|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
14.3.2011 18:43:11   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Super Beba)
  Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Pedijatar
15.3.2011 11:36:19   
Đenifer
Potpisujem  za Dr.Zdenku Šarac iz Kumrovca. Super je doc. i uvijek pristupačna, tačna i precizna. Žena je srednjih godina, ima iskustva i voli djecu što je najbitnije. Uvijek je nasmijana.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Pedijatar
21.3.2011 11:25:33   
Aiša
Mi user posted image vodimo kod dr Aide Hadžimurtezić i zadovoljni smo.

Međutim, jutros sam ga vodila da vadi krv, hoćemo da ga sunetimo uskoro, i odvedem ga usput na pregled da ga dr presluša i pogleda mu grlo. Pošto nije dr Aida bila došli smo na red kod dr Adnana Bajraktarevića, i čim mu je slušalice spustio na prsa rekao mi je da ima šum na srcu. Ne znma je li neko imao iskustva s njim, pročitala sam sve stranice i vidim niko ga ne spominje user posted image

(odgovor članu Đenifer)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Pedijatar
21.3.2011 11:28:12   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: Aiša

Mi user posted image vodimo kod dr Aide Hadžimurtezić i zadovoljni smo.

Međutim, jutros sam ga vodila da vadi krv, hoćemo da ga sunetimo uskoro, i odvedem ga usput na pregled da ga dr presluša i pogleda mu grlo. Pošto nije dr Aida bila došli smo na red kod dr Adnana Bajraktarevića, i čim mu je slušalice spustio na prsa rekao mi je da ima šum na srcu. Ne znma je li neko imao iskustva s njim, pročitala sam sve stranice i vidim niko ga ne spominje user posted image


dr adnan je malo cudan ( nije dobar sa zivcima pd rata jos )i roditelji ga izbjegavaju ali on nije los dijagnosticar, zato ako vas je uputio dalje samo idite
svaki pedijatar bi trebaocuti sum kod djeteta ako ima iole iskustva


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Aiša)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Pedijatar
21.3.2011 11:28:53   
Aiša
Samo da dodam još da su ga slušala do sada tri različita pedijatra, dr Rovčanin, dr Aida i dr Lutvo, i niko nije šum na srcu spominjao? U januaru je posljednji put bio na pregledu, ne znam može li se taj šum pojaviti za 2 mjeseca?

(odgovor članu Aiša)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Pedijatar
21.3.2011 11:30:45   
Aiša
Nije me nigdje uputio dalje rekao je da taj šum može biti od anemijeuser posted image . Danas će nalazi krvi biti gotovi, pa ćemo vidjeti.

(odgovor članu Aiša)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Pedijatar
21.3.2011 11:34:50   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: Aiša

Nije me nigdje uputio dalje rekao je da taj šum može biti od anemijeuser posted image . Danas će nalazi krvi biti gotovi, pa ćemo vidjeti.


to se u sustini samo prati ako bas nije jako izrazen, nemoj se prepadati

sum se zna i vremenom izgubiti  do odredjenog uzrasta sve zavisi koja je vrsta nemoj se brinuti


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Aiša)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Pedijatar
21.3.2011 11:37:00   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: Aiša

Samo da dodam još da su ga slušala do sada tri različita pedijatra, dr Rovčanin, dr Aida i dr Lutvo, i niko nije šum na srcu spominjao? U januaru je posljednji put bio na pregledu, ne znam može li se taj šum pojaviti za 2 mjeseca?


moze biti blagi pa da se nije cuo, a moze biti i da nije bio jako izrazen pa ti nisu htjeli govoriti, a ne znam da li se moze pojaviti u roku od dva mjeseca, jer vecinom to djeca imaju po rodjenju i onda nestane
ja imam sum od rodjenja i nemam nikakvih problema vecih, to se samo prati radi razvoja djeteta
kod mene su mislili da je od krajnika


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Aiša)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Pedijatar
21.3.2011 12:02:29   
mama75
Meni je taj dr Adnan rekao da mi kcerka ima tolike krajnike da bi joj se moglo desiti kada jede da joj zalogaj ode na stranu i dodje do smrti. Mislim, svi mi znamo da nas svaki cas moze nesto zadesiti, ali haloooo? Koji dr to kaze majci 3-godisnjeg djeteta??? I kao da je sada odvedete na ORL odmah bi je ostavili da joj rade operaciju. A dijete 3 dana prije toga bilo na ORL i rekli ljudi da nije za operaciju sve dok nema ceste upale. Zato tog dr, uz svo duzno postovanje, ja izbjegavam u sirokom luku.
PS Lutvo je "tito" Jeste malo star, djeluje i senilan,  ali covjek ima iskustvo a i znanje user posted image

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Pedijatar
21.3.2011 17:13:39   
malena sharena
E svasta, tako isprepadati roditelje je stvarno van pameti.

Posto sam ranije pisala lose o dr.Penavi, ovdje bih da se ispravim user posted image . Za razliku od mnogih pedijatara nije nam prepisala antibiotike odmah, nego je rekla da uradimo nalaze, pa na osnovu toga da vidimo treba li ih ukljucivati. Nalazi su pokazali virozu, hvala Bogu sve proslo bez antibiotika user posted image .

Dr. Vukovic nam je opet u ranijem jednom slucaju, samo na osnovu crvenog grla i kaslja (nije bilo temperature) prepisala antibiotik. Imam osjecaj da mnogi roditelji vole dr. Vukovic (i sama sam jedna od tih), jer je pristupacna, komunikativna i ljubazna. Ali kad sve saberem mislim da ni dr. Penava bez obzira na to sto je hladna i sutljiva, nije nista manji strucnjak.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 285
   [Obrisana poruka]
25.3.2011 14:18:47   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Pedijatar
17.4.2011 1:27:46   
Hanady RR
Svi OT postovi su pobrisani. U nadi da će se poštovati naziv teme koliko i važnost postojanja iste molim vas da ubuduće ne začatvamo teme bez obzira na pojavljivanje postova koji su daleko od realnosti i potrebe za ovom temom.

Savršeno je jasno postalo da neko ko nije ozbiljnije upućen u važnost ove teme za mnoge mame na forumu i van njega koristi je za svoje dječije igre i lakrdije...ali ja molim da se forumašice suzdrže komentiranja i ismijavanja dotičnom gostu na ovoj temi jer time mu dajete podstrek da dalje djeluje jer ga očito nasmijava vaša potreba da na sve njegovo napisano napišete nešto.

Molim vas da se suzdržite oteisanja na temi...

LP

< Poruku je uredio Hanady RR -- 18.4.2011 21:55:44 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Pedijatar
17.4.2011 9:56:23   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: mama75

Meni je taj dr Adnan rekao da mi kcerka ima tolike krajnike da bi joj se moglo desiti kada jede da joj zalogaj ode na stranu i dodje do smrti. Mislim, svi mi znamo da nas svaki cas moze nesto zadesiti, ali haloooo? Koji dr to kaze majci 3-godisnjeg djeteta??? I kao da je sada odvedete na ORL odmah bi je ostavili da joj rade operaciju. A dijete 3 dana prije toga bilo na ORL i rekli ljudi da nije za operaciju sve dok nema ceste upale. Zato tog dr, uz svo duzno postovanje, ja izbjegavam u sirokom luku.
PS Lutvo je "tito" Jeste malo star, djeluje i senilan,  ali covjek ima iskustvo a i znanje user posted image



mama, kome si na ORL vodila dijete? Mojoj sestri je rekao sličnu stvar (mali ima i treći krajnik) i ona se šokirala jer on nema upale krajnika. Odvela ga na ORL i oni rekli da je sve u redu sa malim. Ona se ne smiri, nego dođe do dokrora Vukovića (sada je ministar) i on joj kaže da mu treba vaditi krajnike jer su ogromni (bez obzira što su zdravi) kao i zbog tog trećeg krajnika.
potraži dr. Mandilovića u Općoj bolnici pa pokušaj zakazati pregled. On ti je odličan otorinac.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Pedijatar
17.4.2011 11:00:17   
mama75
Hvala na savjetu. Na ORL je isla zbog ispiranja usiju i usput su joj pregledali i grlo. Inace ona vec 4 godine nije imala nikakvu upalu grla, nije pila antibiotike i sl, ali krajnici joj jesu stvarno ogromni i neku hranu ne moze da proguta zbog njih. Posto su za sada "mirni"sacekacu ipak do 7. godine jer kazu da do tada mogu atrofirati sami od sebe.
PS I ja sam cula za Mandilovica, kazu da je najbolji ORL u Sa.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Pedijatar
17.4.2011 11:05:50   
Anoniman
Ja sam vodila Anu kod Mandilovica u Vojnu, ne treba nikakva najava, samo radi ponedjeljak, srijeda i petak od 9-11h i malo bude veca guzva, a privatno radi kod dr Geze. Ja sam Anu njemu vodila po preporuci pedijatrice Vukovic da potvrdi Gezovu dijagnozu ili da je opovrgne, posto je pedijatrica bila skepticna po Aninoj dijagnozi, pa smo otisli kod Mandilovica ne govoreci da sam je prije Gezi vodila i on je sve isto potvrdio i za audiometriju i timpanometriju nas opet uputio da idemo privatno jer kao bolji aparati, savremeniji itd.

(odgovor članu mama75)
  Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Pedijatar
18.4.2011 21:56:05   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Svi OT postovi su pobrisani. U nadi da će se poštovati naziv teme koliko i važnost postojanja iste molim vas da ubuduće ne začatvamo teme bez obzira na pojavljivanje postova koji su daleko od realnosti i potrebe za ovom temom.

Savršeno je jasno postalo da neko ko nije ozbiljnije upućen u važnost ove teme za mnoge mame na forumu i van njega koristi je za svoje dječije igre i lakrdije...ali ja molim da se forumašice suzdrže komentiranja i ismijavanja dotičnom gostu na ovoj temi jer time mu dajete podstrek da dalje djeluje jer ga očito nasmijava vaša potreba da na sve njegovo napisano napišete nešto.

Molim vas da se suzdržite oteisanja na temi...

LP



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Pedijatar
20.4.2011 14:42:21   
mojbebac
ima li ko kontakt dr. djokanovica, hitno mi je!!!

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Pedijatar
20.5.2011 8:42:01   
Miila
Da li neko zna da li Dr Gordana Vuković radi subotom u Omer Maslić ili se ovo odnosi samo na radne dane da je u prvoj smjeni...Beba treba na prvi pregled pa me zanima također da li neko zna koliko se čeka i da li se prethodno treba najaviti..

(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Pedijatar
20.5.2011 8:45:09   
maja78 RR
ceka se puno, ne treba se najaviti, a za subotu ne znam
Godana je "popularna" doktorica kod roditelja pa je jako trazena i onda kad dodjes cekas red, e sad stvar je u tome sto ona prelazi sa bolesne na zdravu djecu i obrnuto (ima odvojena cekaonica i ordinacija za zdravu i bolesnu djecu) tako da se zna oduziti

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Miila)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Pedijatar
20.5.2011 8:52:29   
N_N
DZ Omer Maslić ne radi subotom. U slučaju da se ukaže potreba da dijete mora u subotu dr., ide se u DZ Vrazova.
Budući da i mi idemo kod dr. Vuković, ja nazovem i pitam u kojoj smjeni je dr. pa idemo u tu u kojoj je tako da preporučujem i tebi da tako postupiš. Prema mom iskustvu, najmanja gužva je oko 17, 17:30 u periodu kada nisu u velikoj mjeri aktuelni virusi.

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Pedijatar
20.5.2011 8:57:59   
maja78 RR
Odavno Vukovicka radi samo prvu smjenu.

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Pedijatar
20.5.2011 9:00:02   
N_N

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

Odavno Vukovicka radi samo prvu smjenu.



Stvarno? Nisam ovo znala..... Doduše mi nismo od januara bili dr., hB.

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Pedijatar
20.5.2011 9:33:52   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: N_N


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

Odavno Vukovicka radi samo prvu smjenu.



Stvarno? Nisam ovo znala..... Doduše mi nismo od januara bili dr., hB.


ma ovo je ima godina sigurno, mi nismo bili godinu do neki dan kad sam ga odvela samoinicijativno na sistematski bas jer nismo od zadnje vakcine i kazu mi radi samo prvu, a i onda je radila samo prvu pa pretpostavljam da je to za sav ovaj period

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Pedijatar
21.5.2011 19:19:26   
Miila
Hvala puno, jel mi možeš dati broj bilo dr Vuković ili neki broj u Omer Maslić kako bih povjerila koja je smjena dr Vuković..

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Pedijatar
23.5.2011 13:19:50   
BBubica
Je l' ima neko iskustva sa pedijatricama i sestrama iz doma zdravlja Stari grad? Ja bas i nemam neko dobro iskustvo,trazim gdje da prebacim bebin karton, pa me bas zanima je li to do mene i mojih mozda nerealnih (za doktore iz nase drage BiH) ocekivanja ili..?
Hvala

(odgovor članu Miila)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *