|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: pedijatar
18.11.2008 22:47:18   
Mik Mik
Zna li neko da li mogu da odvedem Dominika u DZ Omer Maslic kod dr Vukovic iako nisam prijavljena u Sarajevu? MOže li se platiti, da li će me primiti? Ima li neko broj telefona i kakva je praksa, da li se treba zakazati termin?

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: pedijatar
18.11.2008 22:53:42   
najjda
da drage moje stari dr prohic ma on ce sve primiti samo se morate naruciti obicni pregled mu je 30 km on je super svi misle da mu je i sin pedijatar ali nije on je oralni hirurg  evo vam broj mob ako nedaj bože nekome zatreba 061/141-290

_____________________________

15.06,2008 najjda dosla na svijet

(odgovor članu Mik Mik)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: pedijatar
19.11.2008 8:49:28   
ElmaB
Najjda, hvala puno na informaciji i za br telefona!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu najjda)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: pedijatar
19.11.2008 9:05:34   
bebano
Mik Mik mislim da nebi trebalo biti problema. Ipak, evo ti broj pedijatrije u Omer Maslicu, pa njih pitaj 033 278 731. Ove sedmice ti je dr Vukovic druga smjena.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: pedijatar
19.11.2008 9:06:57   
ElmaB
I mi smo kod dr Vukovic u Omer Malicu! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ona je super i zena i doktorica!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: pedijatar
19.11.2008 9:07:57   
bebano
Zaboravih reci da i ja placam tako da to nije problem, i ne moras se najavljivati samo dodjes u njemu smjenu. Pozdrav

Najjda hvala za informacije o dr Prohicu user posted image .

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: pedijatar
19.11.2008 9:08:55   
bebano
I ja tako mislim. Bas je detaljna i posveti se bebici, a ne pregleda djete 'nako nabrzaka.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: pedijatar
19.11.2008 9:59:15   
Mik Mik
bebano, hvala puno za tel i info user posted image

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: pedijatar
19.11.2008 10:40:44   
Gigana
mi smo prekjuce bili u DZ Omer Maslic oko 18 sati jer mi je dijete kašljalo i pun je šlajma.  U čekaonici za bolesnu djecu je bilo oko 20-25 ljudi (odraslih i djece), a u čekaonici zdrave djece je bilo oko desetak osoba, čak i manje.  Sestra nam je objasnila da je tolika gužva jer radi Dr. Gordana Vuković, a tamo gdje su zdrava djeca je bila Dr. Jadranka Mumin.  Pošto se nama žurilo, otišli smo kod ove druge doktorice, koja nije loša, ali sam broj ljudi koji su čekali kod Dr. gordane govori o kakvom se ljekaru radi.

U svakom slučaju, na moje insistiranje da mu pregleda uši, Dr. Jadranka nas je samo poslala na sprat niže kod otorinolaringologa, koja je ustanovila upalu grla i uha, dok je sama dr. Jadranka rekla da mu je grlo samo malkice crveno.  A da ne spominjem da je ovo treća sedmica kako dovodimo djete zbog iste stvari i svaki put je kao sve bilo u redu, a tek sad je grlo crveno i naravno, odmah smo dobili antibiotik (na moje insistiranje to je bio Penbritin), Otol H kapi i kapi za nos. 

Dakle, da ja nisam tražila detaljniji pregled, vjerovatno bi ostalo samo na "malo crvenom grlu" i bog zna šta bi bilo dalje.

Ne znam šta da mislim, žalosno je što se svi pedijatri ne posvećuju djeci u istoj mjeri, da ne moramo, mi roditelji, birati i čekati u redovima po dva sata da bismo došli do neke određene pedijatrice.


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu Mik Mik)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: pedijatar
19.11.2008 13:31:37   
HanaBana
Eh:( Imala sam istu situaciju sa Hanom. Dobila je temperaturu u cetvrtak i odmah sam je odvela doktoru u Dom zdravlja Ilidza. Tamo je pregledala dr Zijadic nakon sto je prvo popila kafu iako je rekla da je Hana hitan slucaj. Pregledala je brzo, izvadila leukocite i rekla nije joj nista, ima malo vise smole u lijevom uhu ali to ne upucuje ni na sta, i malo joj je crveno grlo ali to je njena boja grla (nigdje veze).
Hana je sutradan dobila jos vecu temperaturu i odvela sam je kod Dr Lutve Hodzica i on je rekao da ima tesku upalu grla i pocetak upale uha (sa smolom). Naravno odmah joj je ukljucio antibiotik i garantovao svojim zivotom da ce joj biti puno bolje za 2-3 dana, sto se i desilo. Hana je sada potpuno zdrava.

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: pedijatar
23.11.2008 15:31:59   
najjda
nema na cemu elma i bebano a i u dz vrazovoj imamo sestricu selmu pa kada bude dole nekih promjena vezano za vakcine ja vam javnem  evo sada najjda ide u ponedjeljak na  trece po redu vakcine  i opet su dosle one bez reakcija tako da znate a njbolje je ici u drugu smjenu da bebace dobiju bocboc

_____________________________

15.06,2008 najjda dosla na svijet

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: pedijatar
23.11.2008 18:10:36   
juni
Samo da te pitam zasto u drugu smjenu treba ici na boc boc jer su nama rekli bas suprotno u DZ Omer Maslic, da je bolje bebicu dovesti ujutro zbog temperature koja se moze javiti pa da beba ne bi imala po noci temp. A i inace  je tjelesna temperatura ujutro niza a popodne i uvece visa za 1c.

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu najjda)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: pedijatar
23.11.2008 21:55:19   
najjda
e draga moja ali u vrazovoj nema tih boca sa reakcijom pa vjerovatno zato sto je manja guzva posto ima bolesne djece a obicno dođu ta djeca  ujutro kod dr  meni je bar tako rekla najjdina pedijatrica i sto to obavljaju njeznije i pazljivije nije guzva pa polako to rade

_____________________________

15.06,2008 najjda dosla na svijet

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: pedijatar
23.11.2008 22:09:30   
mamina princeza
ja cu ovdje samo ponoviti ono sto su meni rekli u Domu zdravlja - od acelularne vakcine se takodje moze dobiti temperatura al rjetko veoma rjedje nego kod celularne. Doktorice u Domu zdravlja tvrde da je moja princeza dobila acelularne vakcine a od obje koje smo do sada primili imala je temperaturu.... ne znam ni sama sta je tacno...al po njihovom nema vakcine koja ne moze donijeti reakciju

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu najjda)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: pedijatar
23.11.2008 22:13:30   
mukica
Meni je rekla dr. da su dobili nove vakcine i od njh nema temperature. Mi smo bili prije dva dana i nema nikakve reakcije niti je nervozan, niti ima turu samo mu je malo bilo oteceno na rukici. Tako je bilo i prosli put

_____________________________

Mamini djecaci
12.03.2001
25.07.2008

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: pedijatar
24.11.2008 11:55:45   
mamina princeza
e ne znam...znam samo da je moja princeza imala istina malu al imala je temperaturu a mislim da jesu nove acelularne jer je dobila samo u ruku i nogu nista nije pila...nije ni ona bila nervozna samo sto se javi temp. doktorica je dva puta rekla da je to rjetko al ipak moguce i od ove vakcine 

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu mukica)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: pedijatar
24.11.2008 18:45:26   
najjda
 evo bas smo danas bili na vakcini i opet sam pitala dr da li ce imati turu kako kaze mukica da su i njoj rekli tako i ja vama prenosim nece imati turu  i nije  nervozna  sasvim je normalno da se malo pojavi crvenilo na ruci nije ni najjda pila ali je primila 3 vakcine 2u1 u rukicu i 1 u nogicu vakcine su bile polio,diteper i  hib sve je do sada ok initi joj se sta zacrvenilo a tako joj je lijepo dala sestrica arijana( koja radi cesto na kartoteci u vrazovoj)da bi svima
preporucila nju  najjda ni glasa nije pustila samo trebate je pitati i to je to ona se nama danas  sama ponudila da najjdu izvakciniše.

_____________________________

15.06,2008 najjda dosla na svijet

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: pedijatar
7.2.2009 11:55:09   
ElmaB
Ima li neko broj dr Lutve Hodzica?

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu najjda)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: pedijatar
7.2.2009 12:05:08   
Skvo RR
o61 171 407,,,,,

Sretno!

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: pedijatar
7.2.2009 12:12:23   
ElmaB
Hvala puno!!!!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: pedijatar
7.2.2009 12:48:59   
žana o8
Mi u Zenici idemo kod dr. Karmen Jung Čaušević. Sve pohvala za nju, a naročito mi se sviđa što je detaljna i nije paničarka , ne puca dijagnoze tek tako.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: pedijatar
7.2.2009 22:26:50   
mivica
Ja moram da navedem slucaj sta mi se nedavno dogodilo. Moram reci da sam bila zatecena i veoma prijatno iznenadjena! Nedavno je moj malisa imao jako visoku temperaturu (40 C),, a sutradan je dobio i proliv. Medjutim, kad je dobio tako visoku temperaturu, koja se citav dan nakon sto sam je uspjela malo skinuti vracala na isto, odlucili smo da ga odvedemo u Vrazovu. Iako smo se dvoumili da li zvati privatnika ili ici tamo, ipak smo otisli u Vrazovu i nisam zazalila. "Privatnik bi mi sigurno dao antibiotik, cemu se ja uzasno protivim"! Uglavnom tamo nas je primila dr. Nermina (nisam joj upamtila prezime). Bila je jako ljubazna, i rekla da ne vidi niakakve vidljive upale, te nas poslala da mu izvadimo krv i urin (sve je bilo gotovo za 10 min - i nalazi)! HB nije nikakva upala, bilo je rijec o virozi, ali ono sto me najvise iznenadilo, jeste da me je ta dr. sutradan ujutro nazvala na mob. (nasla je moj broj u kartonu) da pita kako je beba! Iskreno, to nisam nikad dozivila, pa ni od privatnika! Tako da i ubuduce, ako se ndB ista ponovo desi idemo definitivno u Vrazovu, bez razmisljanja, naravno u nadi da ce ta dr. raditi tad user posted image

_____________________________

Bakir, 21.06.2008.

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: pedijatar
6.4.2009 11:01:58   
Visnja RR
jel mi moze neko na PP dati broj telefona dr. Mire... da zaobidjem domove zdravlja zbog raznih virusa... hvala!


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mivica)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: pedijatar
6.4.2009 11:03:39   
Emina*
Visnja, nemam broj, nadam se da ce ti se neko javiti..
Jel mi Asja dobro??


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: pedijatar
6.4.2009 11:08:06   
Visnja RR
pa malo cudno kaslje... kao da ima nekog slajma...
grlo joj nije crveno... ali od sinoc: dva puta u toku noc se bas zakasljala i kao da ima nesto izbaciti... jutros je vise puta kasljala al bas kao da ima nesto...
davala sam joj caj bjelog saljeza al tako da je zavaram... u obicni caj ili mlijeko...
nema turicu... kasljucala je ona vec par dana tako mozda jednom ili dva puta u toku dana al ja sve kontam, onako... mozda malo suh vazduh ... iako uvjek nesto stavim na radijator... user posted image  i jako malo jede zadnjih dana... :salnu kasicu nikako...a vocnu samo Hipp... domacu ni primirisati user posted image ... opet sve kontam faza pa je ne silim...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *