|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: problemi sa dojenjem...
2.3.2012 20:02:20   
mamina princeza
Mogu lis amo da potvrdim jos jednom - ima sigurno negdje na prethodnim stranama al nemam sad vremena da citam - rjedja stolica kod moje bebe -nekoliko puta na dan nije razlog za paniku jel tako? Koliko znam sve je to normalno kad iskljucivo dojimo posebno u prvoj sedmici....
ostane na peleni i komadici nije samo voda al kad kaki da vidim prilicno ima tecnu stolicu ...

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 2401
   RE: problemi sa dojenjem...
2.3.2012 21:31:00   
Lejla Ka
Da, sasvim normalno, dojene bebe imaju sasvim mekanu stolicu.

Ako na primjer osjećaš da je pelena otežana, a na površini vidiš neku manju količinu stolice tu ti je i mokrača i stolica. Ove današnje pelene povuku svu tekućinu unutar pelene pa stolice izgleda još manje.

Koliko bude stolica u danu?

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 2402
   RE: problemi sa dojenjem...
2.3.2012 22:00:40   
Majčica
Koliko je normalno da bebe dobivaju na težini, tačnije koliko je malo a koliko puno?
Mi smo danas bili na prvoj kontroli i ja sam očekivala dosta, ali mi je 1800 bilo malo previše za prvi mjesec - i pedijatrica kaže da jeste malo puno i da se malo opustim. Ja ga stvarno dojim na zahtjev, ali sam inače opsesivna oko toga da li je gladan ili ne, pa ga možda nutkam i malo češće nego što bih trebala. Prvi sin je na prvom vaganju isto dobio dosta - 1500, poslije je to opalo i uopšte nije debel sada. Pitala sam pedijatricu i za to, ona kaže da ne mora ništa značiti, ali da dosta djece koja u prvoj godini dobivaju dosta na težini ostane gojazno.

_____________________________

T. 2008.
H. 2012.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 2403
   RE: problemi sa dojenjem...
3.3.2012 8:35:30   
mamina princeza
ima dosta stolica sigurno 5-6 u pelenu al su bas tako male ono prducne pa malo kaki user posted image par puta mi se pokakio mimo pelene i tu i vidim da su tecnije stolice u peleni bas tako kao sto kazes upije.

obilno i piski sada evo dva danasvemi zapiski i prodje sastrane pelene ....

ne panicim sad za sad za stolicu pa vidjecemo valjda se uoblici malo poslije user posted image

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Majčica)
Neposredna veza do poruke: 2404
   RE: problemi sa dojenjem...
3.3.2012 8:42:25   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Majčica

Koliko je normalno da bebe dobivaju na težini, tačnije koliko je malo a koliko puno?
Mi smo danas bili na prvoj kontroli i ja sam očekivala dosta, ali mi je 1800 bilo malo previše za prvi mjesec - i pedijatrica kaže da jeste malo puno i da se malo opustim. Ja ga stvarno dojim na zahtjev, ali sam inače opsesivna oko toga da li je gladan ili ne, pa ga možda nutkam i malo češće nego što bih trebala. Prvi sin je na prvom vaganju isto dobio dosta - 1500, poslije je to opalo i uopšte nije debel sada. Pitala sam pedijatricu i za to, ona kaže da ne mora ništa značiti, ali da dosta djece koja u prvoj godini dobivaju dosta na težini ostane gojazno.

Moj je dobio 1950. Dojene bebe ne mogu biti predebele user posted image Težinu ćeš regulisati kasnije, kad krene dohrana, ne dajući prazne kalorije, slatkiše, sokove i sl.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Majčica)
Neposredna veza do poruke: 2405
   RE: problemi sa dojenjem...
3.3.2012 8:55:10   
animagical

IZVORNA PORUKA: mamina princeza

ima dosta stolica sigurno 5-6 u pelenu al su bas tako male ono prducne pa malo kaki user posted image par puta mi se pokakio mimo pelene i tu i vidim da su tecnije stolice u peleni bas tako kao sto kazes upije.

obilno i piski sada evo dva danasvemi zapiski i prodje sastrane pelene ....

ne panicim sad za sad za stolicu pa vidjecemo valjda se uoblici malo poslije user posted image

ovo ces primjetiti tek kad krene jesti cvrstu hranu...sve dok samo doji stolica je tecna, zuta i zrnasta, znaci zuto upije u pelenu i ostanu kao neka zrnca... to je ciljna kakauser posted image

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 2406
   RE: problemi sa dojenjem...
3.3.2012 10:05:02   
mamina princeza
hvala animagical:) znaci da to zaboravim ...... polozaj lopte mi je super izvukao iz jedne dojke mlijeko i bas nekako osjetih olaksanje al bebi nikako ne odgovara taj na drugoj nesto se zali pa se i dalje bojim upale na toj al nece akobog da...



_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 2407
   RE: problemi sa dojenjem...
3.3.2012 10:15:22   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: mamina princeza

ima dosta stolica sigurno 5-6 u pelenu al su bas tako male ono prducne pa malo kaki user posted image par puta mi se pokakio mimo pelene i tu i vidim da su tecnije stolice u peleni bas tako kao sto kazes upije.

obilno i piski sada evo dva danasvemi zapiski i prodje sastrane pelene ....

ne panicim sad za sad za stolicu pa vidjecemo valjda se uoblici malo poslije user posted image

ovo ces primjetiti tek kad krene jesti cvrstu hranu...sve dok samo doji stolica je tecna, zuta i zrnasta, znaci zuto upije u pelenu i ostanu kao neka zrnca... to je ciljna kakauser posted image


moja bebi ima "kremastu"stolicu, kao senf gustine sa zrncima,pred kraj tecnije izadje doduse ona kaki svaki 8mi danuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 2408
   RE: problemi sa dojenjem...
3.3.2012 11:19:03   
Hannica

IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: Lejla Ka


IZVORNA PORUKA: Hannica

Lejla nadam se da mi neces pobjeci dok napisem post.user posted image
Zanima me kako da povecam kolicinu mlijeka da imam dovoljno za obe bebe.user posted image A doji od prvog dana,sa U sam imala malo problema,jedno vrijeme nije nikako htjela da doji pa sam joj izdajala i davala iz flasice bar jednom dnevno,pokusavala sam ponovo i ponovo pa je pocela polako prihvatati siku,prvo jednom-dva puta dnevno po malo (poslije sam je dohranjivala) i prije desetak dana smo napokon uspjeli da doji bez problema,Medjutim mlijeka nema dovoljno za dvije bebe,precesto doje i nekad mlijeko ne uspije da nadodje do slijedeceg podoja,pa opet moram dohranjivati U. Sta da radim? A je do sada samo dojio.Da li da dohranjujem oboje po malo ili....? Bas sam zbunjena. A ne zna ni da pije iz flasice,bojim se, ako nauci i skonta da na laksi nacin moze doci do hrane da ne odustane skroz od sike jer je bas poguzija.user posted image


Bebi koja je isključivo dojena ni slučajno ne uvodi dohranu!

Kako ih dojiš, mislim po kojem rasporedu, odvojeno ili zajedno, koji je razmak između dojenja.

Kako ti ide izdajanje, imaš li kakvu efikasnu izdajalicu?

Dojim ih,uglavnom,u isto vrijeme,jedno pa drugo.Dandemski nam ne ide,pokusali smo ali se ne mozemo fino namjestiti,uvijek nekom nesto ne stima.
Neki raspored dojenja nemamo,hranim ih kad traze.Kad sam dojila samo jednu bebu bilo je to uglavnom svaka 3 sata u toku dana,a u toku noci nekad odspava i 5-6 sati u komadu.Mislim da su podoji sada cesci,mozda svako 2 sta. (ne gledam na sat pa nisam sigurna).
Danas smo samo dojili,nisam nikako dohranjivala Umu.Dojili su,mozda prije sat vremena,i ja osjecam da sad nemam mlijeka,a Afan je nesto ne zadovoljan,kao da jos trazi
Izdajala nisam odavno,oko dva mjseca.To sam radila samo kad Uma nije htjela nikako da doji,kad je prihvatila siku prestala sam.Tad sam izdajala iz jedne (.) oko 120 ml mlijeka,ali jednom ili dva puta dnevno max. Imam aventovu izdajalicu.

user posted image user posted image user posted image Samo da se prebacimo na novu str. da nas Lejla ne preskoci.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 2409
   RE: problemi sa dojenjem...
3.3.2012 11:50:52   
animagical
hannice, samo da uletim, pa ti cekaj lejlu za detaljno...kad god je beba nezadovoljna, daj da doji, grudi nikada nisu u potpunosti prazne, a cesci podoji povecavaju kolicinu mlijekauser posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 2410
   RE: problemi sa dojenjem...
3.3.2012 13:20:59   
Hannica
Draga animagical radim upravo tako,ne gledam na sat niti pokusavam da ih uobrocim,ali stalno jedno visi na siki,slomise me,ne mogu vise.user posted image Juce su me bas iscrpili,od 3-4 sata poslijepodne pa navece dok nisu zaspali(oko 10) svako pola sata je neko dojio. Ali izdrzali smo,nisam juce nikako dohranjivala Umu,tek jutros oko 4,oboje su poceli plakati u isto vrijeme pa nisam imala izbora.user posted image Danas opet samo dojimo,do sada nije bilo tesko jer je Uma odspavala 3 sata.
Kupila sam Hipp caj za dojilje,.mozda on malo pomogne.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 2411
   RE: problemi sa dojenjem...
3.3.2012 13:44:22   
animagical
najbolje da pitas enci80 kako ona uspijeva s blizancima, mi sa po jednom dojilicom nismo adekvatne za odgovoreuser posted image svaka ti cast!user posted image user posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 2412
   RE: problemi sa dojenjem...
3.3.2012 13:46:42   
palachinken
Hannice, ti si žena-zmaj! user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 2413
   RE: problemi sa dojenjem...
3.3.2012 14:00:50   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: Hannica

Draga animagical radim upravo tako,ne gledam na sat niti pokusavam da ih uobrocim,ali stalno jedno visi na siki,slomise me,ne mogu vise.user posted image Juce su me bas iscrpili,od 3-4 sata poslijepodne pa navece dok nisu zaspali(oko 10) svako pola sata je neko dojio. Ali izdrzali smo,nisam juce nikako dohranjivala Umu,tek jutros oko 4,oboje su poceli plakati u isto vrijeme pa nisam imala izbora.user posted image Danas opet samo dojimo,do sada nije bilo tesko jer je Uma odspavala 3 sata.
Kupila sam Hipp caj za dojilje,.mozda on malo pomogne.user posted image


Super stvar a meni je uzasno puno mlijeko nadolazilo od HIPPovog natal soka, narandzasti i crveni imaju u prodaji, bas je znalo prskati na sve strane bukvalno. Kompoti su mi takodjer bili bomba za dojenje. A mislim da sve sto radis je ispravno i da ces uspjeti povecati kolicinu mlijeka obzirom da i U sada doji kao i A, a sto ranije nije bio slucaj pa si srpam ranije potraznje imala takvu "ponudu" hehe.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 2414
   RE: problemi sa dojenjem...
3.3.2012 14:01:49   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: Hannica

Draga animagical radim upravo tako,ne gledam na sat niti pokusavam da ih uobrocim,ali stalno jedno visi na siki,slomise me,ne mogu vise.user posted image Juce su me bas iscrpili,od 3-4 sata poslijepodne pa navece dok nisu zaspali(oko 10) svako pola sata je neko dojio. Ali izdrzali smo,nisam juce nikako dohranjivala Umu,tek jutros oko 4,oboje su poceli plakati u isto vrijeme pa nisam imala izbora.user posted image Danas opet samo dojimo,do sada nije bilo tesko jer je Uma odspavala 3 sata.
Kupila sam Hipp caj za dojilje,.mozda on malo pomogne.user posted image


Najbolji način je da te dan dva slome viseći po cijeli dan na sikama user posted image

Ako pucaš po šavovima kad završe podoj izdajaj nekih 3-4 minute, makar na prazno (znači nije nam cilj da nešto izdojiš, ako izađe dobro je, ako ne i to je dobro) nego da dojkama daš signal da povećaju proizvodnju.

Možeš malo povećati unos tečnosti, možeš i čaja za dojilje, ali to je onako više marketinški trik. Neko se kune u vodu, neko u sok od jabuka, ja mislim da je to najviše placebo i neki osjećaj sigurnosti koji nam daje svijest da nešto radimo. user posted image

Ne daj se, ide vam pre pre super mašallah!

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 2415
   RE: problemi sa dojenjem...
3.3.2012 14:20:23   
enči80
Hannice ja njih dojim zajedno uz pomoć banana jastuka i to o naj položaj ragbi lopte tj.da budu glavom okrenuti prema meni a noge su im ispod ruku...ovaj je položaj jedino za mene ružan i neudoban i već osjećam da ću imati probleme sa ledjima...mada mi nije žao jer sam im priuštila najbolje.user posted image Pošto je u mene Z dojilica pravauser posted image ja prvvo nju stavim da navuče mlijeko a onda stavljam A na drugu i njoj odmah krene pa sam je na taj način i približili više (.) nego flašici.Kad sam A odbijala od flašice malo je gubila na kilaži ali neznatno i evo sad je već haman stigla Z...Poslušala sam savjet od Lejleuser posted image da ih dojim istovremeno i da mijenjam sike i tako sam uspjela...iskreno treba puno volje i živaca ali se ispalti...ja ne pijem više ni kompote niti te čajeve samo vodu i što češće dojenje...doduše ja sam sad u periodu kada one i po 3,5-4 sata ne traže da doje a znala sam na svaki sat do sat i pol dojiti...ja se sad izdajam jednom dnevno čisto da održim količinu mlijeka...nadam se da sam ti bar malo pomogla...ljubi te male dušice.

_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 2416
   RE: problemi sa dojenjem...
3.3.2012 17:38:05   
Majčica

IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: Majčica

Koliko je normalno da bebe dobivaju na težini, tačnije koliko je malo a koliko puno?
Mi smo danas bili na prvoj kontroli i ja sam očekivala dosta, ali mi je 1800 bilo malo previše za prvi mjesec - i pedijatrica kaže da jeste malo puno i da se malo opustim. Ja ga stvarno dojim na zahtjev, ali sam inače opsesivna oko toga da li je gladan ili ne, pa ga možda nutkam i malo češće nego što bih trebala. Prvi sin je na prvom vaganju isto dobio dosta - 1500, poslije je to opalo i uopšte nije debel sada. Pitala sam pedijatricu i za to, ona kaže da ne mora ništa značiti, ali da dosta djece koja u prvoj godini dobivaju dosta na težini ostane gojazno.

Moj je dobio 1950. Dojene bebe ne mogu biti predebele user posted image Težinu ćeš regulisati kasnije, kad krene dohrana, ne dajući prazne kalorije, slatkiše, sokove i sl.

Joj, baš ti hvala, ja sam već bila u nekom razmišljanju kako da mu smanjim broj podoja, to jest da mu produžim vrijeme između podoja jer u toku dana baš često doji, a tako mi je žao da mu to uskraćujem. Znači da nastavimouser posted image

_____________________________

T. 2008.
H. 2012.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 2417
   RE: problemi sa dojenjem...
3.3.2012 23:21:56   
Lejla Ka
Majčice, od tvog mlijeka beba može biti buca, ali to u opće nije isto kao kod beba koje se hrane zamjenom za majčino mlijeko. I takva "gojaznost" ne pokazuje rizik da ostane kasnije. To što je pedijatrica napomenula važi za bebe koje nisu isključivo dojene ili nikako ne doje. Slobodno nastavi dojiti na zahtjev i ni slučajno nemoj slušati ako ti ko posavjetuje da uvedeš vodu li čaj kako bi zavaravala bebu.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Majčica)
Neposredna veza do poruke: 2418
   RE: problemi sa dojenjem...
3.3.2012 23:30:12   
animagical
lejla, nesto sam se veceras prepala i zabolio me zeludac, strasno povracam...sta smijem da mi bude lakse? pijem sad caj za dojiljeuser posted image kontam komorac je dobar...a realno nemam ideje sta da popijem..bas boli...i sta god da popijem povratim

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 2419
   RE: problemi sa dojenjem...
4.3.2012 1:10:13   
sporty mamaa
Caj od kamilice mozda da se malo smiris...

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 2420
   RE: problemi sa dojenjem...
4.3.2012 14:58:16   
Hannica

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka


IZVORNA PORUKA: Hannica

Draga animagical radim upravo tako,ne gledam na sat niti pokusavam da ih uobrocim,ali stalno jedno visi na siki,slomise me,ne mogu vise.user posted image Juce su me bas iscrpili,od 3-4 sata poslijepodne pa navece dok nisu zaspali(oko 10) svako pola sata je neko dojio. Ali izdrzali smo,nisam juce nikako dohranjivala Umu,tek jutros oko 4,oboje su poceli plakati u isto vrijeme pa nisam imala izbora.user posted image Danas opet samo dojimo,do sada nije bilo tesko jer je Uma odspavala 3 sata.
Kupila sam Hipp caj za dojilje,.mozda on malo pomogne.user posted image


Najbolji način je da te dan dva slome viseći po cijeli dan na sikama user posted image

Ako pucaš po šavovima kad završe podoj izdajaj nekih 3-4 minute, makar na prazno (znači nije nam cilj da nešto izdojiš, ako izađe dobro je, ako ne i to je dobro) nego da dojkama daš signal da povećaju proizvodnju.

Možeš malo povećati unos tečnosti, možeš i čaja za dojilje, ali to je onako više marketinški trik. Neko se kune u vodu, neko u sok od jabuka, ja mislim da je to najviše placebo i neki osjećaj sigurnosti koji nam daje svijest da nešto radimo. user posted image

Ne daj se, ide vam pre pre super mašallah!

Ovaj metod sam od sinoc pocela primjenjivati.Mlijeka nema ili ima vrlo malo,mozda kafena kasicica. Ali dobro nam ide,juce opet nisam dohranjivala Umu,tek sinoc kad su poceli vristati i traziti hranu u isto vrijeme,negdje oko 3 sata. Danas smo opet samo na dojenju,pa vidjet cemo dokle cemo.Necemo se jos predati.user posted image

Lejla mnogo ti hvala na savjetima,puno si mi pomogla,zaista. Ponekad ti ne uspijem zahvaliti jer me indijnaci zbune pa ne znam ni sta radim,ali jako sam zahvalna na pomoci.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 2421
   RE: problemi sa dojenjem...
4.3.2012 15:09:40   
Hannica

IZVORNA PORUKA: enči80

Hannice ja njih dojim zajedno uz pomoć banana jastuka i to o naj položaj ragbi lopte tj.da budu glavom okrenuti prema meni a noge su im ispod ruku...ovaj je položaj jedino za mene ružan i neudoban i već osjećam da ću imati probleme sa ledjima...mada mi nije žao jer sam im priuštila najbolje.user posted image Pošto je u mene Z dojilica pravauser posted image ja prvvo nju stavim da navuče mlijeko a onda stavljam A na drugu i njoj odmah krene pa sam je na taj način i približili više (.) nego flašici.Kad sam A odbijala od flašice malo je gubila na kilaži ali neznatno i evo sad je već haman stigla Z...Poslušala sam savjet od Lejleuser posted image da ih dojim istovremeno i da mijenjam sike i tako sam uspjela...iskreno treba puno volje i živaca ali se ispalti...ja ne pijem više ni kompote niti te čajeve samo vodu i što češće dojenje...doduše ja sam sad u periodu kada one i po 3,5-4 sata ne traže da doje a znala sam na svaki sat do sat i pol dojiti...ja se sad izdajam jednom dnevno čisto da održim količinu mlijeka...nadam se da sam ti bar malo pomogla...ljubi te male dušice.

Enci probala sam i ja dojiti tako s jastukom,ali ne ide nikako,samo se unervozim,pa svi krenemo plakati u isto vrijeme.user posted image Umi nije potrebno da Afan navlaci mlijeko za nju,nju je bas krenulo,kao da doji od prvog dana masAllah,bas me iznenadila ljubi je mama.user posted image Ne vjerujem da ce gubiti na kilazi jer ruca cesto kao i Afan,a on napreduje ko veliki. Svaki dan nam ide sve bolje,jedino jos u toku noci dohranjujem Umu jer se bude u isti vrijeme i ne moze ni jedno da ceka. Pokusat cu jos malo da dojimo zajedno bar u toku noci,ali malo me strah jer ja ne funkcionisem najbolje kad se probudim,bojim se da mi neko ne ipadne.user posted image Jednu noc sam tako ustala da Umi hapicu napravim,nasula vodu promuckala i nahranila djete,tek ujutro sam vidjela da nisam dodala AD,jadnica popila punu flasicu vode.user posted image U toku dana nikad ne uspijem odspavati pa nisam dobra nikako.user posted image
Hvala na savjetima. user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu enči80)
Neposredna veza do poruke: 2422
   RE: problemi sa dojenjem...
4.3.2012 15:12:18   
Hannica
Hvala svima na savjetim i rjecima podrske,mnogo mi znace.Sta bih ja bez vas.user posted image Se zene u okruzenju me samo ubijaju u pojam i govor nemas ti mlijeka dovoljno,da ti nisu gladni,bla-bla.....uh,kako mi idu na zivce.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 2423
   RE: problemi sa dojenjem...
4.3.2012 15:17:28   
škorpija
Jednu noc sam tako ustala da Umi hapicu napravim,nasula vodu promuckala i nahranila djete,tek ujutro sam vidjela da nisam dodala AD,jadnica popila punu flasicu vode.


Joooj hanice baš me nasmijauser posted image , duša mala draga, al hajde vode nikad dosta

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 2424
   RE: problemi sa dojenjem...
4.3.2012 17:14:18   
enči80
Nema na čemu Hannice...tebi svaka častuser posted image ...ovo za navlačenje sam ti rekla jer je meni to bio problem koji se rješio hB...a ovo za flašicuuser posted image ...imala sam i ja par anegdotauser posted image

_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 2425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *