|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: pedijatar
30.12.2010 11:03:13   
amiboj
Kada skrenes prema Sanasi, poslije skretanje prva lijevo zgrada

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: pedijatar
30.12.2010 11:15:43   
Skvo RR
Hvala vam.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu amiboj)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: pedijatar
30.12.2010 11:35:23   
emma.L
E kad smo kod pedijatara, da napišem najnovije iskustvo. Evo mi već 100 godina tražimo pedijatra i najzadovoljnija sam dr. Vuković. Ali kako trebamo podnijeti zahtjev za prebacivanje kartona sa Vojničkog u Omer Maslić, i kako ona radi samo ujutro, a kako mi je Ema dobila temp i morali je odvesti jučer popodne, odlučimo otići na Vojničko. I dr. nas primi, sve objasnimo (da je primila 4 antibiotika u 4 mjeseca, različita, da su dijagnoze bile od gnojne angine, preko upale grla do bronhitisa), ona je presluša - pluća skroz Ok, uši ok, ali gnojna angina desni krajnik i kaže Sumamed. user posted image  Zanebesalo mi se user posted image . I onda ja kažem: pa jeste li sigurni da mora, da nije nešto virusno jer nam je dr. Mandilović rekao da su joj krajnici jako "naborani" i da se mogu i ostaci hrane učiniti kao bijele točkice, te da je ne bismo toliko kljukali ako ima ikakva, ikakva alternativa. I tu ona pristane na nalaz leukocita, jer smo je "pokolebali". Leukociti 4,3, dakle blago sniženi (što može biti od temperature ili tolikih antibiotika koje je nedavno popila), a po njenom "dobro da nismo dali Sumamed, jer za njega je indikacija leukociti preko 10,000". Pa hebote, moram te pokolebati da bi ti ne bi eksperimentisala s mojim djetetom user posted image . Kao moguće da je nešto virusno, pa da bez nalaza CRP-a ne dajemo antibiotik.
Elem, ja znam da nije pametno ni vodati dijete okolo, jer onda niti jedan od tih pedijatara ne može imati potpunu sliku o djetetu, ali kako naći pravoga user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: pedijatar
30.12.2010 17:21:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Pitanje,

Gdje je tacno ordinacija doktorice Ademovic?
Skvo...to su ti one sive zgrade...prvi red uz cestu...ima cak i reklama "savjetnica za dojilje" ili tako nesto

Ja sam sa Ademovickom prezadovoljna...jako je temeljita, blaga s djecom, da sve moguce savjete...saslusa...nece dati antibiotik tek tako...sve naj...zaista

U Dz ga vodim iskljucivo na vakcinaciju

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 229
   RE: pedijatar
30.12.2010 19:28:43   
škorpija
mi već 20 mjeseci idemo u dom zdravlja omer maslić, ali sad samo kod vuković i dizdarević i bio je dosad bezbroj puta bolestan, čak i veoma jako, ali nikad dosad nije popio antibiotik, jednostavno te dvije žene ga ne daju bez potrebe, a uglavnom su to sve virusne bolesti bile. samo smo redovni na inhalacijama evo već dva puta ove zime.
Kad vidim mlade mame kako ulaze kod dr. penave najrađe bih ih izvukla iz ordinacije user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: pedijatar
30.12.2010 22:29:29   
Skvo RR
Bila sam u Malom svijetu, tamo sam se narucila. Doktorica Tanja je rijetko ljubazna i prijatna, vodi jedan divan dijalog....dopala mi se.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: pedijatar
7.1.2011 8:58:02   
anidla
mi smo bili juce kod iMire Ademovic, vidi se da zena zna...ali ono sto mi para oci je njeno konstantno javljanje na telefon...od 10 minuta koliko smo bili kod nje javila se bar 5 puta na telefon user posted image

ipak je noa zavrsio na antibioticima, cefaclor pije i dala mu je operil kapi za nos...rekla je da je najbolje da dijete ppovrati slajm, a antibiotik mu je dala da ne dodje do infekcije.....

kostalo nas je 30 km


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: pedijatar
7.1.2011 9:04:01   
bebacha
slajm ce povratit od luka i jabuke.budi stedljiva sa operilom.sad si bar sigurna da antibiotik treba

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: pedijatar
7.1.2011 9:05:26   
anidla
IZVORNA PORUKA: bebacha

slajm ce povratit od luka i jabuke.budi stedljiva sa operilom.sad si bar sigurna da antibiotik treba


operil ,mi je i rekla samo 3 noci po jednu kap i dosta....


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: pedijatar
7.1.2011 9:13:50   
Anoniman
anidla user posted image user posted image za nonija.
Anel je isto na antibuser posted image al sad je problem kasalj.Koji ga mori ....dala nam prospan .
Danas cu ga ukljuciti do sad je malkice ponekad kasljucko a vec od sinoc stalno....
Nama je za grlo dala Zinat i operil kapi.
Imam brigu kako ce sad ovj sirup pit,jer bjezi ko djavo od njihuser posted image .
Najzalije mi je jer je skoro nepuni mjesec nije ni prosao od predhodne njegovo bolesti penciline primao.
Sad je na antib.sirupuuser posted image nikdje kraja.
AL hb.ide na bolje samo nas sad kasalj zeza


< Poruku je uredio felix -- 7.1.2011 9:16:40 >

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 235
   RE: pedijatar
7.1.2011 9:22:06   
bebacha
felix-nama kasalj uvjek smiri onaj sirup od secera i lovora

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: pedijatar
14.1.2011 9:39:33   
malena131
Milim vas treba mi hitno broj nekog privatnog perijatra da odvedem decaka, uzasno kaslje...

_____________________________

Nasi djecaci, najvece ljubavi na svijetu stigle su 12.01.2010.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: pedijatar
14.1.2011 10:24:08   
Emica_sa
061 171 407 dr Lutvo Hodzic Jukiceva 2 kad krenes prema kosevskom da se penjes nama je bio ok sretno 

(odgovor članu malena131)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: pedijatar
14.1.2011 10:29:02   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: malena131

Milim vas treba mi hitno broj nekog privatnog perijatra da odvedem decaka, uzasno kaslje...

pedijatar dr. Prohić 061/ 141-290

evo ti broj i doktora Prohća...on ide na kućnu adresu da obavi pregled...pa možda ti i to odgovara...da ne izlazite iz kuće user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu malena131)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: pedijatar
18.1.2011 9:54:51   
Mala_Mo
Pozdrav
Hitno mi treba br Mali svijet ordinacije, niko mi se ne javlja na 226 034, postoji li neki drugi? I gdje se nalaze?
Hvala unaprijed!

_____________________________

Mali rozi pilić stigao u aprilu 2010 :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: pedijatar
18.1.2011 10:14:15   
Skvo RR
066749036. Ovo ti je mobilni, probaj na njega.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Mala_Mo)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: pedijatar
20.1.2011 13:20:44   
mamina princeza
Znali neko od vas da li dr Azra iz DZ Saraj polje radi privatno

Treba mi info za prijateljicu


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: pedijatar
20.1.2011 13:53:04   
taurus
ja nisam čula da dr. Azra radi privatno
možda se javi neko ko znauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: pedijatar
20.1.2011 14:54:02   
mamina princeza
Prijateljica je mislila da doalzi kuci na preglede , privatno , samo sam ja krivo napisalauser posted image

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Pedijatar
21.1.2011 14:24:48   
Almaa
pozdrav,
mi pripadamo DZ u Vrazovoj, pa bih voljela da mi preporucite dobru pedijatricu/pedijatrauser posted image koji tu radi


_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Pedijatar
21.1.2011 14:32:04   
mama75
dr Perva; a ako slucajno bude onaj dr Adnan bjezi od njega!!!

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Pedijatar
27.1.2011 15:37:41   
Hanady RR
prenos posta

IZVORNA PORUKA: aada

Postovane forumasice molim vas da m preporucite dobrog djecijeg pulmologa u Sa imam problema sa 16mj djevojcicom vec tri mjeseca vuce joj se slajm i navuce bronhitis pa se bojim da ne dobije upalu pluca))Hvala puno


IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Ja sam bila jako zadovoljna sa dr. Edibom Saračević, ona radi na pedijatrijskoj klinici, ne znam da li radi negdje i privatno. Radi se o starijoj iskusnoj doktorici. Mi smo imali probleme sa astmatičnim napadima.



< Poruku je uredio Hanady RR -- 27.1.2011 15:40:42 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Pedijatar
27.1.2011 16:14:35   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

prenos posta

IZVORNA PORUKA: aada

Postovane forumasice molim vas da m preporucite dobrog djecijeg pulmologa u Sa imam problema sa 16mj djevojcicom vec tri mjeseca vuce joj se slajm i navuce bronhitis pa se bojim da ne dobije upalu pluca))Hvala puno


IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Ja sam bila jako zadovoljna sa dr. Edibom Saračević, ona radi na pedijatrijskoj klinici, ne znam da li radi negdje i privatno. Radi se o starijoj iskusnoj doktorici. Mi smo imali probleme sa astmatičnim napadima.




dr ediba po meni takodje, ali je ona od nove godine u penziji.radi kao konsultant u ordinaciji suncokret kod dr cehajic, pa ako hoces br javi mi se na pp jer ne znam smijem li ga ovdje napisati

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Pedijatar
27.1.2011 16:16:49   
Malenaoduvijek
najdetaljnija je dr rovcanin, a dobra je i dr aida po meni

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Pedijatar
27.1.2011 19:28:34   
leona81
dr aida hadzimurtezic

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko dugo ste dojili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *