|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 21:31:04   
pocahontas
e da Bog da nama svima najveći problem/dvojba bila ljubiti ili ne ljubiti dijete u ustauser posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 21:32:33   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: pocahontas

e da Bog da nama svima najveći problem/dvojba bila ljubiti ili ne ljubiti dijete u ustauser posted image

na vrh jezika mi bilo da kazem ovako user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 21:32:58   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: jasmin

IZVORNA PORUKA: Iman83

Meni ovo mišljenje da je ljubljenje u usta degutantno i šta li već haman isto mišljenju da majke ne trebaju dugo dojiti djecu(pogotovo mušku) da ne bi ne dao Bog zastranili user posted image user posted image


Meni nije isto,jer dojenje ima precizno postavljene granice trajanja i ima svrhu,a to je hranjenje.
Nisam svom misljenju o ljubljenju u usta dodala nikakav epitet poput nehigijenski,degutantno...samo sam protiv i to je sve.


Pa imaš mišljenje da muško dijete 'ne treba' dojiti duže od godinu dana...da ne sazna previše user posted image
Čule smo ga milion puta....a niđe je veze.

Nisi ti, al negdje pročitah...isto da se aludira na edipov kompleks ili šta li već?


Ma ja svakako svako misljenje turim na jednu vagu,pa koliko ona odvaga toliko se i uozbiljim. Dojenje 2 g i kapak.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 21:33:05   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

ljubljenje u usta sad izgleda postalo pomodarstvo zbog americkih filmova gdje je to normala, nesto se ne sjecam da su nas roditelji ljubili u usta, nisam nikad vidjela nekoga u to dobauser posted image



mene moja mama bezbroj puta kad sam bila mrva ... a nama nije bilo vazno da li se to radi u USA ili sta misle ex yu portali... tada YU portali user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 21:33:27   
teacher75

IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: pocahontas

e da Bog da nama svima najveći problem/dvojba bila ljubiti ili ne ljubiti dijete u ustauser posted image

na vrh jezika mi bilo da kazem ovako user posted image

ocito je ipak popularna tema- evo naletih na istu na mnogim forumimauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 21:34:13   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: teacher75

ljubljenje u usta sad izgleda postalo pomodarstvo zbog americkih filmova gdje je to normala, nesto se ne sjecam da su nas roditelji ljubili u usta, nisam nikad vidjela nekoga u to dobauser posted image



mene moja mama bezbroj puta kad sam bila mrva ... a nama nije bilo vazno da li se to radi u USA ili sta misle ex yu portali... tada YU portali user posted image

ja vala to jedino vidjeh u americkim filmovima, nigdje vise

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 21:34:26   
Hanady RR
E dobro...sad mene zanima
Šta su prednosti poljubaca u usne sa djecom?

da vidim šta sam to propustila u ovih 6 i pol godina kako imam djecu.



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 21:38:05   
vila_7
teacher ... bilo je i tad. Znam da je moja tetka svog sincica ljubila a mojoj mami to islo na zivce user posted image , mozda zato i ja ne volim

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 21:40:39   
Amani12

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

E dobro...sad mene zanima
Šta su prednosti poljubaca u usne sa djecom?

da vidim šta sam to propustila u ovih 6 i pol godina kako imam djecu.




Ma vjerovatno nema nikakve prednosti,ali mi to tako volimo,
svidja nam se,to je sve. user posted image

_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 21:44:11   
tinkivinki
ja svoje ljubim u obraze.a Tini je i to pocelo smetati,odmah se brise,bez obzira sto je ne ulijepim kad je ljubnem.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 21:46:13   
vjestica
dojenje nema precizno postavljenje granice (oim ako ih mi sami postavimo, ok generalna preporuka je 2 g, ali može i višđe,ako majka i dijete žele) i nije mu isključiva svrha hranjenje
i da nisam off topic - cmoknem dijete u usta, čak u zadnje vrijeme ona traži da me ljubi u usta, , ali to već lagano počinjem izbjegavati, čisto da ne bi okolo i ostale počela ljubiti u usta, i počinjem joj objašnjavati da se tako mama i tata ljube i tražim joj obraz da poljubim)
i ne vidim ništa loše u cmokiću u usta, kao ni u dojenju 2 g , kao ni u činjenici da i sad mi voli uvući ruke u grudnjak i držati siku, i da često završi u našem krevetu i da se hranimo rukama međusobno i da pojedemo iz iste kašike
i ne vidim prednsoti ni mane ni jedne ni druge starne, mi jednostavno tako radimo, jer nama tako odgovara

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 86
   [Obrisana poruka]
14.2.2013 21:46:34   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Amani12)
  Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 21:53:18   
teacher75
mada sam veliki zagovornik dojenja, meni je jako ruzno vidjeti dijete od 3 godine i vise da doji, ne vidim svrhu toga i jednostavno mi je nenormalno

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 21:56:45   
jasmin

IZVORNA PORUKA: teacher75

mada sam veliki zagovornik dojenja, meni je jako ruzno vidjeti dijete od 3 godine i vise da doji, ne vidim svrhu toga i jednostavno mi je nenormalno

user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 21:57:03   
Galicia
Gdje ima granica, tu nema ljubavi.




_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 22:00:40   
Hanady RR


evo tema dojenje i relogije itd
http://www.ringeraja.ba/forum/m_355261/mpage_1/key_/tm.htm#355261

< Poruku je uredio Hanady RR -- 15.2.2013 10:04:46 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 22:02:32   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Galicia

Gdje ima granica, tu nema ljubavi.




Pa ja se s ovim ne slazem. Logikom...ako mm nema postavljene moralne granice,on ce imati jos `drugarica`...a koji frajko ima jos `drugarica` pored svoje trebe...eh tu nema ljubavi user posted image .
Ima jos primjera.
Granica je isto sto i zlatna sredina.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 22:04:21   
Hanady RR
Imamo teme i o ljubavi i ljubomori i molim pomoć..user posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 15.2.2013 10:05:22 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 22:13:54   
vjestica

IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: Amani12


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

E dobro...sad mene zanima
Šta su prednosti poljubaca u usne sa djecom?

da vidim šta sam to propustila u ovih 6 i pol godina kako imam djecu.




Ma vjerovatno nema nikakve prednosti,ali mi to tako volimo,
svidja nam se,to je sve. user posted image


One male, slatke, srcolike usnice...pa pojeo bi ih insanuser posted image



ma ja uživam ljubiti svoju curu, svudje user posted image
doduše guzara vodi user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 22:15:14   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: vjestica

dojenje nema precizno postavljenje granice (oim ako ih mi sami postavimo, ok generalna preporuka je 2 g, ali može i višđe,ako majka i dijete žele) i nije mu isključiva svrha hranjenje
i da nisam off topic - cmoknem dijete u usta, čak u zadnje vrijeme ona traži da me ljubi u usta, , ali to već lagano počinjem izbjegavati, čisto da ne bi okolo i ostale počela ljubiti u usta, i počinjem joj objašnjavati da se tako mama i tata ljube i tražim joj obraz da poljubim)
i ne vidim ništa loše u cmokiću u usta, kao ni u dojenju 2 g , kao ni u činjenici da i sad mi voli uvući ruke u grudnjak i držati siku, i da često završi u našem krevetu i da se hranimo rukama međusobno i da pojedemo iz iste kašike
i ne vidim prednsoti ni mane ni jedne ni druge starne, mi jednostavno tako radimo, jer nama tako odgovara


od-douser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 22:27:15   
maja78 RR
ja generalno nisam ljubitelj cmoka u usta i nije ga bilo do vikenda ovog :)

dijete 4 godine, djecak, sam poceo da isnsistira da me cmokne, i obrazlozenje ja sam kralj, ti princeza i rekao da se tako igra sa jednom curicom u vrticu, pustila sma da me cmokne i objasnila mu da je to za velike, i tako jos neke stvari jasnije njegovom uzrastu, i opet je pokusao i pustila sam, jer znam da mu branim sigurno bi stalno isnsistirao, a ovako evo vec danas nije ni spomenuo

e sad jeste sega da nisam "ljubitej" toga a regularno cmoknem guzu

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 22:31:53   
Nunny
djecu treba ljubiti i ljubiti i ljubiti...pruziti im puuuuno njeznosti bilo da su djecaci ili djevojcice...bez brige doci ce vrijeme kada ce oni odbijati mazenje...zato mame dok su jos maleni iskoristite da napunite baterije...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 22:32:43   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Nunny

djecu treba ljubiti i ljubiti i ljubiti...pruziti im puuuuno njeznosti bilo da su djecaci ili djevojcice...bez brige doci ce vrijeme kada ce oni odbijati mazenje...zato mame dok su jos maleni iskoristite da napunite baterije...


ko kaze da ih ne ljubim i ne mazim ako ih ne ljubim u usta?user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 22:38:15   
Nunny
ma mislim generalno da se treba maziti, ne vidim neki problem u tome gdje se mala beba / djete poljubi...meni je podjednako drago da svoje sinove ljubnem i u obraz i u pupu i u dlan...ne vidim zaista nista lose, ruzno niti gadno u cmokama..

Pa neko pusti pas da ga lize meni je to gadno, a od djece zaista nista...

Kad budu malo veci, zreliji normalno nece se sa roditeljima cmakat u usta...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 22:47:17   
animagical
  gore je ljubiti dijete u guzicu, pa to svi radimo cini mi se,kad ste vec toliko higijenski nastrojeni

< Poruku je uredio Hanady RR -- 15.2.2013 10:10:57 >

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *