|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pokloni
6.1.2010 9:24:47   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Breskva

Nunichi jel knjiga kod tebe ili kod mame da vidim o čemu se radi,i koliko ste već bez tv-a user posted image ?????




Ma juce tek uzela, a kod nje je. Hoce malo da cita na raspustu, da nadje nesto zanimljivo i za svoje ucenike. user posted image Zara je premala, ipak ne postoji jos uvijek ni jedna igra koja joj drzi paznju duze od 3 minute. Ali neka nje, za buducnost. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Pokloni
6.1.2010 9:38:53   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: dinciii

Sto se tice poklona i igracaka mojoj Rejhani su se ove dvije najvise svidjele i nikako da joj dojadi fakat svaki dan se s tim igra...OStalo uzme ponekad!

user posted image

 



definitvno najbolji poklon za djete je ovaj tzv. autić. I Hanadi ga dobila od moje kolegice za prvi rođendan i kad ga donijela kaže njena djeca ( ima blizance) ni sa čim se nisu izigrala niti igračku iskoritili kao ovo. I baš je tako, hanadi je tri i pol godine i autić je još uvijek hit, od popravljanja, do parkiranja u gavažu, a sad ide sa njim i na posao u kuhinju ispod šanka. I najzanimljivije je da koje nam god djete dođe u goste igra se sa ovim autićem i svi se čude kako ima djeca slušaju. ja sam i zaovinom malom kupila u TL ovakav autić kao vatrogasno auto i njemu je tri godine i još mu je zanimljim a vrijedi za nestašno djete.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Pokloni
6.1.2010 17:13:03   
Romali
I Breskva nasla je moja mama onu knjigu 365 dana bez tv-a i uzela je. Pa kad ona malo rastabiri mogu i tebi dati da ukrades koju ideju.



Baš me zanima ova knjiga. Ko je autor, izdavač?
Moram je potražiti.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Pokloni
6.1.2010 20:48:41   
Anoniman
Evo Romali ovako izgleda
user posted image

(odgovor članu Romali)
  Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Pokloni
6.1.2010 21:47:42   
Romali
Breskva, hvala ti, srce si user posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Pokloni
7.1.2010 13:09:33   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: Breskva

Sinoć sam vidjela tu zvučnu u merkatoru -joj dobra je zamalo da je nisam kupila ali otišla sam sa namjerom da uzmem koju didaktičku i neko vozilo jer ovaj moj samo vozi brbrbrbbr-zamalo da nisam vratila i kupila tu slikovnicu...ali tražeći tvoju po knjižarama našla sam još bolju zvučnu ali je još skuplja 50KM (debela je, tvrdih korica i kad se otvori stranica tad se proizvede zvuk ako je krava na stranici ima i tekst o kravi-tako da može poslužiti baš i kad dijete odraste -da čita)


Gdje si vidjela ovu slikovnicu????


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Pokloni
7.1.2010 13:49:12   
Suzana
IZVORNA PORUKA: Breskva

Evo Romali ovako izgleda
user posted image


I ja bih ovo... TV je ružna navika...
Od kako sam sa MM, pred spavanje obavezno gledamo TV u krevetu, on jednostavno ima tu dugogodišnju naviku, koju sam i ja nevoljko prihvatila.
Slažem se da TV ne treba da bude u spavacoj sobi ali eto, mi ga imamo. user posted image
Ne bih voljela da mi dečki budu ovisnici o televiziji...



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Pokloni
8.1.2010 11:12:57   
Bubana
Cure , sta kupiti djecaku za 4. rodjendan ?!user posted image   

_____________________________

Mama sada ima dva mala mirisna cvijeta ... Asju i Dalal <3

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Pokloni
8.1.2010 11:25:17   
meli
i mene isto zanima, ali za djecaka od 2 godine.

_____________________________

Wenn aus Liebe Leben wird, dann bekommt das Glueck einen Namen : EMAN!!!!!

(odgovor članu Bubana)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Pokloni
8.1.2010 15:50:31   
Amrino
S Legom ne mozete pogrijesiti a ima ga za svaki uzrast...od 0 do...koliko hoces i ja se volim igrati user posted image .

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu meli)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Pokloni
8.1.2010 16:18:17   
Anoniman
Moji prijedlozi za malog od 2 god.
user posted image
user posted image

A za ovog od 4 god. basne ili neka slikovnica
user posted image
vidjela sam super slikovnicu u merkatoru brojevi, slova, oblici, boje -ma ekstra oduševila sam se ali ne mogu da nađem na netu sliku da vidite kako izgleda...

< Poruku je uredio Breskva -- 8.1.2010 16:20:17 >

(odgovor članu Amrino)
  Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Pokloni
9.1.2010 21:55:40   
dana3
Ova slika druga, ova tabla za pisnje je super-mi je vec imamo iako nam je samo 15 mjeseci.ali skraba i bice bolji kako je veci

< Poruku je uredio dana3 -- 9.1.2010 21:56:04 >


_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Pokloni
9.1.2010 22:03:34   
Blue rose RR
Za dijete od četiri godine, zašto da ne drvene bojice, flomastere ili čak tempere, sa slikovnicama pa da zajedno sa roditeljima slika ?!
Mi znamo da (pogotovo jesenas) pokupimo onih lijepih listova sa grana, različitih oblika , i da ih farbamo sa temperama te da oslikavamo na papiru. Mnogo zanimljivo i nama i djeca :)

Zatim sada ima lijepih puzzla, takođe za zabavu sa roditeljima.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Pokloni
20.1.2010 22:42:36   
milenium
zna li tko kako se zove ona marka dječjih igračaka,nije tomy nego počinje sa Kids...i dalje ne znam?ima li itko ijednu njihovu igračku i kakve su?

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Pokloni
20.1.2010 22:49:01   
noaa

IZVORNA PORUKA: milenium

zna li tko kako se zove ona marka dječjih igračaka,nije tomy nego počinje sa Kids...i dalje ne znam?ima li itko ijednu njihovu igračku i kakve su?

ne znam al znam da ta marka ima u todoruuser posted image i ja sam tamo sator zamjerila a MM mi je rekao razguli raskuci meuser posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Pokloni
20.1.2010 22:52:02   
milenium
kolko je koštao i kako je izgledao?

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Pokloni
20.1.2010 22:53:38   
noaa
ma fin skroz moze 3 djece u njega stati,ne znam cjenu a koliko je taj tvoj sto si vidila?

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Pokloni
20.1.2010 22:58:34   
milenium
pa zato i pitam kolko je jer ne znam kolko je a vidila sam ga.pitala sam ja kolko košta jer vidim nema cjene ispod.kaže prodavačica tek su došli ima po sata nismo još cjene stavili ali mislim da će bit oko 60km!pa ja sad tražim na netu tu marku i ne mogu da nađem,oću da vidim kolko košta ako je skup da ne idem džabe.

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Pokloni
20.1.2010 23:08:06   
milenium
ima li taj todor svoju internet stranicu.i di se nalazi ta prodavnica?butik šta li?

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Pokloni
20.1.2010 23:10:49   
noaa
probaj ukucati dotea,ima u piramidi i blizu starog trznog.

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Pokloni
20.1.2010 23:17:15   
iv@ncica
zove  se  K's kids-  imam  ja  njihovih  igracaka...dobre  su dosta..  dobivala sam  dostab toga..i  ja  sam  zadovoljna..npr.imamo  pcelicu  veliku   koja  govori  tattatata..i  mali je uz  nju  progovorio odmah  tatat   jako  rano..i  svasta  nesto  jos..

evo  ti  link  .
http://www.kskids.com/new3/index.htm



[IMG]http://www.imagesforme.com/upload/274ee551.jpg[/IMG][IMG]http://www.imagesforme.com/upload/2ca3b6e6.jpg[/IMG]

< Poruku je uredio iv@ncica -- 20.1.2010 23:32:02 >


_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Pokloni
20.1.2010 23:33:03   
iv@ncica
link  radi..meni  neda  postavit  fotke  :)))  ima  svasta  i  mi  imamo  svasta  fino  od  njih  ;)))



< Poruku je uredio iv@ncica -- 20.1.2010 23:47:28 >


_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Pokloni
20.1.2010 23:35:05   
milenium
ivančice hvala gledala sam stranicu i vidjela sam šator mislim da je to taj.hvala još jednomuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Pokloni
21.1.2010 23:34:55   
milenium
user posted image

evo ga kupili smouser posted image user posted image user posted image  odmah smo ga namontirali,dođe 20 loptica,odmah je ušao unutra i izbacivao nam loptice van pa mu mi vraćali nazad pa on pet nama izbaciva...(morat ću ove loptice skloniti dodijalo mi više kupitiuser posted image po kući),pa onda proviri kroz prozor i viče pa-pa mama,pa provuče ruku kroz one rupice za loptice i govori''kako ci''(kako siuser posted image ).pošto nije tio večerat dali smo mu bar malo sira i banan isjeckali i ostavili u dnevnom na stolu da bar to pojede a on je lipo to uzeo i tanjur unio u kućicu i tamo sve pojeouser posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Pokloni
21.1.2010 23:36:27   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: milenium

user posted image

evo ga kupili smouser posted image user posted image user posted image  odmah smo ga namontirali,dođe 20 loptica,odmah je ušao unutra i izbacivao nam loptice van pa mu mi vraćali nazad pa on pet nama izbaciva...(morat ću ove loptice skloniti dodijalo mi više kupitiuser posted image po kući),pa onda proviri kroz prozor i viče pa-pa mama,pa provuče ruku kroz one rupice za loptice i govori''kako ci''(kako siuser posted image ).pošto nije tio večerat dali smo mu bar malo sira i banan isjeckali i ostavili u dnevnom na stolu da bar to pojede a on je lipo to uzeo i tanjur unio u kućicu i tamo sve pojeouser posted image


kvalitetno nAGOVARANJE..uh lapsus KUPOVANJEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *