|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Majke s jednim djetetom
9.10.2012 13:15:45   
koka i po
Drugo dijete smo mi rodili za prvo dijete.



ruzno zvuci ali tako jeste.
rekoh ja tebi da slicno razmisljamouser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Majke s jednim djetetom
9.10.2012 13:18:44   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: koka i po

Drugo dijete smo mi rodili za prvo dijete.



ruzno zvuci ali tako jeste.
rekoh ja tebi da slicno razmisljamouser posted image

Ma i ne zvuci ruzno. To je dar za prvo dijete.
A tebi user posted image

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Majke s jednim djetetom
9.10.2012 13:22:57   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bejbibi



a da pitam sad nesto smjesno,glupo nazovite kakko hoceteuser posted image ....kad dodje druga beba jel se zapostavlja starije dijete...mislim jel se ima vremena za oboje.....ja kad razmisljam dda bi imala jos sve me neki strah obuzme da necu starijem dati dovoljno ljubavi,da ce bit zapostavljeno....sl.



meni koliko je tupava ova tema toliko mi je grozno ovo pitanje....

najprije rođenjem drugoga djeteta ljubav se ne djeli nego se udupla...

od pitanja kad ćeš drugo i treće djece više mrzim sve češći stav '' ja imam samo jedno ti sa dvoje ne shavataš koliko ja njega volim'' biva ja svoju djecu jer ih je dvoje menje volim...il smo ja i suprug manje kavliteteni roditelji jer ih dvije imam...user posted image

lijepo rekoh...samo će vam se kazati ko se na više djece odluči...

ja ih dvije imama u razklici 2 god i 8 mjeseci i sa namjerom sma oba puta zanijela...
moje prvo dijete je moja radost i ljubav majčinska prva al moje durgo dijete je sve što i prva ...i niti jedna ničim zapostavljena nije...
kakav bih ja majka bila da posmilim da jednu mogu voljeti više do druge...
a svako dijete svoga je karaktera svako nađe mjesto u naručju majke...
odgovorno tvrdim da moje kćerke su sretna i zadovoljna djeca koja odrastaju sa puno pažnje i ljubavi a isto tako ja sam i majka, i žena i ljubavnica i prijeteljica i kćerka i sestra i snaha i zaposlenica i drugarica i nisma sebe ni djecu ničim zaspostavila...

nisu djeca kamara drva...pa da ih prebrojavamuser posted image


jedna je istina sa dvoje djece teže se iskoridnirati i stići na sve nego s ajednim...
posebno dok su manji...porđe te nekada volja da se spremiš i kreneš...
dalje dok je ejdno dijete smao se ''prepireš'' dok kreneše šta će ono ponijeti iz kuće od igrački i obući...
kad ih je dvoje sve to poduplaj pa još između njih preprika ''ti si ponijela ovo, ja to hoću itd''
treba sabura živaca i ljubavi...ko je nema ko nije spreman na'' žrtvu '' poneku nek i ne pokušava...
gdje je isto kad se jedno dijete razboli pa ne spavaš...zamislite dvije odjednom sa temepraturom jer krene virus pa vrti krugove...umjesto 10 dana nespavanja odmah zaokruži na 20 dana...

zamislite jedna želi lutku ...hajde stisni kupi smao jednu lutku...

zamislite jedna krene u školu...druga vrišti pred kućom hoće i ona u školu a nisu joj godine...

zamislite idete na rođendan nekome sa dvoje male djece i u igraonici sa njih dvije skačete...

neke majke sa jedim djetetom mirno stoje pored svoga djeteta i igraju se...zamislite da sa dvoje tako stajata moram...jedna na tobogan hoće, druga na trampolinu...kako da se kloniram ako tobogan i trampolina nisu na istom mjestu...

zamilite oznoji se jedno dijete vi fino uzemete prevučete u igraonici mirno i staloženo...a zamsilite oznoji se dvoje djece ...jednu prevučeš u obuješ ona ti druga opet na trampolini...dok ti nju skineš sa trampoline ona obuvena odletila u igraonu opet...

a majka sve sto stigne i hoće i može...pa kad one zaspu majka sjede skuha 3 u 1...i sve govori '' volim vas djeco al najljepše set mi kad spavate''user posted image

na sve ovo još smao da dodoam kako ja saburam...na sve...
'' najkraće u životu traju godine u kojima oni našu pažnnju traže...kad mi budemo htjeli njihovu pažnju oni će se već naći u svom svjetu drugara, škole, sekcija, puberteta i momaka i uadaja pa ćete pažnju koju želite djeliti sa nekim...e tako ja sebe tješim pa mi mrsko nije što mi sad 4 kilograma jezgre od oraha po kući skače jer su pokupile i ksrcakle same''user posted image







_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Majke s jednim djetetom
9.10.2012 13:26:31   
Visnja RR
zar ovo nije tema "majke s jednim djetetom" user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Majke s jednim djetetom
9.10.2012 13:27:06   
salmy
Hanady draga,ova tema opste nije tupava....cak na protiv odlicna je

Ima mnogo tupavijih od ove pa se pise....i piseuser posted image

I mislim da je tema za majke sa 1 djetetom,ili se varam....Mi smo isto "majke"
kao i vi sa vise djece...i nismo bolesne,nismo lujke...samo smo odlucile da cemo imati jedno djeteuser posted image user posted image
Nemoj se majketi samo nadovezati na ovo lujke....ja sam to rekla onako....nije niko mene uvrijedio....to ja tako kazem

< Poruku je uredio salmy -- 9.10.2012 13:30:17 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Majke s jednim djetetom
9.10.2012 13:27:14   
SailorMoon
Vesela tema ti je extra.
Mene inace sve izbaci iz cipela od naroda kad se petlja gdje netreba.
Imam curicu od 23mjeseci. Abd kad ona treba ui skolu planiramo drugo djete.
Posle pitanja kad ce drugo i ovog odgovora onda sljede komentari tipa, pa sto, pa kasno je pa ovo pa ono.
Niko da skonta da je to nasa odluka, da smo mi nesta skontali oko toga itd.
Ja sam u Junu se tek vratila na poso, jos nemam stalni ugovor drugo djete bi me samo dovelo do odkaza i sta dalje.... Ima svako svoju nafaku ali djete se hrani od para koje roditelj zaradi. I tim se i oblaci i placa vrtic i sve sta mu jos treba. Tako da svi mi moramo gledati da sacuvamo poso.
A ja kontam ljepo na porodiljkom da budem kad moja princeza podje u skolu (ovde sa 5godina) pa ja sam kuci da joj pomognem oko zadace ii svega.
Meni perfektno. A drugom kako je neinteresujeme.- Svak ima svoje

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Majke s jednim djetetom
9.10.2012 13:28:57   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: salmy

Hanady draga,ova tema opste nije tupava....cak na protiv odlicna je

Ima mnogo tupavijih od ove pa se pise....i piseuser posted image

I mislim da je tema za majke sa 1 djetetom,ili se varam....Mi smo isto "majke"
kao i vi sa vise djece...i nismo bolesne,nismo lujke...samo smo odlucile da cemo imati jedno djeteuser posted image user posted image


kažem meni je tupava...ne svimauser posted image
a bajbejbi pita majke sa više djece volimo li svoju djecu...pa rkeo d ajoj kažem...volim ih ko očinji vid obe i treće ću ako se desiti isto voljetiuser posted image

a ja neto ne znam d aima tema za majke sa dvoje djece...troje djece , četvero djece itd....user posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 9.10.2012 13:29:47 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Majke s jednim djetetom
9.10.2012 13:29:10   
simba00
Ja sam rodila bebu i evo, nakon kratkog vremena, već razmišljam o drugom... jako bih voljela opet biti trudna i poduplati ovu sreću što sam imam, što neko gore reče... Moj muž ne želi više djece, takav je dogovor i ranije bio, ali eto ja bih voljela... Ne znam kako to riješiti, vjerovatno će ostati po njegovom, jer je glupo tjerati muža na takvo što. user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Majke s jednim djetetom
9.10.2012 13:30:41   
simba00
Svi mi govore - ma promijenit će se on, kad beba dođe poželjet će još... Beba došla, on ne mijenja mišljenje, nego samo proširuje listu argumenata protiv drugog djeteta. user posted image

(odgovor članu simba00)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Majke s jednim djetetom
9.10.2012 13:31:00   
Super Beba

IZVORNA PORUKA: ladyblue

..... ali smatram veoma bezobraznim kada se ta pitanja upućuju osobama koje možda žele još djece ali iz nekih razloga nisu u mogućnosti da realizuju te svoje želje.


Ovo bih posebno potpisala...Pogotovo što u mojoj bliskoj okolini ima nekoliko dragih ljudi koji se silno trude da dobiju jednu, njima najvredniju mrvicu...

Mene su u četeresnici propitkivali kad ću drugu bebu...Na šta sam ja umirala od smijeha...Šta im reći i odgovoriti...Iskreno, lično se ne palim na takva pitanja...Iskuliram ih maksimalno...Prva trudnoća bila školska, porod manje-više...Imam full human resource na raspolaganju (mama, tata, svekrva i svekar + 3 tetke), finansijski hB solidno stojimo...Ali ponovo, jednostavno ne osjećam da je vrijeme za drugo...Meni je prerano, jer još uvijek uživam u odrastanju mog maloga...Onog trena kad osjetim da smo i ja i mali zreli za drugo bebče u porodici, baciću se na posao...Ali i moja volja i želja nije garant da će se to (odmah) i obistiniti...
Ali svima onima koji se trude i za jedno i koji hoće i drugo i treće i četvrto i peto dijete od srca želim da im se želja ostvari!

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Majke s jednim djetetom
9.10.2012 13:31:45   
salmy
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: salmy

Hanady draga,ova tema opste nije tupava....cak na protiv odlicna je

Ima mnogo tupavijih od ove pa se pise....i piseuser posted image

I mislim da je tema za majke sa 1 djetetom,ili se varam....Mi smo isto "majke"
kao i vi sa vise djece...i nismo bolesne,nismo lujke...samo smo odlucile da cemo imati jedno djeteuser posted image user posted image


kažem meni je tupava...ne svimauser posted image
a bajbejbi pita majke sa više djece volimo li svoju djecu...pa rkeo d ajoj kažem...volim ih ko očinji vid obe i treće ću ako se desiti isto voljetiuser posted image

a ja neto ne znam d aima tema za majke sa dvoje djece...troje djece , četvero djece itd....user posted image
hahhahahah,ali ste se Vi majke sa vise djece uhvatile 50 nijansi...eeeee zar niste tamo "inventar"kud ce bolja tema od te?

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Majke s jednim djetetom
9.10.2012 13:36:20   
Hanady RR
bome salmy inventarišu tamo i ove što imaju jedno sa eksplicitnim stavom neće ih više...user posted image
nemojt ti nama vezat sivog samouser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Majke s jednim djetetom
9.10.2012 13:40:25   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: salmy

Hanady draga,ova tema opste nije tupava....cak na protiv odlicna je

Ima mnogo tupavijih od ove pa se pise....i piseuser posted image

I mislim da je tema za majke sa 1 djetetom,ili se varam....Mi smo isto "majke"
kao i vi sa vise djece...i nismo bolesne,nismo lujke...samo smo odlucile da cemo imati jedno djeteuser posted image user posted image


kažem meni je tupava...ne svimauser posted image
a bajbejbi pita majke sa više djece volimo li svoju djecu...pa rkeo d ajoj kažem...volim ih ko očinji vid obe i treće ću ako se desiti isto voljetiuser posted image

a ja neto ne znam d aima tema za majke sa dvoje djece...troje djece , četvero djece itd....user posted image

moram na ovo odgovorit...nisam imala namjeru da ispadne nesto ruzno iz tog pitanja....mozda treba proformulisat pitanje na "kakav je dan,zivot sa dvoje+"....a da komentarisem kako sam ja bolji roditelj sa jednim djetetom to je van svake pameti.......i hanady draga nisam pitala volis li svoje dijete,jer se dijete/djeca vole vise i od samog sebe...nije isto pitati VOLIS LI SVOJE DIJETE i da li se desi da se starije malo,nekad zapostavi zbog druge bebice...mislim da u drugom nigdje ne mozes izvuc da se djeca ne voleuser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Majke s jednim djetetom
9.10.2012 13:42:35   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Super Beba


IZVORNA PORUKA: ladyblue

..... ali smatram veoma bezobraznim kada se ta pitanja upućuju osobama koje možda žele još djece ali iz nekih razloga nisu u mogućnosti da realizuju te svoje želje.


Ovo bih posebno potpisala...Pogotovo što u mojoj bliskoj okolini ima nekoliko dragih ljudi koji se silno trude da dobiju jednu, njima najvredniju mrvicu...

Mene su u četeresnici propitkivali kad ću drugu bebu...Na šta sam ja umirala od smijeha...Šta im reći i odgovoriti...Iskreno, lično se ne palim na takva pitanja...Iskuliram ih maksimalno...Prva trudnoća bila školska, porod manje-više...Imam full human resource na raspolaganju (mama, tata, svekrva i svekar + 3 tetke), finansijski hB solidno stojimo...Ali ponovo, jednostavno ne osjećam da je vrijeme za drugo...Meni je prerano, jer još uvijek uživam u odrastanju mog maloga...Onog trena kad osjetim da smo i ja i mali zreli za drugo bebče u porodici, baciću se na posao...Ali i moja volja i želja nije garant da će se to (odmah) i obistiniti...
Ali svima onima koji se trude i za jedno i koji hoće i drugo i treće i četvrto i peto dijete od srca želim da im se želja ostvari!

potpis

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Majke s jednim djetetom
9.10.2012 13:44:31   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: salmy

Hanady draga,ova tema opste nije tupava....cak na protiv odlicna je

Ima mnogo tupavijih od ove pa se pise....i piseuser posted image

I mislim da je tema za majke sa 1 djetetom,ili se varam....Mi smo isto "majke"
kao i vi sa vise djece...i nismo bolesne,nismo lujke...samo smo odlucile da cemo imati jedno djeteuser posted image user posted image


kažem meni je tupava...ne svimauser posted image
a bajbejbi pita majke sa više djece volimo li svoju djecu...pa rkeo d ajoj kažem...volim ih ko očinji vid obe i treće ću ako se desiti isto voljetiuser posted image

a ja neto ne znam d aima tema za majke sa dvoje djece...troje djece , četvero djece itd....user posted image

moram na ovo odgovorit...nisam imala namjeru da ispadne nesto ruzno iz tog pitanja....mozda treba proformulisat pitanje na "kakav je dan,zivot sa dvoje+"....a da komentarisem kako sam ja bolji roditelj sa jednim djetetom to je van svake pameti.......i hanady draga nisam pitala volis li svoje dijete,jer se dijete/djeca vole vise i od samog sebe...nije isto pitati VOLIS LI SVOJE DIJETE i da li se desi da se starije malo,nekad zapostavi zbog druge bebice...mislim da u drugom nigdje ne mozes izvuc da se djeca ne voleuser posted image

ama ne žesti se...
nisa ti ni odgvorila da se žestim...
napisah ti fino...bezvezni strah...al sad ako ti nstavim pisat o tome još će biti da te tjeram na drugo bona
user posted image
rekoh ti mi koji imamo više imamo i djecu koja svojim likom i djelom pokažu brate da su mažena i pažena...
nema potrebe da s eplašim prirodnoga toga stavri u životu...ha ja...

odoh ja sa teme...vidiš d ame ''gone''...ja sma već jednu forumašicu namusletila na drugo...eno je mašallah sva sretan žena ...nemoj da ostanem ovdje i natjeram još koju...protjerat će me sa forumauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Majke s jednim djetetom
9.10.2012 13:49:59   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: salmy

Hanady draga,ova tema opste nije tupava....cak na protiv odlicna je

Ima mnogo tupavijih od ove pa se pise....i piseuser posted image

I mislim da je tema za majke sa 1 djetetom,ili se varam....Mi smo isto "majke"
kao i vi sa vise djece...i nismo bolesne,nismo lujke...samo smo odlucile da cemo imati jedno djeteuser posted image user posted image


kažem meni je tupava...ne svimauser posted image
a bajbejbi pita majke sa više djece volimo li svoju djecu...pa rkeo d ajoj kažem...volim ih ko očinji vid obe i treće ću ako se desiti isto voljetiuser posted image

a ja neto ne znam d aima tema za majke sa dvoje djece...troje djece , četvero djece itd....user posted image

moram na ovo odgovorit...nisam imala namjeru da ispadne nesto ruzno iz tog pitanja....mozda treba proformulisat pitanje na "kakav je dan,zivot sa dvoje+"....a da komentarisem kako sam ja bolji roditelj sa jednim djetetom to je van svake pameti.......i hanady draga nisam pitala volis li svoje dijete,jer se dijete/djeca vole vise i od samog sebe...nije isto pitati VOLIS LI SVOJE DIJETE i da li se desi da se starije malo,nekad zapostavi zbog druge bebice...mislim da u drugom nigdje ne mozes izvuc da se djeca ne voleuser posted image

ama ne žesti se...
nisa ti ni odgvorila da se žestim...
napisah ti fino...bezvezni strah...al sad ako ti nstavim pisat o tome još će biti da te tjeram na drugo bona
user posted image
rekoh ti mi koji imamo više imamo i djecu koja svojim likom i djelom pokažu brate da su mažena i pažena...
nema potrebe da s eplašim prirodnoga toga stavri u životu...ha ja...

odoh ja sa teme...vidiš d ame ''gone''...ja sma već jednu forumašicu namusletila na drugo...eno je mašallah sva sretan žena ...nemoj da ostanem ovdje i natjeram još koju...protjerat će me sa forumauser posted image


ama ne žeštim se ženouser posted image nego da ne bude nesuglasica ,pa se onda neka nadoveze na to "pogresno" i ode OT.........bolje na vrijeme rascistit...a hvala ti na odgvoru..to me zanimalo kako izgleda sa vise djece.......
ja zasad imam jedno i ne razmisljam o drugom jos jer zelim da ovaj beban bude u centru paznje jos malouser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Majke s jednim djetetom
9.10.2012 14:53:37   
damma

IZVORNA PORUKA: Iman83

Ja sam nedavno bila u obrnutoj situaciji.

Na vijest da sam trudna s drugom bebom, meni vrlo draga osoba je reagovala na sljedeći način: Aaaaa, pa zar je vama do toga?

Eto ti ga saduser posted image


user posted image

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Majke s jednim djetetom
9.10.2012 14:55:38   
vjestica
kad misliš rađati?
šta čekaš?
kad ćeš drugo?
kad ćeš treće?
nebitno jesu li pitanja postavljenja iz radoznalosti, zlonamjerno ili ne razmišljajući, onako, u svakoj varijanti je bezobrazno zadiranje u intimu
a da ne spominjem
nemoj čekati, bolje ti je mala razlika
opusti se, pa će biti kad se najmanje nadaš
i slične budalaštine, bezobrazluk najgore vrste
ja se inače na obazirem na ljudsku glupost, ali mi je ovo bolna tema i na to ne ostajem mirna, samo što glave ne otkidam
jer meni na kraju krajeva nije bitno dali ja želim još jedno dijete ili ne, želim li malu razliku ili veću, jer to ionako ne zavisi od mene
ja sma sretna što sma hB dočekala svoje dijete,a drugo ako bude, super, ako ne, nek je meni moja cura živa i zdrava
i kad poželim da idem na kliniku po drugo, prosto me sramota trudilica koje još nisu svoje prvo dijete dočekale,a ja gore da zauzimam mjesto nekoj od njih

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Majke s jednim djetetom
9.10.2012 16:36:41   
animagical
imam jedno i jos dugo cu mislim imati jedno...
ta pitanja kada cemo drugo su davno pocela, malo mi i smetaju,ali ko nas narod..sve mora da zna...jedva sam i ovo jedno dobila i sada uzivamo u njemu...takodjer ne bih nikoga zacudjeno pitala aaa sto ce ti cak dvoje (troje, itd.) djece?? na taj nacin me cesto pitaju, kao eto moj sin jadan pati sto je samuser posted image
ja imam sestru, ne trebam ni pricati koliko je volim, ali nije mi ona preduslov da nisam sama na svijetu...

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Majke s jednim djetetom
9.10.2012 19:04:23   
new mama
Evo mame s jednim djetetom,user posted image a aBd ja planiram jos jedno,user posted image

Nego ta pitanja,kad ces drugo,bas smaraju,hajde kad neko blizak pita,ali stalno nekom objasnjavati,kad cu ,sta cu,sto mogu ili ne mogu ili ako bas kazem razloge,onda ono svako dijete ima svoju nafaku,ali hajde sto ljudi,sto cudiuser posted image

A najjace je kad je A rodjendan,pa kao ona vec velika,e onda slijede komentari,sad ti je vrijeme za drugouser posted image

P.S.Skvo jesi ti cula sta je Umica rekla,mozda da je poslusas user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Majke s jednim djetetom
9.10.2012 19:29:15   
klemzi
Da mi se dokopati jednog, alaj bih se razmahala, kao da imam petero user posted image Da vidim ko bi mi smio šta reći...Inače, moja želja je troje djece i još nisam odustala od toga user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Majke s jednim djetetom
9.10.2012 19:47:14   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: klemzi

Da mi se dokopati jednog, alaj bih se razmahala, kao da imam petero user posted image Da vidim ko bi mi smio šta reći...Inače, moja želja je troje djece i još nisam odustala od toga user posted image

user posted image
i hoćeš amin ...

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Majke s jednim djetetom
9.10.2012 19:54:41   
bebix
jedno, dvoje, troje ili vise to je stvar odluke i bozije milosti, ali svakoj zeni od <3 zelim da barem jednom osjeti cari majcinstva i uziva u njimauser posted image
ja sam se uvijek vidjela u drustvu vise od jednog djeteta, a dugo, 8 godina sam bila majka jednog, cak sam u jednom periodu odlucna bila u tome da ce tako i ostati mm je bio uz mene kako god da odlucim, ali sad sam majka dvojice prekrasnih djecaka i osjecam se bogato prebogato,imam osjecaj da sam tek sada kompletna osoba, ali moj stariji sin zeli jos i seku, pa sad ipak imam na pameti staru izreku "nikad ne reci nikad" naravno kao i uvijek postoje izuzetciuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Majke s jednim djetetom
9.10.2012 21:03:47   
reallove

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: klemzi

Da mi se dokopati jednog, alaj bih se razmahala, kao da imam petero user posted image Da vidim ko bi mi smio šta reći...Inače, moja želja je troje djece i još nisam odustala od toga user posted image

user posted image
i hoćeš amin ...

Amin user posted image

Mi ne planiramo ostati na jednom,aBd jos jedno ili 2.user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Majke s jednim djetetom
9.10.2012 21:07:07   
Medić*

IZVORNA PORUKA: klemzi

Da mi se dokopati jednog, alaj bih se razmahala, kao da imam petero user posted image Da vidim ko bi mi smio šta reći...Inače, moja želja je troje djece i još nisam odustala od toga user posted image


InshaAllah draga moja user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *