|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  500 501 [502] 503 504   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
25.11.2015 20:06:18   
Vanne
je li kupite te vocne jogurte ili ih nekako napravite? recept molim,ako da user posted image
Je li to zamjena za vocni obrok? Pikate li to kao da ste dali voce? moja od voca samo priznaje mandarins,nece apsolutno nista vise od voca,pa bi pokusala i sa tim jogurtima vocnim....

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 12526
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
25.11.2015 20:59:58   
janeway
Vanne meni to dodje više kao užina nego kao obrok. Ja nisam davala voćni jogurt nego onaj novi lino marelica,jabuka i sir. To dodje u plastičnoj posudici i istog je okusa kao voćni jogurt svom B sam to davala kao užinu i stvarno je ukusno.

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 12527
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
25.11.2015 21:25:42   
bejbibi
IZVORNA PORUKA: Vanne

je li kupite te vocne jogurte ili ih nekako napravite? recept molim,ako da user posted image
Je li to zamjena za vocni obrok? Pikate li to kao da ste dali voce? moja od voca samo priznaje mandarins,nece apsolutno nista vise od voca,pa bi pokusala i sa tim jogurtima vocnim....

Vanne kupovni user posted image ja dala prvo jogobellu ,pa onda one zott jrr je voce manje,sitnije..ne racunam ko obrok,ko uzina vise ...al nekad bi dala umjesto vocnog obroka ako nece ...malo ovo malo ono,mijenjati jer izgleda moja cura ne voli jedno te isto user posted image

A pravit cu joj i sama kad odemo kuci aBd ( sad sam kod mame)

< Poruku je uredio bejbibi -- 25.11.2015 21:27:17 >


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 12528
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
25.11.2015 22:50:57   
Vanne
Ja sam kupovala dukatino Sari i onda mi je odjednom pocela povracati svaki put nakon tog jogurta pa sam prestala...nesto joj nije godio a i ja sam ga probala,presladak je,sto jest jest...kupovala sam nestle jogurte,pise 6+ na njima,bas namijenjeni bebama,pa se i toga zasitila...sad fura monte...a pokusat cu opet uzeti neki vocni jer je pocela vise da jede i trazi nesto novo...odmah joj se i vidi na kilazi...bejbi kad dodjes kuci i pokusas sa domacim javi nam kakonsi ga napravila i kako je malena prihvatila...

I zamolila bi ako imate neku ideju kako dati jaje djetwtu,nece ga kuhano,nece przeno,u kasicama ne voli zumance...kako da joj dam jaje jer ga nikako ne konzumira?

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 12529
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
25.11.2015 23:04:20   
loptica7
Vanne nemam ni ja bas iskustva s jajima. Sad mu dajem zumance tvrdo kuhano sa pire krompirom. Ili mu pravim pitu sa sirom, umjesam samo zumance, a ti mozes cijelo jaje. Moj pojede obje kombinacije s jogurtom.
Stariji i ja volimo jaja s mladim sirom (provarom, belavom). Otopim maslac i na njemu ugrijem malo sir i stavim jaje. Mjesam dok se ispece i njamiii. Isto mozes jest s jogurtom.

_____________________________

"Nitko se ne može vratiti u prošlost i stvoriti novi početak. Ali svatko može početi danas i stvoriti drugačiji završetak."

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 12530
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
25.11.2015 23:10:18   
loptica7
Za ove vocne jogurt, nisam davala kupovne. Jeo je puding Nestli od vanilije.
Meni jedna zena rekla da ona zgnjeci bananu i doda obicni jogurt i beba super jela. Tako i neko drugo voce. Ja sam probala s kupinama.

_____________________________

"Nitko se ne može vratiti u prošlost i stvoriti novi početak. Ali svatko može početi danas i stvoriti drugačiji završetak."

(odgovor članu loptica7)
Neposredna veza do poruke: 12531
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
26.11.2015 0:12:31   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Vanne

Ja sam kupovala dukatino Sari i onda mi je odjednom pocela povracati svaki put nakon tog jogurta pa sam prestala...nesto joj nije godio a i ja sam ga probala,presladak je,sto jest jest...kupovala sam nestle jogurte,pise 6+ na njima,bas namijenjeni bebama,pa se i toga zasitila...sad fura monte...a pokusat cu opet uzeti neki vocni jer je pocela vise da jede i trazi nesto novo...odmah joj se i vidi na kilazi...bejbi kad dodjes kuci i pokusas sa domacim javi nam kakonsi ga napravila i kako je malena prihvatila...

I zamolila bi ako imate neku ideju kako dati jaje djetwtu,nece ga kuhano,nece przeno,u kasicama ne voli zumance...kako da joj dam jaje jer ga nikako ne konzumira?


Evo draga odmah cu ti reciuser posted image
Uzmes voce koje voli ( banana,sumsko,bobicasto,jabuka,kruska u blender sa dvije tri kasike jogurta ili vise..zavisi koju gustovu zelis..al mislim da je dovoljno dvije supene kasike :) tako cu joj praviti aBd ..
Jesi probala one danon jogurte? Ja sam htjela te uzimati A jer nemaju komadice voca ..jos uvijek ne voli grickati iako ima tri zubica user posted image
A sto se jaja tice mozes joj i u corbu staviti ..joj moja mama pravi super corbu sa zeljem i tu razmuti jaje i ubaci pa brzo muckalicom mjesa ..nece ti ni skontati da je pojela user posted image
A recept za corbu ti sutra napisem kad pitam mamuuser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 12532
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
26.11.2015 0:13:35   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: loptica7

Za ove vocne jogurt, nisam davala kupovne. Jeo je puding Nestli od vanilije.
Meni jedna zena rekla da ona zgnjeci bananu i doda obicni jogurt i beba super jela. Tako i neko drugo voce. Ja sam probala s kupinama.

Loptice gdje si ti zeno ,nema te na temi bebe..jeste li to vec imali rockas ?!

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu loptica7)
Neposredna veza do poruke: 12533
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
26.11.2015 0:15:40   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: loptica7

Vanne nemam ni ja bas iskustva s jajima. Sad mu dajem zumance tvrdo kuhano sa pire krompirom. Ili mu pravim pitu sa sirom, umjesam samo zumance, a ti mozes cijelo jaje. Moj pojede obje kombinacije s jogurtom.
Stariji i ja volimo jaja s mladim sirom (provarom, belavom). Otopim maslac i na njemu ugrijem malo sir i stavim jaje. Mjesam dok se ispece i njamiii. Isto mozes jest s jogurtom.

Joj ovo jaje sa mladim sirom je jamiiiii :) moji to bas vole :) ..A jos nisam davala jaje samo iako je jela u corbi ..jel smijem da joj dam onako samo user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu loptica7)
Neposredna veza do poruke: 12534
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
26.11.2015 0:40:49   
Vanne
Bejbi da ta corba nije cuspajz? user posted image to i moja mama pravi,a ovdje je niko ne voli,pa sam je ostala zeljna,eto mi izgovora da napravim user posted image ja sam S pokusala dati i jogobelu ali tada je imala samo dva zuba pa nije htjela da se bori sa onim komadicima...a pokusat cu joj tako onda izblendati...bas je to fina uzina,oni kupovni jogurti su prepuni secera...a u ovaj mogu ubaciti i med...
Pokusat cu sa bananom prvo,poslusat cu lopticu,jer ona bananu ne voli,jedino dijete za koje znam da ne voli bananu...user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 12535
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
26.11.2015 0:46:48   
Vanne

IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: loptica7

Vanne nemam ni ja bas iskustva s jajima. Sad mu dajem zumance tvrdo kuhano sa pire krompirom. Ili mu pravim pitu sa sirom, umjesam samo zumance, a ti mozes cijelo jaje. Moj pojede obje kombinacije s jogurtom.
Stariji i ja volimo jaja s mladim sirom (provarom, belavom). Otopim maslac i na njemu ugrijem malo sir i stavim jaje. Mjesam dok se ispece i njamiii. Isto mozes jest s jogurtom.

Joj ovo jaje sa mladim sirom je jamiiiii :) moji to bas vole :) ..A jos nisam davala jaje samo iako je jela u corbi ..jel smijem da joj dam onako samo user posted image



Pa ako.nije imala reakciju pokusaj sa kojim zalogajcicem i prati...moja svekrva je S zalozila sa citavim jajetom kad je imala 7 mj i ja frku nalravila,a ona se pobuni kaze moji su od cetvrtog mj jeli jaja user posted image a od desetog mj sam joj pocela citavo da dajem,davala bi i ranije ali nisam htjela iz inata prema svekrvi user posted image
Sad me znas fino pita smije li nesto dati S user posted image a ja njoj svakako dajem sve redom sad,i ona to zna ,pa se pravi budala sad user posted image a kad je trebalo paziti trpala je sve u nju,da smo pripazili malo mlzda ne bi bila alergicna na cokoladu...

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 12536
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
26.11.2015 7:36:12   
loptica7
Bejbibi ako si vec dala cijelo jaje u corbici, pokusaj i sad komadic i prati je. Sad jede kao i mi, neslanije mu pravim. Ima 11 kg, pravi mamin buco.
Ovako nas jelovnik sad izgleda:
7h - mlijeko
10 - vocni obrok
12.30. - slani obrok
15 - mlijeko
18 - zitarice u kombinaciji s vocem
20.30 - mlijeko
Ima nekih odstupanja sto se vremena tice, pola sata gore-dolje. Nekad mi se cini previse mu, probala izbaciti jedan obrok, ali fali mu.user posted image


_____________________________

"Nitko se ne može vratiti u prošlost i stvoriti novi početak. Ali svatko može početi danas i stvoriti drugačiji završetak."

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 12537
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
26.11.2015 9:25:05   
Vanne
loptice nije mu puno,samo mozda kolicinski pojede vise pa je bucmast...jeste li napunili godinu dana? Ima tema ishrane bebe od navrsenih godinu dana,ali tamo se slabo pise pa sam se ja uvalila ovdje user posted image
Mi imamo cetiri obroka:
U 8 h dorucak tarhana sa piletinom i povrcem zadrobljena hljebom...kasika meda
U 13 h rucak meso,povrce,sa amaranthom ili prosom...desert tamna cokolada ili voce
U 17 h uzina,voce sa cejlonskim cimetom i monte ili plazma keks
U 20 h vecera imamo puno varijacija,uglavnom mlijecni proizvodi sa tjesteninom,hljebom,zitaricama....
Izmedju obroka milion podoja...

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu loptica7)
Neposredna veza do poruke: 12538
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
26.11.2015 9:49:31   
loptica7
Kolicinski je to od 150-200 ml. Kako kad. Ne silim ga da jede. Od 1.8. Do sad 1 kg je dobio. Nema jos 1 god. (20.12.). Gura rukom kad nece vise ili prska iz usta.user posted image

_____________________________

"Nitko se ne može vratiti u prošlost i stvoriti novi početak. Ali svatko može početi danas i stvoriti drugačiji završetak."

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 12539
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
26.11.2015 11:35:29   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Vanne


IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: loptica7

Vanne nemam ni ja bas iskustva s jajima. Sad mu dajem zumance tvrdo kuhano sa pire krompirom. Ili mu pravim pitu sa sirom, umjesam samo zumance, a ti mozes cijelo jaje. Moj pojede obje kombinacije s jogurtom.
Stariji i ja volimo jaja s mladim sirom (provarom, belavom). Otopim maslac i na njemu ugrijem malo sir i stavim jaje. Mjesam dok se ispece i njamiii. Isto mozes jest s jogurtom.

Joj ovo jaje sa mladim sirom je jamiiiii :) moji to bas vole :) ..A jos nisam davala jaje samo iako je jela u corbi ..jel smijem da joj dam onako samo user posted image



Pa ako.nije imala reakciju pokusaj sa kojim zalogajcicem i prati...moja svekrva je S zalozila sa citavim jajetom kad je imala 7 mj i ja frku nalravila,a ona se pobuni kaze moji su od cetvrtog mj jeli jaja user posted image a od desetog mj sam joj pocela citavo da dajem,davala bi i ranije ali nisam htjela iz inata prema svekrvi user posted image
Sad me znas fino pita smije li nesto dati S user posted image a ja njoj svakako dajem sve redom sad,i ona to zna ,pa se pravi budala sad user posted image a kad je trebalo paziti trpala je sve u nju,da smo pripazili malo mlzda ne bi bila alergicna na cokoladu...


Hehheheuser posted image joj te svekrve majko mila znaju komplicirati user posted image
Bas cu joj dati kad odemo kuci aBd ..haj pitat cu mamu za recept pa ti napisem..ne znam jel cuspajz

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 12540
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
26.11.2015 12:06:08   
Vanne

IZVORNA PORUKA: loptica7

Kolicinski je to od 150-200 ml. Kako kad. Ne silim ga da jede. Od 1.8. Do sad 1 kg je dobio. Nema jos 1 god. (20.12.). Gura rukom kad nece vise ili prska iz usta.user posted image


Eto vidis,moja ima 17 mj a kolicinski pojede onu malu teglicu,ne znam koliko ima u njoj user posted image i moram je nekad siliti da jede....ja sva sretna kad pojede toliko user posted image a kad vidim koliko vase bebe jedu ostanem paf user posted image sve se stjesim pocet ce nekad da jede user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu loptica7)
Neposredna veza do poruke: 12541
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
26.11.2015 12:59:01   
loptica7

IZVORNA PORUKA: Vanne


IZVORNA PORUKA: loptica7

Kolicinski je to od 150-200 ml. Kako kad. Ne silim ga da jede. Od 1.8. Do sad 1 kg je dobio. Nema jos 1 god. (20.12.). Gura rukom kad nece vise ili prska iz usta.user posted image


Eto vidis,moja ima 17 mj a kolicinski pojede onu malu teglicu,ne znam koliko ima u njoj user posted image i moram je nekad siliti da jede....ja sva sretna kad pojede toliko user posted image a kad vidim koliko vase bebe jedu ostanem paf user posted image sve se stjesim pocet ce nekad da jede user posted image


Nije svako dijete isto. Neki jedu bez problema, a neke prisiljavas. Moji momci dobro jedu, a cura oduvijek stvara probleme.user posted image

_____________________________

"Nitko se ne može vratiti u prošlost i stvoriti novi početak. Ali svatko može početi danas i stvoriti drugačiji završetak."

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 12542
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
26.11.2015 22:09:19   
janeway
Momci jedu,a cure drže dijetuuser posted image . Moj je danas u snu govorio njam njam.user posted image

(odgovor članu loptica7)
Neposredna veza do poruke: 12543
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
26.11.2015 22:12:06   
janeway
Isto toliko i moj jede i ima 11 mjeseci i 11 kila. Njemu je rođendan 23.12.

(odgovor članu loptica7)
Neposredna veza do poruke: 12544
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
27.11.2015 10:57:08   
vedada
Mi Smo jutros carski mješavinu, morala sam je zaciniti. Jaje slabo voli, obično ga i bljucne. Danas ću mu tikvu u rerni ispeci. Slabo jede, nema mira da ga hranim, ganjam ga. Jede i našu hranu povremeno. Večeri zobene pahuljice s jabukom.

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu janeway)
Neposredna veza do poruke: 12545
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
27.11.2015 15:01:46   
alman
koliko se kolicinski kase davale da pocetku dohrane, je li malo jedna supena kasika

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 12546
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
27.11.2015 16:00:48   
bejbibi
IZVORNA PORUKA: alman

koliko se kolicinski kase davale da pocetku dohrane, je li malo jedna supena kasika


Ja sam odmah 100-200 mluser posted image stvarno sa A nisam nesto posebno pazila...svaki drugi dan sam novu namirnicu uvodila bez pauze i hB sve ok...uveli smo sve user posted image

Al to je dovoljno sto si napisala za pocetak

< Poruku je uredio bejbibi -- 27.11.2015 16:01:25 >


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 12547
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
27.11.2015 16:03:23   
bejbibi
Mi smo danas jeli jabuku,klementine(sok) + nestle zitarice :) ...dojila milion puta naravno...a za rucak cemo prasu probati user posted image ako joj se ne svidi onda ce bit tikvice,patlidzan,file pileci ,mozda mrova,krompir

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 12548
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
27.11.2015 16:05:04   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: vedada

Mi Smo jutros carski mješavinu, morala sam je zaciniti. Jaje slabo voli, obično ga i bljucne. Danas ću mu tikvu u rerni ispeci. Slabo jede, nema mira da ga hranim, ganjam ga. Jede i našu hranu povremeno. Večeri zobene pahuljice s jabukom.


Ima mjesec dana kako zacinim A hranu ,odnosno jede ono sto i mi kedemo :) slabo joj posrbno pravim sta ,osim vocnog obroka
Povrti jede ono sta nama kuham ..nije nesto pretjerano zacinjeno,taman

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 12549
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
27.11.2015 16:52:13   
janeway
Alman ja sam davala koliko moze pojesti 50 - 60 ml mapocetku,ali ja sam počela dobrano sa punih 6 mjeseci.

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 12550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  500 501 [502] 503 504   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  500 501 [502] 503 504   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *