|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Majke s jednim djetetom
5.1.2013 15:54:29   
veeseelaa
user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Majke s jednim djetetom
5.1.2013 17:04:26   
anidla

IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni je muka kad mi roditelji koji imaju više od jednog djeteta kažu: jedno ko nijedno


meni je to uvredljivo

ma ja uvijek pomislim, a bogati od kud ti znaš kako je imati petero kad imaš samo dvojeuser posted image



najveca uvreda za majku koja ima jedno dijete je upravo ta, kada joj neko kaze jedno ko ni jedno.... bitno je da smo se ostvarile kao mao majke, i ona s jednim i ona sa 5-ero!

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Majke s jednim djetetom
5.1.2013 17:19:34   
bebacha
moj savjet je svima mama s jednim djetetom "radjajte drugo".definitivno je ta ta ljubav izmedu djece najljepsa.al ovo sve pod uslovom da se dovoljno zeli
a to sto neradas dijete,pa sto neradjas drugo,pa sto ceti ti drugi pa nako,ovako to sve objesit macku o rep

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Majke s jednim djetetom
5.1.2013 17:20:19   
anidla

IZVORNA PORUKA: bebacha

moj savjet je svima mama s jednim djetetom "radjajte drugo".definitivno je ta ta ljubav izmedu djece najljepsa.al ovo sve pod uslovom da se dovoljno zeli
a to sto neradas dijete,pa sto neradjas drugo,pa sto ceti ti drugi pa nako,ovako to sve objesit macku o rep



ja jedva cekam drugo user posted image pa trece user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Majke s jednim djetetom
5.1.2013 17:33:09   
veeseelaa
ja jedva cekam drugo user posted image pa trece user posted image


user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Majke s jednim djetetom
5.1.2013 17:38:18   
anidla

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja jedva cekam drugo user posted image pa trece user posted image


user posted image



user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Majke s jednim djetetom
5.1.2013 17:58:34   
Leena

IZVORNA PORUKA: škorpija

safran tvoje iskustvo je divno i daj mi nade, meni je muka kad mi roditelji koji imaju više od jednog djeteta  kažu:  jedno ko nijedno, dvoje ko petero,
uglavnom želim imati još jedno diejte, kako ću stići sa mojim i mm-ovom poslom ne znam, ali vjerujem da kad se već nađeš u tom nema povratlka, snalaziš se i furaš kroz život


user posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Majke s jednim djetetom
5.1.2013 21:04:12   
škorpija

IZVORNA PORUKA: Leena


IZVORNA PORUKA: škorpija

safran tvoje iskustvo je divno i daj mi nade, meni je muka kad mi roditelji koji imaju više od jednog djeteta  kažu:  jedno ko nijedno, dvoje ko petero,
uglavnom želim imati još jedno diejte, kako ću stići sa mojim i mm-ovom poslom ne znam, ali vjerujem da kad se već nađeš u tom nema povratlka, snalaziš se i furaš kroz život


user posted image

user posted image dođite nam drugari, poželjeli smo vas

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Majke s jednim djetetom
5.1.2013 21:38:38   
aazra
Eh, ja se sjetih jedne moje prijateljice..kaze ljudi me dok sam zabavljala prvo pitali kad ću se udati, pa onda kad će dijete, pa onda kad je rodila bracu -kad ćeš roditi seku, pa na kraju kad će treće...user posted image user posted image

Tako da...nikad ništa zbog ni radi drugih user posted image

I da, priključujem se ovoj grupi majki s jednim djetetom.

_____________________________








(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Majke s jednim djetetom
5.1.2013 21:45:57   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: aazra

Eh, ja se sjetih jedne moje prijateljice..kaze ljudi me dok sam zabavljala prvo pitali kad ću se udati, pa onda kad će dijete, pa onda kad je rodila bracu -kad ćeš roditi seku, pa na kraju kad će treće...user posted image user posted image

Tako da...nikad ništa zbog ni radi drugih user posted image

I da, priključujem se ovoj grupi majki s jednim djetetom.

I mene to izluđuje, Sad me često pitaju kad ću treće i ta pitanja najčešće dolaze od osoba koje imaju jedno dijete i koje nisu htjele više djeceuser posted image

< Poruku je uredio MicoTico -- 5.1.2013 21:47:30 >


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Majke s jednim djetetom
5.1.2013 22:42:32   
Lulu_08
Ja sam jedinica. Izgubila sam brata, rodjen je prije mene 2 godine i na porodu je preminuo nazalost (zaglavio se na izlazu...). Moja mama poslje "mene" koja sam se dva mjeseca prijevremeno rodila nije smjesla vise zatrudniti iz zdravstvenih razloga. Pored toga ogroman je bio stres i strah zbog mene, jer komplikacije u nedonoscadi su ceste danas a kamoli prije tridesetak godina. Skoro pa svi poznanici su znali za tu situaciju pa se nisu ustrucavali da mene cesto potsticu da pitam mamu "kada ce mi roditi bracu/seku"...Tada sam znala se naljutiti na mamu jer mi ne radja brata ili seku, danas mi suza krene na pomisao sta je ona u tom trenutku morala osjetiit, koju bol, tugu...Strasno, i jako mi je krivo sto pojedini ljudi misle da imaju pravo na taj nacin ulaziti u neciju intimu.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Majke s jednim djetetom
5.1.2013 23:18:24   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Lulu_08

Ja sam jedinica. Izgubila sam brata, rodjen je prije mene 2 godine i na porodu je preminuo nazalost (zaglavio se na izlazu...). Moja mama poslje "mene" koja sam se dva mjeseca prijevremeno rodila nije smjesla vise zatrudniti iz zdravstvenih razloga. Pored toga ogroman je bio stres i strah zbog mene, jer komplikacije u nedonoscadi su ceste danas a kamoli prije tridesetak godina. Skoro pa svi poznanici su znali za tu situaciju pa se nisu ustrucavali da mene cesto potsticu da pitam mamu "kada ce mi roditi bracu/seku"...Tada sam znala se naljutiti na mamu jer mi ne radja brata ili seku, danas mi suza krene na pomisao sta je ona u tom trenutku morala osjetiit, koju bol, tugu...Strasno, i jako mi je krivo sto pojedini ljudi misle da imaju pravo na taj nacin ulaziti u neciju intimu.


user posted image
user posted image
hB pa si joj ti živa i zdrava user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Majke s jednim djetetom
5.1.2013 23:46:52   
safran

IZVORNA PORUKA: škorpija

safran tvoje iskustvo je divno i daj mi nade, meni je muka kad mi roditelji koji imaju više od jednog djeteta  kažu:  jedno ko nijedno, dvoje ko petero,
uglavnom želim imati još jedno diejte, kako ću stići sa mojim i mm-ovom poslom ne znam, ali vjerujem da kad se već nađeš u tom nema povratlka, snalaziš se i furaš kroz život

Drago mi je - zato sam i napisala - radi ovih što se brinu da će prvo dijete biti zanemareno zbog drugoga. Bebe su čudo prirode i mislim da ih 10 komada imam da bih se iznova čudila i oduševljavala ali starije dijete je mamin drug/arica sa kojim se oduševljenje dijeli. Meni organizacija nije jača strana ali ne bih rekla da je dvoje ko petero. I ja sam se plašila šta ću i kako ću, tim prije što nemamo ni baka/nana servisa, ni tetki, ni rodica koje bi mogle uskočiti. Ali, kao što i sama reče, sve se nekako posloži i snalaziš se. I moj muž ima neuobičajene smjene, ja imam posao koji slabo trpi moje odsustvo i vezan je rokovima (npr. ja sutra idem nešto obaviti na poslu da bih u ponedjeljak mogla ostati kući jer stariji ima pljuskavice).
A ovo jedno ko nijedno - ko je u stanju ovo izvaliti nikada nije upoznao par koji se bori za to jedno.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Majke s jednim djetetom
5.1.2013 23:51:47   
veeseelaa
A ovo jedno ko nijedno - ko je u stanju ovo izvaliti nikada nije upoznao par koji se bori za to jedno.


user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu safran)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Majke s jednim djetetom
5.1.2013 23:59:04   
salmy

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

A ovo jedno ko nijedno - ko je u stanju ovo izvaliti nikada nije upoznao par koji se bori za to jedno.


user posted image

i nikad nece znati taj hebeni osjecaj...osjecaj kad te citav zivot sazalijevaju...e necete vise pas vam mater......user posted image
a na pitanje kad ces drugo im kazemuser posted image ...i vise ne pitaju..znaju odgovor unaprijed

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Majke s jednim djetetom
5.1.2013 23:59:22   
mamine oci
a mene nervira kad neko kaze, o trece pa kako ces ,pa gde cete,svi kao vise brinu o mojim finansijama i prostoru nego ja, kao da me oni izdrzavaju ,kad bi gledali vise svoja posla a manje tudja i svet bi bio bolje ali vazda ima onih koji komentarisu.

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Majke s jednim djetetom
6.1.2013 0:08:57   
klemzi
Ja ne mogu govoriti o ovome iz vaše perspektive, ali da imam bar jedno živo i zdravo dijete, samo bih prst u uho...
Ljudski komentari su često glupavi, ne vrijedi trošiti živce na to. Uživajte sa svojih jedno,dvje,troje,četvero...koliko god vam je Bog namijenio, a glupavih kometara će uvijek biti

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Majke s jednim djetetom
6.1.2013 0:11:08   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: klemzi

Ja ne mogu govoriti o ovome iz vaše perspektive, ali da imam bar jedno živo i zdravo dijete, samo bih prst u uho...
Ljudski komentari su često glupavi, ne vrijedi trošiti živce na to. Uživajte sa svojih jedno,dvje,troje,četvero...koliko god vam je Bog namijenio, a glupavih kometara će uvijek biti

user posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Majke s jednim djetetom
6.1.2013 0:23:25   
minja_
Ni ja ne razumijem tu potrebu ljudi da daju neumjesne komentare I postavljaju glupa pitanja. Zadnji put sto sam cula nebulozu , jedna kolegica tupi drugoj, hajde bona stone radjas, prodjose ti godine, a ova jadna se blizi cetrdesetoj u borbi sa neplodnoscu, I to je pita maltene svaki Boziji put kad je vidi, a sama je u porodici imala slucaj visegodisnje neplodnosti I teske borbe za dijete. Plus je zdravstveni radnik.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Majke s jednim djetetom
6.1.2013 0:39:36   
Teddy Bear
Kako ce izmedju moje djecice biti razlika 20 mj, prosto se jezim na komentare ljudi, svaki put ako se naljutim na mog bebaca, povisim ton, malo ga naruzim ili u bilo kojoj drugoj situaciji,,, a sta ces kad dodje i druga beba ? Ili komentar pa gdje ste vi pozurili, jeste li planirali itd itd itd

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Majke s jednim djetetom
6.1.2013 0:48:14   
amra_sa
Meni tupe stalno kad će drugo, vrijeme je za dječaka itd... Svi su odjednom socijalni radnici, psiholozi, doktori, savjetnici kojekakvi, kritičari i analitičari itd...Ja sam dragom Bogu zahvalna do neba što mi je podario živo i zdravo, ovo jedno jedino dijete koje imamo i koje volimo najviše na svijetu ...

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Majke s jednim djetetom
6.1.2013 1:24:05   
Sittah
naravno da je glupo kad bilo ko zabada nos u tuđa posla, bilo da se radi o broju djece, o imanju/nemanju djece ili nekoj skroz trećoj temi

ko god drugima daje neprimjerene komentare vezano za neke lične stvari koje se tiču te druge osobe i koje često znaju biti jako bolna tačka u nečijem životu - pa to je samo odraz (ne)kulture, (ne)odgoja i (ne)uviđavnosti tog "komentatora" i ništa više i najbolje je takve likove samo ignorisati, ma ko oni bili


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Majke s jednim djetetom
6.1.2013 10:42:28   
Halimaa
Mi smo još malo na jednom... Ipak, svo ovo vrijeme najviše me nervirala ova rečeniica: " Kad je mala razlika lakše je odgojiti" user posted image Kao, ono, požuri se, inače ćeš ih TEŠKO odgojiti. Najviše mrzim ovakve generalizirane, narodsko-seljačke odgojne regulative...Ufff.

(odgovor članu Sittah)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Majke s jednim djetetom
6.1.2013 10:49:59   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Teddy Bear

Kako ce izmedju moje djecice biti razlika 20 mj, prosto se jezim na komentare ljudi, svaki put ako se naljutim na mog bebaca, povisim ton, malo ga naruzim ili u bilo kojoj drugoj situaciji,,, a sta ces kad dodje i druga beba ? Ili komentar pa gdje ste vi pozurili, jeste li planirali itd itd itd



isto tako je bilo i kod mene user posted image

na ovo pitanje jestel planirali malo je falilo da kazem hoces da ti ispricam kako je bilo user posted image


ja samo dobru drugaricu pitam planira li i kada drugo dijete... al nju pitam sve sto hocu.

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Majke s jednim djetetom
6.1.2013 10:56:20   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Halimaa

Mi smo još malo na jednom... Ipak, svo ovo vrijeme najviše me nervirala ova rečeniica: " Kad je mala razlika lakše je odgojiti" user posted image Kao, ono, požuri se, inače ćeš ih TEŠKO odgojiti. Najviše mrzim ovakve generalizirane, narodsko-seljačke odgojne regulative...Ufff.




ah, svijet ce uvijek pricati...

ja mislim da nije nuzno lakse odgojiti. ima sve svoje prednosti i mane. nego, nekako se lakse odluciti za drugo dokje prvo jos malo. barem po onome sto sam saznala iz razgovora sa kolegicama i drugaricama. jedna kaze da jednom kad je izasla iz faze pelena, oblacenja i hranjenja, nije mogla da se odluci da ponovo prolazi kroz sve. to mi je rekao i jedan poznanik. sad, svi smo drugaciji. svako ima svoje razloge kao sto ima razloge da izabere npr. odredjenu profesiju. ja ne bih mogla raditi u medicini ali ne smaram one koji mogu...

(odgovor članu Halimaa)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *