|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: šta vam se najviše traži da jedete
28.11.2008 13:58:43   
sanjarka
odgovor na pitanje teme: majoneza

(odgovor članu tajjra)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: šta vam se najviše traži da jedete
28.11.2008 18:47:05   
mynxlee
u zadnjih par dana ne biram sta cu pojesti. dokaz za to su 2,5 kg vise za 2 sedmice user posted image

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu sanjarka)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: šta vam se najviše traži da jedete
28.11.2008 20:55:17   
mnn
danas nisam baš puno jela zbog želuca...ali sam si ispekla palačinke i navalila...da nadoknadim kalorije.user posted image user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: šta vam se najviše traži da jedete
19.1.2010 15:57:26   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Yuna

tako i meni,,,nije da mi se nešto posebno jede...ali znam biti često gladna, ali ne treba mi puno da se zasitim.

nije ni da izbjegavam neku vrstu hrane, nisam ni prije pretjerivala u nezdravoj hrani, tako da mislim da nema veze ako ponekad maznem neki masni burek...
mislim da je sve ok dok je umjereno.


IZVORNA PORUKA: Lejla K

Ja sam u prvom tromjesećju zbog mučnine čak izgubila jedan kilogram. Nije mi se ništa posebno jelo, nisam muža u dva sata slala da kupi sok od naranđe, i nije mi bilo teško da ne pretjerujem. Nisam se ni suzdržavala, valjda mi apetit nije bio veliki. Kad sam krenula na porod imala sam 16,5 kila više od najniže težine u trudnoći. Kad sam zatrudnila imala sam 63, onda sam spala na 62 i na kraju imala 78. Kažu da je optimalno nabaciti 15 kg, zavisno od početne težine. Ja vam savjetujem da se koliko god možete pripazite u smislu izbjegavanja nepotrebnih i nekorisnih kalorija. Jer stvarno pred kraj postane prava tegoba.


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

sada sam u 33-oj sedmici...i do prije 7 dana nisam imala nikakve posebne prohtjeve... al sad mi se stalno jede sladoled... pa sam se tek veceras pocastila sa malo sladoleda...


IZVORNA PORUKA: rozi

Hehe, i ja sam , al moj organizam najvise trazi sladolede i piceuser posted image . Pa onda se natjeram da jedem ono sto je zdravo radi bebe i na kraju rezultat 10 kg vise , a tek sam na polovini. Kud sam niska, pa me zezaju ako tako nastavim da ce mi se biti lakse prevrtati nego hodati. Ajd nek je user posted image ok, , a ostalo ce biti dobrouser posted image


IZVORNA PORUKA: ziki

user posted image user posted image user posted image  nisam jedina koja je buca, ja sam sad 28 nedelja, prvo mjerenje sam imala 68, sad imam 79 kg. I ja sam na početku skinula čak 2 kg. Jedno sam skoro skontala da vaga kod dr meri 3 kg više nego moja pa sam se malo utješila....( ovo su merke po njenoj)
Meni se jedno u čitavoj trudnoći traži voće u ogromnim količinama. Prije trudnoće nije mi padalo na pamet( na faxu su mi roditelji slali opreno voće ne bih li ga pojela)...Samo ne mogu slatkiša da se odreknem, a i muž sad kupuje mlijeko, jogurt i sl pa je sve to punomasno a ne 0,1% mlječne masti....



IZVORNA PORUKA: anuska08

Ja sam u 8 mjesecu trudnoće i praktički 3 sedmice, imam totalnu paničnu glad! Pukušavam jesti malo u 5-6 obroka i hraniti se zdravo! Ništa me posebno ne privlači niti odbija, sve mogu jesti (začudo, inače jedem puno slatkoga, ali u trudnoći me nimalo ne vuče), ali kad me uhvati glad to je to je baš grozno. Na poslu mi se već smiju, jedem tri puta pomalo. Zaista ne bi htjela nabrati puno kg u trudnoći.
Da li i vi tako osjećate potrebu za hranom?





IZVORNA PORUKA: nova

ja sam u 26 sedmici kad sam zatrudnila imala sam 59/60 kg, kako ma kojoj vagi,a sad imam 70 je li to puno.Mada ja nemam neke prohtjeve,samo me interesuje koja je to otprilike optimalna kolicima voca koju bih trebala unositi,ja pojedem dnevno 2/3 jabuke,par narandži,banana, jer sad i nije neki izbor voca.


IZVORNA PORUKA: anuska08

Znam da kažu da je optimalno u trudnoći dobiti 10-15 kila. Tako da mislim da si u granicama! Također mislim da ne treba prjetjerivati s ničime, pa tako ni  s voćem! Mojoj frendici se ginekolog ljutio kad je rekla da je u jedan dam pojela kg jagoda jer joj je bio gušt! Kao da ne treba pretjerivati! Mislim da je dovoljno pojesti 2-3 voćke svaki dan!


IZVORNA PORUKA: taze_mlada

24. sam sedmica i po zadnjim (mojim) mjerenjima sam se udebljala 7 kg... nista mi nije frka jer sam inace mrsaviji tip pa me i ne hvata panika...do skora nisam nista extra gladnija bila nego inace (a i nisam bas neki gurman- ne racunam slatko user posted image ).... medjutim zadnjih par jutara se budim gladnija...e sad jel to privremeno ne znam...a inace jedem 4 obroka dnevno, sa par poslastica izmedju.... a tako sam i inace jela, i prije trudnoce....




_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: šta vam se najviše traži da jedete
20.4.2010 23:32:31   
Paoly
povrće! pečene paprike,šparoge (kuke), krompir, slate pogotovo od krastavca..luda sam za povrćem! user posted image

(odgovor članu melissad)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: šta vam se najviše traži da jedete
20.4.2010 23:36:12   
marny
kod mene su bile jabuke

(odgovor članu Paoly)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: šta vam se najviše traži da jedete
20.4.2010 23:37:48   
marny
ali nisam od jabuka dobila preko 30 kguser posted image

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: šta vam se najviše traži da jedete
21.4.2010 1:36:35   
Lalana

IZVORNA PORUKA: milenium

 od mene nitko ništa ne traži da jedem,ja jedem šta hoću i kad hoću,nitko ne ne prisiljava niti traži.



user posted image user posted image user posted image user posted image e stvarno si, trebalo bi izmisliti titulu rr detektiv user posted image

A meni se najvise "trazilouser posted image " Snikers cokoladica, ma jela mi se nenormalno, pojela dam vrecu snikersa, i u "neka doba" skontao MM da mi se mozda jede kikiriki, prepao se da ne bankrotira hehehe, medjutim kada sam okusila kikiriki, povratila sam, i nastavila sa snikersom sve do poroda.
Napominjem da ga nikada prije, a ni nikada poslije nisam voljela.
Cudno, zar ne.

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: šta vam se najviše traži da jedete
21.4.2010 1:38:11   
Lalana
Napominjem da ga nikada prije, a ni nikada poslije nisam voljela.


Ovdje sam mislila na Snickers, ne na muza user posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: šta vam se najviše traži da jedete
21.4.2010 1:46:52   
malena_t
Pavlakaaaaaaaaaaaaaa u svako doba dana i nociuser posted image Bez hljeba, bez icegauser posted image

_____________________________

21.03.2009. rodio se majkin sin

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 60
   šta vam se najviše jede u trudnoci
21.4.2010 8:20:25   
Mila_80
sladoled :) čitavu zimu sam jela sladoled pa me čudi da još uvijek imam grlo ;)

< Poruku je uredio Skvo RR -- 21.4.2010 9:53:19 >

(odgovor članu malena_t)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: šta vam se najviše jede u trudnoci
21.4.2010 10:13:11   
SailorMoon
VOCEEEEEEEEEEEEE
od jagoda, lubenice, banana, nektarina, grozdje sve mi se zivo jede

(odgovor članu Mila_80)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: šta vam se najviše jede u trudnoci
21.4.2010 10:16:29   
Sonja
u trudnoci mi se najvise jela cokoladica kinder milk snite user posted image
i pomfrituser posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: šta vam se najviše jede u trudnoci
21.4.2010 10:29:15   
Miau
Ja nemam apsolutno nikakvih zelja...za sad user posted image .

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: šta vam se najviše jede u trudnoci
21.4.2010 10:35:13   
mimh
coca cola, sladoled i jaaaaaaaaaagode

(odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: šta vam se najviše jede u trudnoci
21.4.2010 10:39:21   
mamilica
Sladoled

(odgovor članu mimh)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: šta vam se najviše traži da jedete
19.5.2010 11:05:02   
Paoly
kuhani krumpir i lučnica

(odgovor članu sanjarka)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: šta vam se najviše jede u trudnoci
19.5.2010 11:39:43   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Miau

Ja nemam apsolutno nikakvih zelja...za sad user posted image .

ista sve mi svejedno kao i priej trudnoce , slano volim slatko ne jedem i tako.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: šta vam se najviše jede u trudnoci
19.5.2010 11:45:28   
Tidzi
Meni se na pocetku nije tako nesto trazilo. Isto kao i prije trudnoce. Cak nisam imala ni neki apetit, sto je cudo za mene. A sada, od kada sam usla u 7-mi mjesec stalno bi jela sladoled, masline, zelenu salatu i puding.

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: šta vam se najviše jede u trudnoci
19.5.2010 12:22:04   
ajnur
Cevapiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Blagost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne ukrasi,a grubost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne upropasti.Muhammed a.s

A 18.10.2010 mamin djecak
A10.08.2012 mamina cura

(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: šta vam se najviše jede u trudnoci
19.5.2010 12:28:01   
Anoniman
ja sam u enormnim kolicinama tamanila mandarine...znala sam 2 kg mandarina spucat sama...ovi moji ih nisu mogli nanjeti koliko sam ih ja mogla pojestiuser posted image

(odgovor članu ajnur)
  Neposredna veza do poruke: 71
   RE: šta vam se najviše jede u trudnoci
19.5.2010 12:35:02   
radost82
pa mozda bi bilo lakse nabrojat sta mi se ne jedeuser posted image , sreca moja pa se za tren zasitim, a prvo sto mi je palo na pamet a nisam tad jos znala da sam user posted image bio je kivi, i to kupila sam sebi onu zdjelicu i za dan je slistila (a inace uopste ne jedem puno voca, jabuka jednom u 15 dana) e tad mi je mm reko- s tobom zeno nesto nije u redu, kad test pokazauser posted image , eto sta nije u reduuser posted image , a sad sam 15-a sedmica i sve mi se jede, i to non-stop, al pokusavam manje obroke cesce jest, pa valjda ne bude viska kila, ma hajde ba nek smo zdrave i zive, i mi i nase user posted image , a kad cu ako necu saduser posted image

(odgovor članu ajnur)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: šta vam se najviše traži da jedete
25.5.2010 1:13:21   
milenium

IZVORNA PORUKA: Lalana


IZVORNA PORUKA: milenium

 od mene nitko ništa ne traži da jedem,ja jedem šta hoću i kad hoću,nitko ne ne prisiljava niti traži.



user posted image user posted image user posted image user posted image e stvarno si, trebalo bi izmisliti titulu rr detektiv user posted image

A meni se najvise "trazilouser posted image " Snikers cokoladica, ma jela mi se nenormalno, pojela dam vrecu snikersa, i u "neka doba" skontao MM da mi se mozda jede kikiriki, prepao se da ne bankrotira hehehe, medjutim kada sam okusila kikiriki, povratila sam, i nastavila sa snikersom sve do poroda.
Napominjem da ga nikada prije, a ni nikada poslije nisam voljela.
Cudno, zar ne.

user posted image user posted image tek sad ja vidjehuser posted image
pa zar nije lud naslov.zar nebi bilo normalnije''šta vam se najviše jede u trudnoći'' da cijeli svijet razumjeuser posted image

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: šta vam se najviše traži da jedete
26.5.2010 9:11:18   
Anidae
Kad sam zatrudnila bila sam ispod prosjeka sa tjelesnom tezinom tako da mi je od pete sedmice apetit porastao do bola user posted image Prva 3 mjeseca sam tamanila banane, jabuke,kivi i limun od voca a od povrca kupus, brokule, karfiol, dakle sve nekako zuto i zeleno. Od mesa iskljucivo ribu, po 3 obroka na dan i ponekad piletinu, crveno meso jos uvijek nemogu primirisati... Zadnjih mjesec i po manje-vise jedem sve, s time sto svaki ubogi dan moram pojesti kilogram jagoda, a ostalo sta ima i kako ima user posted image

(odgovor članu tajjra)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: šta vam se najviše traži da jedete
26.5.2010 9:50:04   
nemo
a sta mi se ne jede user posted image . od kako sam zatrudnila, zima znaci samo o lubenici pricam user posted image , al eto jos je nisam jela, sve ceuser posted image kam da dodju . jos bih mogla naktarina user posted image . sladoled i pizza svaki dan bi mogla user posted image , mamina zeljanica user posted image , joj ako nastavim kad cu stati user posted image  user posted image .

(odgovor članu Anidae)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *