|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: mlijeka ima i previše,ali moj malac ipak ...
29.10.2008 18:54:01   
benjo
I moja Lejla (mama) ima sada sličan problem i ne zna šta da radi!?
Benjo nekada vuće dobro, a nekada tako pomalo i onda kad ga spustimo u krevet on se prihvati rukica i hvatanja zraka ustima.

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: mlijeka ima i previše,ali moj malac ipak ...
29.10.2008 21:42:31   
boogy woogy
Ja bih potpisala sve sto je Amrino navela. Zaista je tako! Lejlaze, zasto si dala bebi caj od komoraca? Jel ima grceve ili ti je neko tako rekao da beba mora piti caja? Mi propagiramo iskljucivo dojenje do 6 mj. a to znaci samo dojenje bez caja ili vode, prema uputama Svjetske zdravstvene organizacije. Na vama je naravno da odlucite ali nasa su iskustva pokazala drugacije.

Benjo, da se malo nasalim, ima jedan vic: "Sto bebe placu kad se tek rode? Jer vide gdje su dosle".user posted image Upravo u skladu s tim, bebe provedu 9 mj. u jednoj tjesnoj i toploj sredini u stalnom dodiru s majkom. Mozete misliti kako je njima kad ih spustimo u prazni hladni prostor krevetca?! Neznam da li ste primjetili da bebe najsladje zaspu pored vas ili u vasem narucju? Tad ne "hvataju zrak i rukice uprazno", jer ste vi tu i oni to osjeteuser posted image Ja licno ne mislim da se bebe mogu "nauciti na ruke", bebama treba blizina i mazenje. Mirza reci svojoj Lejli da se ne sekira da to nije nikakav problem sto nekad vuce (jede covjek) a nekad povuce malo (samo provjeri da je njegova najdraza stvar tuuser posted image

(odgovor članu benjo)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: mlijeka ima i previše,ali moj malac ipak ...
30.10.2008 8:46:28   
lejlaze
ima grceve, kapi ne pomazu, masaza isto nista, pa rekoh da probam

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: mlijeka ima i previše,ali moj malac ipak ...
30.10.2008 9:40:10   
Amrino
IZVORNA PORUKA: lejlaze

ima grceve, kapi ne pomazu, masaza isto nista, pa rekoh da probam


Pazis li na ishranu? Konzumiras li mlijeko ili mlijecne proizvode? Ako da- prestani. Pripazis li malo na ishranu ubrzo ces uvidjet da neke stvari bebi ne pasu.
Jesi li sigurna da su grcevi? (javljaju li se uglavnom u isto vrijme? beba jako place po sat vremena?)


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: mlijeka ima i previše,ali moj malac ipak ...
30.10.2008 10:05:40   
lejlaze
pijem mlijeko ali ne pretjerano, nije mu smetalo do sada. pokusat cu da izbacim. odprilike je uvijek u isto vrijeme. desava se pred spavanje i traje duze. i ujutro pred zoru.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: mlijeka ima i previše,ali moj malac ipak ...
30.10.2008 10:09:30   
Amrino
IZVORNA PORUKA: lejlaze

pijem mlijeko ali ne pretjerano, nije mu smetalo do sada. pokusat cu da izbacim. odprilike je uvijek u isto vrijeme. desava se pred spavanje i traje duze. i ujutro pred zoru.


Kako mu nije smetalo kad eto ima grceve? Neke bebe su jako osjetljive na to. Pokusaj izbaciti sve mlijecne proizvode i dooobro pazi sta jedes, samo ga doji, poslije jela digni da podrigne i nemoj mu davati ni kapi ni cajeve a ti pij mnooogo caja od komoraca i vidjet ces da ce grcevi proci! user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: mlijeka ima i previše,ali moj malac ipak ...
30.10.2008 12:22:29   
lejlaze
ima grceve ovih dana pojacane, ali pijem mlijeko non stop. probacu prestati piti, pa da vidimo.
pijem ja cajeve za dojilje sa komoracem, kimom, kamilicom.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 32
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *