|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Paketic
13.12.2008 1:42:01   
stella
Mi smo Hani narucili sveznalicu i dodacemo jos koji monte,grisini i neke sitnice koje voli,neki odjevni predmet,a vec znam da ce se vise obradovati onom u cemu to bude upakovano,obozava papir i keseuser posted image
A mislim da ce dobiti i od mm firme a i od familije.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Paketic
13.12.2008 13:47:22   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Paketic
13.12.2008 13:48:45   
Anoniman
Ovo je moj život!
Sunce što me grije!

Asja 10.08.2007.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Paketic
13.12.2008 17:47:55   
Visnja RR
ma slatkis slatkog imena user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Paketic
13.12.2008 18:29:39   
Ilhana RR
Jao slatkisa... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Paketic
14.12.2008 14:12:14   
M kao Mama
Prošle godine Lajla je dobila 9 paketića u kojima je bilo svega i svačega, od odjeće, obuće, slatkiša, raznih igračaka, ali najviše se obradovala bebi koja je došla sa kolicima u kompletu, ona beby born. Ove godine opet će biti paketića, a ja joj mislim kupiti velikog tigra, koji je gud maloviše od metar, njega je vidjela kod dvije sestre iz ulice i to joj se sviđa. A monte je neizostavan.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Paketic
14.12.2008 23:11:10   
Pankica
Ove godine, moja bebica će da dobije i svoj prvi paketić! Ali što je žalosno u dodjeli ovih paketića je činjenica da će, bez obzira što smo i moj MM i ja zaposleni, beba ipak dobiti samo jedan paketić, a jedini razlog tome je taj što i muž i ja radimo u istoj firmi, da tako nazovem!?user posted image  Koliko ja znam, paketići su se uvijek dodjeljivali na osnovu radno-pravnog statusa zaposlenog roditelja, a u firmi u kojoj radimo oboje, paketiće dodjeljuju "po djetetu"!? E ako sam mogla vjerovati da jedna državna institucija dodjeljuje paketić po djetetu, a ne zato što, u mom slučaju, oba roditelja rade u istoj "kući", pa ću ja danas -sutra, kad ako Bog da, moje dijete bude i znalo za paketić i bilo svjesno, reći mu, "znaš sine, ovo ti je paketić od mame, a od tate nema", ili obratno!Kad sam ja bila dijete, moj otac je radio kao profesor u jednom srednjoškolskom centru, gdje je bilo djece, čija oba roditelja rade u školi i ta djeca bi dobila po dva paketića, jedan od tate i jedan od mame, kako je i pravedno i normalno, ali eto ovi danas valjda nemaju para za takve "gluposti". Ma nije meni za paketić, kupit ću mu ako treba, ali ne mogu vjerovati da nisu u stanju obezbjediti paketiće za takvu djecu, čija oba roditelja skupa rade, a takvih nas, bar gdje ja radim, nema puno, možda svega tri slučaja. Ali nek su nama naša dječica živa i zdrava, a paketići su najmanji problem! Ali eto, ubi me nepravda bilo koje vrste! Žali Bože one dječice koja možda nikad ni neće znati za paketić, a ima i takve dječice, nažalost...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Paketic
30.12.2008 23:47:11   
jasmina_mm
mi smo sinu kupili Baby Goal i dodacemo jos nekih sitnica i nadam se da ce mu se svidjeti.
Evo ovaj smo uzeli samo sto je umjesto cuke golman medo user posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Pankica)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Paketic
31.12.2008 0:26:56   
triplemama
IZVORNA PORUKA: Pankica

Ove godine, moja bebica će da dobije i svoj prvi paketić! Ali što je žalosno u dodjeli ovih paketića je činjenica da će, bez obzira što smo i moj MM i ja zaposleni, beba ipak dobiti samo jedan paketić, a jedini razlog tome je taj što i muž i ja radimo u istoj firmi, da tako nazovem!?user posted image  Koliko ja znam, paketići su se uvijek dodjeljivali na osnovu radno-pravnog statusa zaposlenog roditelja, a u firmi u kojoj radimo oboje, paketiće dodjeljuju "po djetetu"!? E ako sam mogla vjerovati da jedna državna institucija dodjeljuje paketić po djetetu, a ne zato što, u mom slučaju, oba roditelja rade u istoj "kući", pa ću ja danas -sutra, kad ako Bog da, moje dijete bude i znalo za paketić i bilo svjesno, reći mu, "znaš sine, ovo ti je paketić od mame, a od tate nema", ili obratno!Kad sam ja bila dijete, moj otac je radio kao profesor u jednom srednjoškolskom centru, gdje je bilo djece, čija oba roditelja rade u školi i ta djeca bi dobila po dva paketića, jedan od tate i jedan od mame, kako je i pravedno i normalno, ali eto ovi danas valjda nemaju para za takve "gluposti". Ma nije meni za paketić, kupit ću mu ako treba, ali ne mogu vjerovati da nisu u stanju obezbjediti paketiće za takvu djecu, čija oba roditelja skupa rade, a takvih nas, bar gdje ja radim, nema puno, možda svega tri slučaja. Ali nek su nama naša dječica živa i zdrava, a paketići su najmanji problem! Ali eto, ubi me nepravda bilo koje vrste! Žali Bože one dječice koja možda nikad ni neće znati za paketić, a ima i takve dječice, nažalost...

Nemoj se nervirati jer to nije nepravda. Pogledaj ovo.
http://bhstring.net/tuzlauslikama/tuzlarije/viewnewnews.php?id=27181

http://bhstring.net/tuzlauslikama/tuzlarije/viewnewnews.php?id=27190

Ima djece koja neće dobiti ni jedan paketić.
Ostali roditelji plaćaju paketiće.

< Poruku je uredio triplemama -- 31.12.2008 0:33:34 >


_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu Pankica)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Paketic
31.12.2008 10:31:49   
Amrino
Eh- bas sam trazila ovu temu....Radi se o slijedecem. Svekrva i svekar rade u jednoj solidnoj firmi u Sarajevu...prije ne znam tacno koliko sva sretna je javila da je uplatila paketice za unuke (ima dva unuka kojima su ovo prvi paketici user posted image ) i od tada i ona a bome i mi ih zeljno iscekujemo...
Juce smo dobili "paketic"...i svi smo ostali u soku. Ja odavno nista jadnije nisam vidjela...U paketicu je bila neka oooogromna igracka (velicina igracke je valjda trebala kamuflirati sadrzaj sramotno siromasinh paketica) koja je mrtva Kina i ne bih rekla da cu Hamzi dati da se priblizi onom "cudu", jedno najmanje pakovanje cipsa, jedna cokolada Goga (ili Dado), malo pakovanje Noblica i kesa onih Medenih "dukata"...i TO je To!
Paketici su inace kostali 25 KM...a sadrzaj paketica, kao sto i same vidite, ne vrijedi ni 5...
Nije to do para ili sta vac znam...Kupicemo mi nasem zlatu paketic ali ja ne mogu da vjerujem da svi dizu toliku halabuku oko "Deda Mraza"- jel ga ima, nema, treba li ga biti- dok se neko na racun tog istog Dede debelo bogati...Kako se neko ne pozabavi tom problematikom?! Dok svi supljiraju neko potkrada nasu djecu...


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Paketic
31.12.2008 10:43:15   
andji
Mi Sergeju nismo još kupili paketić,evo sad trebamo ići unabavku i usput uzet mu,s tim da sam upoznata sa problematikom 'bogatih paketića' ja sam se odlučila na varijantu da mu sama ga spremim:kupiću neku malo bolju igračku koja odgovara njegovom uzrastu i razvoju njegove motorike sada,i naravno puno slatkiša i kašica i sokića koje on jede,i sve skupa spakovat i stavit ispod jelke,a večeras ću mu dati da otvara i vadi stvari iz kese....dobio je još jedan paketić od prijatelja,solidan paketić sa plišanom igračkom....svaka čast paketiću,poklonu se u zube ne gleda,ali moje dijete uopšte ne voli plišane stvari...ima sigurno 10 tih plišanih živuljki ali  on to i ne gleda.....tako da je meni varijanta 'made yourself' paketić,nekako mi se učinila najboljom

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Paketic
31.12.2008 11:40:42   
Mimi22
mi smo do sada dobili 6 paketica i svi su super pune sa kasice sokici pelene nema cokolade za mama i tata spasili su nas za citav mjesec.On je mali da ih otvara zato sam ja u njegovo ime sve otvorila i onda stavila pod jelke.Dogodine zdravje ce se on radovati sada se mama raduje mesto njega.

_____________________________

David sonceto na mama

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Paketic
7.12.2009 15:55:22   
bebacha
jel spremate paketice.ja jos nisam pocela al imam puno ideja

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Mimi22)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Paketic
7.12.2009 16:00:28   
acudesa
Ja isto nisam počela, a voljela bih nešto posebno spremiti, a ne znam šta bihuser posted image
Neku spec igračku i šta još?

< Poruku je uredio acudesa -- 7.12.2009 16:03:59 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Paketic
7.12.2009 16:14:54   
emma.L
Ne znam kolika su ostala dječica, ali Ema će imati 14 i pol mjeseci i već dosta zna (za rođendan je dobila nekod medu i toliko se oduševila da je napravila 10 km od jednog gosta do drugog pokazujući i govoreći "evo je, evo je" user posted image ). Trudit ćemo se da kupimo nešto što joj se sviđa, ali sitnicu. Sveznalicu je dobila za rođendan od tate i mame, a sada ćemo mislim kupiti one ogromne "lego" kocke, jer je oduševljena svime što se može u nešto uklopiti. Stalno nosi okolo neku kućicu u koju se ubacuju razni oblici, ali pošto ih je provalila i nisu više izazov, samo je pokazuje i ne igra se time.
Uz to bih joj voljela kupiti neku slikovnicu, ali neuništivu i da ima zvukove- možda neke životinje.
Svejedno, znam da će se prva tri dana igrati samo vrećom od paketića i ako bude koji balon unutra user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Paketic
7.12.2009 16:18:07   
Romali
I ja sam počela razmišljati o paketiću. Dobit će jedan i na mom poslu pa bih trebal smisliti i reći im šta da kupe, a mm i ja ćemo kupiti drugi. Omar će tada imati aBd 20 mjeseci. Koju pametnu igračku preporučujete? Ima li slika nekih dobrih Lego kocki da znam koje tražim, please??

Emma, slikovnica koju spominješ ima na svakom koraku u Mo., vjer.i u Sa. Koštaju oko 30 KM.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Paketic
7.12.2009 16:27:17   
emma.L
Romali, znam da su prave lego kocke baš poskupe. Ne znam, mi ćemo uzeti one obične u velikoj prozirnoj kutiji, da znam da je ne može progutati. Ako joj se svidi, dogodine će dobiti prave user posted image . A slikovnicu sam i planirala potražiti u Mo sljedeći vikend, jer se nekako bolje snalazim dolje sa knjižarama.
A sjetih se sada, plastelin, bojanka, perlice za djevojčice, takve stvari koje ih potiču da nešto sami naprave su super za malo veću djecu.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Paketic
7.12.2009 16:30:51   
Romali
Misliš na one Lego kocke kojih ima u TL i Merkatoru? Nemamo ih još, nisam ih kupila, jer ne znam gdje ću s igračkamauser posted image . Moram naći neke manje, mada on nije baš lud za jedenjem igračaka. Više voli hranu, poguzijauser posted image

Slikovnice sam vidjela u Kockici ( kupila jednu ), u Megamarktu, kod Mutevelića u Cernici, mada mislim da ih ima u većini knjižara.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Paketic
7.12.2009 16:47:35   
acudesa
E, sad sam sa vama odlučila: lego kocke (ima neke, ali želim nove, one su super za razvoj djeteta)
samo mi recite: GDJE? u sa..dobre i povoljneuser posted image

< Poruku je uredio acudesa -- 7.12.2009 16:56:18 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Paketic
7.12.2009 16:48:29   
tweety
IZVORNA PORUKA: Romali

I ja sam počela razmišljati o paketiću. Dobit će jedan i na mom poslu pa bih trebal smisliti i reći im šta da kupe, a mm i ja ćemo kupiti drugi. Omar će tada imati aBd 20 mjeseci. Koju pametnu igračku preporučujete? Ima li slika nekih dobrih Lego kocki da znam koje tražim, please??

Emma, slikovnica koju spominješ ima na svakom koraku u Mo., vjer.i u Sa. Koštaju oko 30 KM.



Zaboravila si spomenuti paketić od muževe firme user posted image Taj je ipak najbolji,barem je nama do sad bio user posted image MM reče da će i ove godine biti.Ja jedva čekam.Curici ćemo mi kupiti neku igračku,dobit će jedan od tetke kao i brat,a braco će dobiti Tomica&prijatelji laptop user posted image


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Paketic
7.12.2009 17:30:57   
R&T@
Suprug i ja ove godine prvi put spremamo dva paketića.user posted image user posted image
I ja sam pravo izbuđena. Samo moramo izbalansirati sadržaj da nam  djevojčice budu zadovoljne.user posted image
Žao mi je što u mojoj JU nema podjele paketića kakve su bile dok sam ja bila djevojčica...


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Paketic
7.12.2009 17:34:28   
shejla
IZVORNA PORUKA: acudesa

E, sad sam sa vama odlučila: lego kocke (ima neke, ali želim nove, one su super za razvoj djeteta)
samo mi recite: GDJE? u sa..dobre i povoljneuser posted image


imas u Konzumu, a bice ono snizenje 50%, opet 20-tog decembra (sad procitah) user posted image

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Paketic
7.12.2009 17:37:01   
shejla
mi cemo nesto dodati u paketice s' posla, da ih malo popravimo user posted image  Jer ce dobiti 2 paketica (mm i samo u istoj firmi), ali nece biti neka proslava i dodjela user posted image . Zato ce biti dernek kod nane na poslu... Bas sam se bila zabrinula da necu imati sliku 1. put sa deda Mrazom (vjerovatno u krokodilskim suzama... ali eto, par sekundi ce valjda izdurati) user posted image

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Paketic
7.12.2009 19:13:03   
leona
Ako sam dobro razumjela to je onaj medo iz Disher price-a... Sam upravu? Ako jesam, molim recite mi gdje ste to kupili i koliko kosta

(odgovor članu Mik Mik)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Paketic
7.12.2009 19:13:49   
leona
Disher Price = Fisher Price:-)))

(odgovor članu leona)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *