|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dr.Salko Mašić
11.7.2009 22:47:35   
ja_25
Zanima me da li treba uputnica kada se ide na naruceni pregled kod dr. Masica u kabinet? Ako treba kod koga se uzima ta uputnica?

Hvala!

(odgovor članu Kivac)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: dr.Salko Mašić
11.7.2009 22:49:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ja_25

Zanima me da li treba uputnica kada se ide na naruceni pregled kod dr. Masica u kabinet? Ako treba kod koga se uzima ta uputnica?

Hvala!



Ja nisam imala nikakvu uputnicu...treba ti samo knjizica (ovjerena)

(odgovor članu ja_25)
  Neposredna veza do poruke: 152
   RE: dr.Salko Mašić
11.7.2009 22:54:45   
ja_25
Hvala ti puno dadada!
Znaci da ne treba nikakva uputnica kad se ide regularno preko protokola bolnice.
Meni je ovo prvi odlazak gore u bolnicu.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: dr.Salko Mašić
11.7.2009 22:56:56   
daca/maca
Drage moje,
mene je SALKO porodio, i upoznala sam ga u dušu...ABD i sledeci put ga zovem, ALI samo kad krene porod, tj kad budem ušla u 9i mjesec...ganjala sam ga za kontrole isto ko i ostale žene, to mi je toliko stresno bilo, da ne bih da se ponovi...imala sam sreću da sam dobila trudove bas kada je on bio dežurni, a da nije bio "sredio" bi me neki drugi...Na pregledu se on nasmije, kaže OK, ništa nece da mi podrobnije objasni, valjda nema vremena...pruži ruku da se podignem...
...ALI , kad se uđe u 9mjesec, i kad vaginalno pregleda, toliko bude GRUB, da nemam riječi....ja prokrvarila prvi put, i prepala se, nasekirala, on nije u stanju bio da kaže da je to OK, već kaže: HAJDE, VIDIMO SE ZA DVA DANA....ja u suzama otišla....
FAKAT je grub kada pregleda, ne znam što....
eto...ako se još čega sjetim, javim se....

(odgovor članu ja_25)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: dr.Salko Mašić
11.7.2009 22:57:47   
Hanady RR
samo ti idi kod njega ako si preko bolnice naručena na pregled, knjižica i to je sve

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ja_25)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: dr.Salko Mašić
16.7.2009 13:08:18   
/MMK/
Da su svi bar upola ko dr. Mašić
J
a kod njega idem na standardne preglede ( napominjem nemam štelu), a imala sam i operaciju kod njega ležala u bolnici 12 dana i gledala, da jeste gužva jeste, po mojoj slobodnoj procjeni taj ČOVJEK primi 3X više pacijenata nego bilo koji drugi. Kada mu nakon pregleda izvadim papir sa pitanjima i tezama čovjek odgovori.
Za mene je doktorska etika tog čovjeka neupitna, moram još da dodam da sam pozitivno iznenađena elokventnošću i empatijom dr. Nakaša.


_____________________________

09.2010.

(odgovor članu ja_25)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: dr.Salko Mašić
20.7.2009 0:36:55   
remzy
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: ja_25

Zanima me da li treba uputnica kada se ide na naruceni pregled kod dr. Masica u kabinet? Ako treba kod koga se uzima ta uputnica?

Hvala!



Ja nisam imala nikakvu uputnicu...treba ti samo knjizica (ovjerena)




Ja sam na svaki pregled, mjesecno,nosila uputnicu ,a kad sam usla u 9-ti mj  odnijela sam im svega dvije uputnice a isla sam 8-9 puta
pa prema tome za svaki slucaj je ponesi

< Poruku je uredio remzy -- 20.7.2009 0:37:49 >


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: dr.Salko Mašić
20.7.2009 8:38:13   
nanika
Amraa, ja mislim da je to sada dok su na odmorima.
I ja planiram kod dr Masica ali u 9. mjesecu. Isla sam i prvu trudnocu, on me porodio

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu aamra)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: dr.Salko Mašić
20.7.2009 10:29:13   
nanika
On je uvijek na godisnjem za Ramazan, svake godine

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu aamra)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: dr.Salko Mašić
28.7.2009 13:21:27   
Anoniman
Ako zelite saznati kad je koji dr. dezurni u Opcoj( ili ti ga Vojnoj) bolnici, samo "okrenite" ovaj broj i raspitajte se 285-369 (odjeljenje za ginek. i akuserstvo).

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 160
   RE: dr.Salko Mašić
28.7.2009 20:22:48   
Anoniman
Pa ne znam, meni je odmah rekla...a i prijatelj od mog muza radi u toj bolnici tako da se sve potrefilo....Ne znam stavrno, meni su odmah rekle bez problemauser posted image

(odgovor članu Amrino)
  Neposredna veza do poruke: 161
   RE: dr.Salko Mašić
28.7.2009 22:08:58   
M kao Mama
Hahahaha, mislila sam FAKAT, ja i moja permutacija slova i brzopletost, ali nadam se da skontate šta želim kazati u večini slučajeva.

Ne znam, ali zaista meni se niko nikada nije javio kada bih zvala da pitam kada je dr. dežurni, kada ću se najaviti za narednu kontrolu i slično. Ali, ovo je zaista istina. Tužno, je to što za sve trebamo imati nekoga ili neku štelu, a svi ti ljudi, da ne kažem sestre, ljekari primaju plaću od nas, sa naših leđa, sve se to fino odbija od naših bubrga da bi oni imali platu i pet daj im, i opet moram imati nekoga na koga češ se pozvati, zaboga kada neka persona tamo digne slušalicu. To je tužno i žalosno.

Bilo kako bilo, baš bih voljela da se situacija popravila, da se dame javljaju, da su ljubazne i da žene mogu preko telefona dobiti određene informacije i nadam se da su produžile radno vrijeme od 8 do 16, a ne od 14.00 do 15.00 kako su prije bile tzv. konsultacije, ali se ja nikada ne uspjeh konsultovati.

E za boravih znam da je dr. mašić jedno vrijeme se javljao na dežurni telefon, ali i to su mu ukinuli.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: dr.Salko Mašić
29.7.2009 14:19:58   
Dinkica
Evo  ja sad zvala ginekologiju da provjerim kad je doktor dezurni 31.07 ili 3.08 jer se ne poklapa prema racunici ako je dezurni svaki 5ti dan i fino mi ljubazno sestra kaze da ne moze davati takve informacije i da trazim previse, rekoh: dobro, nekom moze a nekom ne moze, kaze ona: pa zavisi. Morala sm podejliti ovo s vama. Zvala sam za prijateljicu koja trudna 8 mjesec pa ako je neko uspio dobiti 100% informaciju dobro bi dosla.pusica moje drage

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: dr.Salko Mašić
29.7.2009 14:22:51   
Nunny
ja obicno kad zelim pregled kod masica nazovem ga na tel i pitam kad da dodjem...nekad mi je zao da ga gnjavim sta mislite mogu li ja nenajavljena otici u terminima kad je dezuran...

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: dr.Salko Mašić
29.7.2009 14:24:50   
škorpija
za 9 mjeseci trudnoće NIKAD mi se niko nije javio na taj telefon u vojnoj, a zvala sam pred kraj trudnoće svaki dan

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: dr.Salko Mašić
29.7.2009 14:25:40   
škorpija
naravno d amžeš nenajavljena, pa nikad se niko i ne najavljuje samo mu se ukažu pred vratimauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: dr.Salko Mašić
29.7.2009 14:28:24   
Nunny
pa super zao mi bude nekako da ga zovem nekad mu posaljem sms i on uvjek odgovori...pa ne zelim bas da mu dojadim user posted image ...a u kojem terminu bi trebala otici kako to ide

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: dr.Salko Mašić
29.7.2009 14:29:31   
škorpija
na dan kad je dežurni ja sam uvijek išla oko 17 sati, tad je najmanja gužva bila

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: dr.Salko Mašić
29.7.2009 14:39:24   
škorpija
Sretno draga, on je odličan dr. mene je porodio i prezadovoljna samuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: dr.Salko Mašić
29.7.2009 15:42:47   
Dinkica
hvala pahuljice farah, znaci 30.07...., racunica vise ne pali user posted image

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: dr.Salko Mašić
30.7.2009 9:03:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: aamra

p.farah je li taj dan dezurni ili mu ides u redovnu smjenu?

Nemam pojmauser posted image
Znam samo da je 3.8  dezurni i trebala sam tada ici, ali me je muzev prijatelj narucio za danas kod njega....user posted image user posted image user posted image Nista vam ne znam. Javim vam detalje kad se vratim.

(odgovor članu aamra)
  Neposredna veza do poruke: 171
   RE: dr.Salko Mašić
2.8.2009 10:24:24   
nanika
Ja sam kod njega vodila prvu trudnocu i uvijek sam isla oko 20:30h

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: dr.Salko Mašić
7.8.2009 13:38:38   
M kao Mama
Cure, ima li neka broj mob. od dr. Mašića, ako ima neka mi pošalje na PP, ja zvala bolnicu, i javila mi se sestra na 285 285 kaže tek nakon bajrama da se mogunaručiti, a to je polovina septembra.

Hvala unaprijed

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: dr.Salko Mašić
7.8.2009 13:46:30   
remzy
alma ,ako hoces kod njega da ides ,najbolje je da ga "uganjas" kad je u dezuri,jer termini su mu popunjeni ,a on za ramazan neradi ,pa ti tako i dode da budes tek u septembru narucena!!!
a najlakse ti je saznati kad je koji dr u dezuri ,kad nazoves dole na sam ulaz u bolnicu ,kod kapije!!
ja imam njegov br ,ali kucni ,mobilni izgubilauser posted image user posted image


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: dr.Salko Mašić
7.8.2009 14:45:27   
M kao Mama
Znam remzi, ali mislila sam ovo dok ne ode na godišnji, znam baš mi je trudnoća pala u ramazan, pa me je za to vrijeme gutićka vodila dok je on bio na godišnjem, hvala u svakom slučaju 

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *