|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nedojenje iz "estetskih" razloga?
12.6.2009 21:47:39   
mnn
ja sam protiv nedojenja iz estetskih razloga jer smatram da svaka majka treba dojiti ako ima mlijeka.nažalost ja ga nemam tako da je moje djete na nadohrani,ali da imam svakako bi ga dojila.

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu mirnac)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Nedojenje iz "estetskih" razloga?
12.6.2009 21:58:39   
mamma mumi
Naravno ZA dojenje. Evo vec deveti mjesec hB dojim, i jos cu akB nadam se. Nemogu shvatiti kako neko moze i pomisliti na estetiku kad vidi to malo sicusno bice. Ja sam se bojala u trudnoci hocu li imati mlijeka, jer sam se svega naslusala. Posto sam se porodila carskim rezom, nisam odmah imala mlijeka, ali sam se borila ko lavica, plakala i trudila se. Upravu ste sto kazete da niko ne edukuje za dojenje, ja iako sam zdravstveni radnik, kad sam se porodila sve sto sam znala sam zaboravila, postala sam samo majka i u toj nekoj postporodjajnoj fazi su mi govorili da nemam mlijeka, te mi nekvalitetno mlijeko, a ja ko drogirana, znam da su to nebuloze, ali jadna ko mahnita sumnjam, a bebac cesto plakao, imao grceve , a meni ce sveki gladan ti je daj mu flasicu, i na kraju sam popustila  svadjala se ali ukljucila 1 -2 flasice na dan, ali ko lav sam se trudila i uspijela da prebrodim tu fazu i na kraju mi je pedijatrica otvorila oci, napala me kakve nebuloze govorim ja koja bi to trebala da zna tipa " nekvalitetno mlijeko " nedovoljno i slicno. i na svu srecu i danas mom sinu je najdraza  cica, mada mu uvece ponekad dam i flasicu. I presretna sam i taj osjecaj koji imam kadad dojim sina , tu bliskost ma nebih dala za najgrudi planete, nek su sada ko " rahat lokumi" kako kaze Seve, i briga me, bile su ko dinje kad je  trebalo, a nemislim se takmiciti u toples kategorijiuser posted image

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Nedojenje iz "estetskih" razloga?
12.6.2009 22:21:57   
aazra
IZVORNA PORUKA: mamma mumi

I presretna sam i taj osjecaj koji imam kadad dojim sina , tu bliskost ma nebih dala za najgrudi planete, nek su sada ko " rahat lokumi" kako kaze Seve, i briga me, bile su ko dinje kad je  trebalo, a nemislim se takmiciti u toples kategorijiuser posted image


S ovim se slazem 100 %user posted image user posted image

_____________________________








(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Nedojenje iz "estetskih" razloga?
12.6.2009 22:42:45   
Suzana
To mi je ravno katastrofi da jedna majka koja moze dojiti svjesno kaze NE da bi joj grudi bile privlacne kao i prije.
Neko je ovdje vec rekao, kad tad ce se objesiti.
Jos uvijek dojim pa ne znam kakve ce biti kada prestanem, ali evo, zasto ne biti iskren pa reci da ce vjerovatno i meni nedostajati moje grudi. Sada samo pretpostavljam da ce to tako da bude...
I kao sto Mirna kaze, grudi su mi bas bile adut! user posted image Zato Mirna, drugarice majcice duplice, evo ja te razumijem. user posted image
Stomak mi ja katastrofa, pun strija, ali me nije briga, salim se da je to uspomena da su moji decki nekada bili unutra, ali moguce je da ce mi biti zao zbog sisa, sto nisu kao prije.. Ipak, NIKADA njihov izgled ne bih stavila ispred zdravlja moje djece..
I like my boobs. user posted image




_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Nedojenje iz "estetskih" razloga?
12.6.2009 23:19:40   
Anoniman
Ja iskreno ne vidim neku razliku nekad i sad.
A jednom sam rekla gravitacija ce kad tad pocet da odradjuje svojeuser posted image

(odgovor članu Suzana)
  Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Nedojenje iz "estetskih" razloga?
12.6.2009 23:22:16   
Suzana
E to je dobra vijest! user posted image
Btw, evo Makica opet na siki, ostacu bez lijeve sike! user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Nedojenje iz "estetskih" razloga?
12.6.2009 23:25:01   
Romali
Ma ja jednostavno na ovoj temi nemam šta da kažem, jer izaziva gađenje u meni!
Čuj nedojenje iz 'estetskih' razloga user posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Nedojenje iz "estetskih" razloga?
13.6.2009 9:49:38   
Anushka
mama mumi, imale smo slicno iskustvo, isto cr, isto zdr radnik, ista prica i borba i uvela 1-2 flasice, ali ostali i istrajali na dojenju i flasice zamijenili cvrstim obrokom. Stim da sam ja i bila doslovno drogirana, mali u inkubatoru, hitna sekcija, ja na soku na fenolbarbitonu - eklampsija , tako drogirana izmuzala danonocno da bi povukla mlijeko i pokusala ga iscistiti od silnih lijekova.
a sad, sto kazete grudi su mi definitnivno bile adut, a sad su dvije ispuhane vreceuser posted image  objesene, vise smezurane nego napete i uglavnom mole da im nesto ucinim. Za sada kamufliram sportskim grudnjacima, ali ne znam kako cu se skinuti u kupaci kostim. Sto kazu, kad podmirim bebaca onda na neki mini extreem makeoveruser posted image
ali naravno, ne mogu zamisliti sebe u situaciji da mu uskratim nesto toliko potrebno, prirodno normalno iz bilo kojeg razloga? Cak i da je muz razlog, ma ne bi ni kafe sa takvom osobom popila a kamoli se udala za nekoga tako povrsnog.
Sve u svemu samo jaako povrsne sebicne i u sustini nesigurne osobe mogu odbiti majcinski instink i pravdati ga estetikom. btw dusa mi se sledi kad vidim majku koja psuje i vrijedja svoje dijete ili ignorise plac iz kolica a kamoli tako nesto.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Nedojenje iz "estetskih" razloga?
13.6.2009 23:13:55   
teta berta
Iskreno, ako netko neće dojiti iz bilo kojeg razloga pa i tog eto ga tamo... Nije moje da raspravljam o tome, svaka osoba ima svoju slobodu i svoj izbor, mogu reći svoje mišljenje, ali samo ostajem na tomeuser posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 109
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *