|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cime pokrivate bebu
2.11.2010 8:45:54   
Anoniman
I moja mlađa obavezno spava u vreći,to je jedini način da nije otkrivena,a stariju pokrijem debljim jorganom,s njom nemam problema,nikad se ne otkriva,i kad se vrti obavezno za sobom vuče jorgančić.user posted image

(odgovor članu š t a)
  Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Cime pokrivate bebu
2.11.2010 10:34:58   
rose 87
prije par mjeseci dobio je svoju vrecicu i to je nesto najbolje sto sam mu do sada kupilauser posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Cime pokrivate bebu
13.11.2010 12:41:34   
sabinos
prvo ide dekica bez koje mu je zivot nezamisliv,toliko se vezao za nju.bas mi je muka kad je moram oprati jer vidim koliko mu nedostaje.svuda je vuce za sobom.kad treba da spava samo je zagrli i gotovo...user posted image
a preko nje ide jos jedna malo deblja dekica kad je bas hladno.inace se otkriva stalno,nikako ne voli vrucinu i takav je od rodjenja.


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Cime pokrivate bebu
13.11.2010 17:13:23   
teacher75
IZVORNA PORUKA: sabinos

prvo ide dekica bez koje mu je zivot nezamisliv,toliko se vezao za nju.bas mi je muka kad je moram oprati jer vidim koliko mu nedostaje.svuda je vuce za sobom.kad treba da spava samo je zagrli i gotovo...user posted image
a preko nje ide jos jedna malo deblja dekica kad je bas hladno.inace se otkriva stalno,nikako ne voli vrucinu i takav je od rodjenja.


joj i kod nas sve isto ovako!user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Cime pokrivate bebu
27.11.2010 0:10:37   
Miau
Kod mene je temperatura uvijek oko 23-24 stupnja. moja ljepotica spava u vreci bez rukava i pred jutro je pokrijem dekicom. Sada je vec malo zahladilo, a kako nocu grijanje iskljucim kupiti cu joj vrecu s rukavima.

(odgovor članu š t a)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Cime pokrivate bebu
27.11.2010 16:17:55   
š t a
mi smo prešli spavati u dnevni jer se bojim da mu je u sobi bez grijanja hladno???

_____________________________

I Bog da ptici da nebom leti...
i skoljki da biser stvori...
a majci podari djecu da radja...
njen let beskrajima,
njene bisere oko srca..!
02.07.2010.

(odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Cime pokrivate bebu
27.11.2010 17:02:17   
Anoniman
mi sobu gdje spavamo nikako ne grijemo,obucem mu bodic dugi rukav,pidžamu i pokrijem ga s dekom i jorganom koji su malo veci pa se ne može lako otkriti. 

(odgovor članu š t a)
  Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Cime pokrivate bebu
27.11.2010 17:05:52   
Anoniman
ja ga pokrijem... on se otkrije...ja ga pokrijem...on se otkrije...ja ga pokrijem...on se otkrije...kad ono 9 sati...ustajanjeee

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Cime pokrivate bebu
27.11.2010 19:01:50   
de_de
IZVORNA PORUKA: dadada

ja ga pokrijem... on se otkrije...ja ga pokrijem...on se otkrije...ja ga pokrijem...on se otkrije...kad ono 9 sati...ustajanjeee


Kod nas isto, probala mu obuci vrecu za spavanje, citavu noc plako i odustalauser posted image user posted image user posted image Pa sta ce dijete kad ima dobru cirkulaciju, pa mu nije hladno.


_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Cime pokrivate bebu
27.11.2010 20:26:51   
rose
moja je beba jos mala pa se ne otkriva...pa je nekako umotam u pamucnu dekicu...pokusam joj ruke poviti ali ih uvijek izvuce i pokrijem je s nekom kao plisanom dekicom (s jedne strane plis s druge pamuk) i poduprem je smotuljcima dvije deke da se ne prevrne i spremni za lalanje user posted image naravno cim krene otkrivanje, ceka je vreca za spavanje od istog materijala kao i ova dekica kojom je pokrivam user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Cime pokrivate bebu
27.11.2010 20:28:25   
rose
btw. do kada beba spava na strani i poduprta?

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Cime pokrivate bebu
27.11.2010 20:28:48   
škorpija
ja imam problem što kad zaspem - zaspem i tek kad on počne da se meškolji jer se je smrznuo ja ustanem i pokrijem ga, a do tad već bude hladan ko led. fakat  nikako ne mogu da uhavizam to ustajanje i pokrivanje, čak i kad spava sa mnom u krevetu ja mu izgleda otmem dio jorgana i on opet smrznut budeuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Cime pokrivate bebu
27.11.2010 20:29:21   
škorpija
mi se nikad nismo podupurali, pa ne znam do kad treba

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Cime pokrivate bebu
27.11.2010 20:36:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: škorpija

ja imam problem što kad zaspem - zaspem i tek kad on počne da se meškolji jer se je smrznuo ja ustanem i pokrijem ga, a do tad već bude hladan ko led. fakat  nikako ne mogu da uhavizam to ustajanje i pokrivanje, čak i kad spava sa mnom u krevetu ja mu izgleda otmem dio jorgana i on opet smrznut budeuser posted image
ccccccc.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

@rose...ja sam svom stavljala jastuk...onaj okrugli da bi spavao na boku...a prestala sam kada se poceo sam okretati s ledja na stomak i obrnutouser posted image

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Cime pokrivate bebu
27.11.2010 20:38:28   
Anoniman
skorpija ja sam ovaj problem rijesila tako sto joj obucem helanke i bodi dugih rukava pa preko pidzamu i u vrecuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jer nju je nemoguce pokritiuser posted image user posted image user posted image user posted image mada se ja trudimuser posted image

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Cime pokrivate bebu
27.11.2010 20:43:43   
škorpija
ja svom obučem bodi i pidžamu, a u vreću neće nema šanse, sve smo pokušali, ali fakat on je na oca i stalno mu je vruće , ja se pokrivam jorganom i rdekom, a malcu stavim dvije pamaučne dekice jer ako je nešto deblje on sve bježi ispod toga jer mu je vruće

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Cime pokrivate bebu
27.11.2010 20:43:49   
tekja
joj ni V. se ne da pokrivati, one sekunde kad osjeti da ima nesto na sebi, ljutito dize noge u zrak i bacaka se dok to ne skine, ukoliko ne moze skinuti budi se i placeuser posted image  zato ga oblacim duplo, a ruke i lice mu nikad nisu hladni...

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Cime pokrivate bebu
27.11.2010 20:47:24   
tekja
i rose to za podupiranje ledja je individualno, moja bebac se vec od par dana sam izmicao na suprotnu stranu od poduprte, kad god ga pogledam on na ledjimauser posted image , tako da mislim da onda kad beba pocne okretat glavu lijevo-desno, vise nema smisla podupirati...

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Cime pokrivate bebu
27.11.2010 20:48:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: škorpija

ja svom obučem bodi i pidžamu, a u vreću neće nema šanse, sve smo pokušali, ali fakat on je na oca i stalno mu je vruće , ja se pokrivam jorganom i rdekom, a malcu stavim dvije pamaučne dekice jer ako je nešto deblje on sve bježi ispod toga jer mu je vruće




kupi mu onu neku termo trenerku i neka u njoj spavauser posted image +helanke i bodiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Cime pokrivate bebu
27.11.2010 20:51:15   
Anoniman
ma i moj je na oca...ne trpi vrucinu nikako...nema sanse u vrecu da ga stavim...srkletli pravo...a ja opet susta suprotnost...ja sam pravo zimogriziva...i ljeti se dekom pokrivamuser posted image user posted image ...pa tako meni nikako jasno nije kako moze stalno biti otkriven i da mu ne smeta

(odgovor članu tekja)
  Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Cime pokrivate bebu
27.11.2010 20:54:13   
lirio
vreca za spavanje, definitivno...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Cime pokrivate bebu
27.11.2010 21:13:47   
rose
IZVORNA PORUKA: tekja

i rose to za podupiranje ledja je individualno, moja bebac se vec od par dana sam izmicao na suprotnu stranu od poduprte, kad god ga pogledam on na ledjimauser posted image , tako da mislim da onda kad beba pocne okretat glavu lijevo-desno, vise nema smisla podupirati...


ma ja nju poduprem s obje strane...mada kada je na ledjima dok je presvlacim ona okrene glavu na stranu...nekako mi sigurnije da je na boku i poduprta...ako bljucne u snu


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Cime pokrivate bebu
6.12.2010 11:57:06   
lejna_
IZVORNA PORUKA: dadada

ma i moj je na oca...ne trpi vrucinu nikako...nema sanse u vrecu da ga stavim...srkletli pravo...a ja opet susta suprotnost...ja sam pravo zimogriziva...i ljeti se dekom pokrivamuser posted image user posted image ...pa tako meni nikako jasno nije kako moze stalno biti otkriven i da mu ne smeta


user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Cime pokrivate bebu
6.12.2010 11:58:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lejna_

IZVORNA PORUKA: dadada

ma i moj je na oca...ne trpi vrucinu nikako...nema sanse u vrecu da ga stavim...srkletli pravo...a ja opet susta suprotnost...ja sam pravo zimogriziva...i ljeti se dekom pokrivamuser posted image user posted image ...pa tako meni nikako jasno nije kako moze stalno biti otkriven i da mu ne smeta


user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...opet nisam ko tiuser posted image user posted image

(odgovor članu lejna_)
  Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Cime pokrivate bebu
6.12.2010 12:00:57   
lejna_
Mi spavamo u vreći za spavanje, .. za koju mama opet misli da je pretanka, ... pa hoće da ide u kupovinu za zimske dane. user posted image

Ova je bez rukava, ... a slijedeća bi trebala biti s rukavima, ... i malo toplija, .. kako bi mama napokon raskomotila svoje dijete, jer čak i ja mislim da je malo natruntam. Ali šta ću, .. kad nisam sigurna jel joj dovoljno toplo.

(odgovor članu lejna_)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *