|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 22:49:30   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: animagical


gore je ljubiti dijete u guzicu, pa to svi radimo cini mi se,kad ste vec toliko higijenski nastrojeni



usranu guzu koju nisi oprala izljubiš...
ja ni to ne radim....user posted image




< Poruku je uredio Hanady RR -- 15.2.2013 10:11:15 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 22:49:36   
teacher75
ne ljubim ni guzeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 22:51:58   
animagical
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: animagical


[ gore je ljubiti dijete u guzicu, pa to svi radimo cini mi se,kad ste vec toliko higijenski nastrojeni



usranu guzu koju nisi oprala izljubiš...
ja ni to ne radim....user posted image





cuj usranuuser posted image ja svoje dijete perem, kao i svoje i njegove zube takodjeruser posted image a nisam ni rekla kuda se sve ljubimo

< Poruku je uredio Hanady RR -- 15.2.2013 10:11:39 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 22:53:38   
animagical
a hanadi nije doduse isto sto t ne ljubis cure od 4 i 6 godina u guze i sto ja ljubim bebija od godinu i po u guzu...dok je u pelenama, za ljubljenja je...

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Poljubac usnama sa djecom
14.2.2013 23:09:56   
Hanady RR
Pa da nastavimo vodeći računa da je OT nepotreban i da za sve imamo temu na ovom forumu, ako kojim slučajem nemamo može se otvorito. Prijatnouser posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 15.2.2013 10:14:31 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Poljubac usnama sa djecom
15.2.2013 11:57:32   
Hannica
Mene moja Hana cesto poljubi usta,u posljednje vrijeme joj govorim da to ne treba raditi i ona vec odustaje od toga.Ja nisam nikad posmatrala sta drugi roditelji rade i gdje ljube svoju djecu,sve jedno mi je.Samo nek se vole.Ne znam kako vi sve primjetite.user posted image .
Kad je ljubljenje djece u pitanju jedina stvar o cemu razmisljam je da li sam ih dovoljno izljubila predhodnog dana i da li sam mozda nekog vise da sutra to nadoknadim ostalim.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Poljubac usnama sa djecom
15.2.2013 12:06:21   
veeseelaa
Ne znam kako vi sve primjetite. .


jest vala, i ja slabo primjećujem šta drugi rade
a i ne zanima me baš nešto

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Poljubac usnama sa djecom
15.2.2013 12:15:54   
Ninushka
Ljubila majka dijete u usta ili ne nije mi jasno kako se neko može zgroziti nad istim. Baš tu istu majku briga jel neko protiv ili nije. Ali ako se neko zgrozi nad tim što majka ljubi dijete u usta meni je to van pameti user posted image

Dobro si Hannice rekla, baš se sve živo primjećuje...Ja svoje ljubim i u usta i u guzu poslije pranja i kupanja ma svuda izljubim svoju bebicu, nisam znala da su ti poljupci nekome za analiziranje...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Poljubac usnama sa djecom
15.2.2013 12:26:35   
Honey3
ja ne ljubim djecu u usta,a i ne zgrozavam se kad vidim da ih neko tako ljubi,neka se svako mazi kako zeli...a ja svoju majusnu curicu jos uvijek volim poljubiti i ujesti za guzuuser posted image
A ona je jedno vrijeme sve nas po kuci ganjala da poljubi u usta,i to fino kaze kako cike i tete na tv user posted image a da sam joj dozvolila da nas ljubi,ona bi bezbeli tako ljubila i djecu sa kojom se igra,a mozda i odrasle,ne znam kako bih joj objasnila da mene moze poljubiti a ostale ne,ovako mi je lakse,nikoga.... eto kanila se toga,i to je valjda bila faza....

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Ninushka)
Neposredna veza do poruke: 109
   [Obrisana poruka]
15.2.2013 12:41:23   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Honey3)
  Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Poljubac usnama sa djecom
15.2.2013 12:52:10   
jasmin

IZVORNA PORUKA: zaha

ja ne ljubim djecu u usta,a i ne zgrozavam se kad vidim da ih neko tako ljubi,neka se svako mazi kako zeli...a ja svoju majusnu curicu jos uvijek volim poljubiti i ujesti za guzuuser posted image
A ona je jedno vrijeme sve nas po kuci ganjala da poljubi u usta,i to fino kaze kako cike i tete na tv user posted image a da sam joj dozvolila da nas ljubi,ona bi bezbeli tako ljubila i djecu sa kojom se igra,a mozda i odrasle,ne znam kako bih joj objasnila da mene moze poljubiti a ostale ne,ovako mi je lakse,nikoga.... eto kanila se toga,i to je valjda bila faza....

Ovo je jedan od razloga zasto mi se to ne svidja. Ne zelim da im dajem sansu da tu vrstu poljupca uzmu za ok,svejedno sto su mali. Doduse,vise i nisu mali. Imaju,brte,obraze,pa cijela kuca zvoni kad mama coki u bobaze...imaju glavicu,ruke,noge,vratic...ljubimo,mirisemo...i ne fali im ljubavi.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Poljubac usnama sa djecom
15.2.2013 13:00:19   
reallove
Vi dosle i do usrane guzeuser posted image user posted image

Slazem se sa Jasmin i Zahom..Moj je nedavno meni dosao i hoce da me poljubi u usta,kaze pa tako rade na tv-u..ne znam kad je uspio to da vidi,najvjerovatnije je gledao serije sa svekiuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Poljubac usnama sa djecom
15.2.2013 13:03:25   
Honey3
Ma vide oni usput moja reallove,dok upalis tv neko se ljubiuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Poljubac usnama sa djecom
15.2.2013 13:05:27   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: reallove

Vi dosle i do usrane guzeuser posted image user posted image

Slazem se sa Jasmin i Zahom..Moj je nedavno meni dosao i hoce da me poljubi u usta,kaze pa tako rade na tv-u..ne znam kad je uspio to da vidi,najvjerovatnije je gledao serije sa svekiuser posted image

pa jedno je cmokic u usta,a drugo to sto djeca vide na tv pa hoce da imitiraju.to su 2 razlicita pojma, razlicite vrste poljubaca

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Poljubac usnama sa djecom
15.2.2013 13:07:25   
reallove

IZVORNA PORUKA: zaha

Ma vide oni usput moja reallove,dok upalis tv neko se ljubiuser posted image

user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Poljubac usnama sa djecom
15.2.2013 13:08:36   
jasmin

IZVORNA PORUKA: zaha

Ma vide oni usput moja reallove,dok upalis tv neko se ljubiuser posted image

user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Poljubac usnama sa djecom
15.2.2013 13:12:11   
jasmin

IZVORNA PORUKA: tinkivinki


IZVORNA PORUKA: reallove

Vi dosle i do usrane guzeuser posted image user posted image

Slazem se sa Jasmin i Zahom..Moj je nedavno meni dosao i hoce da me poljubi u usta,kaze pa tako rade na tv-u..ne znam kad je uspio to da vidi,najvjerovatnije je gledao serije sa svekiuser posted image

pa jedno je cmokic u usta,a drugo to sto djeca vide na tv pa hoce da imitiraju.to su 2 razlicita pojma, razlicite vrste poljubaca

Ne da mi se objasnjavati djetetu da su to dvije vrste poljubaca. Nije da mi se bas ne da...nego...ne znam kako bi oni tako mali shvatili. A onda kad pocnu shvatati razliku,onda su prerasli taj period kad je to po nekima tolerantno.


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Poljubac usnama sa djecom
15.2.2013 13:12:18   
Anoniman
Jedno je cmokic u usnice, a drugo je fran. poljubac dvoje odraslih.
Moje curke i ja se cokimo u usnice...cokim ih svugdje po tijelu, pa tako i tu...Nije mi jasno kako neko moze pomisliti perverzno na taj tako nevin cin sa svojim djetetom?

(odgovor članu reallove)
  Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Poljubac usnama sa djecom
15.2.2013 13:34:22   
tinkivinki
ja svoje i kad bi htjela poljubiti u usne ne mogu,sad kazem maloj kako cemo se ljubnuti,ona sage glavu da je poljubim u kosu,i kaze takouser posted image .a mali cucla prst.a bez zeze ne vidim tu nista lose,niti se zgrozavam

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Poljubac usnama sa djecom
15.2.2013 14:03:33   
veeseelaa
najvjerovatnije je gledao serije sa sveki


user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Poljubac usnama sa djecom
15.2.2013 14:19:16   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Jedno je cmokic u usnice, a drugo je fran. poljubac dvoje odraslih.
Moje curke i ja se cokimo u usnice...cokim ih svugdje po tijelu, pa tako i tu...Nije mi jasno kako neko moze pomisliti perverzno na taj tako nevin cin sa svojim djetetom?



ja bas ja se evo od sinoc izcudjujem , mislim stvarnoooo kako je doslo na ideju nekome da NESTO takvo pomisli.

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Poljubac usnama sa djecom
15.2.2013 14:36:03   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Jedno je cmokic u usnice, a drugo je fran. poljubac dvoje odraslih.
Moje curke i ja se cokimo u usnice...cokim ih svugdje po tijelu, pa tako i tu...Nije mi jasno kako neko moze pomisliti perverzno na taj tako nevin cin sa svojim djetetom?



ja bas ja se evo od sinoc izcudjujem , mislim stvarnoooo kako je doslo na ideju nekome da NESTO takvo pomisli.



možda im je podsvijest previše opterećena seksualnošću user posted image  ili možda nešto što nije kao i kod njih pokušavaju degradirati na ovakav načinuser posted image

naravno da djecu u usta nećemo ljubiti cijeli život, možda do 5-6 godine

ta zamislite da sad naši muževi cmoknu svoju mamu u usta??? user posted image  

a sjećatel se trenda kad su se prijateljice cmakale u usta?
ja se sjećam user posted image
ono kao pri pozdravi, ćao draga i cmok u ustauser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Poljubac usnama sa djecom
15.2.2013 14:41:41   
Hannica
a sjećatel se trenda kad su se prijateljice cmakale u usta?
ja se sjećam
ono kao pri pozdravi, ćao draga i cmok u usta

user posted image
Sjecam i ja. Ali samo jednu prijateljicu,bila sam joj vjerna.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Poljubac usnama sa djecom
15.2.2013 14:42:24   
Hannica
I da napomenem,sad to ne bih radila,ali mladost-ludost.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Poljubac usnama sa djecom
15.2.2013 14:44:04   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hannica

a sjećatel se trenda kad su se prijateljice cmakale u usta?
ja se sjećam
ono kao pri pozdravi, ćao draga i cmok u usta

user posted image
Sjecam i ja. Ali samo jednu prijateljicu,bila sam joj vjerna.user posted image


hahahah da i ja sam to radila, sad ne bi naravno
al faza je trajala kratko user posted image
a to je valjda značilo da ste pravo bliske i da je vaš odnos ne raskidiv user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *