|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pokloni za djecu
14.12.2012 14:51:47   
ivannna
Lady 26 hvala ti, odmah sutra u konzum :), znam da u merkatoru nema. Cucci ako gdje sretnem tu igru u svojoj potrazi za lopticama javim user posted image

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 376
   RE: Pokloni za djecu
14.12.2012 15:03:56   
mala_sa
kupi joj pravo i jedan mali gmeni bazencic, da stavis te loptice unutra; puno ce se duze igrati dok sjedi medju lopticama; nego da joj se razlete po kuci na sve strane user posted image . Ovo ja iz licnog iskustva user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu ivannna)
Neposredna veza do poruke: 377
   RE: Pokloni za djecu
14.12.2012 15:45:03   
KupusLivada
cini mi se da su lopte bile i u robotu, nisam sigurna, a mogu se ubaciti u ogradicu, to sam vidjala...

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 378
   RE: Pokloni za djecu
14.12.2012 22:23:14   
amra_sa
Ja sam u dilemi šta da kupim dječaku od moje dobre prijateljice za 1. rođendan ... Kontala sam neku igračku + nešto od odjeće ... Molim prijedloge user posted image

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu KupusLivada)
Neposredna veza do poruke: 379
   RE: Pokloni za djecu
14.12.2012 22:54:36   
mala_sa
Drveni vozic (na rasklapanje), ili neku od drvenih igracaka, moj mali se najvise igra sa tim (imas veliki izbor u Svjetlosti). Takodjer se puno igra i sa svim sto ima dugmice na sebi i pjeva, mjauce, kmekece i sl. user posted image

Sa ovim sarfom se bas fino zabavi
http://www.selecta-spielzeug.de/index.php/selecta/layout/set/image/produkte/kleinkind/motorikspielzeug/finn_feuerspei

Vozic je na ovaj fazon, i takodjer se super igra s njim
http://www.selecta-spielzeug.de/index.php/selecta/layout/set/image/produkte/kleinkind/motorikspielzeug/tuff_tuff

I treci tip igracki je ovaj; po cijeli dan je vucara sa sobom
http://www.vtech-jouets.com/trotteur-parlant-2-en-1.html

I zaboravih, ako ima jos snizenje igracaka u Konzumu, ova knjiga je bila na isto i takodjer je super zanimljiva
http://ecx.images-amazon.com/images/I/516Y0BPLyIL._SL500_AA300_.jpg

Nadam se da sam ti bar malo pomogla user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 380
   RE: Pokloni za djecu
14.12.2012 23:24:05   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: mala_sa

Drveni vozic (na rasklapanje), ili neku od drvenih igracaka, moj mali se najvise igra sa tim (imas veliki izbor u Svjetlosti). Takodjer se puno igra i sa svim sto ima dugmice na sebi i pjeva, mjauce, kmekece i sl. user posted image

Sa ovim sarfom se bas fino zabavi
http://www.selecta-spielzeug.de/index.php/selecta/layout/set/image/produkte/kleinkind/motorikspielzeug/finn_feuerspei

Vozic je na ovaj fazon, i takodjer se super igra s njim
http://www.selecta-spielzeug.de/index.php/selecta/layout/set/image/produkte/kleinkind/motorikspielzeug/tuff_tuff

I treci tip igracki je ovaj; po cijeli dan je vucara sa sobom
http://www.vtech-jouets.com/trotteur-parlant-2-en-1.html

I zaboravih, ako ima jos snizenje igracaka u Konzumu, ova knjiga je bila na isto i takodjer je super zanimljiva
http://ecx.images-amazon.com/images/I/516Y0BPLyIL._SL500_AA300_.jpg

Nadam se da sam ti bar malo pomogla user posted image



Hvala, najviše mi se sviđa vozić, pogledaću sutra u Svjetlosti user posted image

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 381
   RE: Pokloni za djecu
14.12.2012 23:43:22   
mala_sa
Nema na cemu, u ovom uzrastu uzivaju da "precizno" slazu stvari jednu u drugu user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 382
   RE: Pokloni za djecu
15.12.2012 9:29:14   
ninuska
IZVORNA PORUKA: amra_sa


IZVORNA PORUKA: mala_sa

Drveni vozic (na rasklapanje), ili neku od drvenih igracaka, moj mali se najvise igra sa tim (imas veliki izbor u Svjetlosti). Takodjer se puno igra i sa svim sto ima dugmice na sebi i pjeva, mjauce, kmekece i sl. user posted image

Sa ovim sarfom se bas fino zabavi
http://www.sel_ecta-spielzeug.de/index.php/sel_ecta/layout/set_/image/produkte/kleinkind/motorikspielzeug/finn_feuerspei

Vozic je na ovaj fazon, i takodjer se super igra s njim
http://www.sel_ecta-spielzeug.de/index.php/sel_ecta/layout/set_/image/produkte/kleinkind/motorikspielzeug/tuff_tuff

I treci tip igracki je ovaj; po cijeli dan je vucara sa sobom
http://www.vtech-jouets.com/trotteur-parlant-2-en-1.html

I zaboravih, ako ima jos snizenje igracaka u Konzumu, ova knjiga je bila na isto i takodjer je super zanimljiva
http://ecx.images-amazon.com/images/I/516Y0BPLyIL._SL500_AA300_.jpg

Nadam se da sam ti bar malo pomogla user posted image



Hvala, najviše mi se sviđa vozić, pogledaću sutra u Svjetlosti user posted image


Ako si mislila ove drvene igracke imas u DM-u na snizenju Kringracke-kucica 29 KM, a bila je 44 KM. Mada, mislim da ovaj tip igracaka su za djecu iznad 2 godine, al nek ima user posted image . Meni su suoeruser posted image . Mislila i ja svojo maloj uzeti iako joj je 15 mjeseci

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 383
   RE: Pokloni za djecu
15.12.2012 10:29:33   
mala_sa
Ima ih dosta i od 12m+; tipa kucica sa oblicima i sl. Moj sin ima 19mj al se sa ovim igrackama igra od 14og mjeseca user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 384
   RE: Pokloni za djecu
15.12.2012 14:20:41   
d.dita
Htjela bih svom dječaku od 4 god uz paketić kupiti i neki DVD-učenje engleskog jezika, nešto tipa mala škola na bhtv. Inače on ide u igraonicu engleskog jezika ali mu se sviđa ta emisija. Ima li se nešto slično skinuti sa neta. Molim prijedloge, hvala!

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 385
   RE: Pokloni za djecu
15.12.2012 23:07:48   
amra_sa
Kupili smo u Baby Shopu na Dobrinji neki kao mini bus na baterije i u Bingu veliki kamion i džip. Bio je i drveni vozić ali sam se ipak predomislila. Tamo ima super stvari.Gledam večeras u Bingu imaju dječje laptope po 38 KM.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu d.dita)
Neposredna veza do poruke: 386
   RE: Pokloni za djecu
15.12.2012 23:10:26   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: d.dita

Htjela bih svom dječaku od 4 god uz paketić kupiti i neki DVD-učenje engleskog jezika, nešto tipa mala škola na bhtv. Inače on ide u igraonicu engleskog jezika ali mu se sviđa ta emisija. Ima li se nešto slično skinuti sa neta. Molim prijedloge, hvala!



i moja asja obozava tu emisju... ako nadjes javljaj... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu d.dita)
Neposredna veza do poruke: 387
   RE: Pokloni za djecu
16.12.2012 9:59:25   
leona81
jel to ona arthur produkcija? snimano u TZ?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 388
   RE: Pokloni za djecu
16.12.2012 13:44:28   
Romali
IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: d.dita

Htjela bih svom dječaku od 4 god uz paketić kupiti i neki DVD-učenje engleskog jezika, nešto tipa mala škola na bhtv. Inače on ide u igraonicu engleskog jezika ali mu se sviđa ta emisija. Ima li se nešto slično skinuti sa neta. Molim prijedloge, hvala!



i moja asja obozava tu emisju... ako nadjes javljaj... user posted image


Mi smo u potrazi za navedenom emisijom već odavno! Dječak je lud za njom, ali nažalost ništa nisam mogla naći, čak ni na netu nema nijedna epizoda.
Ako se slučajno snađete nekad, negdje za istu, molim vas napišite to ovdje.

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 389
   RE: Pokloni za djecu
17.12.2012 12:58:12   
ivannna
Evo ja nasla loptice, dobili u Merkatoru, 50 kom oko 18 km, hvala na savjetima za bazenčić, sad ih nesto nema za kupiti, a moze i u krevetic hhh, nesto cemo skontati

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 390
   RE: Pokloni za djecu
17.12.2012 18:14:12   
lepetetka

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: d.dita

Htjela bih svom dječaku od 4 god uz paketić kupiti i neki DVD-učenje engleskog jezika, nešto tipa mala škola na bhtv. Inače on ide u igraonicu engleskog jezika ali mu se sviđa ta emisija. Ima li se nešto slično skinuti sa neta. Molim prijedloge, hvala!



i moja asja obozava tu emisju... ako nadjes javljaj... user posted image


i moj Enis ovo voli pravo, sve lafo ponavlja :P ... ako iko nađe neka stavlja pliiiiz


_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 391
   RE: Pokloni
22.2.2013 12:52:59   
rainman
pa nece sad svi redom donosit zlato, ja pricam o najuzoj porodici, bratanici mog muza, bebaca trazi savjet za istu priliku.
Jedno je iznijet svoje misljenje pa neka ga prihvati ili ne taj kome je  namjenjeno a drugo odmah kritikovat tudje izrazima meni je najguplje


__________________
RS Gold|Diablo 3 Gold|GW2 gold|WoW Gold

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 392
   RE: Pokloni
18.5.2013 20:45:50   
amra_sa
Sljedeće sedmice mom bratiću rođendan, 3 god. user posted image Kontam šta da mu poklonim. Voli vozove ali prošli put sam mu kupila neki voz pa mi glupo svaki put isti poklon.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu rainman)
Neposredna veza do poruke: 393
   RE: Pokloni
19.5.2013 9:37:35   
R&T@

IZVORNA PORUKA: amra_sa

Sljedeće sedmice mom bratiću rođendan, 3 god. user posted image Kontam šta da mu poklonim. Voli vozove ali prošli put sam mu kupila neki voz pa mi glupo svaki put isti poklon.


Ako ne mora biti igracka mozes posteljinu ili odjecu s onom Thomas lokomotivom...

Ako mora biti igracka, postoji Lego zeljeznicka stanica...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 394
   RE: Pokloni
19.5.2013 9:55:53   
teacher75
mozes mu kupiti onu garazu sa auticima, djecaci to obicno bas vole ili onaj set za majstore, alat i tako to

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 395
   RE: Pokloni
19.5.2013 9:56:40   
teacher75
ovako nesto:
http://wenic.com.au/ebay/R1251008/R1251008-1.jpg

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 396
   RE: Pokloni
21.5.2013 8:41:54   
malena27 RR
Sta kupiti tinejdzeru od 13 godina koji ima sve sto pozeljeti moze? user posted image
Voli kompjutere, rastura informatiku, ima sva hi tech pomagala...
Bas sam u dilemi, dajte neki savjet...


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 397
   RE: Pokloni
21.5.2013 8:46:24   
bebaa

IZVORNA PORUKA: malena27 RR

Sta kupiti tinejdzeru od 13 godina koji ima sve sto pozeljeti moze? user posted image
Voli kompjutere, rastura informatiku, ima sva hi tech pomagala...
Bas sam u dilemi, dajte neki savjet...


kakvu dobru tastaturu ja se ne razumijem baš u iste ali ima ih posebnih.....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 398
   RE: Pokloni
21.5.2013 9:05:14   
palachinken
Neki furkast usb, sa jedno 64GB memorije...ili externi hard disk.
Zavisno od budžeta, gamerski miš ili slušalice
Ili neki od onih šega gadgeta što idu na usb, tipa usp lamba, grijač šolja



_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 399
   RE: Pokloni
21.5.2013 9:07:36   
chuci

IZVORNA PORUKA: malena27 RR

Sta kupiti tinejdzeru od 13 godina koji ima sve sto pozeljeti moze? user posted image
Voli kompjutere, rastura informatiku, ima sva hi tech pomagala...
Bas sam u dilemi, dajte neki savjet...


neki dobar usb stick sa mnogo memorije
ako si pri šutu smartphone neki najnoviji
dobre slušalice za računar
bežična tastatura i miš


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *