|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Paketic
7.12.2009 19:17:54   
acudesa
Hvala, shejla..je slabo idem u Konzum, ali otići ću da vidim..naravno čekam 20. hm, pa kupim još nešto za iste pareuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Paketic
7.12.2009 19:34:37   
anelinos
Evo da se malo ija javim, obozavam vrijeme praznika i da svoje najmilije  uveseljavam... a posto sad imam jednu Princess koja je tetki promjenila zivot odlucila sma da cu ove godine ja biti Deda mraz odjelo sam nabavila, prekrasnu vrecicu za poklone, bice tu jos djece od nasih prijatelja tako da cu djeci priustiti predivnu zabavu... ija sam danas svracala do konzuma vidim da je bilo neko snizenje 4 i 5 ovog mjeseca a ja cu sacekat 20 pa da jos pokoju igracku stavim u paketic ... 

< Poruku je uredio anelinos -- 7.12.2009 19:35:49 >

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Paketic
8.12.2009 0:11:17   
Dida79
I mi smo u fazi sta za paketice.Ovom starijem smo pripremili Ipod i uz to ce mo jos nesto slatkisa dodati,a za mladjeg neznam.Maloprije sam procitala da Carobni svjet nesto priprema u vezi paketica to mi zvuci primamljivo.Mislim da bi mu se to svidjelo samo nisam sigurna kakve su igracke u pitanju ipak to im je najvaznije.

(odgovor članu anelinos)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Paketic
8.12.2009 0:19:01   
veeseelaa
ja se iskreno nadam da će Suzi u svojoj igraonici organizirati podjelu paketića jer bi rado odvela svoju malenu, nisam ove godine kontala (izuzev paketića kod Suzi) kupovati još koji paketić jer je mojoj malenoj rodjendan 28.12 pa ima da dobije svega.... a i još je malena d abi znala značenje
Znal ko jel šta Suzi javljala????

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Paketic
8.12.2009 0:21:22   
Hanady RR
E ja baš kontam kako bi voljela da ti paketiću budu u čarobnom svijetu. Naime moja hanadi ih dpbije najmanje 8 svake godine s tim da su dva iz firmi mene i moga mm al čak niti jedne godine nisu organizirali deda Maraza niti neku zabavu za malu raju. A ja bih baš voljela da joj pokažem kako je to fino. Ako kod Suzi bude dernek za mališane i mi stižemo garanat.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Paketic
8.12.2009 0:34:23   
Adana
Ako Suzi ne bude nista organizovala, cula sam da igraona u Marks centru za strane jezike organizuje dodjelu paketica sa Deda Mrazom.

http://www.facebook.com/#/group.php?gid=348559445223


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Paketic
8.12.2009 0:38:15   
Nunichi
Zarica ide na predstavu i dodjelu sa DM, to organizuju moji s posla. A vjerovatno ce je i majka voditi u skolu na njihovu predstavu. Vidjecemo kako bude ragovala na DM. user posted image
Mi smo mislili samo psica sveznalicu uzeti u paketic, jer ona naravno jos uvijek ne jede slatkise i grickalice.
A za ove sto dobije ce se mama i tata pobrinuti. user posted image

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Paketic
8.12.2009 0:38:28   
Dida79
Ima na fb za paketice.Izgleda mi ko neki spisak da pravi ja jos nisam prijavila asve mi se cini da hocu.Ovo mi ne djeluje  lose.Mislim da ce se malisani oduseviti.


< Poruku je uredio Dida79 -- 8.12.2009 0:39:14 >

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Paketic
8.12.2009 0:39:37   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hanady

E ja baš kontam kako bi voljela da ti paketiću budu u čarobnom svijetu. Naime moja hanadi ih dpbije najmanje 8 svake godine s tim da su dva iz firmi mene i moga mm al čak niti jedne godine nisu organizirali deda Maraza niti neku zabavu za malu raju. A ja bih baš voljela da joj pokažem kako je to fino. Ako kod Suzi bude dernek za mališane i mi stižemo garanat.


rekla je da će biti i da je u pregovorima s Djeda Mrazom, ja sam joj savjetovala da digne cijene da ne bi bilo gužve, ne da mi se baš gurati s ostalim mamama da bi se moje dijete zabavilo
Volim platiti skuplje al da mi kći uživa, ne sumljam da će Suzi organizirati podjelu paketića na nivou

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Paketic
8.12.2009 0:41:01   
Dida79
Ja koliko sam vidjela da paketic kosta 25km plus grickalice i dernek za malu raju

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Paketic
8.12.2009 0:46:14   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Dida79

Ja koliko sam vidjela da paketic kosta 25km plus grickalice i dernek za malu raju


ja kako sam skontala paketić roditelji donose
Predstava, grickalice, cd sa slikama i druženje s djeda mrazom + piće za roditelje iznosi 25 KM

Sad pročitah pomno ponovo, piše da roditelji obezbjeđuju paketiće

< Poruku je uredio veeseelaa -- 8.12.2009 0:47:15 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Paketic
8.12.2009 1:36:28   
Visnja RR
iako je u pitanju nasa Suzi ne smijemo reklamirati javno user posted image
koristiti FB

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Paketic
8.12.2009 10:22:12   
Suzana
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Dida79

Ja koliko sam vidjela da paketic kosta 25km plus grickalice i dernek za malu raju


ja kako sam skontala paketić roditelji donose
Predstava, grickalice, cd sa slikama i druženje s djeda mrazom + piće za roditelje iznosi 25 KM

Sad pročitah pomno ponovo, piše da roditelji obezbjeđuju paketiće


Sve je onako kako je Veselica napisala, a i kao što je Višnja - na FB Fan Page-u sve piše.


_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Paketic
12.12.2009 11:12:12   
chicco mama
ja cu isto praviti paketić za moga Dinu.Već sam pokupovala u konzumu neke igracke ,od slatkisa staviti sto jede i nesto od robice kupiti:))))))))

_____________________________

mamina ljubav ubrzo slavi 1.rođendan:)))))05.01.2010.g.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Paketic
14.12.2009 12:46:59   
mojbebac
mi cemo kupiti psica sveznalicu, nesto od garderobe i sokice i hapice..... da mama i tata ne bi morali da se brinu za slatkise, a tako smo se dogovorili i sa ostalima koji hoce da joj kupe poklone, da uzmu nesto sto nam zaista treba..... SAMO NE SLATKISI .....

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu chicco mama)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Paketic
14.12.2009 16:59:58   
emma.L
Ema je dobila paketić od Nikole, ogroman, prepun i preskup (ludi deda u Mostaru se baš potrudio user posted image ). Bio joj je zanimljiv 4 minute a onda je prešla na neki karton/kutiju od lutke user posted image .
Prekosutra je zabava kod nas na poslu, nadam se da će je barem Djed Mraz i klaun malo više oduševiti. Ovo me je malo bacilo u razmišljanje. MIslim da će dobiti samo par igračkica pod bor ove godine, ali super upakirano user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Paketic
14.12.2009 17:23:04   
Visnja RR
ja nemam pojma sta da kupim svom djetetu user posted image njoj su zanimljivi jedino crtani filmovi...
igracke ??? hmmmm moram se nbaciti u potragu...
mada znam nju... kao sto rece emma.L bice joj zanimljivo 4 minute user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Paketic
14.12.2009 17:26:48   
teta berta
Moja je dobila i previse za sv.Nikolu tako da ce za predstojece blagdane dobiti neki paketic sa sokicima, stapicima, kinder pingvinima i sl...
A meni su super poklon LEGO kockice...


_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Paketic
14.12.2009 17:51:01   
remzy
evo i mene
ja sam svojim pacicima pravila Bajramseke paketice i pravo su se obradovali ,a tako cu i sad za Novu godinu da uradim
sva tri paketa "natrpam"sa "stvarima-slatkisima" koje oni vole-monte drink,milch snite,sokici,stapici,kviki ribice,kinder bombone,grozdice(vole ih),plazma keks,cokoladno mlijeko...i jos neku igracku koju su oni vec "upikirali"user posted image
Lamija ce dobiti neku knjigu,jer kako je krenula u skolu poklanjam joj knjige i posteljinu jagodica bobicauser posted image
Fatih ce dobiti igracku spajdermen i jedan malo veci auticuser posted image
Ambera ce dobiti lutku (strasno se voli lutkama igratiuser posted image ) i jos neku igrackicuuser posted image


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Paketic
14.12.2009 18:08:17   
škorpija
uh remzy i ja bih rado taj paketić kako ga ti praviš, mljac,znaju tvoji pačići šta valjauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Paketic
14.12.2009 18:13:58   
remzy
IZVORNA PORUKA: škorpija

uh remzy i ja bih rado taj paketić kako ga ti praviš, mljac,znaju tvoji pačići šta valjauser posted image


Joj i ja to cesto MM kazem ,a on se samo nasmije i kaze neka ih ,njih samo treba na nesto naviknuti,pa eto draga moja na sve ih navikavamo,cak i na grasak ,spinat ,kuhanu mrkvu,pilecu jetricu...user posted image user posted image (malo OFF)


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Paketic
21.12.2009 13:21:20   
new mama
Mi smo juce pripremili Ajni paketic, kupili psica sveznalicu i mm prije par dana nekog deda mraza,a ostalo slatkisi,malo i mama i tata da se ogrebuuser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Paketic
21.12.2009 13:29:23   
maja78 RR
e sad cu ja ispasti smota ali nemam pojma sta je psic sveznalica hehehe de mi Nermice objasni

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Paketic
21.12.2009 13:30:52   
sarayka
Ja još paketić nisam spremila, nikako da nadjem vremena da prohodam da kupim...moja sve govori da ce joj deda mraz kupiti Dora kompjuter user posted image 100 KM nije li to skupo malouser posted image
nemam ideje sta drugo osim slaktisa naravno?
ona bi voljela i romobil...pa možda i to kupim, za proljeća ali onaj na 3 točka pravi za curiceuser posted image helpp nemam ideju jer lutkicama nije odusevljena a ima ih 100!


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Paketic
21.12.2009 13:31:28   
Nedi
Ja sam napravila dva paketića - isključivo slatkiši bez igračaka (tako su htjeli) za dječake mog rođaka. Kupila vrećicu deda mraza u Konzumu i sve što vole. Oba paketica me izasla 35KM. Ja prezadovoljna - djeca sretna. Kako li je Deda mraz znao sta oni vole jesti user posted image


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *