|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cime pokrivate bebu
1.11.2008 19:31:51   
rozi
Kod mene je ludnica vruce, iako sam zavrnula radijator u spavacoj opet je temperatura 26-27 stepeni.  Ja spavam bez rukava , a njega obucem u majcicu kratkih rukava i prekrijem obicnom plahticom i opet se oznoji.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Cime pokrivate bebu
1.11.2008 19:35:40   
tajjra
pozdrav rozi
bolje ti je da ga manje toplis,ako je vec toplo
pamucna dekica zakon
u sarajevu Boga mi i nije tako vruce,kako su niske temperature i ne grijuuser posted image

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Cime pokrivate bebu
1.11.2008 20:02:13   
rozi
Kako sebe, tako i njega. I ja se pokrivam samo tankom plahtom.  Kupila sam tanku frotirnu vrecu za spavanje, ali je i u njoj prevruce, mozda tek kad pravo zahladni. Kod nas je grijanje stvarno jako.

(odgovor članu tajjra)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Cime pokrivate bebu
1.11.2008 22:39:43   
mamin sin
Spava u pidzami i u frotirnoj vreci, ponekad preko prebacim i tanku dekicu (navece je u sobi 22-23 stepena) Meni je vreca zakon jer se pravo vrti i uvijek bi bio otkriven. Ja ga pocela navikavati na vrecu i "skucen" prostor dok se jos nije poceo pravo vrtiti, tako da se sada ne buni.
A kada bude bas prava zima imamo plisanu vrecu i mislim da ce biti dovoljna...

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Cime pokrivate bebu
1.11.2008 23:57:33   
Nadi
Kiki pokrivam tankom štep dekicom i po potrebi još jednom. Ipak se ona redovno otkriva i to mi je stalna borba.

(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Cime pokrivate bebu
2.11.2008 11:00:37   
nikka
Sve ovisi kolika je temperatura u postoriji gdje spava dijete,kod nas je uvijek ista temperatura,u sinovoj sobi oko 22,ima tanki jorgančić ali se skoro nikada nepokriva snjim nego ga gužva ispod sebe.
Obučem mu pidžamicu preko bodija i nije mu hladno,mada ga opet nekad obiđem u noći i pipnem nogice pa pokrijemuser posted image

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Cime pokrivate bebu
3.11.2008 1:30:05   
batterfly
Slazem se sa Ivonom u potpunosti, samo bih vam dodala jos jednu ideju sta sam ja radila dok je bilo prevruce..jer vidim da se neke od vas zale na vrucinu u stanu...
Dakle,ja sam ovako:
Poslije prozracivanja sobe,bebu presvucem i samo onako u bodiju kratkih/dugih rukava(zavisno od vrucine),stavim u vrecu za spavanje(kod mene je pamucna,srednje debljine,bez rukava),tako da mi ta vreca ustvari dodje kao deka,a ne moze se otkriti.........user posted image

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Cime pokrivate bebu
3.11.2008 15:33:21   
Dinkica
Ja jos nemam bebicu, termin mi je u februaru ali sam planirala obavezno vrecicu za spavanje, prvo jer navece nema grijanja, ko mi garantuje da beba nece otkriti dekicu a drugo ne dao Bog da navuce sebi preko glave pogotovo dok je skroz mala.

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Cime pokrivate bebu
3.11.2008 15:51:02   
Mik Mik
Ja bebi obučem pidžamu dugih rukava i imamo tanki jorgančić koji on okrećući se sam omota oko sebe. Pokrijem ga do ispod pazuha ali se budim 1000 puta tokom noci i gledam da nije  ne dao bog navukao na sebe. Nekada ga nađem ispod nogu jer ga zgura sa sebe. Moja prijateljica pokriva bebu isto sa jorgančićem ali ona jorgančić utrpa sa strane u krevetić tako da beba ne moze da navuce na sebe ali kod ovog mog vragolana to ne funkcioniše.  

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Cime pokrivate bebu
4.11.2008 12:41:00   
dacy
kada spava preko dana pokrijem ga debljom dekicom, a navecer jorganom, jer ipak malo zahladni

(odgovor članu Mik Mik)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Cime pokrivate bebu
10.11.2008 22:01:06   
Romali
Moj se prije dva dana probudio sav hladan, ručice i lice k'o led. Otkrio se gospodin, dizao noge u zrak.
Zato sam ga zadje dvije noći stavila u vreću i preko još jedna dekica pa neka maše ako možeuser posted image user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Cime pokrivate bebu
10.11.2008 22:11:00   
Emina*
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Jedna skroz tanki pamucni prekrivac i jedan nesto malo deblji od toga...
Ne volim da Asju previse utopljavam jer spava u bodyu i pidzamici...a u sobi je uvjek 22 C


Identicni pokrivaci, identicna odjecica,
i identicna temperatura....  user posted image   user posted image

< Poruku je uredio Emina* -- 10.11.2008 22:13:31 >


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Cime pokrivate bebu
10.11.2008 22:17:40   
andji
dječija ambasador deka,za bebe...onako malo deblja ona mekana ako znate na šta mislim,a u stanu ima 22-25 stepeni sigurno,mada se kao i sva djeca otkrije noću.Ja se budim pa ga pokrivam,ali zna mi ujutro ustat sa hladnim ručicama,mada to nije mjerilo da mu je zima

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Cime pokrivate bebu
10.11.2008 22:18:58   
jasmina_mm
ja sam pocela sina pokrivati jorgancicem vec sada, a za vrecicu cemo sacekati minuse...

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Cime pokrivate bebu
10.11.2008 23:09:03   
dinaa
Svoju curicu pokrivam jorgancicem mada se redovno otkriva cim god da je pokrijem,a spava u bodiju i pidjamici.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Cime pokrivate bebu
14.11.2008 16:27:25   
juni
Moj bebac spava u vreci bez rukava, srednje debljine, pamucna. Mislim da je za malu bebu najsigurnija vreca za spavanje, jer dekicu moze prebaciti preko sebe a citala sam i istrazivanja, da je najmanji postotak smrtnih slucajeva dusenjem upravo kad djete spava u vreci.
A uz to strasno je nemiran, vazda noge u zraku, cesto bi se otkrivao, sto mogu viditi po danu kad spava pod dekom.


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Cime pokrivate bebu
14.11.2008 16:41:34   
anitaMO
isto vreca ali frotirna.jos dekica preko.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Cime pokrivate bebu
14.11.2008 17:01:55   
treselle
vreca je zakon user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Mein Sonnenschein

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Cime pokrivate bebu
14.11.2008 21:40:31   
benjo
Preko dana našeg bebana pokrivamo samo s vrećicom kao dekicom,a naveče pretežno dodamo i dekicu jer nam u stanu zna biti malo hladnije tokom noći.
U principu ako je temp odgovarajuča onda ti ne treba nešto previše.

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Cime pokrivate bebu
14.11.2008 21:51:30   
larina
ubacim ih u vrece za spavanje i nema zime

(odgovor članu benjo)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Cime pokrivate bebu
14.11.2008 22:04:32   
enna
Ja necu nista reci dvoljno vam je da procitate kako spava Ali Omar od Romali i sve ce vam biti jasno a mozete misliti i rodeni isti dan ehhehe.Pokrivam ju tankim jorgancicem al uvijke je otkrivena mlatara nogicama a ruke nema sanse da se pokriju!!!

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Cime pokrivate bebu
14.11.2008 22:08:00   
benjo
Najbolje pokriće za bebu je djećija štednja.Misli već sada na budučnost svog djeteta user posted image

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Cime pokrivate bebu
14.11.2008 22:08:08   
Romali
IZVORNA PORUKA: enna

Ja necu nista reci dvoljno vam je da procitate kako spava Ali Omar od Romali i sve ce vam biti jasno a mozete misliti i rodeni isti dan ehhehe.Pokrivam ju tankim jorgancicem al uvijke je otkrivena mlatara nogicama a ruke nema sanse da se pokriju!!!


Duša dragauser posted image . Ma morat ćemo se i mi upoznati,a i njih dvoje neka se vide aBd


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Cime pokrivate bebu
14.11.2008 22:11:02   
enna
Ako Bog da nadam se da ce i to biti jednog dana a toliko toga imaju slicnog citajuci iz tvojih postova nemas pojimauser posted image

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Cime pokrivate bebu
14.11.2008 22:20:22   
larina
u vrece ih strpam i pomislim kad bi mene ko u tu vrecu stavio -pukla bi!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *