|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 40 [41] 42   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Krevetic... ?
11.3.2015 12:07:13   
ena0002

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: ellene

Pozdrav,

imam jedno pitanje u vezi drvenog krevetića. Neznma jesam li ja čudna i strašljiva, kod mene je to drvo bilo prekriveno sa svih strana da se dijete ne udari, osim one ogradice još jorgančiće prebacivala. Sad joj je 16 mj i skinuta su dva djela iznad glave i ispod noga. E mene sad strah skinuti i ostale jorgančiće da se nebi zaglavila rukica, nogica ili da se ne udari. Znam da moja mama nama nije ništa stavljala. Kakvo je kod vas?



Ne sekiraj se oni to strucno provlace none i rukice i opet vrate user posted image ...ja citavo ljeto nisam stavljala te ogradice jer mi je djelovalo da je bebi prevruce....sa sa jedne strane uopste ne stavljam.....kad se vrti zna malo i udariti glavicom ali nista strasno user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1001
   RE: Krevetic... ?
11.3.2015 13:03:20   
berni_Sa
Mi uzeli na pocetku drveni i bas zbog tog udaranja posudimo putni s mrezicom i sad je sve ok ;)

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 1002
   RE: Krevetic... ?
11.3.2015 13:24:35   
mimi_2in1
moja mrvica nije imala ni godinu kad je pocupala te sve ogradice. bukvalno ih je sve pocupala iz onih njihovih vezica. imala 3, ni jedna vise nije citava. ja usivala pa ponove stavljala, strah me da joj puse, ona svaki put scupa i sve zgrne na sebe. onda me bilo strah da ce da se ugusi jer je jedno vrijeme sve stavljala na glavu, jorgan, jastuk, pa i tu ogradicu. sada vec par mjeseci spava bez toga. udari se, isplace se i hajdmo dalje. user posted image rukicu i nogicu vala ne moze zaglaviti..kako ce. dovoljno su siroke da mogu regularno uvuci i izvuci. sad da se nesto krvnicki udarala nije. imal smo pokoju modricu, ili cvorugicu..ali nista strasno. ona je inace ziva, igra se , baca, skace..pa nije ni cudo user posted image
ako se fakat bojis nekog udaranja onda imas rjesenje koje ti je berni napisala, putni krevetic i mirna Bosna user posted image

_____________________________

Pile moje, pace moje malo....lafce moje :) 05.10.2013

(odgovor članu berni_Sa)
Neposredna veza do poruke: 1003
   RE: Krevetic... ?
11.3.2015 15:39:06   
sara123
Moja se ne udara sa strane niti joj none zaglavljuju,mislim da ne mogu zaglaviti jer ima pofin razmak.
Nego, ona se udarila par puta bradom o stranu krevetica,stajala je i cupkala i tamam joj brada dodje do naslona i potekla joj krv cak. Nista strasno,ali ja od tada stavim dekicu ili nesto slicno da se ne povrijedi jer kad je sva happy skace i onda oplace user posted image

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 1004
   RE: Krevetic... ?
20.9.2016 15:36:59   
Winona
ja sam sad naručila ovaj krevet jer sam se stvarno zaljubila na prvi pogled i nadam se da će sve biti ok :D :D http://www.opremisidom.net/djecji-namjestaj/djecje-sobe/djecje-sobe-parisot/biotiful/kombinirani-djecji-krevet-biotiful/

< Poruku je uredio Winona -- 20.9.2016 15:38:52 >

(odgovor članu sara123)
Neposredna veza do poruke: 1005
   RE: Krevetic... ?
12.12.2017 12:51:10   
salmana
Visnja, imas li slucajno jos uvijek slike onog tvog kreveta iz Dobrinje?

Ne vide se vise na forumu na 1. stranici.

(odgovor članu Winona)
Neposredna veza do poruke: 1006
   RE: Krevetic... ?
12.12.2017 14:49:24   
Visnja RR
evo ...druga je ali isti krevet

https://www.dodaj.rs/image/4yF57

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 1007
   RE: Krevetic... ?
12.12.2017 23:00:43   
manuela RR
I ja ga imam...
Super sam zadovoljna. ..
Najviše koristim ladice i dio za presvlačenje posto malac više spava na mom krevetu. ..za sad. ..user posted image

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1008
   RE: Krevetic... ?
13.12.2017 8:07:39   
Visnja RR
Mi još uvjek korisitimo taj krevetić...kad se izvuče ovaj ladičar onda se stavi veći dušek.... i dimenzije su mu nešto veće od klasičnih kreveta te vrste .... dakle kad je veći dušek onda su dimenzije 75 x 175 cm.... tako da nam je taj krevet u spavaćoj sobi gje šmizla radije spava nego u svojoj...
Inače piše da je krevet namjenjen djeci od 0 do 12 g

međutim većina tih kreveta su u dimenziji 60 x 120 dok je mali tj 60 x 160 kad je veliki..bar mislim da je tako

< Poruku je uredio manuela RR -- 13.12.2017 13:11:50 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 1009
   RE: Krevetic... ?
13.12.2017 11:13:15   
salmana

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

evo ...druga je ali isti krevet

https://www.dodaj.rs/image/4yF57



Hvala Visnja!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1010
   RE: Krevetic... ?
13.12.2017 13:13:30   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Mi još uvjek korisitimo taj krevetić...kad se izvuče ovaj ladičar onda se stavi veći dušek.... i dimenzije su mu nešto veće od klasičnih kreveta te vrste .... dakle kad je veći dušek onda su dimenzije 75 x 175 cm.... tako da nam je taj krevet u spavaćoj sobi gje šmizla radije spava nego u svojoj...
Inače piše da je krevet namjenjen djeci od 0 do 12 g

međutim većina tih kreveta su u dimenziji 60 x 120 dok je mali tj 60 x 160 kad je veliki..bar mislim da je tako


Meni je bio problem naci odg dusek. ..svi bili ili preuski ili premali...
Nisam ni nasla za krevetic dusek nego odmah onaj veliki pa preko njega ovaj laticar sa dijelom za presvlace...
Tako da on u principu spava na tom velikom duseku i u dijelu kada ga koristimo za krevetac. ..
Zato sam i uzela ovakav da ne razmiljam vise o krevetu nego sam rijesila tu brigu do 12 g.😊

< Poruku je uredio manuela RR -- 14.12.2017 16:56:18 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1011
   RE: Krevetic... ?
25.4.2018 19:34:14   
ijaa
Je li se isplati kupiti onaj mali sto se ljulja i da je na tockove, evo razmisljam prvi dana kontam da bi bio praktican mobilan

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 1012
   RE: Krevetic... ?
25.4.2018 19:50:38   
bejbibi
Mi imamo obicni drveni krevetic . Jos od brace a imamo i el ljulju .nisu je haman nesto koaristili . A ne za te krevwtice na tocnice .moDa su ok

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 1013
   RE: Krevetic... ?
25.4.2018 19:52:45   
ijaa
M spava u svom krevetcu jos uvijek klasicni veci krevetac ...sa njom sam imala na pocetku na tockove ali nije bio mali ovaj je mali sad sto gledam

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 1014
   RE: Krevetic... ?
25.4.2018 19:53:03   
ijaa
moze se i ljuljati

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 1015
   RE: Krevetic... ?
25.4.2018 20:04:58   
bejbibi
Mi kod sveki imamo onaj putni krevetic al nisu tockovi ne moze se ljuljati

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 1016
   RE: Krevetic... ?
26.4.2018 8:16:43   
LieToMe RR
kod nas jeputni krevetic u kojem je i L spavala samo sto N sad skoro i da ne spava u njemu user posted image user posted image
imamo jos jedan putni koji nam je ono za pokreta, kad idemo na more, kad smo kod svekrve, dusek na sklapanje u 3 dijela i taj krevetic.
N je vec odavno skontala kako da izadje iz njega user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 1017
   RE: Krevetic... ?
26.4.2018 8:47:58   
bejbibi
Ja sam sklonila jednu stranu krevetica bas zbog toga jer se bebac naginjao pa da ne ode na glavu

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 1018
   RE: Krevetic... ?
26.4.2018 8:50:07   
manuela RR
Ja sklonila stranu pa vratila...
Ionako nikako ne spava u njemu...
Samo sa mnom na krevetu...

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 1019
   RE: Krevetic... ?
26.4.2018 8:51:48   
LieToMe RR
Ma nista se ona ne naginja, ona ko specijalac ima i vise od pola godine izlazi iz njega lijepo komotno user posted image user posted image
dodje do coska, uhvbati se, prebaci prvojednu nogicu pa drugu i onda doskoci dole user posted image user posted image

Nedavno nam je demonstrirala kakoto radi jer sam vec neko vrijeme sumnjala da po noci izlazi iz njega
Vise ne smijem ni vrata zakljucavati samo nakljuc jer zna otkljucati
Neki dan se spakovala da ide i ode dijete oktkljuca vrata, hoce u Mektor (Merkator) da kupi kinder jaje user posted image user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 1020
   RE: Krevetic... ?
26.4.2018 8:52:25   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: manuela RR

Ja sklonila stranu pa vratila...
Ionako nikako ne spava u njemu...
Samo sa mnom na krevetu...

i kod nas boga mi vecinom krevet sluzi da u njega stavim opeglan ves user posted image user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 1021
   RE: Krevetic... ?
26.4.2018 8:57:26   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: LieToMe RR


IZVORNA PORUKA: manuela RR

Ja sklonila stranu pa vratila...
Ionako nikako ne spava u njemu...
Samo sa mnom na krevetu...

i kod nas boga mi vecinom krevet sluzi da u njega stavim opeglan ves user posted image user posted image


Kako sam sklonila stranu sad spava u njemu . Navecer ga isto vratim ako zaglavi kod mene

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 1022
   RE: Krevetic... ?
26.4.2018 11:23:00   
ijaa
Iz onog putnog je zmizlazila sa godinu i po dana...zabaci nogu i samo se prikobanja....😂 onda sam nabavila drveni sa sipkama i mogu se tri sipke izvaditi da moze ulaziti i izlaziti i u tome spava i dosta je praktican...a ovaj sto mislim kupiti je bas mali na toclove i moze se ljuljat moderna besika

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 1023
   RE: Krevetic... ?
3.10.2018 20:25:02   
Amelaa RR
Da malo podignemo temu, ja sam googlala i kreveticim neko kaze platneni neko drveni..meni se jako svidio Evolvie on se proizvodi u Hrvatskoj, i nasla sam ko bimi mogao isti napravit.Da li iko ima iskustvo s ovakvim kreveticem? user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 1024
   RE: Krevetic... ?
3.10.2018 21:11:53   
vortex RR
Draga Amela,

Nemam iskustva sa kreveticem koji si navela niti poznajem ikoga ko je nesto slicno koristio. Ono sto znam da su se svi koje poznajem pokajali kada su kupili krevetic koji je kao 3u1 (krevetic za bebu + onaj plato za presvlacenje sa ladicama ispod + na dnu krevet kada dijete poraste).

To je meni uvijek izgledalo vrlo uredno, prakticno i korisno, ali nisam cula u praksi nijedno pozitivno misljenje o tome.

Mi cemo kupiti obicni drveni krevetic sa 2 nivoa, a cim beba to preraste konkretan krevet.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 1025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  38 39 40 [41] 42   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 40 [41] 42   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *