|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: pedijatar
19.5.2010 8:24:08   
muby
IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Muby da slucajno nije u pitanju dr Minheta Pasic. Ja sam sa njom imala lose iskustvo bebiju nije htijela da da vakcinu dok se mm nije vratio kuci i donio otpusno pismo koje ona pri tom nije ni pogledal , ja joj dala a ona mi ga vraca ne pogledavsi ga kaze sad je u redu, bebu mi maksimalno izmaltretiral na pregledu.


Jeste dr Minheta Pasic DZ Ilidza.
Jako je drska, neda covjeku da progovori odmah nesto napada. Svi koje poznajem a vode djecu u ovaj DZ imaju neprijatna iskustva s njom.

_____________________________

HARIS, 9.8.2009.

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: pedijatar
19.5.2010 8:30:14   
taurus
drage moje pa zašto se ne žalite na nju. Ja bih do sad došla do direktora, jer ko je ona da maltretira i vas i bebe. Imate direktore svakog doma zdravlja a na kraju i generalni direktor, pa lijepo napišite pismo ili nazovite na telefon. Ako vas ima više još bolje jer će onda shvatiti da imaju ozbiljan problem sa tom doktoricom.

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: pedijatar
19.5.2010 8:40:34   
muby
IZVORNA PORUKA: taurus

drage moje pa zašto se ne žalite na nju. Ja bih do sad došla do direktora, jer ko je ona da maltretira i vas i bebe. Imate direktore svakog doma zdravlja a na kraju i generalni direktor, pa lijepo napišite pismo ili nazovite na telefon. Ako vas ima više još bolje jer će onda shvatiti da imaju ozbiljan problem sa tom doktoricom.


Ne znam ja sad imam li osnova za neku zalbu zato sto dr nije ljubazna sa mnom, niti zato imam potrebe. Necu otici direktoru i reci ta dr nije ljubazna sa mnom.  
U nekom ranijem postu sam nabrojala pedijatre kod kojih smo bili i moje utiske o njima, i to je sve sto ja mogu uraditi. A sad ne ulazim u raspravu o njihovoj strucnosti jer nisam kompetentna.

_____________________________

HARIS, 9.8.2009.

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: pedijatar
19.5.2010 9:03:28   
emma.L
Slažem se s muby. Ni ja nisam osoba koja bi se žalila okolo, ali sam sad s bebom naučila reagirati odmah na ono što mi se ne sviđa. Dosadna sam po pitanju pitanja- ponavljam i insistiram na odgovoru. Pročitala sam ovo gore za dr. Vildana i vakcinu user posted image . Dva puta smo bili kod njega na pregledu prije vakcine, ali izgleda da nam se to neće ponoviti. Prvi put mi je rekao da beba ne napreduje dovoljno i da uvedem dohranu. Ispostavilo se da uopće nije bilo potrebe. Također mi se učinilo da nije temeljit i da je rastresen, pa sam sljedeći put obratila pažnju na pregledu. Opet je sve izgledalo jako površno, opet je rekao da beba nije dovoljno napredovala (dijete sa pregibima pod pazuhom i tri mala šlaufića preko pupe kad sjedi, ali je inače bila sitna- tek sad se malo ukazala), ali mi je sve na jedno uho ušlo, a na drugo izišlo. I primili smo vakcinu, a da se nisam nasekirala zbog njegovih zapažanja i savjeta. Jednostavno mi izgleda nedovoljno stručan i sposoban, mada sam nekompetentna da komentiram rad liječnika. To je moj utisak i zaobilazit ćemo ga.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: pedijatar
19.5.2010 15:19:08   
*pcelica*
Ja o tom dr Vildanu nista lijepo nisam cula, ne bih da vas plasim ali mija sestra kad god je odvela djecu kod njega na pregled uvece je zavrsila na pedijatriji. Bas prije mjesecdana mali joj bio bolestan i zet ga odveo njemu na pregled i dr mu rekao da djetetu nije nista, i vratio ih tu noc mali dobije gusenje i zavrsi na inhalacijama 

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: pedijatar
19.5.2010 16:13:35   
tajcika
da li neko moze reci koji pedijatar je najbolji u starom gradu,moram voditi bebu na prvu vakcinu i pregled sutra 

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: pedijatar
21.5.2010 19:52:09   
amanullah
Što se tiče dr Minhete Pašić s Ilidze, meni je ok, uvijek je prilično ljubazna, mada meni najiskrenije je najbolja dr Jahić- definitivno najpristupačnija je !

_____________________________

Abdullah obradovao mami 23.02.2010

Zivot bez vjere je prazan i besmislen !

(odgovor članu tajcika)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: pedijatar
21.5.2010 19:57:30   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: tajcika

da li neko moze reci koji pedijatar je najbolji u starom gradu,moram voditi bebu na prvu vakcinu i pregled sutra 

iz mog ličnog iskustav mogu ti reći da je napristupačnija i najbolja dr. Amra Junuzović, nakon nje dr. Lejla sad sam zaboravila prezime, ali samo je jedna lejla od njih 4 pa nemožeš fuliti.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu tajcika)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: pedijatar
25.5.2010 13:20:10   
alatarijela
Pozdrav svima,

Da li mi neko moze reci koji je pedijatar dobar u Kumrovcu? Trebamo uskoro ici na vakcinu pa nas zanima ko je dobar i fin. Hvala...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: pedijatar
25.5.2010 15:34:07   
deckic
Molim vas, da li neko zna da li dr. Sandra Vegar radiolog radi jos negdje privatno osim u ordinaciji Mali svijet? Tamo mi se uopce ne svidja, zadrzala sam se s bebom bukvalno 5 min, a vlasnica te ordinacije je dosla 2 puta da vidi da li smo zavrsili i da nalaz sacekamo ispred.
Ta mi je informacija jako potrebna pa bi bila zahvalna kad bi mi neko odgovorio.
Unaprijed zahvaljujem!

(odgovor članu alatarijela)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: pedijatar
25.5.2010 16:03:35   
Aki Sa
Mi smo je isto nasli u Malom svjetu iako mi je tada neko rekao da ona radi privatno kod doktora Lutve Hodzica pa probaj. Isto iskustvo djelimo kao i vi mada sam ja svojim pitanjima produzila seansu sa 5-15 minuta 

_____________________________

Mali princ Kian stigao 01.09.09
Veliki princ Nur 19.09.04

(odgovor članu deckic)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: pedijatar
15.7.2010 12:23:15   
Esmeralda
Ja sam vodila prosle godine starijeg sina kod Sandre Vegar na ultrazvuk abdomena, radi gore kod Lutve Hodzica.....

A sto se tice pedijatra....vodim obadva sina kod dr.SEFIKE HASANBEGOVIC I ZENA JE ISVRSNA, PRVO KAO COVJEK, PA ONDA KAO LJEKAR....nece dati ni bezveze antibiotik, ovi dole po vrazovoj daju tek tako i nepregledaju dijete.....nije sve u antibiotiku...moj tarik je srozo bukvalno zeljezo od antibiotika ....SEFIKA JE SUPERRRRR

(odgovor članu Aki Sa)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: pedijatar
15.7.2010 12:40:05   
teacher75
IZVORNA PORUKA: alatarijela

Pozdrav svima,

Da li mi neko moze reci koji je pedijatar dobar u Kumrovcu? Trebamo uskoro ici na vakcinu pa nas zanima ko je dobar i fin. Hvala...

mi idemo kod Jasminke Smlatic-Nuhodzic user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu alatarijela)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: pedijatar
16.7.2010 13:34:57   
deckic
IZVORNA PORUKA: Esmeralda

Ja sam vodila prosle godine starijeg sina kod Sandre Vegar na ultrazvuk abdomena, radi gore kod Lutve Hodzica.....

A sto se tice pedijatra....vodim obadva sina kod dr.SEFIKE HASANBEGOVIC I ZENA JE ISVRSNA, PRVO KAO COVJEK, PA ONDA KAO LJEKAR....nece dati ni bezveze antibiotik, ovi dole po vrazovoj daju tek tako i nepregledaju dijete.....nije sve u antibiotiku...moj tarik je srozo bukvalno zeljezo od antibiotika ....SEFIKA JE SUPERRRRR



Esmeralda, kakvo je tvoje iskustvo s dr. Vegar? Da li zuri s pregledom kad radi kod LUtve? Imas li priliku sve je pitati? Kako si se narucila kod nje?

(odgovor članu Esmeralda)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: pedijatar
7.8.2010 0:12:37   
malena sharena
Krivo mi sto zaboravih ime dokotra iz DZ Omer Maslic, covjek u pedeset_im, crn, mrzovoljan (bar taj dan user posted image ). Malom osam i po mjeseci, dosli na kontrolu poslije prehlade, on pogledao nalaze, kaze - dijete vam je malokrvno, dajte mu Legofer. Pitam ja njega, doktore, mogu li mu ishranom popraviti krvnu sliku? A on ce - Naravno, pustite dijete da jede, dajte mu graha, pite, nek krka dijete (moja mama cuva malog u istoj prostoriji i vidim, sega joj sto on tako prica). I meni smijesno, ali cim sam dosla kuci, kontam, ma odoh ja njega poslusati, nemam sta izgubiti, svakako mi beba nece da jede ove kalamute sto mu pravim. Pocnem ja njemu soliti hranu davati sve nealergene namirnice i hvala Bogu dijete poce jesti, a prije toga ni naopako nece nista slano. Ja mu se smijala, al'' pedijatar je za user posted image

< Poruku je uredio malena sharena -- 7.8.2010 0:13:04 >


_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu deckic)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: pedijatar
23.8.2010 15:50:13   
emma.L
Molim ako netko zna da mi hitno napiše ime ili broj neke privatne pedijatrijske ordinacije na Dobrinji gdje bismo popodne/večeras mogli dobiti "interpretaciju nalaza brosa grla i nosa" za upis u vrtić.
Hitno mi je pravo!

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: pedijatar
17.10.2010 21:58:29   
Hanady RR
prenos postova
IZVORNA PORUKA: Ljoki80

Drage moje forumašice,
nova sam na forumu i želim da s vama podijelim moje grozno, šokantno i razočaravajuće iskustvo...
desilo mi se nešto strašno i vjerujte još uvijek sam pod šokom i nikako da me popusti strah na
samu pomisao šta se sve moglo desiti...
naša dvoipomjesečna beba je pala sa trosjeda na pod i jako udarila glavom i vjerujte i sad mi je teško
dok ovo pišem, jer vjerujem da se to još nekome od vas desilo...ja i moj MM smo bili izbezumljeni
jer nas je ta situacija na smrt prepala i jednostavno nismo znali šta bi u prvom momentu uradili...
na svu sreću ubrzo je prestala da plače i smirila se uz siku i tako zaspala...
odnijeli smo je pedijatru na Ilidži, jer tu pripadamo i pedijatrica koja je bila tamo dr-Sabina Janić je
bila tako odvratna i neljubazna, u svoj toj našoj muci ona se ponašala tako neprofesionalno kao da smo joj pokvarili čejf jutarnje kafe...
čak nas nije ni pozdravila, niti uputila neku toplu riječ, nešto što će nas smiriti, jer smo bili blijedi kao krpe i na smrt preplašeni...
na svu sreću s bebom je sve bilo o.k. ali mi smo je za svaki slučaj odnijeli i na CUM i gore nas je dočekala tako ljubazna
doktorica koja je bila oduševljena kako beba izgleda zdravo, sretno i njegovano i potrudila se da nas smiri i tako nas poslala kući bez ikakve intervencije, jer nije bilo potrebe za snimanjem, jer je beba bila sasvim o.k. čak se i smješila :)))
ali vjerujte još mi ne izlazi iz glave prvi susret s pedijatricom Sabinom Janić i njenim odvratnim i neljubaznim izrazom lica
koja se potrudila da nam još više pokvari dan i uveća muku u kojoj smo se našli...
ponašala se prema nama kao prema nekoj bezvrijednoj klasi, a ne kao prema visoko obrazovanim ličnostima...jer šta ona zna ko smo mi uopće???
fuj kakvo razočarenje, evo reći ću it o Dr.Sabina Janić ne znam šta uopće radi u jednoj javoj ustanovi tipa zdravstvene organzacije,
jer mislim da ona nije podobna ni za njegu životinja (jer bi bila pregruba) a posebno ne za njegu beba...

Eto, drage moje, valjda ćete me shvatiti, razumjeti...jer možda sam i previše subjektivna...ali opet mislim da čovjek treba biti čovjek...
čovjeku treba pružiti ruku i lijepu riječ, a ne potruditi se da mu zagorčate još više i to baš onda kada je to najmanje potrebno...

Sve vas pozdravljam i očekujem vaše učešče na ovu temu...






IZVORNA PORUKA: neki

ponašala se prema nama kao prema nekoj bezvrijednoj klasi, a ne kao prema visoko obrazovanim ličnostima...jer šta ona zna ko smo mi uopće???


Prvo cu ovo komentarisati,mislim stvarno uzasan komentar Zar ljude treba gledati na taj nacin


Ima tako bezobraznih doktora/ica,tako da te razumijem,jer si se naravno prepala za svoju bebicu...
Nadam se da je bebaraok sada,puseee
P.S.Mislim da vec ima slicna tema o neljubaznosti doktora...


IZVORNA PORUKA: Ljoki80

Draga moja neki, hvala što si se odmah javila, jer sad mi svaka riječ puno znači, jer sam totalno izbačena iz takta--
beba je sasvim o.k. i spava kao malo jagnje...a ja od nekog straha ne mogu da zaspem, kad samo pomislim šta se sve moglo desiti...
a doktorica očito ide po liniji poznanstva i razvrstavanja ljudi po klasama ...
ma fujjjjjj totalno sam razočarana...







IZVORNA PORUKA: D_K

Draga forumasice. Drago mi je da je sa bebicom sve u redu. Joj sta necemo sve predeverati sa njima..
Sigurno vam je bilo stresno to sve i vjerovatno ste ocekivali malo vise razumjevanja od dr. Sabine (ona se preziva Jahić) ali nemoj prebrzo da zakljucujes.. Dr. Jahić je prilicno smirena, polako prica i nema kod nje neke pretjerane topline ali sam ja sa njom imala odlicna iskustva - ona pregleda dijete detaljno i odgovori na svako pitanje koje joj se postavi. Kada vidim da je ona u smjeni bas se obradujem. Imas i dr. Minhetu, pa dr. Jasminu koje su jako dobre. To je moje iskustvo iako je moguce da si je ti drugacije dozivjela. Javljam se samo jer mi je zao sto je neko dozivio tako kao ti ali preporucujem ti da ne zakljucujes na osnovu prvog dojma - svako moze imati ruzan trenutak ali nekako sam sigurna da sto se tice dijagnoze nije fulila.. Puno te pozdravljam i mozda se nekad i upoznamo u cekaonici - ja imam dvije curice pa provedem podosta vremena tamo :((

IZVORNA PORUKA: Lucina




ponašala se prema nama kao prema nekoj bezvrijednoj klasi, a ne kao prema visoko obrazovanim ličnostima...jer šta ona zna ko smo mi uopće???




Razumijem tvoj stres u vezi sa svim sto se dogodilo i najvaznije ja da je bebica ok, ali zar je bitno ko ste vi uopce kako ti kazes. Vjerujem da si bila pod stresom dok si ovo pisala, jer ne vjerujem da si mislila da su svi ostali, u odnosu na visokoobrazovane ljude, bezvrijedna klasa.


IZVORNA PORUKA: Ljoki80

Hey D-K, hvala ti na ovako detaljnom objašnjenju i ne sumnjam u to da nisi u pravu...
jer ja sam tek novopečena mama i po prvi put se susrećem sa pedijatrima i jednostavno sam očekivala
da su osobe takve profesije mnogo ljubaznije i toplije, jer sama činjenica da rade sa djecom navodi na tu pomisao...
meni je i dalje krivo na dr.Sabinu što nas nije čak ni pozdravila, znači ni Dobro jutro nije mogla da izgovori i djelovala je jako nadmeno,
žao mi je što sam doživjela negativno iskustvo i žao mi je što sam zbog takvog neljubaznog susreta već sljedeći put pozvala privatnog pedijatra da nam dođe
u kućnu posjetu ( možda će zvučati snobovski) ali jednostavno nisam željela da opet u domu zdravlja doživim razočarenje...
mada, i dalje ću ići u dom zdravlja, samo ovih dana nije mi se dalo da trpim neljubaznost od pedijatrice od koje sam očekivala sve samo ne
neljubaznost...pa nije valjda da se i u zdravstvenim ustanovama moramo šlihtati i tražiti poznanstvo kako bi naše male,slatke bebice bile pregledane na primjeren način???

eto, možda se i sretnemo jednog dana u domu zdravlja Ilidža i pročaskamo face to face :)))

pozzdrav

IZVORNA PORUKA: Ljoki80

Draga Lucina,
evo i tebi da odgovorim...nisam uopće mislila na to ko je ko i ko se čime bavi u životu, niti kojeg je stepena obrazovanja...
jer to je zadnje što me zanima u životu...svako je za sebe vrijedna ličnost, nego sam to napisala u kontekstu kako se doktorica postavila prema nama, jer nas je zaista pomnožila sa nulom...nije nas ni pogledala, a kamoli pozdravila, nego je s nama komunicirala preko medic.sestre koja joj je asistirala, a mi smo tu bili pored nje, hallo???
znači, ona mi je djelovala tako kao komunicira samo sa ljudima koje poznaje i od kojih iona može imati neke koristi...
evo neka mi Bog oprosti ako sam prebrzo donijela zaključke u vezi ove pedijatrice, ali iskreno nimalo mi se nije dopala...
nisam očekivala od nje osmijeh od uha do uha niti neko srdačno obraćanje, ali ljudski je pozdraviti se sa pacijentima u ordinaciji, jer mi smo ušli prije nje ...mislim to je i osnovna stvar kulture i lijepog odgoja...
nadam se da sam uspjela dovoljno objasniti na što sam mislila, tako da ne stvoriš pogrešan dojam...

hvala na sugestiji...

pozdrav

IZVORNA PORUKA: Lucina

Razumijem te u potpunosti... Ja sam imala takodjer slicno iskustvo na Mojmilu sa jednim doktorom. Inace na Mojmilu su jako ljubazne sve doktorice, ali iskustvo sa ovim doktorom mi je bilo katastrofa. Otada djevojcicu vodim privatno i prezadovoljna sam sa ovom doktoricom koja je zaista nevjerovatna po svim pitanjima. Ne znam... mozda i ja nekad ocekujem previse od drugih ljudi, ali to sve radim polazeci od same sebe i svog odnosa prema ljudima...

A ti se ne brini za bebicu... one su mnogo cvrsce nego sto mi mislimo. Pa zamisli sta bi se desavalo da bebice nisu tako "gumiranih" kostiju... koliko puta padaju dok ne prohodaju, pa i kasnije. :) Kad bi svaki udarac u glavu bio "udarac" :)


IZVORNA PORUKA: Ljoki80



A ti se ne brini za bebicu... one su mnogo cvrsce nego sto mi mislimo. Pa zamisli sta bi se desavalo da bebice nisu tako "gumiranih" kostiju... koliko puta padaju dok ne prohodaju, pa i kasnije. :) Kad bi svaki udarac u glavu bio "udarac" :)



Draga Lucina,
hvala na riječima utjehe, imaš pravo koliko će samo biti padova tokom života dok su naše bebe još male...
ali vjeruj još uvijek pri samoj pomisli šta se desilo jeza me uhvati i želudac me zaboli...valjda se eće ponoviti nešto slično...

pusica

IZVORNA PORUKA: merjem

ne mogu a da ne napisaem da i ja imam grozno iskustvo sa pomenutom gospodjom.bila sam u 7 mj.trudnoce kada je moju cerku uhvatio bronhitis i kada mi je pomenuta u 19:45 rekla da idem u hitnu jer je njeno radno vrijeme zavrseno i da je taj dan pregledala 50-tero djece i da ide kuci.mislim da ove na ilidzi su sve osim pedijatri koji su polozili zakletvu

IZVORNA PORUKA: Ljoki80

Draga Merjem,
znači i ti si doživjela negativno iskustvo...ne kaže se đaba nikoga ne boli srce za djetetom kao samu majku, ali ja i dalje ostajem pri mišljenju da svaki pedijatar treba pokazati razumijevanje i biti ljubazan, pa zašto je onda pedijatar?
evo ja sada idem kod dr.Kulenović i prekrasna je, mlađa pedijatrica i zaista je otvorena i pristupačna za svaki vid razgovora...čak se igra s bebicama dok ih pregleda i moja djevojčica zaista uživa, a iskreno i ja se vratim kući onako sva zadovoljna, jer sam pitala sve što me zanima i dobila odgovore bez da mi slaže face tipa kako sam dosadna, jer mislim da je svaki pedijatar tu da služi djeci i naravno mamama koje pitaju za sve u što nisu sigurne i što ih zabrinjava...

baš mi je žao što si i ti imala priliku doživjeti negativno iskustvo, plus što si trudna, evo opet se čudim njenoj drskosti kao i onog dana kad je prema nama bila jako neljubazna...očito žena cijeni svoje vrijeme ...baš tužno...



IZVORNA PORUKA: merjem

mislim da su ove u nasem dz specificne po drskosti.zahvaljujuci njima moja djevojcica je provela 17 dana u bolnici sa 4 virusne infekcije pluca i sa izljevom vode oko neke ovojnice blizu srca.

IZVORNA PORUKA: Ljoki80

katastrofa...baš mi je žao...

nadam se da je sada sve o.k. sa djevojčicom ...

pozz

IZVORNA PORUKA: lycki

evo čitam vaša iskustva i tako sam ljuta ,užasno je koga sve zapošljavaju da se brine o našim bebicama...svim bebcima želim puno zdravlja





_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: pedijatar
12.11.2010 9:06:53   
emma.L
user posted image Moje dijete pobolijeva već tri mjeseca konstantno - upala grla, pa jedan, drugi i treći antibiotik u nizu (Macropen, Ceklor, Xiclav), malo bila bolje ali kašalj i nosić ostali i nakon toga. Ona generalno dobro, vesela, živahna, pri apetitu, slali je u vrtić protekla dva tjedna i jučer joj se nosić i kašalj malo pogoršaju i okice počnu krmeljati i oticati (nešto što meni izgleda kao konjuktivitis). Tako da nakon dr. Ademović, dr. Dervišević (kojoj prilično vjerujemo, ali nas je strah da opet ne bubne antibiotik i karantin), dr. Mandilovića i dr. Čengića, danas idemo kod te famozne dr. Vuković i nadamo se nekoj normalnoj dijagnozi. Kontam, tamo valjda možemo odraditi i lab. nalaze prije nego nam kažu odmah antibiotik.  Nitko mi ne može reći da nisam tražila dodatno mišljenje, nakon ovoliko liječnika, a dijagnoze i terapije različite user posted image . Kažu da je žena top, pa vidjet ćemo valjda na čemu smo.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: pedijatar
14.12.2010 15:25:12   
emma.L
Evo mi smo onda otišli a i sada kod dr. Vuković. Svaka čast! Kad me je pitala je li ikada Ema bila na inhalaciji i ja rekla da nam je Čengić prepisao Ventolin sirup, žena umalo ne pade sa stolice. Ne daje se djeci ispod dvije godine nikada sistemski, samo inhalacije user posted image . Kad sam joj prošli put rekla koliko smo sirupa popili nakon ovo troje - isto se šokirala, provjerili krv, nema velikih odskakanja i posla nas kući na čajeve. Za tri dana Ema ozdravila. Ovi bi valjda 4. antibiotik dali.
Trenutno jeste na sirupu, ali ona kaže da je baš dobra upala grla i bronhitis user posted image , slušamo je što nam kaže, išli smo na inhalacije, ali naglasila je da nema potrebe velika doza, samo par kapi Ventolina, pa sve nekako drugačije izgleda. Ima super pristup, ja sam zaista oduševljena. Samo ne znam zašto je uvijek na zdravoj djeci i samo ujutro?

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: pedijatar
30.12.2010 10:35:35   
Skvo RR
Pitanje,

Gdje je tacno ordinacija doktorice Ademovic?

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: pedijatar
30.12.2010 10:37:33   
hanabanana
Grbavica, ispod SanaSe.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: pedijatar
30.12.2010 10:38:18   
Skvo RR
Kako mislis ispod Sanase? Gdje tacno?

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: pedijatar
30.12.2010 10:56:22   
amiboj
Evo ga:

Sarajevo, Grbavička br. 84
Tel/fax: 033 617 - 109

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: pedijatar
30.12.2010 10:58:17   
Skvo RR
Pa nisam taksista.user posted image Zanima me gdje je to? Adresu znam.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu amiboj)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: pedijatar
30.12.2010 10:59:31   
hanabanana
http://navigator.ba/maps/sarajevo/
user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *