|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Strah od odvajanja
18.9.2010 20:01:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: škorpija

anidla i očekivalča sam tebe da mi odgovoriš na ovoj temi user posted image , znam koliko si vezana za nou i ako si ti preživjela valjda bih i ja.

dadada mi smo već 10 dana u bihaću kod mojih i moja mama bi ga čuvala znači u svojoj kući  dok mi trknemo u crikvenicu to nam je blizu 2,5-3 sata vožnje. pretpostavljam da se već navikako da bude ovdje
A pa furajte onda...nece mu nista biti...dapace...bice mazen i razmazen...a i nije daleko...za 3 ste sata nazad

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Strah od odvajanja
18.9.2010 20:03:36   
škorpija
breskva, dadada, user posted image , evo mm mi se smije kaže za sve moraš pitati žene sa rruser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Strah od odvajanja
18.9.2010 20:11:04   
teacher75
moja kolegica ostavila 9-mjesecnu bebu sa svojim roditeljima i otisla sa muzem na more na odmor7 dana. meni je to bilo neshvatljivo. ona nije dojila pa je to mogla izvesti, a opet ja bih poludjela da ne vidim user posted image 7 dana i to sa samo 9 mjeseci. nakon godinu je vec situacija drugacija, i vikend opet ne traje tako dugo. mislim i ja da je 1. put najteze, nisam jos nijednom spavala bez user posted image , hvala bogu pa nije bilo potrebe, al sigurno ce mi biti frka kad i to dodje jednog dana....

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Strah od odvajanja
18.9.2010 20:25:19   
aazra
Ja nisam za to da mama i tata ostave Ajdina i odu sami na moreuser posted image

_____________________________








(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Strah od odvajanja
18.9.2010 20:28:34   
škorpija
ma jooj fakat nam treba malo odmora, s njim je bilo lijepo, ali nisam uspjela ni jedan časopis pročitati a kamoli šta drugo, on samo hoće negdje da ide, nešto da radi, izležavanja na plaži nemaaaaaa

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Strah od odvajanja
18.9.2010 20:53:56   
Visnja RR
skorpija ako ti treba odvajanje onda ti i MM put pod noge...znas da ce tvoja mama da se brine za bebicu...al se prekontaj hoces li ti moci biti opustena i hoces li uzivati bez bebe... da li si razmisljala da povedes mamu s vama ...
ja sam uvjek za to da svoje odu negdje malo sami bez bebe... ali samo pod uslovom da beba bude kod bake i dede...
MM i ja smo pricali o tome...ali  ja jos uvjek ne bih mogla ostaviti ovi malu smizlu... sjecam se prve dvije godine ljetovanja MM i ja nismo recenicu izgovorili kako treba jedno drugom,... sve oko nje..,ali nam je ovo ljetovanje bilo prelijepo s njom.... jer je ona postala mala svjesna individua s kojom se moze druziti...user posted image

dakle, ako trebas odmor idi... jednom se mora prelomiti... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Strah od odvajanja
18.9.2010 20:55:34   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: škorpija

ma jooj fakat nam treba malo odmora, s njim je bilo lijepo, ali nisam uspjela ni jedan časopis pročitati a kamoli šta drugo, on samo hoće negdje da ide, nešto da radi, izležavanja na plaži nemaaaaaa

škorpija ja ti predkažem da odte na odmor bez njega.
nekoliko sati ili čak dana bez njega nije ništa strašno...
Možda će čak to vama teže pasti nego njemu samom.
Svi mi svoju djecu volimo...ali jedna je istina isrpljenost organizma pored svih naših oabveza dolazi i od ''borbe'' sa djecom....
Ja sam stariju kod mame ostavljala na noćenju od njenog 8 mjeseca...
i zaista to me znalo preporoditi...
Sada sam napravila veliku grešku...Farah još nikada nije bez mene spavala...i njeno navikavanje sa ovih 17 mjeseci bojim se da bi bili malo teži nego sa starijom. Ili opet samo ja tako mislim....
ja i mm planirali smo neke vikende za sebe...ja ih stalno događam jer nevalja vrijeme pa me strah da se one ne razbole...a sada je priču okrenuo da idemo sami...pomisao me oduševljala ali nemam srca da 2 bebe ostavim nekome drugom na noćenju...mami naravno.
koliko me strah kako će farah bez mene toliko me strah kako će mama sa dvije...
zato ti predlažem da odeš...
jer vrijeme brzo porlazi...tebi će odmor goditi...nećeš imati milion prilika da se odmoriš bez bebe...
user posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Strah od odvajanja
18.9.2010 21:06:07   
škorpija
ma otići ćemo na dan, pa vidjeti kako podnosimo da smo bez njega, ako bude ok, prenićiti ćemo, ako ne, onda pravac kući.

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Strah od odvajanja
18.9.2010 21:06:16   
Adana
IZVORNA PORUKA: škorpija

žene imama jednu dilemu, mm i ja bi željeli da odemo na 2-3 dana sami na more, bebija bi ostavili kod moje mame koja super brine o njemu. ali od kad sam na godišnjems trašno se vezao za mene i ne znama kako bi on ali i ja podnijeli toliku razdvojenost. ima gotovo 17 mjeseci, a dosad nikad nije prespavao negdje bez mene. nejga ne smijemo voditi jer smo već kratko bili na moru i nismo ga mogli istjerati iz vode pa se strašno prehladio i još se oporavlja


Ma samo naprijed. user posted image  Njemu sigurno nece nista faliti, a vi cete napuniti baterije i posvetiti se vama i vasoj vezi. user posted image

Nas je neku noc malena lijepo otjerala kuci i ostala kod nene da noci! user posted image
Kada smo posli fino kaze: " Ja necu, ja ostati kod nene, spava nena. user posted image  Mama tata idite." I fino otvorila vrata i kaze mi mama izadji, tata je vec bio izasao. user posted image
I to je bilo nase prvo odvajanje od nje tokom noci. Mada i kada je kuci spava u svom kreveticu, u svojoj sobici, i tako je od prvog dana.
Mislim da je htjela ostati kod nene jer je niko ne "tjera" da spava, i svi joj titraju...

Helem, kao sto rekoh ako imate priliku da ga ostavite kod nene, bez puno dumanja se spremite i pravac more. user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Strah od odvajanja
18.9.2010 22:52:59   
new mama
Joj ja sam isto grozna po pitanju ostavljanja djeteta da kod nekog noci,moja Ajna je tek sad za Bajram prvi put nocila kod svekrve i to sam ja jedva pristalauser posted image ,sto se tice mm on bi davno to uradio,kaze pozeloio da se naspavauser posted image .Sve je proslo ok,ona je fino slusala,doduse jedini problem je bio spremili sve,pidzamica,pelene..itd..i zaboravili glavnu stvar dudu,kad zove sveki u 23 h ,mi u gradu,nema dude,ona cijeli ruksak izvrnula da je nadje,mi se pokupimo iz grada i hajde kontamo nista od spavanja kod nane ,ali eto dok smo dosli ona zaspala,tako da je i ostala,mada sam se ja nesto budila u noci,falila mi je i naravno ujutro cim smo ustala pravac kod svekrveuser posted image
Skorpija ma idite jos na more,ma za to bi pristalauser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Strah od odvajanja
18.9.2010 22:57:25   
škorpija
ma čini mi se da bih ga kod svekrve teže ostavilauser posted image , odlučili smo da probamo, iako je i mm zabrunut hoće li nam puno faliti. mami sam rekla ako bude plakao i tražio mamu da nas odmah zove i mi ćemo se vratiti, a mama se samo smijeuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Strah od odvajanja
18.9.2010 23:01:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: škorpija

ma čini mi se da bih ga kod svekrve teže ostavilauser posted image , odlučili smo da probamo, iako je i mm zabrunut hoće li nam puno faliti. mami sam rekla ako bude plakao i tražio mamu da nas odmah zove i mi ćemo se vratiti, a mama se samo smijeuser posted image
user posted image user posted image user posted image znas da bi se mogla odma vratiti heheh
ma samo idite kad mozete ,user posted image bit ce mu mozda dan neobicno al posle nebi trebalo biti problema.I ako bude tu je mama (nana,baka ,majka kako vec) koja je iskusna pa ce rijesiti problem.
Vama sretno,i uzivajte user posted image

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Strah od odvajanja
18.9.2010 23:04:56   
new mama
IZVORNA PORUKA: škorpija

ma čini mi se da bih ga kod svekrve teže ostavilauser posted image , odlučili smo da probamo, iako je i mm zabrunut hoće li nam puno faliti. mami sam rekla ako bude plakao i tražio mamu da nas odmah zove i mi ćemo se vratiti, a mama se samo smijeuser posted image

A to je prvi put da ga ostavljate ili user posted image
Ma sve mi tako razmisljamo,odmah kontamo plakace,a djeca se brzo naviknu ,mi im i ne naumpadnemo,prespavaju kao kod kuceuser posted image
sretno ako se odlucite ici i lijep provod naravnouser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Strah od odvajanja
18.9.2010 23:07:26   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: škorpija

ma čini mi se da bih ga kod svekrve teže ostavilauser posted image , odlučili smo da probamo, iako je i mm zabrunut hoće li nam puno faliti. mami sam rekla ako bude plakao i tražio mamu da nas odmah zove i mi ćemo se vratiti, a mama se samo smijeuser posted image

pa i ona je nekoga rodilauser posted image user posted image user posted image user posted image

nema šanse da te zovne sve da anel počne da se baca po podu za vama....nane su to...nedaju one ispred sebe...biće njemu super a i vama. uživajuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Strah od odvajanja
18.9.2010 23:07:31   
škorpija
prvi put ga ostavljamo da negdje prenoći bez mene, mama često dođe kod mene u sa i čuva ga i po mjesec dana, zna sve oko njega kao i ja, eli eto nikad nije prenoćio bez mene. doduše moja mama ga često po danu spava ili ga naveče odvede na spavanje ako ja radim, eli eto treba prelomiti i prvi put ga ostaviti a da mm i ja noćimo negdje drugo

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Strah od odvajanja
18.9.2010 23:11:22   
Anoniman
ti jos nisi otisla

user posted image

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Strah od odvajanja
18.9.2010 23:15:26   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: dadada

ti jos nisi otisla

user posted image


e i ja pođoh da joj napišem....

idi ženo...
osvježi se fino...
pomisli na sve nas žene koje smo ostale zarobljene u krevetima sa mužem i bebama...svako malo nečija nona te u stomak spuca...a ti uživaj...
hajde šetnja šetnja...pakuj seuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Strah od odvajanja
18.9.2010 23:15:40   
škorpija

IZVORNA PORUKA: dadada

ti jos nisi otisla

user posted image


user posted image user posted image user posted image , ma tek u ponedjeljak ujutro idem, konsultovali smo tri prognoza stranice is ev tri kažu da će tad garant biti sunčano, a imam još haman 366 sati da kukam na RR, da idem ili ne idem, da idem ili ne....
a mm već našao i hotel i sveuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Strah od odvajanja
18.9.2010 23:16:47   
anidla
IZVORNA PORUKA: dadada

ti jos nisi otisla

user posted image



user posted image user posted image user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Strah od odvajanja
18.9.2010 23:17:13   
škorpija

IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: dadada

ti jos nisi otisla

user posted image


user posted image user posted image user posted image , ma tek u ponedjeljak ujutro idem, konsultovali smo tri prognoza stranice is ev tri kažu da će tad garant biti sunčano, a imam još haman 366 sati da kukam na RR, da idem ili ne idem, da idem ili ne....
a mm već našao i hotel i sveuser posted image

mislila sma 36 sati, a ne 366. al joj, dok ovo pišem i kad vidim ovu slatku facu na avataru odmah mi se srce stegneuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Strah od odvajanja
18.9.2010 23:18:14   
teacher75
IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: dadada

ti jos nisi otisla

user posted image


user posted image user posted image user posted image , ma tek u ponedjeljak ujutro idem, konsultovali smo tri prognoza stranice is ev tri kažu da će tad garant biti sunčano, a imam još haman 366 sati da kukam na RR, da idem ili ne idem, da idem ili ne....
a mm već našao i hotel i sveuser posted image

mislila sma 36 sati, a ne 366. al joj, dok ovo pišem i kad vidim ovu slatku facu na avataru odmah mi se srce stegneuser posted image

pa ponesi ovu sliku i uzivajuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Strah od odvajanja
18.9.2010 23:18:48   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: dadada

ti jos nisi otisla

user posted image


user posted image user posted image user posted image , ma tek u ponedjeljak ujutro idem, konsultovali smo tri prognoza stranice is ev tri kažu da će tad garant biti sunčano, a imam još haman 366 sati da kukam na RR, da idem ili ne idem, da idem ili ne....
a mm već našao i hotel i sveuser posted image

mislila sma 36 sati, a ne 366. al joj, dok ovo pišem i kad vidim ovu slatku facu na avataru odmah mi se srce stegneuser posted image

promjeni avataruser posted image
škorpijo ima da nam blagsiljaš što smo te tejšile...nemoj s zezst....

joj kad se sjetim prve noći nakon 8 mjecei bez hanadi...vatromet za novi godinu je mala maca biouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Strah od odvajanja
18.9.2010 23:20:06   
škorpija

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: dadada

ti jos nisi otisla

user posted image


user posted image user posted image user posted image , ma tek u ponedjeljak ujutro idem, konsultovali smo tri prognoza stranice is ev tri kažu da će tad garant biti sunčano, a imam još haman 366 sati da kukam na RR, da idem ili ne idem, da idem ili ne....
a mm već našao i hotel i sveuser posted image

mislila sma 36 sati, a ne 366. al joj, dok ovo pišem i kad vidim ovu slatku facu na avataru odmah mi se srce stegneuser posted image

promjeni avataruser posted image
škorpijo ima da nam blagsiljaš što smo te tejšile...nemoj s zezst....

joj kad se sjetim prve noći nakon 8 mjecei bez hanadi...vatromet za novi godinu je mala maca biouser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Strah od odvajanja
18.9.2010 23:33:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: dadada

ti jos nisi otisla

user posted image


user posted image user posted image user posted image , ma tek u ponedjeljak ujutro idem, konsultovali smo tri prognoza stranice is ev tri kažu da će tad garant biti sunčano, a imam još haman 366 sati da kukam na RR, da idem ili ne idem, da idem ili ne....
a mm već našao i hotel i sveuser posted image

mislila sma 36 sati, a ne 366. al joj, dok ovo pišem i kad vidim ovu slatku facu na avataru odmah mi se srce stegneuser posted image

promjeni avataruser posted image
škorpijo ima da nam blagsiljaš što smo te tejšile...nemoj s zezst....

joj kad se sjetim prve noći nakon 8 mjecei bez hanadi...vatromet za novi godinu je mala maca biouser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

ma daj...3 dana...3 sata udaljena...bjezi...user posted image

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Strah od odvajanja
23.9.2010 18:14:49   
škorpija
samo da se tispšasim, ja nigdje na odeh sa mm, iapk ni jedno ni drugo nismo mogli da ga ostavimo pa makar i na jednu noć, pih slabićiuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *