|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: pedijatar
3.10.2009 13:07:01   
n1kky
IZVORNA PORUKA: dadada

Ako joj/mu je vrijeme da ide na prvi pregled nemoj to radi knjizice preskakati....dobices kartoncic u koji oni upisu vakcine...nece te odbiti zato sto nemate knjizicu ne sekiraj se


rodjena je 09.09. tako da nam je za koji dan vrijeme da idemo...hvala ti jos jednom, sad sam barem nacisto ne moram vise razmisljati hoce li nam praviti probleme :)


_____________________________

09.09.2009. najsretniji dan u mom zivotu...





(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: pedijatar
3.10.2009 17:22:31   
istra09
Beba dobija vakcinu po rođenju, a za slijedeću treba proći mjesec dana od dana prethodne vakcine (dakle, ne računa se od dana poroda, nego od dana kada je novorođena beba dobila vakcinu). Takođe, bitno je da znaš da novo vakcinisanje može biti tek po isteku mjesec dana od dana prethodne vakcine.

(odgovor članu n1kky)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: pedijatar
3.10.2009 22:28:14   
n1kky
IZVORNA PORUKA: istra09

Beba dobija vakcinu po rođenju, a za slijedeću treba proći mjesec dana od dana prethodne vakcine (dakle, ne računa se od dana poroda, nego od dana kada je novorođena beba dobila vakcinu). Takođe, bitno je da znaš da novo vakcinisanje može biti tek po isteku mjesec dana od dana prethodne vakcine.



vidis o tome nisam razmisljala, super da si me upozorila da znam jer smo mi kontali sad u petak pedijatru, bas na dan kad je njoj mjesec dana...
pogledat cu u otpusnici iz bolnice kad je primila vakcinu pa cemo onda ici nakon sto prodje mjesec dana od primanja vakcine...
hvala user posted image


_____________________________

09.09.2009. najsretniji dan u mom zivotu...





(odgovor članu istra09)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: pedijatar
3.10.2009 22:33:44   
Nunichi
Vjerovatno je dobila dan nakon rodjenja.
Na vakcinu mozes zakasniti,to nije problem,samo ranije je ne moze primiti.

(odgovor članu n1kky)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: pedijatar
4.10.2009 10:49:00   
istra09
nema na čemu, i drugi put.user posted image
tu smo da pomognemo jedna drugoj.user posted image
puse tebi i bebaću.user posted image

(odgovor članu n1kky)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: pedijatar
12.10.2009 22:29:58   
n1kky
pozdrav drage mame :)
da se evo pohvalimo, danas smo i mi bile po prvi put kod pedijatra...
primile smo bocu, mjerile duzinu, kilazu i sve sto ide...i masallah napredujemo :)
sreca nas je pratila pa smo uhvatile dokt Azru (isle smo u vojnicko,tamo pripadamo)...
doktorica je zaista odlicna...bez da smo MM ili ja ista pitali, rekla nam je neke stvari, skrenula pozornost na ono sto bismo trebali znati kao novopeceni roditelji...
a tek kako je Lari pristupila i kako ju je pregledala...ma ja sam prezadovoljna...
postavila sam joj milion pitanja i na svako mi je pozorno odgovorila i u detalje...
zena je rodjena za ovaj posao...
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

09.09.2009. najsretniji dan u mom zivotu...





(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: pedijatar
11.11.2009 1:45:47   
maminsin
Vjerovali ili ne moja pedijatrica je bila bas ta Mira Ademovic!!!user posted image   Mogu misliti koliko godina ima sada pa nije ni cudo sto zena pobrka pojmove. user posted image   Ipak voljela bi da je obidjem kad dodjem u SA ali mislim da niko nije napisao gdje se ona nalazi (ili ja nisam dobro procitala).  Vidim da su ove ostale - Azra, Sefika, Gordana, Jadranka u nekim od DZ, ali moj sin nema osiguranje iz BiH pa me interesuje kako to tretiraju u DZ?  Sigurno bi ga trebala odvesti nekome privatno?  Da li neka od ovih gore nabrojanih pedijatrica ima privatnu ordinaciju?

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: pedijatar
11.11.2009 2:56:31   
Anoniman
Nema veze sto nemas osiguranje, mogu te primit i u DZ samo platis pregled.

(odgovor članu maminsin)
  Neposredna veza do poruke: 133
   RE: pedijatar
11.11.2009 7:29:27   
maminsin
E super!  Nasla sam i br. tel. od Dr. Ademovic.  user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: pedijatar
11.11.2009 11:39:06   
škorpija
pregled je 20km ako bebi nije osiguran

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu maminsin)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: pedijatar
23.11.2009 1:11:21   
n1kky
sry ak ulijecem u pogresnu temu, ali jel ima neko br telefona doma zdravlja u vojnickom ili njihove pedijatrije...

imamo u utorak termin za vakcinu a najezim se kad pomislim koliko moram cekati sa bebom dole...pa sam mislila  nazvati da vidim jel mi mogu reci kad bi me mogli primiti ili kad je najmanja guzva jer stanujem odmah preko puta...

strah me ovih virusa i svega a dole je uvijek guzva...


_____________________________

09.09.2009. najsretniji dan u mom zivotu...





(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: pedijatar
8.12.2009 11:08:25   
babina beba
Evo da i ja dam svoje iskustvo i potvrdim da je Dr. Gordana iz Omera Maslica ZAKON PEDIJATAR. Elem mala mi kasljala par dana i odvedem je kod Mersije Dervisevic na Ilidzu, da joj ceklor i bisolvon i to je to, a ja cujem da joj svira iz pluca. Poslije terapije jos gore joj i temperatura 3 dana, pa dan pauze i opet temperatura. Mi u Omer Malic (gdje se inace lijeci) kod Gordane i posalje nas na snimak pluca sprat ispod, pulmolog napise sve ok i je presretna gore kod Gordane opet, a zena se uhvati za glavu i nemoze da vjeruje da pulmolog nije vidio upalu pluca na snimku. Posalje nas na pedijatriju i oni potvrde upalu pluca, daju nam inekcije i ima jos 3 da primi. Juce na kontroli kod Gordane kaze ide nabolje HVALA BOGU, al dusa mala nemoze slajm da izbaci i nece da jede.
Naravno ako mislite kod Gordane imajte na umu da radi uvjek prvu smjenu. Mislim da i ako ne pripadate Omera Maslica da mozete otici na pregled, al se placa 13 KM.

< Poruku je uredio babina beba -- 8.12.2009 11:09:20 >

(odgovor članu n1kky)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: pedijatar
8.12.2009 11:20:48   
emma.L
babina beba, mi smo redovno kod Mersije na Ilidži i primijetila sam da taj Ceklor jako lako prepisuje. Doduše, nama je par puta rekla i da nema potrebe za antibiotikom, jer je bila neka prehlada ili virus, ali Ema je do sada dva puta pila Ceklor i nekako mi se čini da je to puno i da je ovaj drugi put bilo nepotrebno. Prvi put jeste imala akutni bronhitis sa nekih 4 mjeseca. Za tu Gordanu sam čula da je dobra, ali nama je veliki problem što oboje radimo i teško dobijemo izlaz za takve stvari, a ne bih da je nana vodi kod doktora, pa smo osuđeni na privatnike. Ako itko ima kakvu preporuku za privatnog ljekara, dobro je došla, pogotovo ako ide u kućne posjete.  

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: pedijatar
8.12.2009 11:20:53   
Pretty mamma
I ja svugdje hvalim dr. Gordanu, gdje god stignem. Žena je mrak!

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: pedijatar
8.12.2009 11:25:43   
anidla
mi u cetvrtak idemo kod dok. Gordane Vukovic user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: pedijatar
8.12.2009 11:31:37   
IvanaTz
Hajde Tuzlanke malo komentarisite nase pedijatre, ja sam novopecena mamica i nisam u toku sa situacijom, ima li neki dobar privatan pedijatar, kakvi su vam ovi u DZ? 

_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: pedijatar
8.12.2009 11:37:09   
Nunichi
Ja pojma nemam. user posted image Kad god sam otisla primila nas je druga dr. Sto me strasno nervira, svaki put moras od A do Ž pricati kako i sta tvoja beba.
A privatno sam isla jednom kod dr. Alabajci, nista posebno. user posted image
Cula sam da je dr. Mirela T. (ne mogu da se sjetim prezimena user posted image ) jako dobra. Ona radi u DZ i privatno negdje na stupinama.

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: pedijatar
8.12.2009 11:42:32   
Anoniman
Ja sam i htjela da prođem sve da ih malo procjenimuser posted image ...
meni je najbolja, najprijatnija Mirela Tabudić ja mislim da se tako zove i predavala je u medicinskoj pedijatriju (nunichi možda je se i sjećaš)a i Vesna mi je bila ok...Nikad me nije zahvatila Ševala a ona je kao na glasu da je naj

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 143
   RE: pedijatar
8.12.2009 11:42:48   
IvanaTz
E mi cemo o tome sutra uzivo...user posted image

_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: pedijatar
8.12.2009 11:43:21   
w.pooh
Mirela Tobudić
A i kod mene kao kod Nunichi svaki put nas primi druga dr. user posted image
Ali hvala Bogu ne posjećujemo ih često (evo kucam tri puta u drvouser posted image ) a kod privatnih nisam išla..a ne zna ni kako bi to sad funkcionisalo ni da li bi moglo ako bi htjele svaki put kod iste dr., npr. ti dođeš na pregled za vakcinu a ona taj dan radi sa bolesnom djecom ili obrnuto jer se one mijenjajuuser posted image


_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: pedijatar
8.12.2009 11:47:42   
IvanaTz
Ma mi smo bili tri puta dosad i svaki put je bila druga dr., a ja pametna ne znam ni jednoj imeuser posted image ... Prve dvije su bile super a treca neka ostrokondza bezvezna je bila skroz...

_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: pedijatar
9.12.2009 17:18:41   
vogelce
moze li mi neko preporuciti dobrog pedijatra koji radi kucne posjete? bebi je tek 3 mjeseca trabao bi doktoru al necu da ga vodim u dom zdravlja zbog ovih gripa i virusa. inace idemo kod dr vukovic,steta sto ona ne dolazi kuci:)
razgovarala sam sa dr hodzicem al mi je on malo nesiguran,posenilan je tako da njemu necu. unaprijed hvala

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: pedijatar
9.12.2009 19:59:40   
Aki Sa
Draga vogelce
jedino sto ti mogu savjetovati je da odes kod Mire Ademovic privatno jer nema guzve a vala je od meni poznatih kucnih pedijatara najbolja. O Lutvi se svasta pricalo, stari Prohic vise nije siguran ni kako se zove a o vlasnici Malog Svjeta licno nisam imala dobro iskustvo.

A sa mladjim sinom sam i ja dosla u susret sa Gordanom Vukovic, divna i detaljna zena ali mi samo nije jasno kako one ostale doktorice samo sjede dok svi ostali roditelji cekaju nju. Bas je to i neposteno na kraju mjeseca istu platu dobiju a ove se mjesecno narade ko Gordana za dva dana


_____________________________

Mali princ Kian stigao 01.09.09
Veliki princ Nur 19.09.04

(odgovor članu vogelce)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: pedijatar
9.12.2009 21:15:22   
norah
I ja se slazem, i vec sam to jednom napisala. Dr. Gordana Vukovic zakon zakona! I cesto pomislim da bi zena trebala zaraditi dvije plate jer ima sedmicno vise pacijnata od svih ostalih ljekara zajedno. Oni drugi samo sjede i piju kafu. Kod one plave nece niko, ona se samo seta hodnicima.

(odgovor članu Aki Sa)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: pedijatar
19.12.2009 19:10:12   
mamica87
Treba mi preporuka privatnog pedijatra i ako moze njegova tacna adrese gdje se nalazi!I zanima me jos da li rade nedeljom??

_____________________________

Benjamin 17.07.2009

(odgovor članu norah)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *