|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dr.Salko Mašić
9.8.2009 19:53:09   
remzy
draga moja vogelce nadam se da si mislila na mene!!!
a iako nisi ,evo da ti malo kazem o Masicu
sto se tice njega ,ma on je meni najbolji  ginekolog(to je moje misljenje)prvu trudnocu mi je vodio dr Miseljic i kad je otisao na godisnji presla sam kod dr Masica i tu i ostalauser posted image
i naravno i drugu i trecu trudnocu mi je on vodio od samog pocetka pa do kraja !!!
ma on je meni super,i naravno uvijek je tu da te ohrabri i da pomogne
meni je npr ,kad sam god otisla na ultrazvuk pruzio ruku da mi pomogne da se podignem ,zatim nikad me nije vaginalno pregledao prije isteka porodajnog termina,a kad sije ranu ,dobro to uradi za nepovjerovati ,...ma stvarno je super!!!
a sto se tice pregleda on jeste malo grub ,ali da se podnijeti!!!,i ja uvijek se salim nato da mu je to jedina mana koja nevalja!!!das sa "gospodom"treba njezno,ali dobro je!!!user posted image user posted image
ako te jos sto interesuje slobodno pitaj ,tu sam !!!
ma Masic je superrrrrr!!!!


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu vogelce)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: dr.Salko Mašić
13.8.2009 17:48:25   
vogelce
bila danas i nista ti neznam reci, cak ni za sebe, puzic me pregledao i masic samo uletio i izletio opet, nista nisam stigla pitat, cak mi ni nalaz nije pogledao niko, nit je uraden ctg, nit ultrazvuk,moram privatniku da bi znala jel beba uredu, cekam na termin i njihov poziv,sto cu se nacekatuser posted image

(odgovor članu aamra)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: dr.Salko Mašić
14.8.2009 12:07:22   
remzy
za one koje trebaju informaciju kad je dr Salo Masic gore u kabinetu -
da vam javim da je danas u kabinetu i citav dan gore!!!!!!!

sretno!!


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu vogelce)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: dr.Salko Mašić
6.9.2009 16:40:42   
cokolino_79
Čovjek koji mi je puno pomogao i valjao u životu.Naučio me da vjerujem da ću roditi bebu(imala dva spont. a treću trudnoću jedva iznijela).Sve lijepo što se o jednom doktoru i čovjeku može reći,ne stane ovdje,ali jednako je njegovom imenu i prezimenu.Da su bogdom svi doktori kao on.

(odgovor članu adicamala)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: dr.Salko Mašić
6.9.2009 16:43:15   
cokolino_79
Zna li neka od vas kada se Mašić vraća sa godišnjeg?Dosada je obično bio samo drugu polovicu Ramazana na g.o.Je li to sada cijeli Ramazan?Ne javlja se na mobuser posted image

(odgovor članu cokolino_79)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: dr.Salko Mašić
7.9.2009 11:23:30   
Amrino
Ja koliko znam covjek bude cijeli Ramazn na godisnjem...jer ako posti- kako ce pregledati zene?user posted image

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu cokolino_79)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: dr.Salko Mašić
7.9.2009 11:59:36   
salmy
draga cokolino_79 mene Masic vodi i narucena sam 28.9.2009,jer ce do tada doci sa godisnjeg.A neki dan sam upoznala trudnicu na vjezbama koju je narucio za 18.9.2009,sto znaci da su mu skratili godisnji odmor.Pokusaj nazvati oko 18 pa raspitaj se jeli dosao...............

(odgovor članu cokolino_79)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: dr.Salko Mašić
7.9.2009 12:02:31   
Hanady RR
Mašić radi već sada samo da znate, zaova mi radi u bolnici i pregledao je preksinoć trudna je, a vratio se jer ih je malo pa je morao skratiti godišnji odmor, neki od doktora je otvoprio bolovanje. Eto toliko....

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: dr.Salko Mašić
7.9.2009 12:07:06   
M kao Mama
Ma, ne vjerujem da to imam ikakve veze s postom, pa mislim to je njegv posao

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: dr.Salko Mašić
7.9.2009 12:13:01   
Amrino
IZVORNA PORUKA: mama alma

Ma, ne vjerujem da to imam ikakve veze s postom, pa mislim to je njegv posao


Ma dobro zeno...ali nekako mi post i gledanje u polne organe nikako ne ide...user posted image user posted image user posted image
Meni su davno rekli da on godisnji uvijek uzme za Ramazan- pa sam kontala da je radi toga...


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: dr.Salko Mašić
7.9.2009 13:14:53   
aazra
Amrino, meni je termin bio malo iza Bajrama lani a za vrijeme ramazana sam dolazila na preglede.
Uglavnom bio je na godisenjem, ali nije citav ramazan.
Mama Alma, jesi li to ti trudna....? Rekla si da ti je trudnoca pala u ramazan pa je li mislis na prvu trudnocu s Lajlicom ili nesto drugo?user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio aazra -- 7.9.2009 13:15:45 >


_____________________________








(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: dr.Salko Mašić
7.9.2009 13:17:25   
M kao Mama
Hahaha, moja Azra koliko znam nisam a i zvanična medicina kaže da imam policistične jajnike i da mi je mogućnost trudnoće ravna nuli, a to za Mašića je stari post.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: dr.Salko Mašić
7.9.2009 13:19:08   
aazra
Ja sam imala i imam jos uvijek policisticne jajnike a koliko se sjecam bila sam trudnauser posted image
Ko ti je to rekao?

_____________________________








(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: dr.Salko Mašić
10.9.2009 14:15:49   
kleoopatra
ja sam g azvala i rekao mi je da pocinje 18.09.

_____________________________

22.02.2010. Sara

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: dr.Salko Mašić
23.9.2009 10:52:34   
salmy
Drage user posted image   da li neka zna jeli sad u Drzavnoj bolnici treba uputnica??????
Narucena sam prosli mjesec za ovaj sad,ali sam cula da trebaju sad po novom uputnice.Ima li neka iskustva po tom pitanju

(odgovor članu adicamala)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: dr.Salko Mašić
23.9.2009 10:59:30   
salmy
Inace sam kod Masica,a eto 28 sam narucena i po sedmicama tada cu biti 35user posted image user posted image user posted image user posted image   kako sam izracunala ulazim u 9user posted image user posted image user posted image
auuuuuuuuuuuuu kako me hvata panika,stalno razmisljam o poroduuser posted image user posted image

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: dr.Salko Mašić
28.9.2009 8:08:56   
Nunny
ko mi moze reci kad je Dr.Masic dezuran...trebam na kontrolu, a sestre mi rekle da se javim za dvadeset dana da dobijem termin za novembar mjesec user posted image zamislite to....e do tad ce mi vala proci svi bolovi...ako bilo ko zna kad je dezuran helpuser posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: dr.Salko Mašić
30.9.2009 10:51:46   
aamra
Kome sad vjerovati?? user posted image

(odgovor članu kleoopatra)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: dr.Salko Mašić
30.9.2009 10:57:06   
M kao Mama
A, da li dr. Mašić uopšte radi, ja se to pitam, imam osjećaj da su i sestre kivne na njega jer je izgleda jedan o najtraženijih dr. pa daju krive informacije, 

(odgovor članu aamra)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: dr.Salko Mašić
30.9.2009 11:01:02   
brzamala
ne znam kome cete vjerovati, ali ja se prije 10. min. vratila od njega, razgovarala s njim.... pa eto, ko voli nek izvoliuser posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: dr.Salko Mašić
20.10.2009 8:17:58   
/MMK/
malinice hvala, ja se informišem jer mi je rekao da dođem 2-3 d.c, pa sad nestrpljivo čekam da dobijem M i odem na pregled. Nadam se da ćemo dobiti zeleno svjetlo za raditi na bebi.

_____________________________

09.2010.

(odgovor članu malinica)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: dr.Salko Mašić
21.10.2009 20:19:24   
nerkica
ja sam danas zvala,da se narucim kod masica kaze imate termin tek 30 novembra
i to sa velikom uputnicom od ginekologa,ja reko nisam dosad isla sa uputnicom 8 -mi sam mjesec
kaze ona nema veze koji si to su vam nova poravila obavezno uputnica.A do 30 novembra se mogu i poroditi.
a kad dodem u ambulantu kod ginekologa samo me napadnu i kazu sto ovde ne vodis trudnocu.
stvarno neznam sta da radim,dosad sam sve isla kod masica dole u kabinet bez problema
samo se narucim.
mozda je bolje u dezuri al neznam kako to ide nisam nikad isla,iako nije problem da mi neko objasni ko vec ide kakva je procedura i kako doci do njega...user posted image

_____________________________

rodila se mala Nedzolina 19.12.2009
prvi zubic dobili 5.6.2010 sa 5 mjeseci i 17 dana

(odgovor članu /MMK/)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: dr.Salko Mašić
21.10.2009 22:19:38   
Nunny
/MMK/ puno ti hvala srce si user posted image user posted image
Nerkice i samnom je isti slucaj...nikad mi nije trebala velika uputnica i pitam ko treba da mi je izda a ona sestra mi kaze tvoj ginikologuser posted image ...pa ja joj objasnim da ja tu vodim trudnocu i nemam 2 ginikologa (u domu zdravlja) pa kaze dr opste prakse...i ja fino odem u ambulantu i meni dr kaze: znate sta mi nismo dobili zvanicni dopis iz bolnice pa ne mogu da ti izdam veliku uputnicu jer je to za lezanje ne za pregled user posted image user posted image user posted image i ja se sad pitam ko je lud...i fakat ne znam kako da nabavim tu uputnicu...zato i zelim da odem kad on bude na odjeljenju gore na 2 spratu jer me kad je na kabinetu (u prizemlju) nece sestre pustit...
a osim toga dobila sam termin 13.11 a ja trebam na kontrolu najdalje do 30.10
uh ja se bas izjadah...user posted image
eto al valjda ce nam mmk nesto saznati

< Poruku je uredio Nunny -- 21.10.2009 22:21:01 >

(odgovor članu nerkica)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: dr.Salko Mašić
22.10.2009 12:29:11   
salmy
IZVORNA PORUKA: nerkica

hvala ti puno salmy,ja cu probat otic u ponedeljak dole u kabinet
pa ako me nepuste,odna cu ga traziti po dezuri,posto danas vadim nalaze.
inace oko koliko sati je najbilje otic u dezuru i kome da se javim tamo,
i dali rade ctg,ultrazvuk  i tako....pusa
Ako nemas uputnicu otidji oko 5-6 kad je u dezuri.Ulaz od klasa na drugom spratu.Izadje sestra uzme knjizicu ko je na redu i ne pita nista.
Sretno

(odgovor članu nerkica)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: dr.Salko Mašić
24.10.2009 21:27:38   
cokolino_79
Ej draga,hajde nazovi 285-100,traži da te spoje sa kapijom a onda portira fino zamoli da ti kaže kad je Mašić dežurni;-)

(odgovor članu nerkica)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *