|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
20.8.2010 22:31:07   
Visnja RR
pocy ali cemu potreba za debljanjem djeteta ... rafo izgleda normalno...u cemu je poenta  (izvini na izrazu) "tovljenja" djeteta... Dijete ti nije mrsavo nego normalno izgleda... bolje da jede manje ali zdravo nego vise a nepotrebno...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
20.8.2010 22:36:20   
Hanady RR
kuhano brašno meni nije ok i tačka....user posted image
zadrobljen hljeb u mlijeku meni je fin obrok al kuhano brašno nije.user posted image

ovo što pravi škorpija pravi svi i to je umak i ja time prelivam meso i jedem ali...

zapršku ni u grah ne stavljam...
no to nije ni bitno....

pocy znači dijete jede fino količinski, zdravo itd....
pa šta ako mu se ne vidi....

jesi ti vidjela moju staiju kćerku...to dijete pojede koliko i moj suprug u toku dana + svaki dan smaže nešto slatko...ja forsiram da praviom slatkiše pa stavljam i u njih domaće mlijeko i voće i džemove koje ima ja pravim radi zdravlja da se nebi navukla na čokoladu...a kila ima samo 2 više od mlađe a razlika u godinama 2 god i 8 mjeseci,

nemoj time sa se opterećuješ...ako je dijete zdravo, pa on je i porhodao i sve ok...koji će mu vrag neka tamo debljina...rekla teta ili neke druge tete...
debljina nikada nije zdravlje ...nikada....


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
20.8.2010 22:37:40   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

pocy ali cemu potreba za debljanjem djeteta ... rafo izgleda normalno...u cemu je poenta  (izvini na izrazu) "tovljenja" djeteta... Dijete ti nije mrsavo nego normalno izgleda... bolje da jede manje ali zdravo nego vise a nepotrebno...

potpisujem user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
20.8.2010 22:39:07   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

kuhano brašno meni nije ok i tačka....user posted image
zadrobljen hljeb u mlijeku meni je fin obrok al kuhano brašno nije.user posted image

ovo što pravi škorpija pravi svi i to je umak i ja time prelivam meso i jedem ali...

zapršku ni u grah ne stavljam...
no to nije ni bitno....

pocy znači dijete jede fino količinski, zdravo itd....
pa šta ako mu se ne vidi....

jesi ti vidjela moju staiju kćerku...to dijete pojede koliko i moj suprug u toku dana + svaki dan smaže nešto slatko...ja forsiram da praviom slatkiše pa stavljam i u njih domaće mlijeko i voće i džemove koje ima ja pravim radi zdravlja da se nebi navukla na čokoladu...a kila ima samo 2 više od mlađe a razlika u godinama 2 god i 8 mjeseci,

nemoj time sa se opterećuješ...ako je dijete zdravo, pa on je i porhodao i sve ok...koji će mu vrag neka tamo debljina...rekla teta ili neke druge tete...
debljina nikada nije zdravlje ...nikada....





I ja nikada hranu ne zaprzavam.I moji pojedu da se svi cude koliko jedu masaallah tebarekallah.
Ali vjeruj,na njima se toliko ne vidi,osim sto su pravo zivahni i hvala Bogu zdravi.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
20.8.2010 22:39:54   
pocahontas
sve ja to znam, sve to lijepo i fino zvuči ali uvijek neka briga..da je kilažom po mojoj mjeri, bilo bi nešto drugo, bila bih na nekoj drugoj temi, bla bla..klupko bez kraja...malo nam je nekad dosadno pa izmisljamo bas kao ja danas citav dan..evo me na svakoj aktuelnoj danasnjoj temi user posted image

sve smo mi samo mamice..nekoj bebach nece da jede, a sasvim fino izgleda- Asja recimo sasvim super djeluje obzirom da po tvojoj prci nista konkretno ne stavi u usta, Lajla takodjer, curica beton masala....cini mi se i od veselee mala da ne jede a super fino izgleda....eto, a opet se mamice zale da brinu....tako i ja..to je sveuser posted image
ok, zabranicu teti da Ciciju daje omak, recicu da su tako rekle tete s RRuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
20.8.2010 22:45:07   
Hanady RR
pocy user posted image user posted image user posted image user posted image
čuvaj cicija i molim te nemoj da nam ga toviš...onakav maneken...ja slađeg dječaka naravno nakon samiya mogauser posted image vidjela nisam.

ja razumijem brigu tebe kao mame ali nemoj sebi dozvoliti da zdravom organizmu sa specifičnim metabolizmom dohakaš nekim izvorom nepotrebne hrane.

user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
20.8.2010 22:52:40   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

pocy user posted image user posted image user posted image user posted image
čuvaj cicija i molim te nemoj da nam ga toviš...onakav maneken...ja slađeg dječaka naravno nakon samiya mogauser posted image vidjela nisam.

ja razumijem brigu tebe kao mame ali nemoj sebi dozvoliti da zdravom organizmu sa specifičnim metabolizmom dohakaš nekim izvorom nepotrebne hrane.

user posted image



hvala ti draga user posted image ljubi oko plavo i smedje user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
20.8.2010 22:53:02   
Visnja RR
pa ja nista ne izmisljam ...moja Asja zaista ne jede normalno...valjda sam i ja kriva za to ...ali i njen nezgodan temperament , tvrdglavost i bla bla...
Ona izgoleda "normlano jer je to stvar genetike...ja sam uvjek bucmasta i kad sam najmrsavija bila... a sta Asju drzi?
Aptamil 3 koji jos uvjek pije...mulitivitaminski sokovi, vocna kasica, monte...

Danas  je jela ovako
u 9  120 ml Aptamila
u 10:30 90 ml sokica
u 12 komadic krompiruse ( velicine upaljaca) i jedna mala hrenovkica, pojela je dvije kasike mladog sira...
u 2 je zaspala i spavala do 4...
moje majmunisanje i pokusaji da joj dam par kasika boranije je zavrsilo njenim histericnim placom pa sam odustala...pa mi je rucak opet prisjeo... u 5 je trazila Aptamil ali joj nisam dala pa je uzela caj...
bili vani iza 7 tada je opet popila 90 ml sokica... i malo caja...
vratili se kuci u 9 ...pojela je monte veliki... i pila caj....
pojela je malo sredine crnog hljeba....jr smo MM i ja vecerali a ona nije htjela nista ni primirisati

I tako skoro svaki dan osim sto se krompirusa smjeni sa sirnicom ili makaraonima... i poslije podne pojede vocnu kasicu od marelice (ne svaki dan)i sto kad ne jede kasicu popije casu jogurta....

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
20.8.2010 22:54:01   
M kao Mama
Lajla moja se bacila na mene, po konstituciji, pa je zato buca, bogami genetika ti je čudo, bitno je da on jede zdravu i raznovrsnu hranu, a kile nisu vjeruj mi pokazatelj zdravlja. 

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
20.8.2010 22:57:25   
Ilhana RR
Evo moja Lamija jede masala nekad se pitam gdje joj sve stane a ona je pomrsava...

sto se tice izgleda djeteta to je sve genetika kao sto su vec rekli... ja sam do druge godine, kao moja Lamij, bila bucmasta i onda bila mrsava ko grana... ko bi reko kad me vide sad?
I ja sam uvijek jela sve i puno kao i Lamija al nisam ni grama dobivala... to tako sve do 19 godine...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
20.8.2010 22:57:35   
pocahontas
Visnja, a da probas te sokove da ukines i te cajeve...bar koji dan, vidi...i monte....ja bih tako...ipak sokic lazno zasiti iako je to zacarani krig jer joj ti ides niz dlaku kontajuci bolje i sok da popije nego nista....to se mora presjeći po mom misljenju..kad tad...ili ce jednostavno sama Asja dozivjeti klik pa poceti da jede normalno (bolje bi joj bilo ubrzo jer ce joj Mimi sve pojestiuser posted image ) ili ce te joj vi morati nesto radikalno mijenjatiuser posted image user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
20.8.2010 22:59:17   
Visnja RR
probala sam ali je opet odbijala  hranu...pa sta postizem...nista... bar ovako znam da unosi nesto u sebe... mozda dodje ToBe

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
20.8.2010 23:01:16   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Lajla moja se bacila na mene, po konstituciji, pa je zato buca, bogami genetika ti je čudo, bitno je da on jede zdravu i raznovrsnu hranu, a kile nisu vjeruj mi pokazatelj zdravlja. 


primila k znanju user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
20.8.2010 23:01:58   
Skvo RR
Nisam najbolje skontala dio o izmisljanju, ali nebitno...user posted image

Uglavnom dijete treba da jede redovno, kolicinski korektno...Sta to znaci, na kraju koja je prava kolicina. Nekome je kolicina tanjur, nekome tri zalogaja...

Uma jede tri obroka, plus jedna vocna uzina ima pola godine. Jede sto i mi...Pazim da je svaki dan kuhano..meso, povrce..bar 3X sedmicno pileca supa...Bitan je kvalitet, a ne kvantitet.

Ja ne znam kilazu tvog bebaca, ali moram reci da to sa zdravljem nema nista...

Medjutim ja cijenim unutrasnji osjecaj majke i tvoju zabrinutost...pa bi te pitala sta je za tebe kolicina? Recimo, koliko kolicinski pojede za rucak?



_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
20.8.2010 23:12:48   
Anoniman
hm moja Noa je bucka(imate slike u nikitinom albumu) al u zadnje vrijeme nista ne jede evo sad cu kao visnjauser posted image
ustala u 11 jer je sinoc imala pidzama party od 00-01,30--bebimil 3 200 ml
12,30----2 zalogaja kruha i dukatele 100ml soka
15,00----3 kasikice pure i jogurta
18,00---monte
20,30-----150ml bebimil3

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
20.8.2010 23:18:28   
Skvo RR
Dodala bi samo...da sam ostri protivnik zaprske i slicnih "ideja". To je zlo za zeludac, zasto...kada se brasno..termicki obradi ono prolazi normalan proces varenja...przenjem na ulju, puteru i slicno, se proces "ubrzava" i brasno postaje jako tesko probavljivo i nije tacno da taj "umak" goji, vec se duze zadrzava u zelucu i tvom sinu daje osjecaj "lazne" sitosti. U biti, on moze samo na taj nacin slabije da jede.
Nazalost, ovo je bio nacin "hranjenja" siromasnih seoskih porodica koje su koristenjem zaprske i slicno dobijali "sit" obrok. To je velika razlika.


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
21.8.2010 0:55:06   
bananica
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

pa ja nista ne izmisljam ...moja Asja zaista ne jede normalno...valjda sam i ja kriva za to ...ali i njen nezgodan temperament , tvrdglavost i bla bla...
Ona izgoleda "normlano jer je to stvar genetike...ja sam uvjek bucmasta i kad sam najmrsavija bila... a sta Asju drzi?
Aptamil 3 koji jos uvjek pije...mulitivitaminski sokovi, vocna kasica, monte...

Danas  je jela ovako
u 9  120 ml Aptamila
u 10:30 90 ml sokica
u 12 komadic krompiruse ( velicine upaljaca) i jedna mala hrenovkica, pojela je dvije kasike mladog sira...
u 2 je zaspala i spavala do 4...
moje majmunisanje i pokusaji da joj dam par kasika boranije je zavrsilo njenim histericnim placom pa sam odustala...pa mi je rucak opet prisjeo... u 5 je trazila Aptamil ali joj nisam dala pa je uzela caj...
bili vani iza 7 tada je opet popila 90 ml sokica... i malo caja...
vratili se kuci u 9 ...pojela je monte veliki... i pila caj....
pojela je malo sredine crnog hljeba....jr smo MM i ja vecerali a ona nije htjela nista ni primirisati

I tako skoro svaki dan osim sto se krompirusa smjeni sa sirnicom ili makaraonima... i poslije podne pojede vocnu kasicu od marelice (ne svaki dan)i sto kad ne jede kasicu popije casu jogurta....



ovako je i kod mene, samo moja pije obicno mlijeko,a ne aptamil,jede dosta voca i ima 3,5 god...do prije mjesec dana je jela sve, pa sve mislim da ce uskoro opet poceti

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
21.8.2010 15:23:28   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Nisam najbolje skontala dio o izmisljanju, ali nebitno...user posted image

Uglavnom dijete treba da jede redovno, kolicinski korektno...Sta to znaci, na kraju koja je prava kolicina. Nekome je kolicina tanjur, nekome tri zalogaja...

Uma jede tri obroka, plus jedna vocna uzina ima pola godine. Jede sto i mi...Pazim da je svaki dan kuhano..meso, povrce..bar 3X sedmicno pileca supa...Bitan je kvalitet, a ne kvantitet.

Ja ne znam kilazu tvog bebaca, ali moram reci da to sa zdravljem nema nista...

Medjutim ja cijenim unutrasnji osjecaj majke i tvoju zabrinutost...pa bi te pitala sta je za tebe kolicina? Recimo, koliko kolicinski pojede za rucak?




dio o izmisljanju da pojasnim - mozda sam stvorila problem tamo gdje ga nema user posted image skontalauser posted image user posted image

Rafael ima 9,5 kg...

pisala sam nekoliko puta njegov jelovnik na temi ishrana bebe od 12 mjeseci - ima 6 obroka, blendanih u posudi od cca 200-300ml, i komplet sve pojede...gramazu obroka  ne znam, dakle, blendano je do strukture recimo kreme - montea npr....

jede jako zdravo, raznovrsno, jos uvijek ne secerim niti solim..plazmu ne pikam, jest da je slatka ali posebno nikada ne secerim obrok, ne jede salame, agrete, trapist sireve, kecape, majoneze i slicne budalastine....kuham mu posebno, ja i teta naravno....

doji jos uvijek user posted image user posted image





_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
21.8.2010 15:25:31   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Dodala bi samo...da sam ostri protivnik zaprske i slicnih "ideja". To je zlo za zeludac, zasto...kada se brasno..termicki obradi ono prolazi normalan proces varenja...przenjem na ulju, puteru i slicno, se proces "ubrzava" i brasno postaje jako tesko probavljivo i nije tacno da taj "umak" goji, vec se duze zadrzava u zelucu i tvom sinu daje osjecaj "lazne" sitosti. U biti, on moze samo na taj nacin slabije da jede.
Nazalost, ovo je bio nacin "hranjenja" siromasnih seoskih porodica koje su koristenjem zaprske i slicno dobijali "sit" obrok. To je velika razlika.



ja koliko znam ni Rafael nikada ne jede zaprzenouser posted image a ni ja ne pamtim posto jos dojim kada sam grah pojela, ni kupus iako bi naravno mogla, ali ne volim to bas...


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
21.8.2010 15:31:10   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Nisam najbolje skontala dio o izmisljanju, ali nebitno...user posted image

Uglavnom dijete treba da jede redovno, kolicinski korektno...Sta to znaci, na kraju koja je prava kolicina. Nekome je kolicina tanjur, nekome tri zalogaja...

Uma jede tri obroka, plus jedna vocna uzina ima pola godine. Jede sto i mi...Pazim da je svaki dan kuhano..meso, povrce..bar 3X sedmicno pileca supa...Bitan je kvalitet, a ne kvantitet.

Ja ne znam kilazu tvog bebaca, ali moram reci da to sa zdravljem nema nista...

Medjutim ja cijenim unutrasnji osjecaj majke i tvoju zabrinutost...pa bi te pitala sta je za tebe kolicina? Recimo, koliko kolicinski pojede za rucak?




dio o izmisljanju da pojasnim - mozda sam stvorila problem tamo gdje ga nema user posted image skontalauser posted image user posted image

Rafael ima 9,5 kg...

pisala sam nekoliko puta njegov jelovnik na temi ishrana bebe od 12 mjeseci - ima 6 obroka, blendanih u posudi od cca 200-300ml, i komplet sve pojede...gramazu obroka  ne znam, dakle, blendano je do strukture recimo kreme - montea npr....

jede jako zdravo, raznovrsno, jos uvijek ne secerim niti solim..plazmu ne pikam, jest da je slatka ali posebno nikada ne secerim obrok, ne jede salame, agrete, trapist sireve, kecape, majoneze i slicne budalastine....kuham mu posebno, ja i teta naravno....

doji jos uvijek user posted image user posted image





Skontalauser posted image

Po mom misljenju puno mu je 6 obroka..Ja bi mu smanjila na 3 obroka (dorucak, rucak, vecera),jednu vocnu uzinu jednu slatku npr. ta plazma... plus dojenje....Sa tim da su to meni mali obroci..Sada gledam..na blenderu..to mi nesto malo...A ja sam dodavala malo soli..i zacine..persun, majcinu dusicu u tom periodu.

A sto blendas?
Pohvala sto ga hranis zdravo i ja sam protiv gornjih pikanterija...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
21.8.2010 16:02:30   
pocahontas
imaj u vidu da se blendanjem znatno smanjuje volumen...ja sam sada spucala borovnica šaku-dvije, jabuku, bananu i breskvu odjednom u roku pet min popila iz blendera..znas kad bi sve to pojela da sam u izvornom obliku jela

tako da Boga mi sta sve Cicju strovalim u blender, mislim da je to bas puno..djeca koja zvacu vise ne pojedu u cvrstom obliku hrane po obroku sigurno


< Poruku je uredio pocahontas -- 21.8.2010 16:05:39 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
21.8.2010 16:12:18   
Visnja RR
al zasto 6 obroka ...
predji na tri obroka plus uzina... i izmjeri kolicinu obroka da tacno znas koliko dajes...
moj savjet je da ti obroci budu malo gusci...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
21.8.2010 16:14:01   
Ilhana RR
Slazem se sa Visnjom da trebaju da budu malo gusci...

ima li on zubice?

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
21.8.2010 16:20:30   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

al zasto 6 obroka ...
predji na tri obroka plus uzina... i izmjeri kolicinu obroka da tacno znas koliko dajes...
moj savjet je da ti obroci budu malo gusci...


čekajte, ja vas ne kontam - da mu smanjim broj obroka? a zasto kada pojede sve bez problema? i treba mu...on je diejte koje ne staje po citav dan...smršao bi, hellouser posted image user posted image

i rekoh li da tacno znam svaki put koliko dajem...pa znam valjda sta stavim u blender i koliko to na kraju u blenderu  u ml ispadneuser posted image ...

a gustoću mu postepeno povećavam....do sada je povraćao na obrok koji je malo gušći jer mu se zalijepi za nepceuser posted image po cijenu toga da mi povraca niposto necu ici, radnije citavu čontru blendanog  nego da povrati....blendanje rulz user posted image user posted image user posted image ..sto hanabanana rece, ko kaze da nikada nece nauciti zvakati.user posted image user posted image ..ince fino je prekjuče pojeo pola japraka s nama za ručak user posted image - faširano meso, komadić po komadić, zalogaj po zaloggaj, malecki ali nije bio blendan user posted image

ima 8 zubica, na pomolu su i dvije četvorke..uskoro 10 aBd user posted image user posted image


< Poruku je uredio pocahontas -- 21.8.2010 16:24:03 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Zašto bebe ne smiju jesti ono što kuhamo ...
21.8.2010 16:26:33   
Visnja RR
ok ti znas najbolje user posted image  samo dadoh savjet... jer znam gustinu hrane koje Cici jede...
gusci obrok je mnogo hranljiviji od omaka ... a probaj ga naviknuti...
a uobrociti djete je veoma vazno...ako to ne uradis sada bice frke kasnije...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *