|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Baby Einstein
15.12.2008 17:45:37   
jasmina_mm
ja sam danas obisla sve knjizare u gradu i CD shopove rekoh da ne mucim Visnju bezveze ali nigdje nisam nasla ni jedan jedini CD. Zato Visnja kad snimis javi mi plsuser posted image

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Baby Einstein
15.12.2008 17:46:25   
Visnja RR
evo sad cu poceti za domacom zadacom... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Baby Einstein
15.12.2008 17:47:59   
jasmina_mm
hvala ti jos jednom user posted image

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Baby Einstein
15.12.2008 18:22:44   
sanelicaaa
BabyEinstein je super.... moj malac je naprosto odusevljen.user posted image Ko god moze,neka nabavi ovo ;)
Denijal je kao hipnotiziran dok slusa muziku i gleda one slike,stvarno je super ;) Bas dijete uziva,opusta ga user posted image user posted image Nekad znamo mm i ja takodjer gledati sa njim i slusati simfonije...extra ;)
Ove stvari su od Disney-a,koliko sam ja skontala.
Mi imamo Mozarta (3-6mj) i Baby Beethoven Symphony (3-9mj.)



_____________________________

DENIJAL, 10.07.2008
DIN, 04.10.2009


(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Baby Einstein
15.12.2008 21:53:57   
Ayla
Našla sam vam neke linkove, ne znam kakvi su... probajte pa javite...
pusa svim bebicama user posted image



< Poruku je uredio Hanady RR -- 20.1.2011 17:58:53 >


_____________________________

30.04.2008 - Einar

(odgovor članu sanelicaaa)
Revisions: 1 | Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Baby Einstein
24.12.2008 13:18:30   
jasmina_mm
Eh evo da napokon javim utiske
Benjamin je odusevljen CD-ovim premda jedan dnevno pregleda i to je to....
HB napokon ga nesto interesuje
Zahvaljujemo se jos jedanput Visnji na CD-ovima user posted image user posted image user posted image

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Ayla)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Baby Einstein
26.12.2008 12:46:42   
mamin sin
Mi imamo jedan dio Baby Einstein-a ali nemam pojma koji je.user posted image  Nisam nikad obratila paznju. Iz pocetka nije htio uopste da gleda ali u zadnjih 10-ak dana to je glavni crtani, ujutro kad se probudi gleda i ne trepce. Nabavit cemo i ostale pa vidjeti reakciju....

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Baby Einstein
20.2.2009 22:39:29   
Mik Mik
Ne znam kako je kod druge djece ali moj Dominik je oduševljen sa Baby Einstein. Prvo nije htio baš da gleda, 5 min mu je bilo dovoljno a sada ga stavim u našu novu chicco stolicu, laptop pred njega i on gleda i ne trepće. Čak počne da vrišti i da se smije, pa onda nešto bi kao rekao a ne zna, pa samo ispušta nekakve zvukove...user posted image  

(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Baby Einstein
20.2.2009 22:52:11   
Golubica
Ma zivio 1000 godina ko ga izmisli, hehe. Ja sam jedan dio "skinula" sa neta. Asja je odusevljena. Cici od srece kada to gleda. Mislim da je Baby Beethoven Symphony. I kada nisam u blizini TVa prepoznam da su na redu slike bebica jer ona tada pocne da vristi od srece.

_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu Mik Mik)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Baby Einstein
22.2.2009 18:20:38   
mazalica
Ovaj crtani je predobar, moj djecak je odusevljen, prvi put kada sam mu pustila odmah je posao plesati, vristati, samo da vidite njegove radosti user posted image user posted image user posted image ...
Sada smo skinuli sa neta Baby Beethoven Simphoni, a imam namjeru svaki mjesec po jedan da skidam....
Beby Einstein user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Hamza 27.02.2008
Ente kalbii, ente kullun fii hajatii...


(odgovor članu Golubica)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Baby Einstein
22.2.2009 21:33:44   
boogy woogy
Zene, ja sam download-ovala cijeli paket Baby Einsteina sa torrenta. Otidjite na utorrent i kad skinete program za download (za one koji to nisu do sad radili) onda ukucajte na Google: Baby Einstein + torrent. Takodjer, mozete otici na YouTube i traziti Baby Einstein. Ja sam to danas uradila kad sam bila kod svoji roditelja pa je malac gledao sa laptopa dok smo mi mirno pili kafu.

Moj sin nije nesto bio lud kad je bio manji pa ga nesto nije interesovao Baby Mozart ili Baby Monet, ali zato sad sa puni godinu dana, vodi nas za ruku u sobu gdje je racunar da nam pokaze da mu pustimo Baby McDonald ili Baby Wordsworth!

(odgovor članu mazalica)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Baby Einstein
22.2.2009 21:41:15   
žana o8
Ja sam Žani od njenog trećeh mjeseca puštala Baby Beethoven i ona to naprosto obožava. Pogotovo one simfonije što traju oko 8 minuta, pa ja to ponovim još 2-3 puta user posted image user posted image user posted image user posted image da se i mama  malo odmori

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Baby Einstein
23.2.2009 15:00:30   
emma.L
Ema do sada voli samo sportske terene - odgledala je prvenstvo u rukometu s tatom, liga prvaka je zakon user posted image . Ali nema toga po danu, pa mama izigrava majmuna, hehe. Ako ovo upali, a večeras ćemo pokušati skinuti, učinile ste jednoj mami veeeliko dobroooo user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Baby Einstein
24.2.2009 19:53:52   
ziki
Ja sam sinoc sa rapidshaer-a skinula zivotinje iz susedstva i jutros je gledao pola sata epizodu, jos mu je muz prosle sedmice kupio slikovnice o zivotinjama koje sam uzima sa police ko veliki i cita. Odusevio se, na pola se smijo ko veliki, nesto prico. Moram skinut i ostale o zivotinjama posto mu se svidja.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Baby Einstein
19.3.2009 22:45:35   
shejla
da li je neko našao kod nas ove DVD-ove?
Koliko sam skontala na You tube-u, ovi neki su samo muzika i slike.... Da li ovi za vece uzraste imaju i nekog texta? Jer ima kupiti na e-bay, ali ne znam da li je vazno na kojem je jeziku, ako je samo muzika na svim DVD-ovima????

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Baby Einstein
5.5.2009 8:46:25   
simba
nisam nigdje nasla ove CD-ove.....neznam imajul se gdje kupiti kod nas .
Ali sad zasad mali je očaran reklamama pogotovu ona kad bude set lonaca hehehehuser posted image user posted image user posted image mali ne trepce ocima sta tu ima sto bi se njemu svidjelo hehehheh mamin kuhar ????, a voli gledati ima na Yotobe micki maus wunderhaus to ga pravo nasmije
i razveseli


_____________________________

Moj sin RIAD, Moj zivot novi!

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Baby Einstein
6.6.2009 15:30:19   
milenium
Fifi se može kupiti svugdje pa čak u običnoj prodavaonici ili supermarketu.A BABY EINSTEIN NER ZNAM

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Baby Einstein
6.6.2009 22:20:46   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: milenium

Fifi se može kupiti svugdje pa čak u običnoj prodavaonici ili supermarketu.A BABY EINSTEIN NER ZNAM


gdje stanujes... ja imam 4 DVD-a pa ti mogu presnimiti...uh trebam i Adani...user posted image
Originale nisam nigdje vidjela..



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Baby Einstein
17.6.2009 0:06:22   
Adana
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

gdje stanujes... ja imam 4 DVD-a pa ti mogu presnimiti...uh trebam i Adani...user posted image
Originale nisam nigdje vidjela..




Da da user posted image  

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Baby Einstein
17.6.2009 0:08:23   
Visnja RR
OBECAVAM na prvoj kafici donosim.. user posted image  ljubi mi ljepoticu

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Baby Einstein
17.6.2009 0:11:45   
milenium
Jel bi to ti meni prisnimila,i poslala poštom,kako li?

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Baby Einstein
17.6.2009 0:13:26   
milenium
A vi se sastajete na kafici,jooooj,ja daleeeeeko.user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Baby Einstein
17.6.2009 9:08:23   
Anushka
mi smo uspjeli nabaviti cijeli komplet tj posuditi od prijatelja koji su se doselili nazad iz amerike, ali alen nece ni da cuje.. zezamo se da dijete nece americkih fazona, a bas sam se ponadala da ce imati neku zabavu koja ne ukljucuje mene..
evo vam spisak da lakse trazite:

Baby's First Sounds
My First Signs
Baby's First Moves
Baby Mocart
Meet The Orchestra
Baby's Favorite Places
Baby MacDonald
Baby Beethoven
Baby Santa's Music Box

Language Nursery
Baby Neptune
Lullaby Time
Baby Noah

Discovering Shapes

Baby Monet
Baby Galileo
Baby Bach
World Animals
Baby da Vinci
Baby Wordsworth
Baby Newton
Baby Van Gogh

On The Go

Baby Shakespeare
Neighborhood Animals
Numbers Nursery

CDovi su po bojama, vjerovatno po uzrastu rasporedjeni a to vec ima na website-u..

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Baby Einstein
4.9.2009 15:33:19   
milenium
Saneliceee gdje si ti kupila Einstein,u Mostaru???

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Baby Einstein
22.9.2009 10:14:17   
Vildana i Goran
Pozdravljam sve mame :)
Moram se pridruziti temi Baby Einstein jer moja 9to mjesecna djevojcica je prosto opcarana ovim filmom. Narocito lutkicama koje se tu pojavljuju i to majmunom! Zna reci tri rijeci: mama, tata i ma'mun
:)
Ja sam kupila 10 DVD-a Baby Einsteina na pijaci kod Vjecne vatre (u kutiji za 10 DVDa) i kostali su 40 KM (dakle 4 KM po jednom DVDu).

Toplo preporucujem mamama :) ali pazite da ne pretjerate, ipak dijete treba da se igra i hoda/puze, tako da mi gledamo pola sata ujutro dok smo na tuti user posted image  i pola sata popodne dok mama napravi rucak :)

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *