|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  502 503 [504] 505 506   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
24.12.2015 12:55:29   
Vanne

IZVORNA PORUKA: alman

mame sta ste prvo uvele od mesa teletinu ili piletinu



Ja piletinu a nakon dvije sedmice puretinu,nakon puretine teletinu...

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 12576
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
24.12.2015 13:42:24   
alman

IZVORNA PORUKA: Vanne


IZVORNA PORUKA: alman

mame sta ste prvo uvele od mesa teletinu ili piletinu



Ja piletinu a nakon dvije sedmice puretinu,nakon puretine teletinu...

ja sam prosle sedmice na pilecem temeljcu skuhala povrce i to mu davala, a nisam meso, trebala bi onda ponovo pitetinu a sad cu mu izblendati i meso user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 12577
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
24.12.2015 13:49:35   
vedada
Vanje gdje si ti, slušam princeza, bolje znači jede.
Joj sve znam al jedno bilo nejelica sad i ovo. Ja se slomi smisljajuci šta i kako i on po svom, tarhane i dosta mu. Jogurt nekad hoće. Mislim da su zubi, ima samo 2, a ev počeo i slinit

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 12578
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
25.12.2015 14:07:40   
alman
jucer je bila pilec corbica sa mrkvom, raskom, krompiricima, brokula i karfiol, tako da je sad probao i to, ja zadovoljna kako je pojeo bilo me strah da u i dajem vise rekoh da ga nece muciti, medjutim nije ga nista mucilo

on nece da mu izblendam u kasicu, draze mu da stavljam po male komadice user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 12579
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
26.12.2015 4:01:07   
Vanja88
janeway a sta ti onda predlazes da djeca piju ako tako kravlje mlijeko ne valja?
Nama sa 12mj rekli da predjemo na punomasno od 3,25% dva puta na dan po 250ml... uvece pred spavanje i u toku dana tih 250 u kuhanju,hrani,picu kasicama...
Ja dajem tricu AD jer ja to hocu sadrzi zeljezo,vise vitamina d i kalcija nego mlijeko al jutros sam bome s kasicom 150ml mu dala....ono sladje pa on hoce baraba....

_____________________________


2010: Andjeo 1 ..6w3d
2011: Andjeo 2 .. 8w0d
2013: Andjeo 3...12w4d
8.12.2014 u 10:57 rodio se ZIVOT.. NIKOLA<3
6.7.2015 Biohem. 5w5d

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 12580
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
28.12.2015 12:05:22   
janeway

IZVORNA PORUKA: Vanja88

janeway a sta ti onda predlazes da djeca piju ako tako kravlje mlijeko ne valja?
Nama sa 12mj rekli da predjemo na punomasno od 3,25% dva puta na dan po 250ml... uvece pred spavanje i u toku dana tih 250 u kuhanju,hrani,picu kasicama...
Ja dajem tricu AD jer ja to hocu sadrzi zeljezo,vise vitamina d i kalcija nego mlijeko al jutros sam bome s kasicom 150ml mu dala....ono sladje pa on hoce baraba....

Za djecu ispod godine dana ne valja. Prebogato je proteinima(solima), a siromašno je sa vitaminima i željezom. Kao prvo predlažem dojenje, a ko ne doji onda ad do kraja druge godine života. Poslije može kravlje mlijeko, ali isključivo domaće. Bolje nikako ne piti mlijeko nego mlijeko iz tetrapak. To je moje mišljenje.

(odgovor članu Vanja88)
Neposredna veza do poruke: 12581
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
28.12.2015 15:38:11   
Vanne

IZVORNA PORUKA: janeway


IZVORNA PORUKA: Vanja88

janeway a sta ti onda predlazes da djeca piju ako tako kravlje mlijeko ne valja?
Nama sa 12mj rekli da predjemo na punomasno od 3,25% dva puta na dan po 250ml... uvece pred spavanje i u toku dana tih 250 u kuhanju,hrani,picu kasicama...
Ja dajem tricu AD jer ja to hocu sadrzi zeljezo,vise vitamina d i kalcija nego mlijeko al jutros sam bome s kasicom 150ml mu dala....ono sladje pa on hoce baraba....

Za djecu ispod godine dana ne valja. Prebogato je proteinima(solima), a siromašno je sa vitaminima i željezom. Kao prvo predlažem dojenje, a ko ne doji onda ad do kraja druge godine života. Poslije može kravlje mlijeko, ali isključivo domaće. Bolje nikako ne piti mlijeko nego mlijeko iz tetrapak. To je moje mišljenje.


Janeway slazem se...ja mojoj S uzimam domace kravlje mlijeko,sreca komsinica mi ima kravu,pa na tom mlijeku joj kuham griz,palentu,lino...nekad napravim kiselo mlijeko,nekad usirim pa imam pristup domacem...pokusala sam joj dati i da pije,ali ga ne zeli nikako piti...
Donedavno je ta komsinica imala i kozu pa sam S par puta sedmicno davala po fildjan kozjeg mlijeka i htjela je da ga pije...

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu janeway)
Neposredna veza do poruke: 12582
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
29.12.2015 11:15:34   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Vanne


IZVORNA PORUKA: janeway


IZVORNA PORUKA: Vanja88

janeway a sta ti onda predlazes da djeca piju ako tako kravlje mlijeko ne valja?
Nama sa 12mj rekli da predjemo na punomasno od 3,25% dva puta na dan po 250ml... uvece pred spavanje i u toku dana tih 250 u kuhanju,hrani,picu kasicama...
Ja dajem tricu AD jer ja to hocu sadrzi zeljezo,vise vitamina d i kalcija nego mlijeko al jutros sam bome s kasicom 150ml mu dala....ono sladje pa on hoce baraba....

Za djecu ispod godine dana ne valja. Prebogato je proteinima(solima), a siromašno je sa vitaminima i željezom. Kao prvo predlažem dojenje, a ko ne doji onda ad do kraja druge godine života. Poslije može kravlje mlijeko, ali isključivo domaće. Bolje nikako ne piti mlijeko nego mlijeko iz tetrapak. To je moje mišljenje.


Janeway slazem se...ja mojoj S uzimam domace kravlje mlijeko,sreca komsinica mi ima kravu,pa na tom mlijeku joj kuham griz,palentu,lino...nekad napravim kiselo mlijeko,nekad usirim pa imam pristup domacem...pokusala sam joj dati i da pije,ali ga ne zeli nikako piti...
Donedavno je ta komsinica imala i kozu pa sam S par puta sedmicno davala po fildjan kozjeg mlijeka i htjela je da ga pije...


Mislim da je kozje mlijeko slicno majcinom pa zato je htjela ..i ja kontam svojima to nabaviti ..
Nego Vanne jeste li prestale sa dojenjem??? Kako S:)) ..nedostajes na temi ...

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 12583
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
29.12.2015 12:21:17   
Vanne
Bejbi nemam namjeru jos prestati sa dojenjem,cak kad mi naumpadne da puni dvije godine za sest mj i da tada prestajemo nekako mi bude bas zao...
Juce bila u bingu u igraonici i hocemo kuci a ona nece da izadje iz igraonice,pa je mm mami cokoladom da izadje a ona ga na ignor samo user posted image i dodjem ja i kazem joj hajde izadji da dojis pa se ponovo vrati a ona ko metak izleti iz igraonice i kako izlazi sve govori cica cicaaa a lice joj toliko ozareno i sretno i razmisljam grijeh joj je uzeti ono sto najvise voli user posted image tako da ne znam ni sta cemo kad napuni 2 godine,mislim da ce biti teze meni nego njoj prestati sa dojenjem...
A fino mi jede,presla je i 11 kg,doji umjereno...prica kao velika,sastavlja recenice...nista od hrane ne odbija a zdrava je kao drijen,bas sam zadovoljna sa njom user posted image
I najvaznije,prespava noc user posted image user posted image user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 12584
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
29.12.2015 15:14:30   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Vanne

Bejbi nemam namjeru jos prestati sa dojenjem,cak kad mi naumpadne da puni dvije godine za sest mj i da tada prestajemo nekako mi bude bas zao...
Juce bila u bingu u igraonici i hocemo kuci a ona nece da izadje iz igraonice,pa je mm mami cokoladom da izadje a ona ga na ignor samo user posted image i dodjem ja i kazem joj hajde izadji da dojis pa se ponovo vrati a ona ko metak izleti iz igraonice i kako izlazi sve govori cica cicaaa a lice joj toliko ozareno i sretno i razmisljam grijeh joj je uzeti ono sto najvise voli user posted image tako da ne znam ni sta cemo kad napuni 2 godine,mislim da ce biti teze meni nego njoj prestati sa dojenjem...
A fino mi jede,presla je i 11 kg,doji umjereno...prica kao velika,sastavlja recenice...nista od hrane ne odbija a zdrava je kao drijen,bas sam zadovoljna sa njom user posted image
I najvaznije,prespava noc user posted image user posted image user posted image


MashaAllah dusa slatka .ne urekla se ...a cica im je zakon ghahaha ...moj M i dan danas spominje user posted image mi smo tacno u dan 2 g dojili :) al nekako sve se poslozilo ..meni vec dozlogrdilo bilo user posted image u dva dana bi se napunile sike ,bolilo me kad doji .i tako kad smo prestali bez problema ..on podojio ono svoje ,happy on happy ja :) ..jest da dvije sedmice prije nisam davala po danu nikako da doji ..

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 12585
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
29.12.2015 20:13:50   
marketing RR

IZVORNA PORUKA: marketing RR

Drage dame, napišite komentar u temi Cortinat ili postavite pitanje dr. Mirjani, i vas 3 čeka nagrada - sjajna prirodna Cortinat krema! Link na temu KLIK OVDE


(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 12586
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
29.12.2015 20:35:52   
Vanja88
jebiga kad je u bosni tako sta bi vam ja rok trajanja mlijeka mjesec+ dana i to stoji van frizidera (ne otvoreno) mogu samo misliti sta u njemu ima....
user posted image
ad mlijeko je ovdje do 12mj....ima produzetak do 36mj i to koristim ali je istog ukusa kao kravlje user posted image
nisam ja za dojenje, ni s ovim djetetom niti ubuduce. Slava i cast ko moze i hoce

_____________________________


2010: Andjeo 1 ..6w3d
2011: Andjeo 2 .. 8w0d
2013: Andjeo 3...12w4d
8.12.2014 u 10:57 rodio se ZIVOT.. NIKOLA<3
6.7.2015 Biohem. 5w5d

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 12587
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
7.1.2016 12:03:39   
alman
jedu li sta bebice, il najvise sike user posted image
mamice sta kuhate, sta kombinujete, dajte malo idejauser posted image

mi smo probali mladi sir i bas mu se svidja kao i mileram

i jos smo jeli kaki ili japansku jabuku, a odusevljen je user posted image
tikvu stambolku sa pekmezom od jabuka

pravila sam i telecu corbicu sa povrcem i sa malo mrvica hljeba i to je jeo

< Poruku je uredio alman -- 7.1.2016 12:13:03 >


_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu Vanja88)
Neposredna veza do poruke: 12588
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
7.1.2016 12:17:36   
alman
ovo neki od recepata sto sam ja pravila

Riza sa jabukom , kruskom, sukom sljivom sa malo cejl.cimeta

posebnom skuham rizu i malo je izgnjecim
a posebnu jabuku, krusku i dvije sljive, kad se skuha voce izvadim i sjedinim sa rizom,i posmem sa malo cimeta
a vodu odnosno kompot ostavim pa dam umjesto vode

< Poruku je uredio alman -- 7.1.2016 12:18:28 >


_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 12589
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
7.1.2016 17:58:14   
alman
PAHULJICE SA MLIJEKOM

Rižine pahuljice sa izdojenim mlijekom ili mlijekom koje dijete inače pije, također čine brz i lagan obrok. U željenu količinu mlijeka umiješajte rižine pahuljice. Pazite na količinu pahuljica jer one brzo "popiju" tekućinu.Toj smjesi možete dodati neku voćku po želji.

VOĆE SA PAHULJICAMA

Isto tako u miksanu jabuku možete dodati žličicu rižinih pahuljica kako bi zgusnuli ili kalorijski pojačali obrok.

Također možete u sokovniku napraviti svježi prirodan sok od voća i zgusnuti ga rižinim pahuljicama.


PROSENA KAŠA I VOĆE

U jedan decilitar rižinog mlijeka zakuhajte jednu i pol jušnu žlicu prosenih pahuljica, te kuhajte jednu minutu. U kuhano dodajte zgnječenu bananu (ili neko drugo voće po želji). Zdrav i vrlo zasitan doručak.

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 12590
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
7.1.2016 18:06:06   
alman
PROSO SA POVRĆEM

Skuhajte proso sa vodom u omjeru jedan prema tri, i kuhajte minimalno 20 minuta. Kad je kuhano ubacite kuhanu zgnječenu mrkvu (ili neko drugo povrće ovisno o tome što ste već uveli u prehranu) i dobro izmiješajte. Začinite sa malo maslinovog ulja.

6 mjeseci:
- proso s jabukom (skuhati proso dok potpuno ne omekša i u prohlađenu kašu naribati jabuku)

- riža s kruškom (u raskuhanu prohlađenu rižu naribati zrelu krušku)

- palenta s tikvicom (skuhati usitnjenu tikvicu i potkraj kuhanja zgusnuti palentom)

- batat s korabicom (povrće narezati na kockice, skuhati i izgnječiti vilicom)

U svako od ovih jela možete dodati po nekoliko kapi maslinova ulja.

Budući da je vrlo važno ne uvoditi nove namirnice prebrzim ritmom, u prvom mjesecu dohrane ne bi ih trebalo biti više od 6. Dovoljan je jedan obrok krute hrane dnevno, kada to djetetu najviše odgovara. Od pića je dovoljna samo voda.

BANANA S KUKURUZNIM PAHULJICAMA
(pahuljice sadrže malu količinu ječmenog slada)

3 žlice kukuruznih pahuljica se prelije vrućom vodom (da upije), doda se izdojeno mlijeko ili mlijeko koje beba inače pije i 1 zgnječena banana.

BANANA I RIŽA:
Banana u kombinaciji sa žlicom raskuhane riže, miksano ili samo zgnječeno, iznimno je hranjiv i nutricionistički vrijedan obrok.

Kuhajte rižu po želji stalno dolijevajući po malo vode. U kuhanu i mlaku rižu dodajte zgnječenu bananu. Po potrebi razrijedite rižinim mlijekom.



_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 12591
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
22.1.2016 7:53:04   
M.A.M.
Jutro mamice,da se i mi tuspasimo na ovu temu,imamo 5,5 mj za par dana al sam ja pocela pomalo uvoditi hranu,probali smo jabuku,krusku,bananu,malo mrkve i nije bas odusevljenauser posted image
Danas cu joj kuhati rizu sa jabukom
Alman kad si uvela cimet?I sa koliko mj beba treba imati jedan cvrsti obrok je li sa 6 ili?

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 12592
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
22.1.2016 8:02:18   
vedada

IZVORNA PORUKA: M.A.M.

Jutro mamice,da se i mi tuspasimo na ovu temu,imamo 5,5 mj za par dana al sam ja pocela pomalo uvoditi hranu,probali smo jabuku,krusku,bananu,malo mrkve i nije bas odusevljenauser posted image
Danas cu joj kuhati rizu sa jabukom
Alman kad si uvela cimet?I sa koliko mj beba treba imati jedan cvrsti obrok je li sa 6 ili?

Sa 6 jedan obrok, to su male količine, cejlonski cimera sa 6 mjeseci pomalo.


_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 12593
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
22.1.2016 9:03:51   
ninuska
Evo i nas ovdje. Nadam se da cete biti kreativne pa da kradem recepte user posted image .
Nama ce za par dana biti 4,5 mjeseca, poceli ranije zbog nekih dr razloga. Do sada smo probali: jabuku, krompir, tikvicu i hurme. Krompirom bas nije odusevljen, al je zato tikvicu smazao. I kolicinski puno :)

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 12594
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
22.1.2016 9:46:08   
alman

IZVORNA PORUKA: M.A.M.

Jutro mamice,da se i mi tuspasimo na ovu temu,imamo 5,5 mj za par dana al sam ja pocela pomalo uvoditi hranu,probali smo jabuku,krusku,bananu,malo mrkve i nije bas odusevljenauser posted image
Danas cu joj kuhati rizu sa jabukom
Alman kad si uvela cimet?I sa koliko mj beba treba imati jedan cvrsti obrok je li sa 6 ili?

Da sa 6 mjeseci jedan obrok i to u jutsrnjim satima,
A cimet sam sa 6 isto uvela al to je samo malo potrudim po jabukama, ja sam kupila u DM cejlonski cimet i super je

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 12595
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
22.1.2016 9:50:10   
alman
MAM i ninuska user posted image za prve zalogacice
Trebamo malo vise ovu temu aktivirati i pisati sta pravimo, lakse je ovdje naci ideju sta skuhsti bebanama

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 12596
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
22.1.2016 11:03:30   
vedada
Jutros palenta s jogurtom.

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 12597
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
22.1.2016 17:36:06   
alman

IZVORNA PORUKA: vedada

Jutros palenta s jogurtom.

I kod nas isto samo sa mladim sirom a imao je i jednu zdjelicu sa jabukovim pekmezomuser posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 12598
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
22.1.2016 17:55:37   
vedada
I ja svom pekmez dajem, ako ništa razmutim da pije ko sok.

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 12599
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
22.1.2016 18:46:04   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: vedada

Jutros palenta s jogurtom.

Vedada kako pravis palentu ,jel onak rjedja ?? I sta stavljas..moja nece bas ...inace slabo jede ..danas pojela hapicu kupovnu jagoda,jabuka,grozdje..sad jede povrtnu hapu..blitva,brokuli,kRfool,patlidzan,mrkva,tikvica..i mozda pred spavanje one nestle zitarice sa nekim vodjem ( banana) plus jogurt

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 12600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  502 503 [504] 505 506   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  502 503 [504] 505 506   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *