|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: pedijatar
19.8.2009 14:21:00   
Suzana
Mi smo vrlo zadovoljni sa Dr Jadrankom Mumin u DZ Omer Maslić!

_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: pedijatar
20.8.2009 15:20:41   
Cicka07
Draga Hanabanana,
zaista me cudi to za dr. Miru. Ona je nasa doktorica vec 6 godina i zaista smo zadovoljni, ali kao sto neko rece vrijeme cini svoje....
A za dr. Sefiku sve rijeci hvale nisu dovoljne. Kakva krasna osoba i kakav stricnjak, da su svi kao ona...
a i da nam manje trebaju:)
pozdrav svima!

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: pedijatar
20.8.2009 15:27:48   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Suzana

Mi smo vrlo zadovoljni sa Dr Jadrankom Mumin u DZ Omer Maslić!

potpisujem, super žena-100 % normalna nema nebuloza
a, ja poštujem i idem kod dr.dreković
na znam kakva je prema ostalima, ali meni je extra, i veliki je stručnjak, radila je na VMA-Beograd, tamo nije mogao svako, ali se zbog razvoda vratila u sa


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: pedijatar
20.8.2009 15:39:19   
acudesa
a gordanom sam razočarana, jer je na prvom pregledu (1. mjesec)toliko trznula dijete na pokrivaču provjeravajuću onaj refleks širenja rukica, da mi je plakao 2 sata, pravi je šok doživio i nakon toga mjesecima se trzao u snu i budio šireći rukice i u paničnom plaču-grozno, grozno-mogla mu je cjeloživotnu traumu napraviti,...uh kako sam i sada ljuta kad se toga sjetim
dok je dr.dreković nakon 1 mj taj isti refleks provjerila samo blagim trzajem, nije ni zaplakao

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: pedijatar
20.8.2009 15:44:48   
dady
Mi smo pravo zadovoljni Aidom Hadžimurtezić iz Vrazove,super je ! A što je naj bitnije svidjela se i Dawudu!!! Toliko joj se smijao da žena nije mogla da vjeruje!!! A i dr. Šefika je fenomenalna!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DAWUD 20.06.2009.
Mrvica je postala mrvetina!!!
:)))))))))

ZEJD 07.11.2012.
Nova Mrvica :)))

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: pedijatar
27.8.2009 15:26:12   
mojbebac
cao svima!!
po prvi put sam na ovom forumu, i molim za pomoc! moj bebac ima tri mjeseca, danas smo bili na kontroli, dr ju je gledao na UZ i rekao kako mu se cini da joj je bubreg malo pomjeren, i dao mi br. neke dr Vegar u SA. citala sam na forumu ali je niko ne pominje, pa vas molim ako neko zna nesto o njoj da mi javi, ili preporuku kod kog pedijatra da je vodim! unaprijed hvala i pozdrav svima! srdacan pozdrav svima!!!

(odgovor članu dady)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: pedijatar
27.8.2009 15:31:17   
Cicka07
u tvom slucaju mislim da je potreban pregled kod djecijeg nefrologa a ne pedijatra.
na zalost ne znam ni jednog za preporuciti.
puno srece!user posted image

(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: pedijatar
27.8.2009 15:46:03   
mikimaus
Dr. Sandra Vegar je dječiji radiolog i navodno je stručan dijagnostičar. Radi na Klinici za radiologiju KCUS ali ima i privatnu ordinaciju na Ciglanama.
Dr. Amela Mornjaković je također vrstan dječiji radiolog i radi privatno u Poliklinici FM - Vilsonovo šetalište br.6, tel: 033 22 33 88, pa možeš nazvati i raspitati se. Kompletan ultrazvučni pregled abdomena košta 80,00KM.
Radno vrijeme je od 8,00-20,00, a subotom od 9,00-16,00.

Drago mi je ako sam ti barem malo pomogla i nemoj se brinuti dok tačno ne budeš znala o čemu se radi.

Sretno i pozdrav


_____________________________

Leptirić mamin mali
18.07.2008.

(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: pedijatar
27.8.2009 20:39:37   
Lavicca
Nazalost DR AMELA MORNJAKOVIC-FRANCAvise ne radi privatno, vec se moze naci u KC KOSEVO, na Rdiologiji. Ona je ŠEF DJEČIJE RADIOLOGIJE I ZAISTA VRSTAN LJEKAR, PRVI DJEČIJI RADIOLOG U BiH.

(odgovor članu mikimaus)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: pedijatar
27.8.2009 20:50:00   
Lavicca
Nazalost DR AMELA MORNJAKOVIC-FRANCA vise ne radi privatno, vec se moze naci u KC KOSEVO, na RAdiologiji. Ona je ŠEF DJEČIJE RADIOLOGIJE I ZAISTA VRSTAN LJEKAR, PRVI DJEČIJI RADIOLOG U BiH. Taj broj slobodno baci, jer ti tog ljekara ne bih preporučila.
Puno pozz

(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: pedijatar
27.8.2009 20:53:59   
bebano
IZVORNA PORUKA: mojbebac

cao svima!!
po prvi put sam na ovom forumu, i molim za pomoc! moj bebac ima tri mjeseca, danas smo bili na kontroli, dr ju je gledao na UZ i rekao kako mu se cini da joj je bubreg malo pomjeren, i dao mi br. neke dr Vegar u SA. citala sam na forumu ali je niko ne pominje, pa vas molim ako neko zna nesto o njoj da mi javi, ili preporuku kod kog pedijatra da je vodim! unaprijed hvala i pozdrav svima! srdacan pozdrav svima!!!


Draga mojbebac prije svega dobro dosla na forum.
 
Dr Sandra Vegar je djeciji radiolog i vrstan strucnjak. Ona ti, pored toga sto radi na klinici, privatno radi i u pedijatrijskoj ordinaciji Mali svijet koja se u Sarajevu nalazi u ulici Hamdije Kresevljakovica 7a. Ja sam svog sincica vodila tamo na redovno snimanje kukova,kada je bio mali bebac i jos par puta radi nekih drugih problema. Ono sto hocu reci je da sam zadovoljna. Br telefona ove ordinacije je 033 226 034 pa mozes nazvati i sve se dogovoriti. Svako dobro tebi i tvom bebacu.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: pedijatar
27.8.2009 20:55:01   
bebano
IZVORNA PORUKA: Lavicca

Nazalost DR AMELA MORNJAKOVIC-FRANCA vise ne radi privatno, vec se moze naci u KC KOSEVO, na RAdiologiji. Ona je ŠEF DJEČIJE RADIOLOGIJE I ZAISTA VRSTAN LJEKAR, PRVI DJEČIJI RADIOLOG U BiH. Taj broj slobodno baci, jer ti tog ljekara ne bih preporučila.
Puno pozz



Lavicce o kome ljekaru ti kazes da ga nebi preporucila?

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Lavicca)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: pedijatar
27.8.2009 20:56:17   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: mikimaus


Dr. Amela Mornjaković je također vrstan dječiji radiolog i radi privatno u Poliklinici FM - Vilsonovo šetalište br.6, tel: 033 22 33 88, pa možeš nazvati i raspitati se. Kompletan ultrazvučni pregled abdomena košta 80,00KM.
Radno vrijeme je od 8,00-20,00, a subotom od 9,00-16,00.





ja ti toplo preporučujem da se javiš ovoj gore naznačenoj doktorici jer ja sa njom imama usper iskustvo. Pravi put u mojoj prvoj trudnoći a drugi put sa starijom kćerkom. Nakon oba puta trebalo je još pregleda i nalaza i ona nam je izašla u susret i sve smo to obavili na Koševu. Žena dio koji se tiče Koševa ( a odvela me na kolor dopler za 15 minuta a tamo se naručuje i čeka po 3 mjeseca) nije naplatila nije čak htjela ni poklon da primi jedva smo joj uspjeli kafu sa aparata mi platit. A stručna je super.



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mikimaus)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: pedijatar
27.8.2009 21:08:23   
Hanady RR
Ja ne znam dali ona sada radi privatno ja sam išla u FM na Vilsonovo ali znam da je u kontaktu  sa ordinacijom dr. Mehbedbašića i čak sam imala njen broj mobitela koji sada nemam ali ti nazovi ordinaciju mehmedbašić i tamo uje sestrica danijela koja će ti sigurno pomoći oko kontakta sa ovom doktoricom ako se u kom slučaju odlučiš za nju.

Dr. mehbedbašić ordinacija -033 661 181

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: pedijatar
30.8.2009 14:29:29   
mojbebac
pozdrav svima!
samo da vam se javim i da se svima zahvalim na savjetima, i kazem da smo bile kod doktora Hodzica na kontroli a kod njega dolazi dr Vegar, tako da su zajedno pregledali mog bebca i utvrdili da je sa njom sve super i u najboljem redu, i da je sve normalno, i da moj dr vjerovatno nije dobro vidio zbog loseg UZ!
i naravno zelim svima koji su jos u dilemi oko odabira pedijatra da preporucim DR Hodzica jer je zaista divan, i od sada cu moju anjicu da vodim samo kod njega! user posted image

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: pedijatar
30.8.2009 14:42:24   
Amrino
user posted image user posted image user posted image
Super!!!
Drago mi je da je sve ok!


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: pedijatar
30.8.2009 15:20:07   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

user posted image user posted image user posted image
Super!!!
Drago mi je da je sve ok!


potpisujemo user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: pedijatar
31.8.2009 10:00:15   
mikimaus
Pusa za Anjicu user posted image

_____________________________

Leptirić mamin mali
18.07.2008.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: pedijatar
2.9.2009 8:43:43   
Lavicca
Nek se i nas dvije oko necega slozimo. Dr Amela je superrrrrrrrrrrrrr, nemam riječi hvale za nju. Ja sam do nje došla preko njene sestre Dr Saide Mornjaković iz DZ SG, koja me poslala kod nje, jer su mi djeca bili njeni pacijenti. Ma žena je genijalac za djecu, u pet minuta riješila sve dileme i trileme. Beba je trebala da se operiše, ali je dr našla još neke stvari na UZ koje se nisu mogle vidjeti baš onako. Prof. Dizdarević koji je operisao bebača je tražio isključivo njene nalaze i znam da imaju super saradnju. Žena neće da uzme ama baš ništa, pravi ljekar koji je položio zakletvu. Ma beskrajno je volim. Ja svoju djecu obavezno vodim kod nje bez obzira o čemu se radi jer me ona najbolje uputi gdje i šta da radim. Zato kažem da sigurno znam da ne radi više kod prof. Mehmedbašića.

Puno pozdrava 

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: pedijatar
3.10.2009 12:16:28   
n1kky
pozdrav svim mamama...pratim vas forum od pocetka svoje trudnoce...saznala sam puuuno stvari zahvaljujuci vama...
da ne otvaram novu temu nadam se da je ok sto cu ovdje postaviti pitanje...
moja bebaca je rodjena 09.09. i uskoro trebamo ici pedijatru...prijavili smo je i predali u MM firmu papire za njeno osiguranje, ali oni to jos nisu zavrsili jer rade jako sposobni ljudi na papirologiji...
jel na prvom pregledu zahtjevaju da beba ima knjizicu...zbog unosa vakcina, otvaranja kartona i tih cuda...
sry ako je pitanje u pogresnoj temi :)
ljubac svim bebama :)))))))))))))

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: pedijatar
3.10.2009 12:19:57   
istra09
Trebaš imati knjižicu bebaća, zbog evidencije vakcina.

(odgovor članu n1kky)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: pedijatar
3.10.2009 12:24:40   
n1kky
istra09 hvala puno, zato sam i pitala jer znam mora imati evidentirane vakcine...ali reko ipak da provjerim...

(odgovor članu istra09)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: pedijatar
3.10.2009 12:27:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: n1kky

pozdrav svim mamama...pratim vas forum od pocetka svoje trudnoce...saznala sam puuuno stvari zahvaljujuci vama...
da ne otvaram novu temu nadam se da je ok sto cu ovdje postaviti pitanje...
moja bebaca je rodjena 09.09. i uskoro trebamo ici pedijatru...prijavili smo je i predali u MM firmu papire za njeno osiguranje, ali oni to jos nisu zavrsili jer rade jako sposobni ljudi na papirologiji...
jel na prvom pregledu zahtjevaju da beba ima knjizicu...zbog unosa vakcina, otvaranja kartona i tih cuda...
sry ako je pitanje u pogresnoj temi :)
ljubac svim bebama :)))))))))))))



Mozes otici i bez knjizice, ni mi nismo imali odmah, oni ce otvoriti karton i u knjizicu vakcina upisati ako dobije vakcinu...Ti ponesi svoju ili suprugovu, samo da vide da ste osigurani i naravno otpusno pismo/lista koje ste dobili prilikom izlaska iz bolnice

(odgovor članu n1kky)
  Neposredna veza do poruke: 123
   RE: pedijatar
3.10.2009 12:29:57   
n1kky
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: n1kky

pozdrav svim mamama...pratim vas forum od pocetka svoje trudnoce...saznala sam puuuno stvari zahvaljujuci vama...
da ne otvaram novu temu nadam se da je ok sto cu ovdje postaviti pitanje...
moja bebaca je rodjena 09.09. i uskoro trebamo ici pedijatru...prijavili smo je i predali u MM firmu papire za njeno osiguranje, ali oni to jos nisu zavrsili jer rade jako sposobni ljudi na papirologiji...
jel na prvom pregledu zahtjevaju da beba ima knjizicu...zbog unosa vakcina, otvaranja kartona i tih cuda...
sry ako je pitanje u pogresnoj temi :)
ljubac svim bebama :)))))))))))))



Mozes otici i bez knjizice, ni mi nismo imali odmah, oni ce otvoriti karton i u knjizicu vakcina upisati ako dobije vakcinu...Ti ponesi svoju ili suprugovu, samo da vide da ste osigurani i naravno otpusno pismo/lista koje ste dobili prilikom izlaska iz bolnice





ma sto je najgore mi je odmah prijavili i poslali papire u firmu bas zbog njene knjizice da se to zavrsi jer znamo kako su neodgovorni pa smo im dali vremena...i ja nazvala jucer da vidim hoce li biti brzo gotovo, a papiri jos nisu od njih mrdnuli a ne stigli u biro...
hvala puno na odgovoru...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: pedijatar
3.10.2009 12:53:14   
Anoniman
Ako joj/mu je vrijeme da ide na prvi pregled nemoj to radi knjizice preskakati....dobices kartoncic u koji oni upisu vakcine...nece te odbiti zato sto nemate knjizicu ne sekiraj se

(odgovor članu n1kky)
  Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *