kupe rekla sam im tacno gdje mogu naci i koje je bojeuser posted image ...jA JESAM TESKA...PReZNAJEMuser posted image


a nemam bebinu sobu, mozda da imam i ja bih tako, al kad nemam, trebalo je samo ocistiti stan i postaviti krevet tako da nisam osjecala tu euforijuuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 41
   [Obrisana poruka]
5.1.2012 20:45:56   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Baby Shower
5.1.2012 20:51:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: dadada

ocigledno su ljudi razlicitiuser posted image
meni da je neko drugi birao boje ja bih poludila...soba je morala izgledati kako sam zamislila... od boje zidova do namjestaja...gegice samo one koje se meni svidjaju...dekice i ostalo...sve sto sam drugim ostavila da kupe rekla sam im tacno gdje mogu naci i koje je bojeuser posted image ...jA JESAM TESKA...PReZNAJEMuser posted image


a nemam bebinu sobu, mozda da imam i ja bih tako, al kad nemam, trebalo je samo ocistiti stan i postaviti krevet tako da nisam osjecala tu euforijuuser posted image
ma ja da se i o cosku radi bi to sredila po momuser posted image ...ja sam pocela kupovati pomalo u 6 mj....a vec sam gledala krevete i imala ideje za vec postojeci namjestaj sta i kako...A. soba je fakat minimalno kostala...bas iz razloga sto sam znala da cu je zeliti relativno brzo mijenjati...tj. nisam htjela kupovati krevetice i ormare/komode koji kostaju da bog sacuva...nego sam kupila najjeftiniji bijeli drveni krevetic...prefarbala staru komodu...a zidovi su bili pravi projekatuser posted image police i nosaci...korpice za peleneuser posted image kada se sjetim...glava me zaboliuser posted image ...sto bananica rece...hormoni...cudo jedno...da je po mojoj mami i mom muzu...bio bi prenosivi krevet, zidovi bi bili bijeli ko u bolnici...komoda bi bila stara u orginalnom izdanjuuser posted image ...tako da...nije bilo sanse da ja njima u amanet ostavim istauser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Baby Shower
5.1.2012 20:57:09   
teacher75
ja sam sa sveki izabrala krevetic prije poroda tako da je naravno bio onakav kakav se meni svidio, prvo odijelce za iznijeti joj je kupila zaova jer je ona iznosila, pa me prije kupovine odvela u ianu da mi pokaze i pita da li mi se svidja i ja se odusevilauser posted image a ostale stvarcice joj je kupila moja mama u ciji ukus ne sumnjam jer imamo jako slican, tako da mi se sve svidjelo. krevet je mm montirao u dnevnu sobu gdje je jedino i mogao stati, tako da tu nista nismo morali mijenjati

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Baby Shower
5.1.2012 21:02:12   
vjestica
i ja sam se bila zabrinula da sam jedini izrod kojeg je mimoišao nesting user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Baby Shower
5.1.2012 21:05:49   
Cickolini
Meni je baby shower super ideja... Svi ti dodju dok si jos raspolozen za goste i uljepsaju ti svojim poklonima trudnicke dane. U NL to i nije bas obicaj, a o BiH da i ne govorim, ali je ideja super. Ovdje ima ljudi koji to praktikuju, ali i oni koji ne.

Super stvar jer dobijes puuuno poklona od rodbine i prijatelja i onda znas sta jos trebas kupiti. Ja sam kao Dadada dosta teska i sve mora da bude bas onako kao sto ja hocu. Hvala dragom Bogu i bilo je tako. Ali moram priznati da je bilo poklona s kojim sam bila odusevljena, a ja sam kupila slicno, ali ne tako lijepo jer nisam naisla. Bilo je i onih koji mi se nisu nimalo svidjali. Mi smo od 4-og mjeseca poceli da pomalo kupujemo. Nismo se bavili negativnim mislima i pokusavala sam da uzivam u trudnoci.

Sto je od dragog Alaha dz.s. nece izmijeniti hocemo li krevetic za bebu kupiti 4 mj. ranije ili dva dana ranije ... U inostranstvu se sve mora i do dva-tri mjeseca ranije nabaviti i naruciti jer je rok isporuke uzas zivi heheh



_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Baby Shower
5.1.2012 21:17:54   
Anoniman
moja mama bi poludila da ja organiziram BS,mal me se nije odrekla sto sam ne krsteno djete vodila u set_njuuser posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 29.1.2012 10:56:53 >

(odgovor članu Cickolini)
  Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Baby Shower
5.1.2012 21:26:35   
Anoniman
BS ima prednosti samo što bi ja bolje podnijela goste prije poroda nego što sam ih podnosila poslije poroda, usvari nisam podnosilauser posted image

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 29.1.2012 10:57:31 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Baby Shower
5.1.2012 21:40:03   
anidla
meni je ovo skroz ok...ne bih imala nis protiv user posted image

ja sam vala od 6 mj. pocela polako kupovati, do pocetka 9-tog sve bilo spremno! Uzivala sam i opet cu akBgda....


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Baby Shower
5.1.2012 22:32:32   
lepetetka
A mene su mnogi i pitali šta mi treba za bebu, i ja ponekog upitam šta bi želio da mu kupim, ko je bliži pa hoću da mu nešto fino kupim pa mi to dođe ko lista želja user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *