|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Frutolino, Rižolino, Keksolino...
2.12.2009 20:07:39   
DZANINI
Drage moje,naime moja cura ima 9 mj i dalje dojimo i ko ponesto jedemo,mada ja osijecam da joj kao i nije dovoljno mislim na mlijeko a inace joj skuham ostaluhranu ...kao sto pise u onoj skali sta smiju i kada bebe jest...Medzutim evo uvela sam joj mlijeko aptamil a prije sam par puta probala hipp i ok je ali eto sad smo aptamil uzele da joj malo ishranu pojacam...sta i mislite o aptamil mlijeku i imate li jos koji savjet sta joj jos dat jer ona bi uvijek jela ali bljucne mlijeko pa i vidim da i nije to glad...

vell hvalaa

< Poruku je uredio Amrino RR -- 3.12.2009 9:58:29 >

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino...
2.12.2009 22:19:18   
škorpija
dzanini imaš temu "razlike u ad mlijeku" i tamo ćeš naći puno podataka o vrstama Ad mlijeka, te njihovim prednostima i manama, ali kad ste ovoliko izdržale sigurno bi najzdravije bilo da nastavite dojiti i jedete sve kašice, ipak je ona velika cura, a svakako ako sačekaš još tri mjeseca možete preći na obično mlijeko

< Poruku je uredio Amrino RR -- 3.12.2009 9:58:46 >


_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu DZANINI)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino...
3.12.2009 8:58:43   
DZANINI
IZVORNA PORUKA: škorpija

dzanini imaš temu "razlike u ad mlijeku" i tamo ćeš naći puno podataka o vrstama Ad mlijeka, te njihovim prednostima i manama, ali kad ste ovoliko izdržale sigurno bi najzdravije bilo da nastavite dojiti i jedete sve kašice, ipak je ona velika cura, a svakako ako sačekaš još tri mjeseca možete preći na obično mlijeko



hala ti draga punoo...

< Poruku je uredio Amrino RR -- 3.12.2009 9:59:00 >

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino...
1.2.2010 11:03:07   
Anoniman
mi smo probali frutolino,al mu se nesvidja(((iskreno i nije nekog ukusa probala samuser posted image
pravila sam s obicnim mlijekom,al koliko god da stavim mlijeka ono se zgusneuser posted image nebude uopce rijetko.
Cim,malo ostoji dok mu dajem on se zgusnjava !!!
Probat,cu sa karmelinom mozda to bude bolje.

(odgovor članu mynxlee)
  Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino...
1.2.2010 11:41:39   
MELLI
Koliko me sjećanje služi,frutolino se pravi s vodomuser posted image
Meni je jedino medolino bio gušći nego ostali,pa onda stavim puno manje nego obično,jer se ,upravo kako si rekla,zgusne dok hranim bebu.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino...
1.2.2010 11:45:34   
mišur
IZVORNA PORUKA: MELLI

Koliko me sjećanje služi,frutolino se pravi s vodomuser posted image
Meni je jedino medolino bio gušći nego ostali,pa onda stavim puno manje nego obično,jer se ,upravo kako si rekla,zgusne dok hranim bebu.


I meni se čini da je Frutolino jedini koji se pravi sa vodomuser posted image
Inače svi ovi Lino proizvodi se zgusnu nakon nekog vremena, dok hranimo bebe, tako da i ne treba stavljati punu količinu, već manje...Bar sam ja tako radila...
Meni su lično puno ljepšeg ukusa svi Nestle proizvodi, i ne sadrže šećer, za razliku od Lino...

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino...
1.2.2010 12:30:58   
škorpija
evo i ovdje da napišem da su u Dm došle neke kašice, u kutiji, marke babylove,( znači isto kao ovi lino proizvodi) ja sam ajdinu kupila griz sa bananom i pravo mu se sviđa. ta se pravi s vodom, ali ima i onih koje se prave sa mlijekom

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino...
1.2.2010 19:22:49   
noaa

IZVORNA PORUKA: škorpija

evo i ovdje da napišem da su u Dm došle neke kašice, u kutiji, marke babylove,( znači isto kao ovi lino proizvodi) ja sam ajdinu kupila griz sa bananom i pravo mu se sviđa. ta se pravi s vodom, ali ima i onih koje se prave sa mlijekom

i ja sam isto danas kupila i njihove kasice nesto ala hipp za laku noc s keksom isto su odlicne a puno jeftinijeuser posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino...
7.2.2011 23:14:59   
š t a
kako napraviti te Čokolino, keksolino i sl ako  beba doji................? onda otkud znam koliko je 50 stepeni Celziusa???

_____________________________

I Bog da ptici da nebom leti...
i skoljki da biser stvori...
a majci podari djecu da radja...
njen let beskrajima,
njene bisere oko srca..!
02.07.2010.

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino...
7.2.2011 23:17:54   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: š t a

kako napraviti te Čokolino, keksolino i sl ako  beba doji................? onda otkud znam koliko je 50 stepeni Celziusa???


izdojiš svoje....i sa sobne temperature napraviššš....ne moraš mjeru ko na kutiji...koliko ml mlijeka izvučeš toliko za doručak...

ili kupiš Ad koje dajše samo kao jedna čvrti obrok kašikom ....

preko godine naravno uvodiš kravlje ako dijete posnosiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu š t a)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino...
8.2.2011 9:12:14   
mala86
frutolino ja mislim ide sa vodom,ima jos jedna vrsta mislim,na pocetku smo te pravili

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino...
8.2.2011 11:14:53   
Natty

IZVORNA PORUKA: š t a

kako napraviti te Čokolino, keksolino i sl ako  beba doji................? onda otkud znam koliko je 50 stepeni Celziusa???

ja sam pravila sa adaptiranim to dok je dojila,jer nisam mogla izdojiti dovoljnu kolicinu da joj pravim sa mojim mlijekom...

_____________________________

...ko ne valja sebi,neće nikome...

(odgovor članu š t a)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino...
10.4.2011 19:47:34   
la bomba
Imam pitanje u vezi jednog Babylove proizvoda, ...

Kupila sam kašicu sa tri vrste žitarica, .. onu u kutiji i piše da se pravi sa 100ml prokuhanog neobranog mliejka i 100ml vode, ...
E sad, ... mi smo na AD dvojci, ... nismo jos uvijek uveli kravlje, ... pa ne znam da li da joj kupim za ovu namjenu neko kravlje mlijeko, kako bih pravila ove mliječne obroke ili da to nekako da izvedem sa adaptiranim??
Kako ih vi spremate???

Hvala user posted image

(odgovor članu Natty)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino...
10.4.2011 19:48:35   
la bomba
Postavila sam pitanje na ovoj temi, jer su Lino i Babylove u par deka, ... user posted image user posted image


(odgovor članu la bomba)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino...
10.4.2011 19:50:39   
Lady26
Ako koristite AD napravi joj sa Ad mlijekom, nema potrebe za kravljim ako dosada niste probali... user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu la bomba)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino...
10.4.2011 19:53:15   
Lady26
I ne moras bas pratiti koliko pise da stavis mlijeka, ti napravi otprilike koliko mislis da bi user posted image pojela...ja nikad nisam pratila te njihove mjere na kutijama, recimo za neki Lino proizvod kazu treba na 200ml mlijeka toliko i toliko kasika...ja to radim otprilike, nekad nece pojesti 200 a nekad ce vise...kad se uhodate znat ces po svojoj bebi koliko je dovoljno da napravis...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino...
10.4.2011 19:56:12   
la bomba
Znači, AD + voda + opet voda user posted image user posted image  Ako sam dobro shvatila user posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino...
10.4.2011 20:00:13   
Lady26
Hehehehehe ma ne moras, napravi omjer AD kako inace pravis i stavi jednu-dvije kasike zitarica i vidjet ces po gustini trebas li dodavati jos zitarica ili mlijeka...nikad nisam razrjedjivala mlijeko...dok je pila AD sve sam pravila samo na tome, odavno smo na kravljem - cistom user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu la bomba)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino...
10.4.2011 20:05:19   
la bomba
Super, hvala puno ... user posted image

Još da ovdje nahvalim Babylove banana+griz, ... ma mljac je .... ja vazda ukradem koju kašiku...
Ispade ko da za njih radim user posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino...
10.4.2011 20:56:30   
Anoniman
ja sam A. kad je imao 6mjes. pokusala da napravim te lino proizv. sa AD al nije htjeo gadilo mu se, ni kasikice jedne nije htjeo.Probam sa obicnim tetrapak 1,5 % napraviti sve pojeouser posted image tako da sam lino pravila sa tetrapak a pio je svoj AD.
Probaj sa AD mozda htjedne user posted image ...

(odgovor članu la bomba)
  Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino...
10.4.2011 21:01:16   
la bomba
Probat cu, ako ne bude htjela, ... onda ću vidjet šta ću user posted image  možda kupim kravlje, ... al mislim da će da smaže i sa AD, .. kao što mete i sve ostalo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino...
14.4.2011 0:12:09   
lost
Mojoj gospođici se ne sviđaju ovi Lino ni jedan user posted image
Ali zato plazma s mlijekom i voćem user posted image

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu la bomba)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino...
14.4.2011 0:18:10   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: la bomba

Imam pitanje u vezi jednog Babylove proizvoda, ...

Kupila sam kašicu sa tri vrste žitarica, .. onu u kutiji i piše da se pravi sa 100ml prokuhanog neobranog mliejka i 100ml vode, ...
E sad, ... mi smo na AD dvojci, ... nismo jos uvijek uveli kravlje, ... pa ne znam da li da joj kupim za ovu namjenu neko kravlje mlijeko, kako bih pravila ove mliječne obroke ili da to nekako da izvedem sa adaptiranim??
Kako ih vi spremate???

Hvala user posted image


vecinom imas mogucnost kod babylove hapica da pravis i nemlijecne, bez mlijeka samo sa vodom ili sa ad-om.barem ove koje ja kupujem, a probali smo ih sve.
citaj original uputstvo a ne ono nase glupo prevedeno.
a sto ti je i lady ne moras 100% po uputstvu praviti , bitno je da je ad po uputstvu.

mi trenutno imamo onu sa zitaricama  i ja je pravim sa 100 ml prokuhane vode+ voce dodam neko i to je to.a moze i sa adom

a koliko je bebi uopste?


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu la bomba)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino...
14.4.2011 9:42:02   
la bomba
IZVORNA PORUKA: MALA1994

IZVORNA PORUKA: la bomba

Imam pitanje u vezi jednog Babylove proizvoda, ...

Kupila sam kašicu sa tri vrste žitarica, .. onu u kutiji i piše da se pravi sa 100ml prokuhanog neobranog mliejka i 100ml vode, ...
E sad, ... mi smo na AD dvojci, ... nismo jos uvijek uveli kravlje, ... pa ne znam da li da joj kupim za ovu namjenu neko kravlje mlijeko, kako bih pravila ove mliječne obroke ili da to nekako da izvedem sa adaptiranim??
Kako ih vi spremate???

Hvala user posted image


vecinom imas mogucnost kod babylove hapica da pravis i nemlijecne, bez mlijeka samo sa vodom ili sa ad-om.barem ove koje ja kupujem, a probali smo ih sve.
citaj original uputstvo a ne ono nase glupo prevedeno.
a sto ti je i lady ne moras 100% po uputstvu praviti , bitno je da je ad po uputstvu.

mi trenutno imamo onu sa zitaricama  i ja je pravim sa 100 ml prokuhane vode+ voce dodam neko i to je to.a moze i sa adom

a koliko je bebi uopste?



Ima 7 mjeseci. Ma kupila sam i ja uglavnom ove sto se s vodom prave, ... ali uzela i ovu sa žitaricama da probam.

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino...
2.5.2011 8:20:19   
vila_7
la bomba ja dojim , ali svojoj pravim sa kravljim mlijekom te LINO proizvode. Naravno prvo sam probala 2-3 dana samo kasikicu kravljeg mlijeka ubacim u izdojeno da vidim ima li alergija i kako hB nije bilo,nastavila sam pravljenje tih kasica,mada iskreno nije bas ljubitelj. Frutolino i čokolino (čok.je od 8 mjeseca), i nekako ali karamelino koje je meni mljac-nema sanse. Inace mi beba nije ljubitelj skatkog-znaci na mamu ce zderati cipsove!user posted image (napomena-kad odraste-da me ne bi kogod napao! user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu la bomba)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *