|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  150 151 [152] 153 154   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Slike naših beba :)
26.1.2010 16:52:57   
teacher75

IZVORNA PORUKA: reallove

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: reallove

A ima li jedna djevojcica za nas?user posted image

Lani se svidio Emin pravo, kaze da ima prekrasne okice user posted image

aaaa jel to mi imamo curuuser posted image user posted image user posted image

evo se lana sredila za emina:
[img][URL=http://img96.imageshack.us/i/p1130002b.jpg/]user posted image [/URL][/img]

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 3776
   RE: Slike naših beba :)
26.1.2010 16:53:26   
teacher75

IZVORNA PORUKA: fatimica09

ahahahah odmah kontasna masnice, haljinice, trakice....eee koja si ti.....pa ona bundica kod Ajse Veselicine user posted image ih koja si ti user posted image .....ma znam sta mislis....user posted image

a vidi Lanine haljinice:))

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 3777
   RE: Slike naših beba :)
26.1.2010 16:58:26   
fatimica09

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: reallove

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: reallove

A ima li jedna djevojcica za nas?user posted image

Lani se svidio Emin pravo, kaze da ima prekrasne okice user posted image

aaaa jel to mi imamo curuuser posted image user posted image user posted image

evo se lana sredila za emina:
[img][URL=http://img96.imageshack.us/i/p1130002b.jpg/]user posted image [/URL][/img]

jeste mashAllah i Lana je ko med pravi user posted image user posted image user posted image , i haljinica naravno user posted image user posted image
ma curice su cini mi se nekako interesantnije, bar za mame user posted image ....dok ne porastu, pa ne pocnu bubice u glavi, pa sve ostalo user posted image user posted image user posted image
ali sva su djeca slatka, neka su ziva i zdrava.....eno recimo Noa, pa Ibrahim, pa Antonio, Adrian....da ne nabrajam user posted image user posted image

Ja sam licno prizeljkivala djecaka, pa kad sam nazalost izgubila djevojcicu....pomislila sam....ehh da se mozda nisam ogrijesila i toliko sam je zavoljela.....a sada kada pokusavam ponovo, bojim se da zelimbilo sta, sem da je zivo i zdravo aBd user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 3778
   RE: Slike naših beba :)
26.1.2010 17:00:03   
Emica_sa
teacher75  curica ti je preslatka,med medeni nek je ziva i zdrava  user posted image
user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 3779
   RE: Slike naših beba :)
26.1.2010 17:00:53   
Emica_sa
ups ja copy paste pa se ovo pojavilo sorry

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 3780
   RE: Slike naših beba :)
26.1.2010 17:07:26   
Hanady RR
OOOOOOOO  teacher Orcestra girl je med medeni...tako malena a tako se sređuje za momke...bome je tata krivo procjenio njenu eventualnu opredjeljenost mama će to sve korigirat.Med medeni je mašallah user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 3781
   RE: Slike naših beba :)
26.1.2010 18:01:09   
reallove
Teacher75,djevojcica nam je med medeni,jubimo je..

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3782
   RE: Slike naših beba :)
26.1.2010 20:54:07   
teacher75
hvala, hvala, mama provodadžiše tati iza leđa

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 3783
   RE: Slike naših beba :)
26.1.2010 21:03:00   
R&T@
user posted image
Ja skinula haljinicu pa se sakrila.........
"Zima, zima, e pa šta je...."

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 3784
   RE: Slike naših beba :)
26.1.2010 21:16:14   
teacher75

IZVORNA PORUKA: tajra

user posted image
Ja skinula haljinicu pa se sakrila.........
"Zima, zima, e pa šta je...."

jao ko med je, preslatka!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 3785
   RE: Slike naših beba :)
26.1.2010 21:21:27   
R&T@
Hvala!
I tvoja je prava ljepotica sa divnim imenom!
P.S. Ne mogu stici da sve komentarišem, ja se samo na ovoj temi "istopim"!

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 3786
   RE: Slike naših beba :)
26.1.2010 21:22:44   
reallove
IZVORNA PORUKA: tajra

user posted image
Ja skinula haljinicu pa se sakrila.........
"Zima, zima, e pa šta je...."

PRESLATKA JEuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 3787
   RE: Slike naših beba :)
26.1.2010 22:25:10   
myb@by

IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Felix i mi cekamo odgovor ali dama nam jos nije skontala izgleda ili nas malo drzi u neizvjesnosti...znas nas zeneuser posted image user posted image user posted image
vala,bas jest neka mi se pojedosmo zive sta ce biti a ona nas drzi u neizvjesnostiuser posted image
al,ako se nemoze odlucit moze ZA obadvojicu jer su nasi mali Ai A imaju isto pocetno slovo A ime.Pa su isto skoro i lopuze pa moze obadvojicu uzet necemo se ljutiti
nasa su djeca braca user posted image user posted image svejedno ,neka djele ....zasto braca sluze!!!


Jos uvijek ne mozemo da se odlucimo user posted image user posted image user posted image user posted image .Javicemo vam cim se odlucimo user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3788
   RE: Slike naših beba :)
26.1.2010 22:53:30   
Apotekarka
myb@by ma reci ti svojoj Ajsi nek se skonta da nam i druge prilike ne promaknu,vidi koka pod dekama hi hiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 3789
   RE: Slike naših beba :)
27.1.2010 0:09:53   
myb@by
user posted image user posted image user posted image user posted image kaze Ajsa da nju vrijedi cekati.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 3790
   RE: Slike naših beba :)
27.1.2010 11:58:32   
kovrdjava
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 3791
   RE: Slike naših beba :)
27.1.2010 12:03:58   
dady
http://www.facebook.com/photo.php?pid=31006655&l=a3b479cbc3&id=1114187820


evo i naših 3 zubiča !!! naj ljepši osmjeh!!!user posted image


p.s. sve bebačice bebe su preljepe!!! ne zna se koja je slađa!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DAWUD 20.06.2009.
Mrvica je postala mrvetina!!!
:)))))))))

ZEJD 07.11.2012.
Nova Mrvica :)))

(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 3792
   RE: Slike naših beba :)
27.1.2010 13:05:04   
reallove
Kovrdjava,dady..preslatki su..

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu dady)
Neposredna veza do poruke: 3793
   RE: Slike naših beba :)
27.1.2010 13:06:15   
kovrdjava
Hvala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 3794
   RE: Slike naših beba :)
27.1.2010 13:44:32   
bebana27
user posted image

ja i moj tata


_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 3795
   RE: Slike naših beba :)
27.1.2010 17:25:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

myb@by ma reci ti svojoj Ajsi nek se skonta da nam i druge prilike ne promaknu,vidi koka pod dekama hi hiuser posted image user posted image user posted image
ma nesto je ovo meni sumnjivo,puno to ona razmisljauser posted image user posted image
Nadam se apotekarko,da nas nece zeznit da nam ovi suparnici nece pokupit sve cure,da nakraju neostanemo bez ijedneuser posted image user posted image

(odgovor članu Apotekarka)
  Neposredna veza do poruke: 3796
   RE: Slike naših beba :)
27.1.2010 17:39:47   
myb@by
Daje vam Ajsa odrjesene ruke,kaze zeli da se provodi sa jaranicama i jos joj rano za momka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Kaze da su obojica preslatki user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Eto cura ne moze da se odluci pa je nasla trece rjesenjeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3797
   RE: Slike naših beba :)
27.1.2010 22:26:53   
shejla
evo i nas sa nasih 6 zubica user posted image

user posted image

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 3798
   RE: Slike naših beba :)
27.1.2010 22:38:22   
Apotekarka
Daje vam Ajsa odrjesene ruke,kaze zeli da se provodi sa jaranicama i jos joj rano za momka .Kaze da su obojica preslatki .
Eto cura ne moze da se odluci pa je nasla trece rjesenje

Znali smo mi da nam s curama ne ide.hm...od sad vise necemo ganjati cure s Minjom lose zavrsili,sad s Ajsom e bome ako cure htjele nek same izaberu...mi odrjesujemo ruke od zavođenjauser posted image user posted image user posted image
Joj kako je Lamija slatka...nemam rijeci...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 3799
   RE: Slike naših beba :)
28.1.2010 9:15:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Daje vam Ajsa odrjesene ruke,kaze zeli da se provodi sa jaranicama i jos joj rano za momka .Kaze da su obojica preslatki .
Eto cura ne moze da se odluci pa je nasla trece rjesenje

Znali smo mi da nam s curama ne ide.hm...od sad vise necemo ganjati cure s Minjom lose zavrsili,sad s Ajsom e bome ako cure htjele nek same izaberu...mi odrjesujemo ruke od zavođenjauser posted image user posted image user posted image
Joj kako je Lamija slatka...nemam rijeci...
e,moja apotekarko ostadosmo mi bez slatkiceuser posted image user posted image
al nema veze,moze nam biti onda dobra drugaricauser posted image
A nemamo ni mi srece s curamauser posted image user posted image

(odgovor članu Apotekarka)
  Neposredna veza do poruke: 3800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  150 151 [152] 153 154   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  150 151 [152] 153 154   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *