|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Je li prehladno za setnje u zimskom periodu?
4.2.2010 13:16:53   
anidla
haj MinaMM , blago vama...uzivajte....ljubec...

skorpio imas PP


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu MinaMM)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Je li prehladno za setnje u zimskom periodu?
4.2.2010 13:17:15   
škorpija
ma i moj spava, a ne smijem ga buditi inače mi se jao, i ja sam kontala ako ne krenemo do 2 nećemo ni ići, a i pocahontas šeta negdje sa rafom, garant nas neće ni dočekatiuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu MinaMM)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Je li prehladno za setnje u zimskom periodu?
4.2.2010 13:18:10   
anidla
uh, to nas jos ima u komsiluku user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image neka, bice druzenja na proljece user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Je li prehladno za setnje u zimskom periodu?
4.2.2010 13:25:26   
MinaMM
sad je +5. ja odoh samauser posted image . eto mene na proljece kod vasuser posted image

_____________________________

16.11.2009. u 7:50 - nova sreca, nova ljubav

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Je li prehladno za setnje u zimskom periodu?
4.2.2010 13:26:46   
škorpija
važi mina, moramo upoznati ajdina i arslana i nouuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu MinaMM)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Je li prehladno za setnje u zimskom periodu?
4.2.2010 13:26:55   
anidla
MinaMM i vremenska prognoza....vidi kolika je u Hrasnom user posted image user posted image user posted image user posted image

hajde zeno kreni vise...moj da se probudio ja bih vec bila ispred ulaza user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu MinaMM)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Je li prehladno za setnje u zimskom periodu?
5.2.2010 15:47:07   
delly

IZVORNA PORUKA: myb@by

Delilah svaki ti cast sto si je tako naucila.Ja sam svoju jutros malo izvela vani.Rodila se u oktobru tako da skoro uopste nismo izlazili.Sad je malo divlja kad izađe ali ja se trudim svim silama da joj to izbijem iz glave.Nekako je i osjetljiva vec joj je dva puta curio nosic a doji.4 su joj mjeseca a vec je pila antibiotike.Iskreno strah me i da je izvodim i da je ne izvodim skroz sam zbunjenauser posted image


ma to sto nosic curi to se nesikiraj toga ce biti sve vise i vise , moja isto samo doji pa je sa 5 mj isto bila bubana malo ali eto tako je kako je jos bas to vrijeme nismo izlazili napolje .

ja sam sa svojom izasla vani 1. puta kad je mala imala oko 7 dana :)))) ja,mm i ona u setnju a mala spava li spava ,odtad i na balkonu spavala ikao je bilo toplo eto mi smo izlazili ali ovdje nisu vrucine ... zimi sam znala uzmem je u kolica i na balkon i cura spava a ja tresem i zvokcem od hladnoce a nju hrka stoji user posted image , jucer htjela izaci bilo je -4 i muz me zezo uzo moje auto a u njemu kolica pa sam je u skafandercic i lijepo nas dvije na terasu a ima snijega tamo ,kad su joj se obrascici oledenili usla sam unutra i zaspala je tako slatko . a i kad idem setat pa vidim kad nabace deku preko kolica pa halooo kako ce djete disati ???? netreba se ni iznositi djete vani ... danas cemo ici opet sad kad ustane i mm dode -6 je :))

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Je li prehladno za setnje u zimskom periodu?
19.2.2010 15:45:22   
AzraD
treba uvijek izlaziti sa bebom i kuci ne treba pretopljavati bebu da se ne bi odmah razboljela kad izadje i svakako da joj imunoloski sistem jaca, nece jacati ako je bebi stalno pretoplo...

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Je li prehladno za setnje u zimskom periodu?
22.2.2010 12:59:56   
de_de
Mi prvi put bili u pravoj setnji, uh kako je godilo. Da napomenem, Keno prespavo citavu setnjuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu AzraD)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Je li prehladno za setnje u zimskom periodu?
28.2.2010 14:27:01   
milenium
evo napokon malo lijepog vremena ,mi smo jučer i danas većinom vaniuser posted image

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Je li prehladno za setnje u zimskom periodu?
28.2.2010 14:28:27   
leona81
i mi smo jucer setali:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Je li prehladno za setnje u zimskom periodu?
28.2.2010 14:34:59   
mamabb
Mi smo svaki dan vani, samo nek ne pada strašno i kad je snijeg sipio nama nije smetalo. Ma dijete hem slađe spava, hem je raspoloženije a i ja s njom. Žene se, Boga mi, ibrete kad nas vide vani, nas baš briga i eto,hvala Bogu,nikakve prehlade nema.

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Je li prehladno za setnje u zimskom periodu?
28.2.2010 18:10:26   
teacher75
mi smo juce prvi put bili na planini i bas nam je bilo lijepo user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Je li prehladno za setnje u zimskom periodu?
1.3.2010 12:07:29   
malena sharena
A ja cijelu zimu ne odoh na planinu jer sam kontala da mi je beba premalena (rodjen 21.08.09.) a vidim ti teacher isla sa svojom Lanom. Sve kontam da je prehladno za bebu gore, pa jos promjena nadmorske visine...Mozda i ja pretjerujem, ali stvarno se ne bih usudila.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Je li prehladno za setnje u zimskom periodu?
1.3.2010 12:13:13   
Medić*
i mi smo skoro svaki dan pomalo vani, ako nista drugo onda se spremimo i ispred zgrade pola sata budemo koliko da udahnemo svjezeg zraka ako se svjezim moze nazvati jer ovo nas grijanje iako stalno zracimo i provjetravamo prostor ubi. Maleni sto je neka rekla bolje spava, jede a i raspolozeniji bude

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Je li prehladno za setnje u zimskom periodu?
1.3.2010 12:15:10   
teacher75
IZVORNA PORUKA: malena sharena

A ja cijelu zimu ne odoh na planinu jer sam kontala da mi je beba premalena (rodjen 21.08.09.) a vidim ti teacher isla sa svojom Lanom. Sve kontam da je prehladno za bebu gore, pa jos promjena nadmorske visine...Mozda i ja pretjerujem, ali stvarno se ne bih usudila.

u sub. je bio lijep dan gore. isli smo na igman, tamo je malo pitomije nego na bjelasnici. obukli je u skafander i subaru na glavuuser posted image . ima slika na temi "slike moje bebe" i "nosiljke, mei tai i sling". nije bilo puno hladno i bilo je sunca. prosetali smo oko motela Feri nekih pola sata i rucali unutra, pa onda opet malo prosetali. u Feriju nije bila guzva tako da nije bilo zagusljivo. poslije podne smo jos i po gradu setali nekih sat i po-dva. prijalo joj je, nije bilo nikakvih problema. mozes slobodno samo dobro utopli i cekaj da bude malo ljepse vrijeme. prognoza kaze da ce jos prekosutra- u srijedu biti fino a onda opet za vikend najavljuju pad temperature i snijeg user posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 1.3.2010 12:16:17 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Je li prehladno za setnje u zimskom periodu?
1.3.2010 12:26:21   
malena sharena
Vidjela sam slike, super ste izgledale, vidi se da mala uziva. Pa ohrabrilo me to sto je tvoja bebica mladja od moje a setali ste gore. Onda bi mogli i mi malo na cist zrak, svakako imam nekakav skafander koji smo dobili na poklon, toliko je topao da kad je vani -13 on bebac potpari u njemu.

Hvala ti draga teacher!

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Je li prehladno za setnje u zimskom periodu?
1.3.2010 12:30:07   
teacher75

IZVORNA PORUKA: malena sharena

Vidjela sam slike, super ste izgledale, vidi se da mala uziva. Pa ohrabrilo me to sto je tvoja bebica mladja od moje a setali ste gore. Onda bi mogli i mi malo na cist zrak, svakako imam nekakav skafander koji smo dobili na poklon, toliko je topao da kad je vani -13 on bebac potpari u njemu.

Hvala ti draga teacher!

samo obavezno gledaj da su joj usi pokrivene, lanin skafander ima nekakvu siroku kapuljacu pa joj se otkriju usi tako da smo joj stavili subaru. stavi joj dodatno neku kapicu ako je siroka kapuljaca od skafander. ako osjetis da je prehladno uvijek se mozes zavuci u feri, bitno je makar parminuta da udahne svjez zrak, a ne ove gasove po gradu

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Je li prehladno za setnje u zimskom periodu?
1.3.2010 12:32:54   
sara.at

IZVORNA PORUKA: mamabb

Mi smo svaki dan vani, samo nek ne pada strašno i kad je snijeg sipio nama nije smetalo. Ma dijete hem slađe spava, hem je raspoloženije a i ja s njom. Žene se, Boga mi, ibrete kad nas vide vani, nas baš briga i eto,hvala Bogu,nikakve prehlade nema.


ma puti nek se zene ibrate sjeti se kako smo mi kao djeca tamburali po vani, djete nemozes drzati pod staklenim zvonom
i djete treba zraka a i bice zdraviji to je sigurno user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Je li prehladno za setnje u zimskom periodu?
1.3.2010 19:08:08   
BigMam
iyvinjavam se sto nisam procitala sve predhodne postove vec ovako s neba pa u rebra user posted image ali zelim s vama da podijelim ovu informaciju koju sma dobila od jednog finog i iskusnog doktora
na moje pitanje dali mogu bebu izvoditi vani zimi i do koliko minusa moze beba izdrzati on mi je odgovorio "onoliko koliko beba ima mjeseci toliko minusa moze izdrzati s tim da je dobro obucena"
tako da sma se ja uvjek po tome vodila, obucemo se dobro i furaj vani
samo nisam izlazila ako puse jako vjetar ili je smog vani

_____________________________

Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Je li prehladno za setnje u zimskom periodu?
1.3.2010 20:28:37   
leona81
mi smo danas isli do mojih, i hodali malo po radnjicama:) bili smo 2 sata na zraku

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu BigMam)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Je li prehladno za setnje u zimskom periodu?
1.3.2010 20:30:03   
teacher75
eh najavljuju narednih dana opet kisu i malo snijega, pad temperature user posted image a taman sam se nadala da stize proljece...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Je li prehladno za setnje u zimskom periodu?
1.3.2010 20:41:28   
škorpija
za nepovjerovati ali mi smo danas prvi put bili an planini od kad se bebi rodio, a ima preko 10 mjeseciuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu BigMam)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Je li prehladno za setnje u zimskom periodu?
1.3.2010 21:19:44   
teacher75

IZVORNA PORUKA: škorpija

za nepovjerovati ali mi smo danas prvi put bili an planini od kad se bebi rodio, a ima preko 10 mjeseciuser posted image

onda smo mi stvarno herojiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Je li prehladno za setnje u zimskom periodu?
1.3.2010 21:33:05   
boogy woogy
IZVORNA PORUKA: BigMam

iyvinjavam se sto nisam procitala sve predhodne postove vec ovako s neba pa u rebra user posted image ali zelim s vama da podijelim ovu informaciju koju sma dobila od jednog finog i iskusnog doktora
na moje pitanje dali mogu bebu izvoditi vani zimi i do koliko minusa moze beba izdrzati on mi je odgovorio "onoliko koliko beba ima mjeseci toliko minusa moze izdrzati s tim da je dobro obucena"
tako da sma se ja uvjek po tome vodila, obucemo se dobro i furaj vani
samo nisam izlazila ako puse jako vjetar ili je smog vani


Potpisujem. Bebama i djeci je bolje vani na zraku nego da su stalno u zatvorenim prostorima. Smatram da ne treba drzati djecu pod "staklenim zvonom" jer tako postaju preosjetljivi na sve zivo. Uostalom, dijete ce se prije razboliti od provodjenja previse vremena u lose prozracenim prostorijama od ustajalog zraka prepunog virusa i bakterija i raznoraznih spora pa cak i vlage (puno stanova i kuca ima problema sa vlagom) nego sto ce provesti koji sahatak dobro obuceno vani na zraku. Jedan ljekar je cak rekao "boravak na planini 48 sati, obnavlja kompletnu krvnu sliku" pa tako i mame i bebe trkom na obliznje planine daleko od smoga i zagadjenja grada.


_____________________________

"Raj na zemlji nalazi se na grudima zene, ledjima konja i na stranicama knjiga" Arapska poslovica

(odgovor članu BigMam)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *