|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dr.Salko Mašić
15.2.2009 23:10:54   
Anoniman
Znam da nema veze sa već postojećom temom al da ne otvaram novu....
Kad ste počele ići na kontrole u državnu bolnicu? Ja sam sada u 6-om mj. i mislim da je još rano al imam namjeru, aBd, da se porodim u toj bolnici.
Hvala unaprijed!!

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 51
   RE: dr.Salko Mašić
15.2.2009 23:13:17   
Visnja RR
cao draga user posted image
ako zelis kod Masica moras se vec sada najaviti kod masica ...jer ako ides bez stele regularnim putem  dobices termin tek za mjesec dana...a pozeljno je otici bar dva puta kod njega prije poroda.. mislim da je takva situacija i za druge doktore...
zelim ti sto lakse preostale dane i lagan porod.... pusa

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: dr.Salko Mašić
16.2.2009 1:08:33   
Anoniman
E hvala ti dušice i na informaciji i na željama!!
Ma moja mama zna dr. Gutić pa joj ona rekla da počnem dolaziti dva mjeseca pred porod al pošto vidim da svi imaju lijepo mišljenje o dr. Mašić mislila sam otići kod njega pa ću tako i uraditi, sad se najaviti i taman u 7-om mj. doći na red user posted image

Hvala još jednom i ljubni pilence malo.

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: dr.Salko Mašić
16.2.2009 12:33:01   
pipun
Ja sam u 29 sedmici, pa razmisljam da jednostavno odem jednu noc kada dr. Masic bude u dezuri, umjesto da sada pokusavam zvati za termin i cekati mjesec dana na njega user posted image .
Posto znam da kada je u dezuri, ne bude tolika guzva, ipak stigne obaviti preglede, tamo od 8 navece pa nadalje, jer sam isla u prvoj trudnoci tako kod njega, doduse narucio bi me koji dan da dodjem u dezuru.

Ima li neko njegov broj mob da mi posalje na private, jer sam ga izgubila, a mozda je covjek i promijenio broj, ipak ima tome 3 godine.?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: dr.Salko Mašić
16.2.2009 12:43:46   
camm
mene je vodio Mašić i uvjek sam isla kada je on u dezuri
oko 22h i nikad nije bilo guzve
a jednom je rekao ujutro da dodjem oko 10 ja sam rekla tad uveliko spavam
onda sam sve isla kada je on u dezuri.

pa ako je vama lakse navece pitajte ga da li mozete doci kada je dezurni.


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu pipun)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: dr.Salko Mašić
16.2.2009 16:52:09   
Antigona
dadada, možda taj dan nije bio dežurni user posted image .
reci mi molim te u koliko si sati bila, onda ću moći izračunati dežuru!!
Hvala

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: dr.Salko Mašić
16.2.2009 17:08:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Antigona

dadada, možda taj dan nije bio dežurni user posted image .
reci mi molim te u koliko si sati bila, onda ću moći izračunati dežuru!!
Hvala



Ja sam cekala na dr. drljevica a bilo je par trudnica koje su cekale dr. masica ..to ti se  sve desavalo oko 12.00h -13.00h

(odgovor članu Antigona)
  Neposredna veza do poruke: 57
   RE: dr.Salko Mašić
19.2.2009 19:10:20   
Amani
Ja sam se porodila sad u subotu ujutro (bila dr. Aida), neposredno prije dolaska dr. Masica u smjenu, prije toga sam bila kod njega u dezuri na pregledu 08.02. Dakle, bio je u dezuri 08.02., zatim opet za sest dana, tj. 14.02., i sutra je opet dezurni - 20.02.

Ako kome pomaze... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: dr.Salko Mašić
19.2.2009 22:47:21   
rirlica
Sve najbolje o dr.Masicu ,jer zaista sam prezadovoljna njegovim radom!
Porodio me je oba puta i samo rijeci hvale.
Svima bih preporucila dr.Masica pogotovo  na porodu ,pa eto drage moje forumasice samo naprijed navalite na Masica!!!!!!!

(odgovor članu adicamala)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: dr.Salko Mašić
26.2.2009 15:48:41   
Anoniman
Zovem već 3 dana br. 285-285 da zakažem termin za pregled ali se niko ne javlja user posted image . Ima li neko neki drugi broj? I na centrali (285-100) su mi dali ovaj gore broj......

(odgovor članu rirlica)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: dr.Salko Mašić
26.2.2009 15:56:50   
Gigana
naručivanje ti je od 14 do 15 sati svaki dan.  Dakle, moraš zvati u ovom periodu, inače ti se niko neće javiti.

_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: dr.Salko Mašić
26.2.2009 21:15:31   
eminak.
draga enisa sara  nista se ne narucuj otidji mu u dezuru ako mozes. Masic je danas dezurni tako da je sljedece sedmice u srijedu ponovo dezurni. Dezure su mu 24 sata tako da je najbolje da odes oko sedam pola osam tada nema guzve i posvetice ti vise vremena nego da mu odes kada je na kabinetu.


(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: dr.Salko Mašić
26.2.2009 23:04:25   
Anoniman
Hvala vam na odgovorima!! Pokušat ću opet nazvati.... ako ne uspjem onda ću otići bez najave...valjda će me primiti user posted image .

(odgovor članu eminak.)
  Neposredna veza do poruke: 63
   RE: dr.Salko Mašić
27.2.2009 14:26:59   
Anoniman
Evo uspjela sam dobiti termin 12.03. ali kod dr. Nakaša.
Dr. Mašić ima sve popunjene termine za mart user posted image . Valjda uspijem u aprilu dobiti kod njega termin....
A zna li neko do koliko sati su kod njih redovni pregledi (radno vrijeme)??

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 64
   RE: dr.Salko Mašić
29.3.2009 16:10:48   
pipun
Je li neko odskora bio dr. Masicu u dezuri? Ja bi trebala iduce sedmice da odem, posto ulazim u 9. mjesec necu se narucivati, nego bi direktno u dezuru navece, pa da znam koje dane je u dezuri. Posto je svaki sesti dan dezurni, samo mi treba jedan dan kada je u dezuri ove sedmice da se orijentisem. :))

P.S. U petak sam bila u DZ Kumrovec da mi otvore bolovanje i trazila uputnicu za Opcu, nije mi je htio dati, kaze rano ti je za uputnicu?! wtf..stvarno ne razumijem..treba da se peglam dolaziti ponovo samo da bi mi uputnicu dali.
Mogu li uputnicu za Opcu uzeti u mjesnoj ambulanti ili to mora biti iz DZ.
Je li neko zna??

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: dr.Salko Mašić
29.3.2009 18:23:12   
eminak.
dr.Masic je bio juce dezurni tako da je ponovo u petak. Najbolje ti je otici oko 7-7,30 mada sam ja juce otisla oko pola pet i nije bilo guzve. Nadam se da sam ti pomogla.

(odgovor članu pipun)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: dr.Salko Mašić
31.3.2009 17:41:52   
eminak.
Kad mu ides u dezuru navece ne treba ti uputnica jedino ako ces preko dana i to kad je na kabinetu. Uputnica ce ti trebati samo kad krenes aBd da se porodis tada ces od svoje doktorice porodicne medicine uzeti veliku uputnicu za bolnicu.

(odgovor članu pipun)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: dr.Salko Mašić
31.3.2009 18:21:10   
pipun
E necu je uzeti od dr. porodicne medicine, nego opet moram u DZ da mi tamo daju uputnicu za bolnicu.
Cak ni uputnicu ginekologu na klinici ne daju u ambulanti nego moram je vaditi u DZ-a. Ne pitaj user posted image
Evo danas sam bila u ambulanti, a 2 dana prije u DZ-a..pa eto, tako im idu stvari. Nidje veze.
Uglavnom ova u ambulanti mi je danas dala uputnicu za Ginekologiju u Opcoj, ali ono kao eto ne dajemo mi to je u nadleznosti DZ-a, ali da ne hodas ponovo vamo tamo..dacu ti ovaj put.
hah...

(odgovor članu eminak.)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: dr.Salko Mašić
2.4.2009 18:42:32   
lely
Zamolila bih vas da mi odgovorite,informacija nije za mene vec za moju rodicu.Ona bi trebala otici na pregled,posto ima strasne bolove u krstima,njena dr. iz d.z. Ilidža,joj je rekla da ide ili u opstu bolnicu ili na kosevo.Posto ona vec ima jedno dijete,jako joj je tsko stici na pregled preko dana.
Ja sam je savjetovala da ode kod dr. Masica u dezuru,a posto bi joj to bio prvi put kod njega ne znam da li ce je primiti.Sta vi mislite?
Kao sto procitah dežurni je sad u petak pa da joj kazem da ode.
Hvala vam punouser posted image

(odgovor članu pipun)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: dr.Salko Mašić
6.4.2009 20:41:06   
pipun
Posto nije trudna ako sam dobro shvatila iz tvog posta, vec se ocito radi o post porodjajnom problemu, mislim da nema potrebe da bas ganja dr. Masica ekskluzivno za taj pregled.
U dezuru moze otici bilo koji dan navece, neko od ginekologa je dezurni i sigurno ce je primiti.
Ti bolovi u krstima se najcesce javljaju ako se maternica ne vrati u svoj prirodni polozaj pa onda vrsi pritisak i to stvara bas neugodne i jake bolove u krstima.

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: dr.Salko Mašić
8.4.2009 22:03:29   
lely
pipun,hvala ti puno za odgovor.
Ona jeste trudna 20 sedmica,doduse ja to nisam naglasila,moja greska.Bila je u petak i dr.Masic ju je primio.Hvala Bogu sve je uredu,malo je beba nize nego sto bi trebala biti,a ostalo je dobro.
Jos da kazem da joj je dr. rekao da moze dolaziti u nocnom terminu,bez ikakvih problema.
Jos jednom hvala

(odgovor članu pipun)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: dr.Salko Mašić
10.4.2009 15:57:51   
Arijana2
Mame koje idete u opcu bolnicu ,mozete li napisati kojim danima i u koliko sati se moze pronaci dr.Masic ,ja sam bila na kontroli prije mjesec dana i sad ne znam kojim terminom da odem ponovo,unapred hvalauser posted image

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: dr.Salko Mašić
10.4.2009 16:02:53   
lely
Ja znam da je u pretak bio dezurni,pa juce,znaci svaki 6-ti dan.Kad je dezurni nisam sigurna da je na katedri,ali mozes mu otici navece,najbolje iza 7,jer ne moras se naruciti,a i nema guzve.
Za ostale dane nisam sigurna kad radi.
Nadam se da sam ti pomoglauser posted image

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: dr.Salko Mašić
10.4.2009 16:03:46   
sweet BaBy
mislim da bi ti najbolje bilo arijana da nazoves bolnicu 285 - 285 i pitas kada radi dr. Masic. Mislim da je najbolje da zoves od 14-15h a kada odes na kontrolu trazi mu broj mob.  

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: dr.Salko Mašić
16.4.2009 17:43:30   
Arijana2
caouser posted image  zvala sam na bolnicu i sestra koja se javila je rekla da ce Masic sutra biti tu ali nije mi htjela reci u koliko sati rekla je nesto oko 11 ali kao da nije sigurna  sad ponovo ne znam u koliko sati bar orjentaciono ujutro u 8 ili navece u 8h da li netko zna user posted image  izvinite na ovolikim pitanjima imam jos jedno pitanje ,da li je nekomj od vas  mama Masic radio cr i kako ste prosle user posted image

(odgovor članu sweet BaBy)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *