|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: pedijatar
19.12.2009 19:34:28   
mamica87
Iz tuzle sam

_____________________________

Benjamin 17.07.2009

(odgovor članu mamica87)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: pedijatar
19.12.2009 20:10:49   
Nunichi
Evo ti broj dr. Mirele Tobudic, mislim da radi na Stupinam, ali ne znam tacno gdje.
Nazovi pa provjeri. 061 184261

(odgovor članu mamica87)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: pedijatar
24.12.2009 18:23:36   
anidla
hmm, ja sam bas bila na prvi susret prezadovoljna sa dr. Vukovic...ali...kad sam Nou odvela na kontrolu i rekla joj da mu pogleda osip na licu koji je tad bas ruzno izgledao..hrapava koza, crvenilo...uzas...ona nam je ljubazno rekla da je to samo ciscenje...nakon 5 dana od toga stanje se pogorsavalo i odvedem ga kod dr. Lutve Hodzica....covjek odmah rekao ovo nije normalno samo za obicno cscenje koze...dao nam je kreme koje znam da su jake, ali bitno je da je covjek utvrdio dijagnozu...upala lojnih i znojnih zlijezda....
zao mi je sto dr,. Vukovic nije rukom dodirnula lice mojoj bebi da vidi da mu obrazi gore, da su hrapavi i tvrdi...
zena je preljubazna ali ipak sam razocarana sa strucnoscu....zao mi je


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: pedijatar
24.12.2009 20:41:08   
Bubana

Ja bih samo da pohvalim  dr Jadranku iz DZ Omer Maslic . Zena je fenomenalna , strucna , detaljna , ljubazna , susretljiva, voljna saslusati i odgovoriti na svako pitanje . I sa dr Gordanom sam imala pozitivno iskustvo , ali igrom slucaja kad je moja starija curica na prvi rodjendan dobila visoku temperaturu  a svi nalazi bili uredni , dr. Jadranka nas je vodila i zaista uradila sve sto je u njenoj moci kako bi pomogla mom djetetu. Od tada smo kod nje a povremeno odemo i kod dr. Vukovic , zavisno od hitnosti i smjena ...
I aBd za 9 dana vodimo Dalal na prvu kontrolu kod dr Jadranke user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mama sada ima dva mala mirisna cvijeta ... Asju i Dalal <3

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: pedijatar
24.12.2009 20:49:58   
Bubana
IZVORNA PORUKA: anidla

hmm, ja sam bas bila na prvi susret prezadovoljna sa dr. Vukovic...ali...kad sam Nou odvela na kontrolu i rekla joj da mu pogleda osip na licu koji je tad bas ruzno izgledao..hrapava koza, crvenilo...uzas...ona nam je ljubazno rekla da je to samo ciscenje...nakon 5 dana od toga stanje se pogorsavalo i odvedem ga kod dr. Lutve Hodzica....covjek odmah rekao ovo nije normalno samo za obicno cscenje koze...dao nam je kreme koje znam da su jake, ali bitno je da je covjek utvrdio dijagnozu...upala lojnih i znojnih zlijezda....
zao mi je sto dr,. Vukovic nije rukom dodirnula lice mojoj bebi da vidi da mu obrazi gore, da su hrapavi i tvrdi...
zena je preljubazna ali ipak sam razocarana sa strucnoscu....zao mi je


jesi li probala sa Mustelinom kremom za osjetljivu kozu ?! Mojoj Asji je jedino  ona pomogla kada smo dosle iz porodilista  , a cijelo tijelo joj je bilo prekriveno bubuljicama. Jest poskupa , ali isplati se :)



_____________________________

Mama sada ima dva mala mirisna cvijeta ... Asju i Dalal <3

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: pedijatar
28.12.2009 11:58:54   
Emica_sa
Izvinite sto pitam ovdje ali jako je bitno,posto sam imala jako tezak i nestrucan porod,prilikom poroda moj sin se dosta napatio i imao je edem mozga i krvarenje na mozgu lezao je u bolnici mjesec dana i evo vec mjesec je kuci hvala bogu.U srijedu ima zakazan ultrazvuk  mozga na pedijatriji na jezeru i ono sto  mene zanima je koliko se poslije ceka na pregled kod neuropedijatra,za koliko te naruce ?
Izvinite na dugom postu i hvala

(odgovor članu Bubana)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: pedijatar
19.1.2010 11:35:48   
anidla
jel neko imao dobra iskustva sa dr. radiolog sandra vegaruser posted image kod njesmo naruceni pa me interesuju vasa iskustva

hvala user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: pedijatar
19.1.2010 11:42:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anidla

jel neko imao dobra iskustva sa dr. radiolog sandra vegaruser posted image kod njesmo naruceni pa me interesuju vasa iskustva

hvala user posted image



evo ovdje ti pisu neka iskustva http://www.ringeraja.ba/forum/m_488594/mpage_1/key_/tm.htm#488778

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 158
   RE: pedijatar
19.1.2010 12:49:10   
bebano
IZVORNA PORUKA: anidla

jel neko imao dobra iskustva sa dr. radiolog sandra vegaruser posted image kod njesmo naruceni pa me interesuju vasa iskustva

hvala user posted image



Ja sam vodila sincica vec par puta na UZ bubrega kod nje u Mali svijet. Zena je strucna i mogu reci da je ok, pazljiva je sa djecom, medjutim (to sam vec pisala na nekoj temi) ono sto me je zadnji put iznerviralo je to da je slala sms ili je pricala na mobitel (vise se ne mogu sjetiti) dok je djete lezalo i cekalo da pocne sa pregledom. To me jaaaaaaako nervira, jer sam tu kao prvo privatno bas da bih izbjegla takva ponasanja, znaci debelo placam tu uslugu i hocu da bude 100% posvecena. Inace, ostalo je sve ok.
A ona dr Simic ili kako se vec preziva koja je i vlasnica ordinacije, je no comment. Kada smo doveli bebaca na prvi pregled tj to snimanje imao je mozda 2-3 mjeseca i naravno iznjeli ga iz kola u auto sjedalici. Ona nas maltene napala sta ce djete u tome, da je to neprirodno i bla bla bla. Kao ni kada se putuje ne treba ga u tome nositi nego one kao mekane lazaljke za djecu. Ma neki savjeti van pameti, tako da sam o njoj odmah stvorila sliku.  

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: pedijatar
19.1.2010 13:17:39   
babina beba
Iskreno, ja sam bila kod nje prije par dana i nista posebno. Doktor kao i svaki drugi, kasnila je 15 min. Za 5 min ti uzme 100 KM, ispise cijelu stranicu A4 formata  i to je to. A ona sto te prima ako je to vec vlasnica ordinacije,  je kriza i ona i njeni komentari.

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: pedijatar
19.1.2010 14:20:34   
bebano
IZVORNA PORUKA: babina beba

Iskreno, ja sam bila kod nje prije par dana i nista posebno. Doktor kao i svaki drugi, kasnila je 15 min. Za 5 min ti uzme 100 KM, ispise cijelu stranicu A4 formata  i to je to. A ona sto te prima ako je to vec vlasnica ordinacije,  je kriza i ona i njeni komentari.


Jeste, jeste to je vlasnica. Ma jasta je nego kriza. Eto rekoh kakve je gluposti zena koja je pedijatar meni napricala.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: pedijatar
22.1.2010 16:45:54   
leona81
Aidom Hadžimurtezićj iz Vrazove, divna doktorica, a dr, Rovcanin iz iste institucije, ime joj ne znam je katastrofa tako da nemojte ici kod nje ni pod razno...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: pedijatar
23.1.2010 13:21:04   
Nunichi
Sta bi... user posted image

Arhitektice Breskva nije iz Maglaja.

(odgovor članu arhitektica)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: pedijatar
23.1.2010 13:57:18   
Visnja RR
zamolicu clanice za pristojnu konverzaciju.. (neprimjerene postove sam pobrisala)
ovo je forum gdje iznosimo sva misljenja i iskustva...
pozeljno je imenovati svakog i navesti sve dobro ili lose sto radi...
cisto da znamo s kakvim pedijatrima imamo posla...
Hvala!


< Poruku je uredio Visnja RR -- 23.1.2010 13:58:41 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: pedijatar
23.1.2010 15:46:10   
leona81
naravno da je pozeljno imenovanje dobrih i losih iskustava i situacija, pogotovo ako se radi o velikim greskama...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: pedijatar
23.1.2010 17:45:02   
arhitektica
Hvala na obavjestenju, ispravljena greska, pozdrav !

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: pedijatar
23.1.2010 17:48:51   
Romali
Ne mogu da pohvatam ko je šta rekao, pobrisano je, ali neka je imenovana!
Ovdje su svi iznosili iskustva sa doktorima, ne znam zašto bi ta dr.bila zaštićena.
Ako je sve ok s njenim radom, onda joj ova izjava ne može uništiti reputaciju. Valjda je poznaju 'raja' u Maglaju.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu arhitektica)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: pedijatar
23.1.2010 17:51:06   
arhitektica
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

zamolicu clanice za pristojnu konverzaciju.. (neprimjerene postove sam pobrisala)
ovo je forum gdje iznosimo sva misljenja i iskustva...
pozeljno je imenovati svakog i navesti sve dobro ili lose sto radi...
cisto da znamo s kakvim pedijatrima imamo posla...
Hvala!



Mislim da treba polemisati o pogresnim dijagnozama, ako postoje, i mislim da se sve sto je licno iznosi licno na licu mjesta a ne preko foruma, puno gorih stvari se desava u drzavi pa takve ljude ne smijemo prozivati jer bi vas mogli proganjati, a mislim da je zaista nehumano osudjivati ljude koji pomazu na bilo koji nacin covjecanstvu. Boze moj, sto ljudio sto cudi, pa je vrlo moguce da neko nekome ne odgovara, al hvala Bogu medicinu godisnje zavrsi vise od jednog studenta pa izvolite, svako ima pravo da trazi sta mu odgovara..
Pozdrav!!!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: pedijatar
23.1.2010 17:56:22   
Golubica
Samo me zanima zasto onda nisi PEDIJATAR.

_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu arhitektica)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: pedijatar
23.1.2010 18:08:02   
Visnja RR
ovo je roditeljski portal gdje se prica o svemu sto je dobro za nasu djecu...ali i ono sto bi moglo biti lose....
druge stvari iz Drzave ostavimo za portale koji se bave tim drugim stvarima a mi se zadrzimo na nasoj djeci...
dakle ovo je mjesto gdje se treba napisati svako ime ...
pohvala ili optuzba!? zavisi od njih...
i zamolicu bez tenzija da se tema ne bi zakljucavala...

Hvala jos jednom!!!

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Golubica)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: pedijatar
23.1.2010 18:16:08   
anidla
da malo skrenemo s teme a vratimo se na pravu temu user posted image (jesam ovo rekla svaka mi cast user posted image )

ja sam danas bila kod Sandre Vegar, ok je...bila je posebno pazljiva prema Noi a meni i mm se potrudila objasniti o cemu se radi i smiriti me...osoba koja drzi ordinaciju mi je nekako na silu ljubazna.....




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: pedijatar
23.1.2010 18:20:07   
arhitektica
IZVORNA PORUKA: Golubica

Samo me zanima zasto onda nisi PEDIJATAR
user posted image

(odgovor članu Golubica)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: pedijatar
23.1.2010 18:22:55   
anidla
bjezim ja sa ove teme user posted image

ajde ne prepucavajte se, fakat nema smisla....

user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu arhitektica)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: pedijatar
23.1.2010 18:29:02   
arhitektica
IZVORNA PORUKA: Romali

Ne mogu da pohvatam ko je šta rekao, pobrisano je, ali neka je imenovana!
Ovdje su svi iznosili iskustva sa doktorima, ne znam zašto bi ta dr.bila zaštićena.
Ako je sve ok s njenim radom, onda joj ova izjava ne može uništiti reputaciju. Valjda je poznaju 'raja' u Maglaju.

user posted image  Poznaju itekako, i svi je zaista hvale, Boze moj svako svakom ne odgovara, al iznositi ovakve gluposti a ne reci koliki je doprinos te zene bio Domu zdravlja u Maglaju je zaista nebuloza.
Pedijatri iz Sarajeva, s postovanjem!!

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: pedijatar
23.1.2010 18:44:29   
Anoniman
Znači, i ja bi vrlo brzo mogla očekivati da mi se javi neko od dr. Dizdarevića jer sam skoro pisala da je predlagao da izvrši operativni zahvat mom dječaku a ja nisam pristala i hB da nisam jer rješenje postoji i bez operacije!!!
Mislim...... arhitektice presmješno!!!!
Naravno da nekom ne odgovara ta tvoja dr. i šta sad? Trebaš se učlaniti i reći koju Golubici?? Ma bježi molim te, pa stvarno ne mogu da vjerujem, trebamo vas u zvijezde stavljati kad to niste?? Ma molim te lijepo!!
Eto Golubica je jedna koja nije zadovoljna, a ostala "raja"..... eto brate ima njih i mirna Bosna!

(odgovor članu arhitektica)
  Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *