|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 20:55:24   
teacher75
nek radi ko sta hoce al eto meni jednostavno to nije lijepo vidjeti, poljubac za usta je po meni rezervisan samo za partnere

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 51
   [Obrisana poruka]
14.2.2013 20:56:40   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 21:02:26   
teacher75
druga je to stvar, ruke su uvijek oprane i ciste kad mu dajem hranu rukama, ne stavljam u svoja usta pa u njegova nikad! meni to djeluje neprirodno i nenormalno- poljubac u usta treba da bude izmedju partnera- moje misljenje

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 21:02:45   
aida.
Pa to je ono samo "cokiti" sta ima ruzno u tome... user posted image ne smatram da je to lose, niti nehigijenski... user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 21:05:21   
teacher75
ljubiti dvogodišnje dijete u usta je OK, ali desetogodisnje nije. gdje je tačno granica? kako poslije objasniti djetetu zasto se odjednom ne valja ljubiti u usta?

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 21:07:22   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

meni sad pitanje iznad glave :
zasto nije higijenski poljubiti rodjeno dijete u usnice a jeste higijenski ljubiti muza...


zato sto mi odrasli imamo jaci imunitet i mozemo bacile i viruse razmjenjivati, nije mi toliko tesko kad se mm razboli ko kad mi se djeca razboleuser posted image


tiki niko ne govori o bolesnim ljudima vec o zdravim...nece niko bolestan ljubiti dijete ...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 21:10:13   
niki83

IZVORNA PORUKA: teacher75

ljubiti dvogodišnje dijete u usta je OK, ali desetogodisnje nije. gdje je tačno granica? kako poslije objasniti djetetu zasto se odjednom ne valja ljubiti u usta?


Kako poslije dojenja tokom 2god. odjednom objasniti djetetu da prestajemo?!
Kako ga navici na tutu, objasniti da ne nosimo pelene, kako ovo, kako ono..pa za sve dodje vrijeme.
Prije skole naravno planiramo naravno user posted image user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 21:10:15   
Lejla Ka
Ne ljubim se sa djecom maksuz u usta, ali se desilo par puta da smo "fulili" obraz. Ja krenem u obraz dijete se okrene i obratno. Nismo pravili od toga dramu, no danas ni jedno od njih (8 i 4) ne voli da se to desi. Namjensko ljubljenje djeteta u usta mi je glupo, al sto ljudi sto čudi. Ovdje se naravno referišem na neki poljubac u smislu površnog dodira, a ne na neka devijantna ponašanja.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 21:12:14   
teacher75
upravo citam malo po drugim forumima (iz ex juge) o ovoj temi i vecina ljudi dijeli moje misljenjeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 21:12:23   
aida.

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Ne ljubim se sa djecom maksuz u usta, ali se desilo par puta da smo "fulili" obraz. Ja krenem u obraz dijete se okrene i obratno. Nismo pravili od toga dramu, no danas ni jedno od njih (8 i 4) ne voli da se to desi. Namjensko ljubljenje djeteta u usta mi je glupo, al sto ljudi sto čudi. Ovdje se naravno referišem na neki poljubac u smislu površnog dodira, a ne na neka devijantna ponašanja.

Naravno.

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 21:13:07   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

nek radi ko sta hoce al eto meni jednostavno to nije lijepo vidjeti, poljubac za usta je po meni rezervisan samo za partnere


tiki hvala Bogu ja se ne ljubim s muzem kao s djetetom ...s muzem imam mnogo intimnije poljupce od cmok u usnice ...tako daa.. user posted image

i moje dijete spava u svom krevetu koje je tik pored moje strane kreveta ... i da jedemo rukama (necu nogom ) user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 21:14:16   
niki83
Ja prosto ne mogu vjerovati da neka majka nije nikad, namjerno ili slucajno spustila svoje usne na djecije user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 21:15:54   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

u tako nevinom poljupcu izmedju majke i djeteta ne treba vidjeti ništa loše


bas meni su iskreno gore osobe koje nesto pomisle nedao mi BOg ja mog sina ljubim u usta , i daleko bilo od partnerskog poljubca , i ne vidim nista lose u tome polako ga vec navikavam da se mama ljubi u obraz a on se okrene i kaze ne necu tako pa moja oba obraza u rucice i cmokne me u usta :

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 21:19:10   
jasmin

IZVORNA PORUKA: niki83

Ja prosto ne mogu vjerovati da neka majka nije nikad, namjerno ili slucajno spustila svoje usne na djecije user posted image

Slucajno se desi,bude i prodje.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 64
   [Obrisana poruka]
14.2.2013 21:19:18   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 21:20:01   
teacher75

IZVORNA PORUKA: niki83

Ja prosto ne mogu vjerovati da neka majka nije nikad, namjerno ili slucajno spustila svoje usne na djecije user posted image

Ja opet ponavljam da ne mislim na slucajno vec na namjerno ljubljenje u usta svakodnevno kao iskazivanje ljubavi prema djetetu

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 66
   [Obrisana poruka]
14.2.2013 21:23:17   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 21:24:25   
Galicia
Mene mamica moja nekad cokne u usnice. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 21:25:40   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

meni sad pitanje iznad glave :
zasto nije higijenski poljubiti rodjeno dijete u usnice a jeste higijenski ljubiti muza...



pa meni je suprug ipak punoljetan i lakše bi s enosio s amojim eventualnim bakterijama...
mislim što sve radim sa njim sa djecom beih zasigurno inače bi odavno bila sancionisanauser posted image

Djeca su djeca, njihov imnuitet i poroznost je mnogo osjetljivija u odnosu na odrasle...
ja nisam dozvoljavala ni da mi ih kako bebe cmače sa vrata ko god poželi...po licu...rukica i nogica pa camčiuser posted image

napominjem to je moje mišljenje i moj stav kojega se držim...ne tvrdim  da ispravno postupak u donsu na druge...al ne mislim ni mjenjati jer sam do sada zasigurna da je njima mojih poljubaca u glavu,  ruke, none, obraze i vratić baš dovoljno za lijep i skladan osjećaj bezbrižnosti pa ih rado nazivaju razmaženima jer se ''vukane'' u moja njedra a ja ljubim glavice :)


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 21:25:58   
jasmin
IZVORNA PORUKA: Iman83

Meni ovo mišljenje da je ljubljenje u usta degutantno i šta li već haman isto mišljenju da majke ne trebaju dugo dojiti djecu(pogotovo mušku) da ne bi ne dao Bog zastranili user posted image user posted image


Meni nije isto,jer dojenje ima precizno postavljene granice trajanja i ima svrhu,a to je hranjenje.
Nisam svom misljenju o ljubljenju u usta dodala nikakav epitet poput nehigijenski,degutantno...samo sam protiv i to je sve.

< Poruku je uredio jasmin -- 14.2.2013 21:28:29 >


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 21:27:07   
teacher75

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Iman83

Meni ovo mišljenje da je ljubljenje u usta degutantno i šta li već haman isto mišljenju da majke ne trebaju dugo dojiti djecu(pogotovo mušku) da ne bi ne dao Bog zastranili user posted image user posted image


Meni nije isto,jer dojenje ima precizno postavljane granice trajanja i ima svrhu,a to je hranjenje.
Nisam svom misljenju o ljubljenju u usta dodala nikakav epitet poput nehigijenski,degutantno...samo sam protiv i to je sve.

potpisujem boldirano

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 21:27:55   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Iman83

Meni ovo mišljenje da je ljubljenje u usta degutantno i šta li već haman isto mišljenju da majke ne trebaju dugo dojiti djecu(pogotovo mušku) da ne bi ne dao Bog zastranili user posted image user posted image



baš tako...i dan danas me nekad čopi za (.)(.) i pokuša da ih stavi u usta kako bi ko fol dojio user posted image user posted image
i da, samo ja ga ljubim u usnice slatke, pune..ne stalno, ali kad smo u zanosu maženja desi se cmokić..i to je to..ne potenciram ništa..mm ga ne ljubi jer je pušač ...i da, kod mene su svi zubi full zdravi, nikad nisam imala karijesa a karijes se itekako moze prenijeti preko poljupca tj. pljuvačke pa etouser posted image

< Poruku je uredio pocahontas -- 14.2.2013 21:28:37 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 21:28:47   
vila_7
meni je najzanimljivije kako se uvijek u raspravi desi da nema sredine - nego svi zacale...
Ja ne volim,jednostavno je tako, isto sto npr. u kuci svi pijemo iz svojih casa, ne volim nesto zagristi pa dati djetetu, cuclu polizati pa dati,.......A s druge strane sto Iman kaze "pusemo jedni u druge" user posted image cesto jer se pred jutro svi sjatimo u 1 krevet! user posted image



P.S. A sa MM-om, ako nema filmskog,nek mi ni ne prilazi user posted image .

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 21:29:08   
teacher75
ljubljenje u usta sad izgleda postalo pomodarstvo zbog americkih filmova gdje je to normala, nesto se ne sjecam da su nas roditelji ljubili u usta, nisam nikad vidjela nekoga u to dobauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 74
   [Obrisana poruka]
14.2.2013 21:30:56   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *