|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: pedijatar
23.1.2010 19:02:57   
arhitektica
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

Znači, i ja bi vrlo brzo mogla očekivati da mi se javi neko od dr. Dizdarevića jer sam skoro pisala da je predlagao da izvrši operativni zahvat mom dječaku a ja nisam pristala i hB da nisam jer rješenje postoji i bez operacije!!!
Mislim...... arhitektice presmješno!!!!
Naravno da nekom ne odgovara ta tvoja dr. i šta sad? Trebaš se učlaniti i reći koju Golubici?? Ma bježi molim te, pa stvarno ne mogu da vjerujem, trebamo vas u zvijezde stavljati kad to niste?? Ma molim te lijepo!!
Eto Golubica je jedna koja nije zadovoljna, a ostala "raja"..... eto brate ima njih i mirna Bosna!

To je vec opravdano, jer se radi o dijagnozi, i licnom misljenu majke za svoje dijete, sto svakako ima pravo. Ali pisati gluposti o hedijama nakim, a svako ziv zna da je to doktorica koja nikome nikada nije trazila novac a kamoli cekala necije hedije, i da joj se zvoni na vrata i zove na privatne brojeve i da nikada nikog nije odbila niti je necije dijete ostalo neizlijeceno. To je pitanje struke a pitanjem etike se ista Globica koju poznaje raja iz Maglaja mogla licno obratiti direktoru Doma zdravlja ili bilo komje drugome i pokusati rijesiti problem. Svako ima svoje zute minute i Allah ga stavlja pred razna iskusenja i moze reagovat cudno, al ako zena izllijeci 100000 pacijenata bez hedije ne vidim svrju potezanja ovako teskih rijeci.
Post pise pedijatrica iz Sarajeva koja je licno poznaje i koja je ostala sokirana na ovakvu izjavu a zna o kome se radi
Pozdrav veliki

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: pedijatar
23.1.2010 19:39:05   
BalasH
Pisanje nebuloza po forumu nije odlika ZRELIH mama....
Mislim da bi mnogo bolja solucija bila odvesti malu i kupiti joj neku igracku (u Maglaju je najeftinija piljara Armin, Armina - mislim da se tako zove), provesti lijepu subotnju noc sa njom... Djeca uistinu zasluzuju SVU mogucu paznju !!! Pozdrav - MAGLAJLIJA


(odgovor članu Golubica)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: pedijatar
23.1.2010 21:03:40   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: BalasH

Pisanje nebuloza po forumu nije odlika ZRELIH mama....
Mislim da bi mnogo bolja solucija bila odvesti malu i kupiti joj neku igracku (u Maglaju je najeftinija piljara Armin, Armina - mislim da se tako zove), provesti lijepu subotnju noc sa njom... Djeca uistinu zasluzuju SVU mogucu paznju !!! Pozdrav - MAGLAJLIJA




dobrodoslica!
nadam se da ces i dalje aktivno sudjelovati na nasem forumu...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu BalasH)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: pedijatar
7.4.2010 13:08:40   
muby
Evo da se javimo sa nasim iskustvom iz DZ Ilidza.
Do sada smo bili kod tri pedijatrice, sto na vakcini sto iz drugih razloga.
Dr Jahic pravo super, ljubazna i smirena, i obzirna prema bebi.
Dr Pasic jako neljubazna, svaki put me nesto napala a cula sam da se tako odnosi i prema drugima. Drska cak i prema bebi.
Dr Zijadic, nakon Pasicke pravo osvjezenje, ko nebo i zemlja. Trudi se da sve objasni i pomogne i nekako smiri svojim stavom. Pazi da ne rasplace bebu, tepa mu i animira ga. Iako joj je bila uzasna guzva pruzila je kvalitetnu uslugu. Odusevljena sam user posted image user posted image user posted image

_____________________________

HARIS, 9.8.2009.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: pedijatar
7.4.2010 13:17:08   
škorpija
super si ovo sročila mubyuser posted image , evo da i ja dam svoj skromnji doprinos:
Dom zdravlja Omer Maslić:
Dr. Vuković - odlična, brižna ali pretrpana pacjentima
Dr. Dizdarević: oštra, gruba, ali odličan dijagnostičar (fina ej prema bebi, prema roditeljima je grubauser posted image )
Dr. Bajrović- bezezeze, nit smrdi nit miriše
Dr. Penava- užas, katastrofa, bili jednom i odmah napravila veliku grešku, bebi bilo puuuuno gore zbog onoš što je propisala, nikad više kod nje

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: pedijatar
7.4.2010 13:38:38   
jiji
evo i ja potpisujem ovo što je napisala muby kad je u pitanju DZ Ilidža

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: pedijatar
7.4.2010 13:42:18   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: arhitektica


Mislim da treba polemisati o pogresnim dijagnozama, ako postoje, i mislim da se sve sto je licno iznosi licno na licu mjesta a ne preko foruma, puno gorih stvari se desava u drzavi pa takve ljude ne smijemo prozivati jer bi vas mogli proganjati,


Mene je baš briga za stanje u državi, ništa mi nije preće od zdravlja mog djeteta.
I mislim da imam pravo da prozovem ljekara koji nakon sistematskog pregleda bebe od dva mjeseca meni kako majci kaže da ne stežem pelenu jer testisi moraju disati!!

vjerujem da moraju, ali moja beba nije imala testise, ali to je valjda promaklo ljekaru koji je upravo završio pregled kukova moje bebe....

IZVORNA PORUKA: arhitektica
a mislim da je zaista nehumano osudjivati ljude koji pomazu na bilo koji nacin covjecanstvu.


Ja mislim da je nehumano tražiti ovjerenu knjižicu da bi dijetetu pružili prvu pomoć oni koji bi trebali pomagati čovječanstvu. ALi ko sam ja da o tome pričam.


< Poruku je uredio hanabanana -- 7.4.2010 13:44:57 >

(odgovor članu arhitektica)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: pedijatar
7.4.2010 13:47:01   
škorpija
i hanabana šta bi svašim testisima, jesul prodisaliuser posted image , sorrx, glupa šalauser posted image

jiji ljubi mi najljepšu djevojčicu na svijetuuser posted image

i još da dodam ne znam je li OT: sramota je da na KCUS-u nema niti jednog pedijatra pa sam morala tek operiranog bebija vući na Jezero kako bi ga pregledali jer se na dječijoj hirurgiji zarazio rota virusom, stvarno sramotauser posted image user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: pedijatar
7.4.2010 13:48:55   
hanabanana
Ma mislim i neki ljekari bi htjeli da su Sveti....( možda u Indiji )

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: pedijatar
7.4.2010 13:49:59   
dinaa
Hanabanana slazem se s tobom vezano za knjizicu,ja sam morala u hitnoj platiti pregled djeteta(grlo i poslusala joj pluca)jer je nedelja bila i nije nam bila ovjerena knjizica,stvarno nemam komentara.
A dalje bolje mi je da sutim na ovoj temi ili moram mijenjati nick ako cu se javiti.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: pedijatar
7.4.2010 13:53:01   
hanabanana
A to što su po zakonu sva djeca do 15 godina imaju pravo na zdravstveno osiguranja ( bili roditelji ili ne zdravstveno osigurani ) to baška....plati pa klati, i onda su humani.

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: pedijatar
12.4.2010 16:13:16   
Atarka
Mi idemo u DZ Saraj Polje jer nam je najblizi, ali nisam zadovoljna sa njihovim pedijatrima. Jedino mi je dr.Azra ok, ali kako se kad zadese u smjeni i bezveze mi je sto vise nece da kazu kad ko od njih radi. Dr.Vildan-nista ne odgovara kad ga upitas nesto, a dr.Meliha je jako neljubazna dosad bila i jako skrta na rijecima. Nece da se posvete djetetu vec samo da te se sto prije rijese. Jedino nas je dr.Azra pregledala kako treba, ali kod nje smo bili samo jednom. Ni sama ne znam da li da se prebacim u Omer Maslic? Da li tamo kazu kakve su smjene dr.?

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: pedijatar
12.4.2010 18:54:56   
škorpija
ja uvijek nazovem sestreu i pitam ko radi i bez problema mi kažu, jednom sam pogriješila broj telefobna i pitala dežurnu dr. ko radi uh kako joj krivo bilouser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: pedijatar
14.4.2010 21:59:07   
scarlett
Mi smo išli i kod dr. Azre i kod Melihe, Meliha je ok, ali škrta na riječima, a Azra ispriča sve od - do i to nam se jako dopada, zato smo nakon prvog iskustva sa Melihom zvali i pitali kada radi Azra i odemo pred kraj njenog radnog vremena i zamolimo da nas primi, nije nikada odbila.
Baš mi krivo, ako više ne govore preko telefona ko je u smjeni user posted image


_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: pedijatar
14.4.2010 22:04:43   
new mama
Ja isto idem u DZ Saraj polje uglavnom kod dr.Melihe i meni je super,tako se posvetila Ajni kad je imala upalu pluca,sve mi je objasnjavala,cak je rekla da je dovodim njoj dok sve ne bude ok,a i sto se tice terapije uglavnom pogodi,a i dr..Azra je fina tako da idem kod obje,a kod dr. Vildana bila jednom i ne bih vise,a kad nazovem da pitam koja dr. radi meni uvijek kazu,barem je dosad tako bilo ako se nije sta promijenilouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: pedijatar
12.5.2010 13:13:20   
mama2009
dom zdravlja Omer maslic

dr Gordana -pretrpana pacijentima, guzva uzas jedan
dr Bajrovic - nama je bio extra, pun savjeta, detaljan i susretljiv
dr Penava - sva protokolarna (ogovori kratki i nedoreceni)


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: pedijatar
13.5.2010 17:38:27   
nerkica
i mi idemo u DZ Saraj polje,dr Meliha je ok detaljna
a dr Vildan zaboravio upisati proslu vakcinu u karton
tako kad smo dosli sestra nas je pitala jel beba bila bolesna
pa nije primila vakcinu.
Da to nije rekla vjerovatno bi bebi dali vakcinu koju je vec primila
boze sacuvajuser posted image

_____________________________

rodila se mala Nedzolina 19.12.2009
prvi zubic dobili 5.6.2010 sa 5 mjeseci i 17 dana

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: pedijatar
16.5.2010 14:29:52   
Neca xxx
Mi idemo u DZ Omer Maslic kod dr  Gordane Vukovic i super smo zadovoljni! user posted image

(odgovor članu nerkica)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: pedijatar
17.5.2010 12:11:20   
amanullah
Pedijatri su priča za sebe, svi imaju svoja vidjenja, ponekada itekako znaju pogrijesiti.

Mojoj kćerkici dr je rekla da ima upalu limfni čvorića, kasnije se ispostavilo da se radi o herniji ( kao sto sam predpostavljala )..user posted image

Maleni mi imao skoro dva mjeseca aknice, i kroz razgovor s njima, jedna pedijatrica mene naruzi " previse gospodjo čitate, pustite nas da radimo nas posao, mi smo skolovani za to , ne glumite doktora "..

iskreno nije me nimalo zbunila, jer sam na kraju svojim čitanjem i istrazivanjem nasla pravi lijek za bebin problem..

Ponekad se pitam dali su ih učili, " kako se ophoditi prema roditeljima njihovi malih pacjenata "..?!


_____________________________

Abdullah obradovao mami 23.02.2010

Zivot bez vjere je prazan i besmislen !

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: pedijatar
17.5.2010 13:35:41   
muby
Moj bebi imao problema sa stolicom i ja ga vodila dr-u. I zadesi se dr. Pasic koju sam spominjala ranije kao drsku i nepristupacnu. Izvagala je bebija i konstatovala da je 200 gr. ispod gornje granice (ima 11 kg, masala). Ja kazem to je uglavnom dobio dok je samo dojio, sad u zadnje vrijeme manje dobija na tezini. I napade ona mene sto sam puno dojila bebu. Pa rekoh druga dr mi je rekla da za samo dojene bebe nije puno da dobiju i 3 kg mjesecno, jer tu nema praznih kalorija. I necu ja bebu stavljati na dijetu. Kad trazi da jede ja mu dadnem. Pita kako znam da trazi, pa rekoh kad place ja ga ponudim. Kaze ona mozda place sto mu je previse mlijeka. E tu sam se stvarno nasmijala.


_____________________________

HARIS, 9.8.2009.

(odgovor članu amanullah)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: pedijatar
17.5.2010 13:52:29   
Atarka
IZVORNA PORUKA: muby

Pita kako znam da trazi, pa rekoh kad place ja ga ponudim. Kaze ona mozda place sto mu je previse mlijeka. E tu sam se stvarno nasmijala.



user posted image user posted image user posted image  E ovo je jedna od najboljih provala koje sam cula! Unbelivable!

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: pedijatar
17.5.2010 13:55:56   
Atarka
IZVORNA PORUKA: nerkica

i mi idemo u DZ Saraj polje,dr Meliha je ok detaljna
a dr Vildan zaboravio upisati proslu vakcinu u karton
tako kad smo dosli sestra nas je pitala jel beba bila bolesna
pa nije primila vakcinu.
Da to nije rekla vjerovatno bi bebi dali vakcinu koju je vec primila
boze sacuvajuser posted image


Meni je Meliha samo jednom bila ok, a ostalo bez veze, da ne kazem drska. A Vildan, ne prica puno, presuti postavljeno pitanje. Dr.Azra nam je dosad najbolja.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu nerkica)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: pedijatar
17.5.2010 14:01:37   
lilith
IZVORNA PORUKA: mama2009

dom zdravlja Omer maslic

dr Gordana -pretrpana pacijentima, guzva uzas jedan
dr Bajrovic - nama je bio extra, pun savjeta, detaljan i susretljiv
dr Penava - sva protokolarna (ogovori kratki i nedoreceni)


ovo sve zavisi od dozivljenog...mi idemo kod gordane i unatoc guzvi uvijek odvoji vremena koliko je potrebno...mi smo kod dr Pnave bili par puta i meni je skroz ok...na svako moje pitanje(imala sam ih milion) detaljno je odgovorila i dala mi je milion nekih savjeta...dr. Bajrovic pregledao je samo grlo(bilo smo pod temperaturom),konstatovao upalu i dao nam atbibiotik...kada sam otisla na kontrolu kod gordane ispostavilo se da je bila trodnevna groznica,nigdje nije bilo ni traga upali...bez ikakve potrebe,na osnovu letimicnog,brzinskog pregleda ukljucio mi je djetetu antibiotik!


_____________________________

Tri najneobicnije rijeci Kada izgovaram rijec Buducnost, prvi slog već odlazi u proslost. Kada izgovaram rijec Tišina, narusavam je. Kada izgovaram rijec Nista, stvaram nesto sto se ne smjesta u bilo kakvo nepostojanje.

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: pedijatar
17.5.2010 14:12:14   
malena sharena
IZVORNA PORUKA: muby

Moj bebi imao problema sa stolicom i ja ga vodila dr-u. I zadesi se dr. Pasic koju sam spominjala ranije kao drsku i nepristupacnu. Izvagala je bebija i konstatovala da je 200 gr. ispod gornje granice (ima 11 kg, masala). Ja kazem to je uglavnom dobio dok je samo dojio, sad u zadnje vrijeme manje dobija na tezini. I napade ona mene sto sam puno dojila bebu. Pa rekoh druga dr mi je rekla da za samo dojene bebe nije puno da dobiju i 3 kg mjesecno, jer tu nema praznih kalorija. I necu ja bebu stavljati na dijetu. Kad trazi da jede ja mu dadnem. Pita kako znam da trazi, pa rekoh kad place ja ga ponudim. Kaze ona mozda place sto mu je previse mlijeka. E tu sam se stvarno nasmijala.



E svasta! Taman da znam, odsad i nju izbjegavam.

Prosli put smo na kontroli bili kod Penave i bas sam se neprijatno iznenadila. Onako kako je ona pregledala dijete, mogla je pregledati i Senada iz granapa. Samo mu je pogledala grlo i rekla da odemo u drugu prostoriju da primi vakcinu.

A Vukovicka bez obzira na guzvu uvijek posveti dovoljno vremena, provjeri motoriku, pogleda testise i cunu, opipa fontanelu, napomene uzimanje D3 kapi. Penava nista od ovog nije uradila.

< Poruku je uredio malena sharena -- 17.5.2010 14:13:34 >


_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: pedijatar
18.5.2010 16:28:29   
*pcelica*
Muby da slucajno nije u pitanju dr Minheta Pasic. Ja sam sa njom imala lose iskustvo bebiju nije htijela da da vakcinu dok se mm nije vratio kuci i donio otpusno pismo koje ona pri tom nije ni pogledal , ja joj dala a ona mi ga vraca ne pogledavsi ga kaze sad je u redu, bebu mi maksimalno izmaltretiral na pregledu.

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *