|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dr.Salko Mašić
4.11.2009 11:29:56   
Yuna
Ja idem kod njega, ali svaki put se moram namučiti da se naručim. Izgleda da je popularan čovjek. user posted image

Koliko sam imala prilike vidjeti čini mi se dobar. Danas baš idem da se pokušam naručiti jer je telefon stalno zauzet.user posted image

Ipak brine me što se tiče poroda ako bude neki drugi koji nije baš nešto. Kakvi su drugi doktori u toj bolnici jel znate?

(odgovor članu kleoopatra)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: dr.Salko Mašić
4.11.2009 11:42:25   
/MMK/
Yuna meni su tamo svi ok. sem Bećiragića, čak sam čula da ni on nema lošu tehničku izvedbu, ali ima problema sa empatijom, i kao da ga zna prenijet dan senilan, dan nije.
Dr. Nakaš sa Mašićem prednjači - oni su divni, Aida, Nenad, Puzić ok. kao i Drljević, ali on voli da se sa svojim pacijentima " dogovori".
Sretno


_____________________________

09.2010.

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: dr.Salko Mašić
4.11.2009 11:47:43   
Yuna
Hvala, ohrabrila si me.

Prvi put sam se porodila na Koševu, ali čula sam da u vojnoj potiču prirodan porod, a kako ne bih htjela infuziju niti rutinsku epiziotomiju odlučila sam tamo pokušati ovaj put.

(odgovor članu /MMK/)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: dr.Salko Mašić
9.11.2009 15:02:21   
brzamala
Ako nekoga zanima , ja sam jutros dosla sa laparoskopije iz Vojne i dr. Masic je danas i veceras, tj. do sutra ujutro dezurni.

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: dr.Salko Mašić
19.11.2009 12:27:54   
Anoniman
Uhuser posted image
Evo ja sam zvala na onaj br. 285-100 i trazila da me spoje s "kapijom". Portir mi je rekao da nazovem poslijepodne, pa ce dobiti spisak dezurnih za sutra. Javim ako sta saznam. Znaci Masic danas nije dezurni.

< Poruku je uredio pahuljica farah -- 19.11.2009 12:28:27 >

(odgovor članu /MMK/)
  Neposredna veza do poruke: 205
   RE: dr.Salko Mašić
21.11.2009 16:24:46   
Anoniman
Danas je dezurni, evo ja sada bila kod njega. Nunny, nije ti kasno da i sada odes.  Znam da je svki 6-i dan dezurni, pa racunaj. A ima i onaj br. 285-100, pa kad dobijes nekog trazi da te spoje s "kapijom", pa ce ti cika portir lijepo reci je li ili nije taj dan ili sutra dezurni. Eto...nadam se da sam iole pomogla.

(odgovor članu Nunny)
  Neposredna veza do poruke: 206
   RE: dr.Salko Mašić
2.12.2009 22:16:47   
mala ajša
pozdrav svim mama i trudnicama

vidim da ima razlicitih iskustava sa dr. masicem.
ja sam se porodila 8.7.2009 god. i porodio me je masic carskim rezom jer mi je bebica sjedila od petog mjeseca.
masic mi je vodio trudnocu od treceg mjeseca i za njega imam samo rijeci hvale.prije njega sam isla kod jedne doktorice privatno koja me je toliko isprepadala i napricala mi neke gluposti tipa samo sto mi se posteljica nije odvojila i tako to,a to uopste nije bilo tacno.
nakon poroda u bolnici sam bila 6 dana i bilo je sve ok.najvise bih pohvalila sestru mersihu i binasu jer su stvarno super.....user posted image

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: dr.Salko Mašić
2.1.2010 21:38:54   
semmy
hvala puno...

_____________________________

bebach 09.01.1999 ;)
mala princeza nam se pridruzila 02.02.2010 ;)))

(odgovor članu strudlica)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: dr.Salko Mašić
1.2.2010 13:43:50   
Anoniman
Da malo pomognem zenicama...
Dr. Masic je dezurni u subotu 06.02.,
12.02.
18.02.                                                        

100%, aBd.

(odgovor članu Dadara)
  Neposredna veza do poruke: 209
   RE: dr.Salko Mašić
2.2.2010 19:25:25   
emirita
Mene zanima samo ako neko moze da mi kaze...jel ja moram ponijet uputnicu kad krenem da se prijavim u Vojnu? Da li mi treba jos nesto od nalaza?
10.02. ulazim u deveti mjesec i mislila sam da odem kod Masica 12.02.,mada ako ne bude on,nema veze...bitno mi je samo da se gore prijavim taj zadnji mjesec...
Zanima me ko daje uputnicu? Jel doktorica koja mi vodi trudnocu u domu zdravlja ili doktorica prodicne medicine...
Ovo mi je prva beba i bas se nikako ne razumijem u proceduru...cak sta vise,nikad nisam ni bila u Vojnoj,ne znam ni gdje se nalazi to porodiliste???user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: dr.Salko Mašić
2.2.2010 19:32:12   
Hanady RR
uzimaš uputnicu da se javiš ginekologu u bolnicu i to traži da ti napiše uputnicu za opću bolnicu obavezno. uputnicu uzimaš iz matičnog doma zdravlja od ginekologa koji ti je vodio trudnoću odnosno iz ginekološke ambulante gdje ti je otvoren trudnički karton. Pred termin ponovo uzimaš uputnicu i to tzv. veliku uputnicu za porod i također tražiš da ti naglase za Opću bolnicu ...ovu veliku ako radiš uzimaš opet od ginekologa gdje ti je trudnički karton ako ne radiš može i od doktora opće prakse.

Kad uđeš na glavnu kapiju ideš lijevo skroz uz stepenice i dođep pred klas-ov restoran a l ti  imaš putić lijevo koji vodi i njim još jedno 10-tak metara i vidjet ćeš staklena vrata klinike za ginekologiju Opće bolnice. uđeš i odmah lijevo imaju varat i tu sjedi sestrica predaš joj knjižicu i čekaš da te ptozove. ja ti sugerišem da kad nabaviš uputnicu najaviš se na njihov broj telefona i uzmeš termin jer većina je dole terminski zakazana pa i pored normalnog čekanja ti bi mogla još nenormalnije čekati pogotovo ako ideš na dan kad je mašić dežurni na kabinetu.


< Poruku je uredio Hanady -- 2.2.2010 19:35:05 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu emirita)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: dr.Salko Mašić
2.2.2010 21:00:19   
emirita
oki...puno puno ti hvala na detaljnom objasnjenju...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: dr.Salko Mašić
3.2.2010 11:35:14   
Skvo RR
Ova tema je puna OT.
 
Pola postova je pobrisano, pola prebaceno na druge teme.
 
Dakle, tema je dr. Salko Masic, molim da se pridrzavamo te teme. Sve ostale diskusije, tipa dezura, uputnica, procedura mozete nastaviti na drugim temama.
 
LP
 
 

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu emirita)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: dr.Salko Mašić
11.2.2010 17:31:33   
danič
drage moje forumasice vec duze vremena citam vase postove,i divila sam se pozitivnim iskustvima,a ujedno zalila negativna...ja sam trudna vec 20 sedmica i do sada sam bila kod privatnika,vodila trudnocu,a prije par dana sam prvi put bila kod dr.Masica,jer na zalost od pocetka trudnoce imam tzv.rane kontrakcije sto me pretvorilo u emotivnu i briznu osobu 24h mnogo sam se brinula jer i do dan danas nisu prestale.ne vide se na UZ al mene i dalje boli stomak,ponekad tako jako skoro nepodnosljivo.ali doktori i dalje nista ne vide,a mene i dalje boli. poslije progesterona dr.Masic me naruci na kontrolu,gdje mi se taj dan pretvara u najgoru nocnu moru. prvo sestra Amela preko koje sam dosla do dr.Masica me vise nije " poznavala"(doduse ovaj put nisam je ni cim pocastila) pa valjda zbog toga nije zeljela ni knjizicu da uzme nego je prosla pored mene kao da i nepostojim,srecom tu je bila sestra koja je pisala nalaz i time vodjena uzela knjizicu,da bi doticna sestra napala je rekavsi da dr.nije tu,(koji je u tom momentu izlazio iz kabineta na moje oci,ali je imao hitan porodaj) i natjerala je da mi vrati knjizicu ne dozvoleci ni da objasnim sto sam tu da mi je lose,u momentu nailazi dr.Puzic i svi u kolektivu se deru na mene a niko ne gleda nalaze dog dr.Puzic nije uzeo u svoje ruke,u medjuvremenu meni se povisuje pritisak koji me za dlaku dijeli od infrakta....uz apaurine dolazim sebi i konacno neko me pregledava i govori da je sa bebom sve u redu.....sestra Amela pred mojim ocima je bila nalijepljena za nemar od strane doktora,ali to nije nimalo umanjilo moju brigu i ne daj boze ishod onoga sto je moglo biti.....kazu na greskama se uci,na slijedeci pregled idem jaca jer me vodi misao da moja beba treba da dodje na svijet ziva i zdrava aBduser posted image .....svim trudnicama zelim manje brige a vise uzivanaj!!!!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: dr.Salko Mašić
16.2.2010 12:55:40   
semmy
evo jos jedna pohvala za dr.masica..porodili smo se na carski 02.02, ostali u bolnici 4 dana poslije op. sutra idemo na kontrolu, ali koliko uspijevam da vidim i koliko mi se suprug ( medicinski  radnik ) razumije u to rez je odlicno uradjen.
sto se tice sestica binasa i sabina su vrh, jos nisam srela onako sposobne i divne sestrice...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

bebach 09.01.1999 ;)
mala princeza nam se pridruzila 02.02.2010 ;)))

(odgovor članu danič)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: dr.Salko Mašić
18.2.2010 11:55:38   
kleoopatra
Termin mi je bio 13.2 i jos nisam rodila bolove nemam.Trudnocu mi vodi dr.Masic,otvorena sam samo jedan prst,pa me zanima koliko dr.Masic te drzi ovako....ako ima ko iskustva sa timmm


Djevojcica jeuser posted image

_____________________________

22.02.2010. Sara

(odgovor članu semmy)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: dr.Salko Mašić
18.2.2010 15:22:53   
Nadja08
Kod mene je bila slična situacija. Prenijela sam bila 4 dana, ali nakon toga je dr. Mašić uradio amnioskopiju i tako je krenulo. Mislim da mi je tako slucajno "malo" probio vodenjak. Nakon toga sve je jasno. Voda otjecala, uključen drip i dođe bebica nakon 100 sati... Tada mi se činilo da je trajalo sto sati, a bilo "samo" 12 sati.

(odgovor članu kleoopatra)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: dr.Salko Mašić
18.2.2010 15:50:20   
kleoopatra
amnioskopiju-sta je to.....koliko li ce mene da drzi

_____________________________

22.02.2010. Sara

(odgovor članu Nadja08)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: dr.Salko Mašić
18.2.2010 20:32:38   
Nadja08
Posto sam procitala negdje da ovu temu ne bi trebalo siriti, evo jedan link gdje je prilicno lijepo objasnjeno sta je i amnioskopija:

http://www.mojedijete.com/trudnoca-nakon-ocekivanoga-termina-poroda-prenesena-trudnoca.html

http://gynenova.hr/amnio.htm

(odgovor članu kleoopatra)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: dr.Salko Mašić
18.2.2010 21:17:27   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: kleoopatra

Termin mi je bio 13.2 i jos nisam rodila bolove nemam.Trudnocu mi vodi dr.Masic,otvorena sam samo jedan prst,pa me zanima koliko dr.Masic te drzi ovako....ako ima ko iskustva sa timmm


Djevojcica jeuser posted image


najduže drže 11 dana nakon termina da se prenese...otkucaji srca bebe na svakodnevnom pregledu će ih uputiti kad da te smjeste u bolnicu kao i izgled plodne vode, pratit će otvaranje ako ide sporo kupiš gel tamo-vamo beba je tu. sretno!


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu kleoopatra)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: dr.Salko Mašić
2.3.2010 11:56:32   
aazra
IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: kleoopatra

Termin mi je bio 13.2 i jos nisam rodila bolove nemam.Trudnocu mi vodi dr.Masic,otvorena sam samo jedan prst,pa me zanima koliko dr.Masic te drzi ovako....ako ima ko iskustva sa timmm


Djevojcica jeuser posted image


najduže drže 11 dana nakon termina da se prenese...otkucaji srca bebe na svakodnevnom pregledu će ih uputiti kad da te smjeste u bolnicu kao i izgled plodne vode, pratit će otvaranje ako ide sporo kupiš gel tamo-vamo beba je tu. sretno!


Ja sam prenijela trudnocu cak deset dana, zadrzali su me u bolnici zbog prenesene trudnoce. Nisam bila bas nista otvorena mislila sam da cu na carskiuser posted image  masic me taj dan primio, pregledao malo je bio "grublji" pri tom pregledu sto je na kraju ispalo dobro jer sam ubrzo nakon toga dobila bolove i porodila se prirodnim putemuser posted image user posted image user posted image
ne znam kako sada zadrzavaju u bolnici kada se nekoliko dana prenese ali to je najsigurnije biti tamo onda oni znaju u svakom momentu kad ce sta poduzeti...Sretno!!!!

< Poruku je uredio aazra -- 2.3.2010 11:58:08 >


_____________________________








(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: dr.Salko Mašić
2.3.2010 11:58:43   
ajnur
Ja sam cula da u poslednje vrijeme Masic puno grijesi sad koliko je vjerovati tomeuser posted image  

_____________________________

Blagost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne ukrasi,a grubost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne upropasti.Muhammed a.s

A 18.10.2010 mamin djecak
A10.08.2012 mamina cura

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: dr.Salko Mašić
2.3.2010 12:00:53   
Anoniman
h nemoj me prepadati bona meni skoro radio Laparo,Bože jeli dobro

(odgovor članu ajnur)
  Neposredna veza do poruke: 223
   RE: dr.Salko Mašić
2.3.2010 12:02:43   
ajnur
Ja sam se raspitala u vojnoj bolnici imaju apartmani porod je oko 1500 km al u sobi si sama,imas tv,suprug moze biti koliko hoce sa tobom,paze te ko malo vode na dlanu.Ja sam se ako Bog da odlucila za ovu varijantu. 

_____________________________

Blagost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne ukrasi,a grubost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne upropasti.Muhammed a.s

A 18.10.2010 mamin djecak
A10.08.2012 mamina cura

(odgovor članu ajnur)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: dr.Salko Mašić
2.3.2010 14:25:50   
salmy
IZVORNA PORUKA: ajnur

Ja sam se raspitala u vojnoj bolnici imaju apartmani porod je oko 1500 km al u sobi si sama,imas tv,suprug moze biti koliko hoce sa tobom,paze te ko malo vode na dlanu.Ja sam se ako Bog da odlucila za ovu varijantu. 
Vidjela sam tu varijantu,i mogu ti reci da te bas i ne paze kao malo vode na dlanu! nista posebno sem odvojenog bracnog lezaja! a sve je tu u blizini sale tako da ti dodje isto kao da si u sobi sa ostalim zenama.Sve se cuje vriska cika zena plac beba........ne vidim razloga zasto davati toliko novaca za malo bolji tretman!
Tvoj bol je tvoj i nikome ga ne mozes dati,niti ti moze ko pomoci,boli kao sto boli svaku zenu!pa sad bila ti u apartmanu ili sobi sa drugim zenama

(odgovor članu ajnur)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *