|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Menstruacija i trudnoća
19.10.2011 1:45:35   
malena27 RR
Vicky, dobro nam dosla! Koliko sam razumjela, ti bi zeljela da je u pitanju trudnoca. Ako zelis da znas jesu li ti znakovi ipak znakovi da je user posted image na putu, uradi nalaz Beta HCG-nalaz krvi.
Sretno!


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu vicky20)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Menstruacija i trudnoća
19.10.2011 10:50:00   
vicky20
I ja mislim da ce to biti najbolje,ali neznam dal da još sačekam do iduće menge ili da napravim prije user posted image

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Menstruacija i trudnoća
28.10.2011 1:13:07   
malena27 RR
Prenos postova:

IZVORNA PORUKA: sekaaaa

Cao...

prije tri dana treba da mi je prosla menstruacija a ja je jos imam, danas sam uradila dva testa i oba su pokazala da sam trudna...

Interesuje me zasto i dalje imam blagi iscjedak crvene boje...

UNAPRIJED HVALA!!!




IZVORNA PORUKA: malaZara

To se i meni desavalo na pocetku trudnoce, pa sam se odmah obratila ginekologu, meni je rekao da je to ostala stara krv, nije se iscistila iz maternice.




IZVORNA PORUKA: sekaaaa

hvala na brzom odgovoru, evo veceras sam dva testa uradila oba su pokazala drugu liniju blijedu ali to znaci da sam trudna samo me brine zasto vec imam produzenu menstruaciju tri dana... mislim iscjedak blijedo crven... a test pokazuje da sam trudna....   user posted image


IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Da li to znači da si imala regularno menstruaciju, mislim po rasporedu, koja je produžila trajanje. Otiđi ginekologu, neka malo snimi stanje. Zna se to desiti vrlo često, ali ako već testovi pokazuju trudnoću ipak neka ljekar proprati to krvarenje.



IZVORNA PORUKA: sekaaaa

da imala sam regularno i dobila sam na vrijeme samo sto je produzila tri dana...



IZVORNA PORUKA: malaZara

Kazem, isti slucaj, odmah sam zbog togu brzo otisla gin da vidi sta je, zato i ti sutra trkom da vidis sta je, nadam se da ce sve biti uredu i da ces se javiti sa finom vjescu user posted image



IZVORNA PORUKA: sekaaaa

Kad sam dobila odmah mi je bilo cudno jer sam vrlo malo prvi dan imala a inace nije tako....




IZVORNA PORUKA: T r a t i n č i c a

Nije rijetka pojava to sto si opisala. Doktori kazu da je sasvim normalno, i da nije zabrinjavajuce. Tako da mnoge zene i ne znaju da su trudne jer se zna desiti da imaju user posted image 1,2 ili cak 3 mjeseca. Po njihovom, to nije menstr., vec se razlikuje po boji, trajanju, itd., al nama izgleda kao da jeste user posted image Moja sestra npr. isto imala cikluse normalno, radila, skakala sa starijom djecom, pomjerala namjestaj, i da joj se nije poceo gaditi duhan i javljati bolovi u prsima, sigurno jos bar neko vrijeme ne bi znala da je user posted image user posted image tako da, no sikiriki... i obavezno dr. da potvrdiuser posted image
U svakom slucaju, sretno! I dobro nam doslauser posted image





Cao...

Danas sam bila kod ginekologa i rekao mi da nije nikako dobro sto vec deseti dan imam krvarenje...i da moze biti vanmatericna ili nesto slicno... testovi mi popkazuju pozitivno a doktori nisu mogli tacno da vide da li sam trudna... i ponovo kad sam isla u hitnu rekao mi da ne vidi trudnocu ali da je to mozda zato sto krvarim pa ne vidi ili se sakrilo negdje...
???



IZVORNA PORUKA: edijevamama

iskreno se nadam da nije vanmatericna trudnoca....a sta su jos rekli doktori? jeli trebas pratiti betu?
prije par godina isto je tako mojoj seki bilo i sumnjali su na vanmatericnu i poceli su pratit betu. ali srecom njoj je beta opadala sto je znacilo da je doslo do trudnoce ali je bio spontani :(. Mada nemora znacit nista mozda si samo trudna i imas preko menzis :)

Molim te javi sta dalje, pratim te i po cijeli dan samo virkam ima li te



IZVORNA PORUKA: malaZara

I ja se takodjer nadam da nije vanmatericna, mozda je jos rano da vidi na ultrazvuku trudnocu.
Sretno i javi se sa novim informacijama!


IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Sekaaaa sad obavezno opet otiđi svom ginekologu (kojeg redovno posjećuješ) i taži da ispratite betu (betaHcG) u nekoliko navrata. Nije tako ni zabrinjavajuće što se ne vidi, naročito ako su te gledali na ovim "državnim" UZV-ovima jer su u glavnom stari. Ali bi definitivno trebalo ispratiti kvalitetno tvoje stanje jer je sve na vrijeme i još se može reagovati ako nešto nije u redu. A opet se nadam da jeste sve OK, samo nije tipičan početak. Sretno!




IZVORNA PORUKA: sekaaaa

na zalost tuzna vijest moram se ocistiti Hvala vam svima puno i uskoro se javim sa lijepim vijestima HVALA



IZVORNA PORUKA: edijevamama

seka,, kako ocistiti? ipak je bila trudnoca? u maternici ili van? izvini sto te gnjavim ali me interesuje.



_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu vicky20)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Menstruacija i trudnoća
28.10.2011 8:36:19   
hanabanana
Seka, meni je tvoja priča nevjerovatna....

Tko još radi test za trudnoća a regularno ima mjesečnicu?!
Ja takvu ženu još nisam srela.
Možda je do mene, ali sve žene koje ja znam test su radile nakon što uvide da im kasni. Pa ime onih koje su to radile kad im kasni jedan dan ( đaba pare bacale ), a ima onih koji sačekaju pet dana ( i ja sam bila takva, i dva puta pare djaba bacila ), a ima i onih koje čekaju mjesec dana.

Sve i da jesi trudna, logično je da ti ama baš ništa ne može vidjeti na uzv.
Pa to bi bila trudnoća od 3-4 sedmice, jedva da žumančanu masu može vidjeti.

Veliki procenat tako malih trudnoća završi da žene ni ne znaju da su bile trudne.
Zove se prirodnom selekcijom. Dobije se krvarenje izmedju dvije mjesečnice.

Ako je izvanmaterična trudnoća, onda nećeš ići na čišćenje.
I niko ti ne bi rekao da ideš na čišćenje.
Tad ideš u bolnicu da ti rade jajovod u kojem je došlo do oplođivanja.
I vrlo vrlo je bolno imati vanmateričnu trudnoću.

Iako sam sve ovo napisala, iskreno se nadam da nisi sve ovo izmislila i da ja nisam upravu.

< Poruku je uredio hanabanana -- 28.10.2011 8:37:04 >

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Menstruacija i trudnoća
28.10.2011 9:20:37   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Tko još radi test za trudnoća a regularno ima mjesečnicu?!



Ne ulazim u razloge i tačnost tvojih sumnji o autentičnosti slučaja. No moram prokomentarisati ovo pitanje.

Neko ko želi trudnoću, radi na njoj vjerovatno će na nju "posumnjati" na bilo kakvu promjenu u uobičajenim simptomima vezanim za ciklus. Takav je i ne uobičajena menstruacija, koja pokaže bilo kakvu promjenu u odnosu na uobičajenu.

Ja sam radila test nakon što sam nakon uobičajenog PMS-a dobila neuobičajeno oskudnu i kratkotrajnu menstruaciju. U par satnoj pauzi između tog smeđeg iscjetka i pravog krvarenja sam dobila blijedo pozitivan test. I eto, "slučajno", iz prevelike želje otkrila da sam imala biohemijsku trudnoću, koja je završila baš u vrijeme kad sam trebala dobiti. Ginekolog, kojeg sam posjetila odmah nakon prestanka krvarenja i kojeg sam konsultovala od pozitivnog testa i početka krvarenja, mi je rekao da se moglo desiti da takvi simptomi upućuju na vanmateričnu trudnoću, i nakon pregleda je konstatovao da je spontano čišćenje prošlo dobro i bez ostataka koje bi trebalo medicinski odstranjivati. Također me je uputio, i prije našeg pregleda, kakav treba biti tok krvarenja i kod kakvih simptoma bih se trebala obavezno javiti ljekaru. Tako da sve to nije bezazlena situacija.
Pa sve i da je navedeni slučaj izmišljen, doći će neko poslije, ko će koristiti pretražnik i možda se u svemu prepoznati. Naša je odgovornost da shvatimo ozbiljnost situacije i ne damo pogrešne informacije koje mogu u ovakvom slučaju uticati na nečije zdravlje.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: Menstruacija i trudnoća
28.10.2011 9:35:28   
hanabanana
Lejla Ka meni je logično raditi test nakon PMS...
Ali mi nema logike raditi test dva dana nakon menzesa....koji još traje!

Ja sam testove radila čim sam primjetila da mi kasni.
Zbog neracionalnog straha od vanmaterične trudnoće odmah sam trčala na UZV.
I oba puta se moja doktorica čudila jer ništa nije mogla vidjeti, ali je nalaz krvi pokazivao trudnoću, a ona bi tek tačuku vidjela. Blijedu.


(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: Menstruacija i trudnoća
28.10.2011 9:44:11   
Lejla Ka
Nemoj ovo molim te shvatiti kao diskusiju u kojoj ti oponiram, samo nastojim objasniti motiv.
Normalno da nemamo svi isti nivo znanja o procesu začeća ni njegovoj funkcionalnosti. A vjeruj, moj nivo je povisok jer me tako natjeralo (a moram priznati, uvijek me to interesovalo). Nakon dva spontana pobačaja, i nakon nezaštićenog odnosa i ja bih napravila test u slučaju bilo kako neuobičajene menstruacije, pa makar to bila i produžena, pod sumnjom da se dešava upravo pobačaj.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: Menstruacija i trudnoća
29.10.2011 13:40:56   
saksija
za hanubananu - ja sam takodje radila test i to nakon sto sam imala sasvim normalnu menstruaciju kao i inace, i to sve u nekoj suludoj nadi i zelji da sam trudna i da spadam u postotak zena koja dobiju menstruaciju u trudnoci. prvi put sam zatrudnila nakon prvog nezasticenog odnosa i nazalost tu trudnocu nisam uspjela iznijeti do kraja. nakon sto sam dobila zeleno svjetlo od dr. da mogu opet pokusati, toliko sam se nadala da ce opet biti iz prve da sam cak osjecala metalni okus u ustima, imala mucnine i sta sve ne. kada sam dobila, bila sam tuzna i uradila sam test i nakon menstruacije u ocajnickoj nadi i zelji da sam mozda ipak trudna a da sam eto, kako rekoh u tom nekom postotku zena.
ja mogu shvatiti da ti to ne razmijes, ali ne mogu prihvatiti to da na takav nacin, kakav si vec uradila, komentarises ono sto je djevojka/zena (seka cini mi se) napisala kao svoj problem i trazila savjet od nas. ja ti od srca zelim da nikada ne dodjes u situaciju da test moras raditi nakon menstruacije ili 5 dana prije ocekivane - jer vjerovala ili ne ima NAS i takvih, nego se nadam da ces makar razmisliti o onome sto si napisala. sve najbolje!
seko - ako je vec moralo tako da bude onda se iskreno nadam da nije vanmatericna. zelim ti puno srece draga i zelim brz oporavak.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: menstruacija i trudnoća
5.11.2011 9:24:46   
:DDD
Moze biti i da si trudna sve je moguce......user posted image unapred ti cestitam........ali idi do ginekologa sve ce ti on bolje objasniti!

(odgovor članu smira)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: Menstruacija i trudnoća
15.11.2011 0:29:22   
sekaaaa
Izmisljati nesto ovakvo je fuj... ne znam kako mozes ovako nesto pisati uopste... test sam radila jer mi je bilo muka a i menstruacija se produzila na 13 dana... a ovo sto si ti pisala je nevjerovatno da neka zena moze glumiti ili ovo uopste pomisliti NA SEBE kao sto si ti ovaj post sam pisala na jednom ovdje forumu evo samo cu ga kopirati da vidis sta sam sve prosla i prozivjela a ti ako i dalje sumnjas cisto radi tebe i radi drugih nije mi tesko ni sliku i nalaze ultrazvuka skenirati i staviti javno... jer ovakve rijeci i sumnje koje si pisala su navjerovatno kao da cu nesto dobiti ako lazem na sebe ma navjerovatno...

evo me


EVO MENE PONOVO... Nazalost kao sto sam pisala imala sam vanmatericnu trudnocu... nazalost... isla sam kod ginekologa ,pa u bolnicu dali su mi tablete da se ocistim nisu ni znali da je vanmatericna, nakon toga sam sve tablete popila imala sam jake bolove... poslije nekoliko dana kad sam popila sve tablete otisla sam da izvadim hcg i rekli su mi da mi napreduje trudnoca nisam vjerovala...jer sam trebala da se ocistim... nakog toga sam otisla privatno ginekologu gdje mi je rekao da imam vanmatericnu i da moram lezati u bolnici... sutra sam otisla u bolnicu dobila neke inekcije da primam da se ocistim on je izgalamio na druge kako su mi dali pogresne tablete... a prije nego sam otisla u bolnicu privatno sam kao sto sam napisala radila beta hcg i rekli mi da LEZIM kuci da je sve ok sreca otisla sam privatniku i poslao me u bolnicu...i tad sam primala inekcije sve je bilo ok osjecala sam se bolje do jedne noci kad sam radila redovan pregled i kad mi je doktor rekao HITNO MORAS NA OPERACIJU UNUTRA MI SE NESTO DESILO... i odmah su me operirali i sad sam dobro hvala Bogu... znacci da sam ostala kuci mozda me sad nebi bilo... ali ima Boga... eto svi koji su mi pisali evo javljam se sad.... jer nisam mogla ranije bila sam u bolnici...


(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: Menstruacija i trudnoća
15.11.2011 9:45:29   
Andy_Bec23
Sekica jako mi je zao radi tebe , jako me potresla tvoja prica :(((

Nemoj samo odustajati , imat ces ti bebaca uskoro , sigurna sam ......
zelim ti svu srecu svijeta :-)user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sekaaaa)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: Menstruacija i trudnoća
16.11.2011 23:36:41   
sekaaaa
Andy puno hvala... nadam se da ce drugi put biti sve ok... hvala jos jednom

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: Menstruacija i trudnoća
17.11.2011 9:29:13   
hanabanana
Seka, nemoj shvatati lično moje komentar, ali je meni tvoja priča zaista nevjerovatna. Koliko god imala riječi pokude za sarajevske ljekare, ne znam da li si drugi bolji, znam sigurno da niti jedan ne bi dao tablete ženi koja sumnja na trudnoću a da joj prije toga ne bi uradio UZV.

Student pete godine medicine znao bi na UZV vidjeti gdje se plod ugnjezdio!
A da ne kažem da je to ljekar morao znati!
Ako se zna da je vanmaterična, onda tu ide odmah operacija. Nema tu nikakvih injekcija i provociranja poroda. Spašava se jajovod, ako se može spasiti.

Ne znam odakle tipkaš, ali znam jedno sigurno......ovdje te privatni ljekar ne bi mogao smjestiti u bolnicu.

Da se meni dogodilo ovo što ti kažeš da se dogodilo tebi, ja bih sa svim tim nalazima od ljekara, gdje su ti dali tablete i poslali te kući, otišla do tužioca i pitala ima li osnova za pokretanje tuže!
Ako nema, pokrenula bih je privatno.
To ne da je nemar, nego su te mogli ubiti.

(odgovor članu sekaaaa)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: Menstruacija i trudnoća
20.11.2011 18:29:03   
sekaaaa
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Seka, nemoj shvatati lično moje komentar, ali je meni tvoja priča zaista nevjerovatna. Koliko god imala riječi pokude za sarajevske ljekare, ne znam da li si drugi bolji, znam sigurno da niti jedan ne bi dao tablete ženi koja sumnja na trudnoću a da joj prije toga ne bi uradio UZV.

Student pete godine medicine znao bi na UZV vidjeti gdje se plod ugnjezdio!
A da ne kažem da je to ljekar morao znati!
Ako se zna da je vanmaterična, onda tu ide odmah operacija. Nema tu nikakvih injekcija i provociranja poroda. Spašava se jajovod, ako se može spasiti.

Ne znam odakle tipkaš, ali znam jedno sigurno......ovdje te privatni ljekar ne bi mogao smjestiti u bolnicu.

Da se meni dogodilo ovo što ti kažeš da se dogodilo tebi, ja bih sa svim tim nalazima od ljekara, gdje su ti dali tablete i poslali te kući, otišla do tužioca i pitala ima li osnova za pokretanje tuže!
Ako nema, pokrenula bih je privatno.
To ne da je nemar, nego su te mogli ubiti.



Pozdrav, prvo nisu Sarajevski ljekari nego Mostarski jer sam iz Mostara, drugo kao sto sam rekla radila sam test 3 puta jer sam zeljala da se uvjerim da li sam stvarno trudna i da ne ponavljam otisla sam radili mi uzv i nije nista vidio to je bio privatni doktor, to sto pises student pete godine su gluposti i ne znam i ne mogu da vjerujem da nisi cula da je nekad neko pogrijesio oko davanje dijagnoze... kao sto sam rekla saznao je moj privatni doktor tek kada sam otisla kod njega da je vanmatericna i tek tad mi je rekao da idem u bolnicu...,a to da ne moze privatni ginekolog reci da idem u bolnicu naravno da moze jer moj privatni ginekolog je glavni ginekolog i bolnici... tako da ne znam otkud ti tolika sumnja i da ti nesto nije jasno ... nevjerovatno kako mozes ovako uopste da pises... jezim se...
Usput nemam ti se sta pravdati ali ako zelis licno ti posaljem sve svoje nalaze kao i tablete koje sam dobila da pijem a bili su pogresni, pa kad su me primili u bolnici, pa kad su mi dali inekcije svaki 7 dana po jednu jer je jaka da plod ode od mene sve do moje nazalost operacije... Ne bi ovo nikom poslala ali tebi bi stavila javno jer si nevjerovatna da imas sumnje i da mozes da sumnjas da je neko dosao na forum samo da bi pisao gluposti o sebi i sebi navlacio bolest... Ako nemas nista protiv nemoj mi komentarisati moje postove molim te jer nisi dostojna jednostavno da mi bilo sto pises...
Lijep pozdrav

i sretno u zivotu...

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: Menstruacija i trudnoća
20.11.2011 20:27:06   
smarija
po pitanju inekcija za unistavanje odnosno prekid trudnoce moram da se nadovezem,sekaaa je u pravu jer postoje
po novom sistemu a to je odavno ukljucuju metotrexat inekcije(cistostatik) pokusavaju prvo sa njima da prekinu trudnocu,ja sam ih primala ,jedino ako je doslo do pucanja jajovoda onda se mora na operaciju

sekaaaa jako mi je zao sto ti se to dogodilo zelim ti brz oporavak

forumi jesu stvoreni za komentare,sugestije,savjet itd. da ne nabrajam,ali bi bilo poucno bar se informirati o nekim stvarima o kojima nisi upucen nego prazno pricati odnosno pisati


< Poruku je uredio smarija -- 20.11.2011 20:35:34 >

(odgovor članu sekaaaa)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: Menstruacija i trudnoća
22.11.2011 17:59:58   
zaljubljena88
Imam 23 godine i vec 2 meseca pokusavam zatrudneti.
Menstruacije su mi uglavnom neredovne. Prosli put sam dobila 11.10. A vec oko 10. 11.
sam pocela osecati simptome trudnoce- jako bolne grudi, bol u stomaku,
mucnine. Test sam uradila 15 i bio je pozitivan s tim sto je druga
crtica bila slabije vidljiva... A 16. i 17. mi se pojavio braonkast
iscedak koji je 18. presao u redovnu menstruaciju koja je trajala 4 dana. Prisutni su i bolovi u stomaku, ali manje nego kad sam pre imala
menzis. Znam da trebam ici kod ginekologa, ali sada ovih dana nikako
nisam u mogucnosti, medjutim oticicu cim budem mogla. Mozete li mi
reci sta mislite jel ovo opasno, da li sam jos trudna? Jel normalno imati menstruaciju u pocetku trudnoce?
Negde sam citala da moze da se desi i bude u redu a negde da je to
spontani pobacaj.

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: Menstruacija i trudnoća
22.11.2011 19:48:36   
smarija
moj savjet pod hitno doktoru sto prije,nista ne moze biti bitnije od tvog zdravlja
sretno user posted image

(odgovor članu zaljubljena88)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: Menstruacija i trudnoća
24.11.2011 13:14:30   
selima
cao cure,
imam 23 godine i dvije godine pokusavam zatrudniti.Menstruacije su mi redovne,svakih 30 dana.Prosli mjesec sam pila klomifen i dabroston, i zanima me da li su te tablete uticale da menstr.bude samo 2 dana i onda se pojavi smedi iscjedak koji traje evo vec 4 dana. Imam bolove (kao neko probadanje,tupa bol)u donjem stomaku,bol u grudima jos od proslog mjeseca (od ovulacije) i do dana danas...Javila sam doktorici (za menstr.) i ona mi rekla samo da ispijem jos jednu terapiju dabr. i da bi trebala zatrudniti pa kaze mozda si i trudna...ludnica,a ja ne znam ni kad da pocnem s terapijom (prosli put je bilo 14-ti dan od prvog dana menstr,i deset dana po 50mg na dan)...

(odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: Menstruacija i trudnoća
7.12.2011 20:32:34   
mina23
Zdravo mile moje, imam jedno pitanje

Jutros sam "kao " dobila menstruaciju ali sad je nemam , samo kad se obrisem imaju tragovi krvi ali slabo, to mi se nikad nije desavalo , imam bebu od 2 godine, a prosli mijesec smo ja i muz imali nezasticen odnos pa se sad pitam sta je ovo?

_____________________________

Sunce mamino stiglo 23.01. 2010 nas mali Saim, Volimo ga puuuuno!

(odgovor članu selima)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: Menstruacija i trudnoća
7.12.2011 21:11:05   
R&T@
mina23, moguce da je to "lazna" menstruacija...

Da uradis test?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: Menstruacija i trudnoća
7.12.2011 21:25:49   
mina23
tajra, neznam bojim se, jer prije poroda sam imala 2 spontana koji su isto krenuli sa malo krvarneja na pocetku i zavrsili spontanim, sad sam skroz u strahu user posted image , ali sutra idem po test pa vam se javim , pusa za tajruuser posted image

_____________________________

Sunce mamino stiglo 23.01. 2010 nas mali Saim, Volimo ga puuuuno!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: Menstruacija i trudnoća
8.12.2011 7:42:19   
mina23
E drage moje, jutros ustala i nemam ni kapi krvi, kasnije cu kupiti test za user posted image , ili mozda imam upalu necega ali nisam ovo imala nikada, osim kad sam imala spontani user posted image , puuno se bojim user posted image

_____________________________

Sunce mamino stiglo 23.01. 2010 nas mali Saim, Volimo ga puuuuno!

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: Menstruacija i trudnoća
8.12.2011 10:24:01   
mina23
Hej cure moje, da vam javim da sam radila test i bio je pozitivan, danas pravim termin kod ginekologa user posted image

_____________________________

Sunce mamino stiglo 23.01. 2010 nas mali Saim, Volimo ga puuuuno!

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: Menstruacija i trudnoća
9.12.2011 10:21:21   
mirna32
minaaaaaaa...sreco....vidi gdje ja skontam tebe....o draga moja pa ako imasuser posted image super...blago tebi...user posted image
pusa velika i navijamuser posted image

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: Menstruacija i trudnoća
9.12.2011 16:33:29   
Bella30
pozzz....ja sam ovdje nova pa da vas prvo pozdravim...Ja i MM isto pokusavamo imati bebu vec dvi duge godine ali nista osim sto sam imala dva spontana...Borila sam se sa bakterijama koje sam napokon izlijecila sad moramo dalje na pretrage...user posted image user posted image

(odgovor članu mirna32)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *