|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  501 502 [503] 504 505   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
28.11.2015 23:47:01   
NEAS
Uuu zenice ala ste se napisala user posted image
Mi imali goste ovih dana,pa nisam stizala ovdje...
Ja jogurte dajem kupovne,Jogobela i Nestle oni za bebe...planiram praviti kad bude mogla med,pa da malo poboljsamo ukus...

S jajima nemamo problema hvala Bogu ☺ to baš hoće i voli...

Neko napisa koliko davati na početku...Ja uvijek napravim kamaru,pa koliko pojede heheh nekad pojede par zalogaja,nekad kontam gdje joj stane user posted image

E sad da ja pitam za taj amaranth...Kako pravite,kakav okus ima itd...

Mu nismo ništa novo uvodili...nema mama više ideja ni za nas heheh

(odgovor članu janeway)
Neposredna veza do poruke: 12551
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
29.11.2015 11:00:43   
Vanne
Neas ja amaranth kombinujem sa teletinom ili piletinom,ubacim po kasikicu...ona nije nikad voljela kombinaciju zitarica i voca jer sam joj amaranth davala sa jabukom u pocetku...kuhas ga kao i proso...ako vam bebe vole bananu dajite sa bananom,ali se najbolje iskoristi sa jabukom,amaranth pun zeljeza a jabuke vitamin c i gdje ces bolje za njih user posted image
Ako vam bebe nece cveklu pomijesajte sa bananom ,uopste se cvekla tako ne osjeti,ja jedem tako user posted image a S nece ni bananu ni cveklu...

Sto se tice kolicine meni je moja dr ovako rekla...u pocetku po tri zalogaja davati,postepeno povecavati da se stomacic ne optereti,hrana u pocetku treba neprimjetno da prodje kroz probavni trakt...moja S se do osmog mjeseca drzala ovog po tri zalogaja user posted image
Ali da je pohvalim pocelaje konacno da jede mlijeko sa keksom,valjda joj proradilo culo okusa user posted image ona nece ukusne stvari da jede a one splacine sto joj pripremam za rucak pomete user posted image tako joj dam pred spavanje mlijeko i keks i ona spava cak do 5,a ja odmorna i cila user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu NEAS)
Neposredna veza do poruke: 12552
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
30.11.2015 8:28:49   
NEAS

IZVORNA PORUKA: Vanne

Neas ja amaranth kombinujem sa teletinom ili piletinom,ubacim po kasikicu...ona nije nikad voljela kombinaciju zitarica i voca jer sam joj amaranth davala sa jabukom u pocetku...kuhas ga kao i proso...ako vam bebe vole bananu dajite sa bananom,ali se najbolje iskoristi sa jabukom,amaranth pun zeljeza a jabuke vitamin c i gdje ces bolje za njih user posted image
Ako vam bebe nece cveklu pomijesajte sa bananom ,uopste se cvekla tako ne osjeti,ja jedem tako user posted image a S nece ni bananu ni cveklu...

Sto se tice kolicine meni je moja dr ovako rekla...u pocetku po tri zalogaja davati,postepeno povecavati da se stomacic ne optereti,hrana u pocetku treba neprimjetno da prodje kroz probavni trakt...moja S se do osmog mjeseca drzala ovog po tri zalogaja user posted image
Ali da je pohvalim pocelaje konacno da jede mlijeko sa keksom,valjda joj proradilo culo okusa user posted image ona nece ukusne stvari da jede a one splacine sto joj pripremam za rucak pomete user posted image tako joj dam pred spavanje mlijeko i keks i ona spava cak do 5,a ja odmorna i cila user posted image



Hvalaàa user posted image i bravo za mlijeko i kekse heheh
Moja već dugo ima taj večernji obrok,tipa nekih pahuljica,al budjenje ide kako ideuser posted image sve mislim da ona još dugooo ne planira prespavati nocuser posted image

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 12553
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
30.11.2015 12:12:26   
Vanne
Neas koliko je njoj? Zadrobi joj ad sa lino keksom i daj pred spavanje...ne vjerujem da smije kravlje mlijeko jel de? jutros je spavala do pola 7 bez budjenja user posted image user posted image user posted image sinoc u 21 joj dala mlijeko i keks i dojila lred spavanje i opucala do pola 7 jutros,dojila i nastavila do 9 user posted image ja ne mogu da vjerujem da spava citavu noc bez budjenja user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu NEAS)
Neposredna veza do poruke: 12554
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
30.11.2015 14:31:38   
NEAS

IZVORNA PORUKA: Vanne

Neas koliko je njoj? Zadrobi joj ad sa lino keksom i daj pred spavanje...ne vjerujem da smije kravlje mlijeko jel de? jutros je spavala do pola 7 bez budjenja user posted image user posted image user posted image sinoc u 21 joj dala mlijeko i keks i dojila lred spavanje i opucala do pola 7 jutros,dojila i nastavila do 9 user posted image ja ne mogu da vjerujem da spava citavu noc bez budjenja user posted image


Čitam i zavidim ti user posted image
Probat cu i tako...Nisam joj taj keks još davala, moram ga uzeti,a plazmu jesam...8.5 mj joj je,voli da jede,al eto ne i da spava hehehe.. probam,pa javim rezultate user posted image

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 12555
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
6.12.2015 9:14:08   
NEAS
Ženice, nešto vas nemauser posted image izgleda da bebe fino papaju :)

Mi smo uveli borovnice i mala je malo reći oduševljena, mama još više user posted image
pa ćemo da ih forsiramo dok oduševljenje ne prođe heheh

Jedemo i mohune i dosttaaaaa bijelog luka, za sad malo kuhanog, kad podrigne, ko velika se čuje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NEAS)
Neposredna veza do poruke: 12556
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
7.12.2015 13:42:41   
alman

IZVORNA PORUKA: NEAS

Uuu zenice ala ste se napisala user posted image
Mi imali goste ovih dana,pa nisam stizala ovdje...
Ja jogurte dajem kupovne,Jogobela i Nestle oni za bebe...planiram praviti kad bude mogla med,pa da malo poboljsamo ukus...

S jajima nemamo problema hvala Bogu ☺ to baš hoće i voli...

Neko napisa koliko davati na početku...Ja uvijek napravim kamaru,pa koliko pojede heheh nekad pojede par zalogaja,nekad kontam gdje joj stane user posted image

E sad da ja pitam za taj amaranth...Kako pravite,kakav okus ima itd...

Mu nismo ništa novo uvodili...nema mama više ideja ni za nas heheh

ja jucer kuhala amarant, preko noci ga ostavila u vodi, poslije isprala i stavila da se kuha, poslije dodala mrkvu i tikvicu, mozda sam tu pogrijesila, al moj bebi nece ga nikako sve mu dolazi nadrazaj na povracanje, ja mu govorim mnjamm...mmmm jest dobro a dijete me blijedo gleda i drzi u ustima i samo izbaci user posted image
probat cu ponovo sa jabukom il bananom

al iskreno ni meni se nije svidio ukus amaranta

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu NEAS)
Neposredna veza do poruke: 12557
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
7.12.2015 15:13:16   
Vanne

IZVORNA PORUKA: alman


IZVORNA PORUKA: NEAS

Uuu zenice ala ste se napisala user posted image
Mi imali goste ovih dana,pa nisam stizala ovdje...
Ja jogurte dajem kupovne,Jogobela i Nestle oni za bebe...planiram praviti kad bude mogla med,pa da malo poboljsamo ukus...

S jajima nemamo problema hvala Bogu ☺ to baš hoće i voli...

Neko napisa koliko davati na početku...Ja uvijek napravim kamaru,pa koliko pojede heheh nekad pojede par zalogaja,nekad kontam gdje joj stane user posted image

E sad da ja pitam za taj amaranth...Kako pravite,kakav okus ima itd...

Mu nismo ništa novo uvodili...nema mama više ideja ni za nas heheh

ja jucer kuhala amarant, preko noci ga ostavila u vodi, poslije isprala i stavila da se kuha, poslije dodala mrkvu i tikvicu, mozda sam tu pogrijesila, al moj bebi nece ga nikako sve mu dolazi nadrazaj na povracanje, ja mu govorim mnjamm...mmmm jest dobro a dijete me blijedo gleda i drzi u ustima i samo izbaci user posted image
probat cu ponovo sa jabukom il bananom

al iskreno ni meni se nije svidio ukus amaranta

Ni moja ga nikad nije prihvatila...jede ga jedino u kombinaciji sa teletinom i prasom...izmiksanog...stavi manju kolicinu,ja stavim jeenu malu kasicicu samo...



_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 12558
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
19.12.2015 21:01:41   
Vanja88
Jel normalno da beba tj vec djete od godinu dana nece da zvace kad ga zubici muce? nama izbila jedna 4 i sad je sav osjetljiv hoce samo da mu pasiram ili cak blendam i tad sve pojede a komadice pljuje ...


_____________________________


2010: Andjeo 1 ..6w3d
2011: Andjeo 2 .. 8w0d
2013: Andjeo 3...12w4d
8.12.2014 u 10:57 rodio se ZIVOT.. NIKOLA<3
6.7.2015 Biohem. 5w5d

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 12559
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
20.12.2015 13:46:32   
NEAS

IZVORNA PORUKA: Vanja88

Jel normalno da beba tj vec djete od godinu dana nece da zvace kad ga zubici muce? nama izbila jedna 4 i sad je sav osjetljiv hoce samo da mu pasiram ili cak blendam i tad sve pojede a komadice pljuje ...


Jeste bona,sigurno ga dusicu boli user posted image
Koji dan pasiraj,pa opet probaj da znače...i SRETAN ROĐENDANKO user posted image nadam se da ste proslavili kako ste zamislili ☺

(odgovor članu Vanja88)
Neposredna veza do poruke: 12560
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
21.12.2015 22:44:55   
bejbibi
Ja uvela A i kravlje mlijeko ..juce joj pravila keks s mlijekom ..nije htjela jest,samo par kasikica al nemareakcije hB

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu NEAS)
Neposredna veza do poruke: 12561
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
22.12.2015 4:11:11   
Vanja88
Neas hvala....kako tvoj curetak?
jao bejbi dobra si, mozes joj u pire ili slicno
ja jos nisam..jos dajem ad al jede jogurt jeo je i pire sa kravljim al nemam pojma nisam nesto poletna za kravlje ja luda vise vjerujem ad nego kravljem user posted image

_____________________________


2010: Andjeo 1 ..6w3d
2011: Andjeo 2 .. 8w0d
2013: Andjeo 3...12w4d
8.12.2014 u 10:57 rodio se ZIVOT.. NIKOLA<3
6.7.2015 Biohem. 5w5d

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 12562
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
22.12.2015 20:54:47   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Vanja88

Neas hvala....kako tvoj curetak?
jao bejbi dobra si, mozes joj u pire ili slicno
ja jos nisam..jos dajem ad al jede jogurt jeo je i pire sa kravljim al nemam pojma nisam nesto poletna za kravlje ja luda vise vjerujem ad nego kravljem user posted image

Sta cu vanchi ,morala sam ..ocajna sam zadnjih mjesec ipo ..ima dana super jede ,nekad nista bukvalno ..a spavanje katastrofa ..nadam se a je faza :///

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Vanja88)
Neposredna veza do poruke: 12563
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
22.12.2015 20:56:15   
bejbibi
Zenw ,jel dajete bebama one cokolino,frutiolino i ostalo???, znaci ,mamice koje imaju bebe do 1 g ..mada sam ja uvela i kravlje mlijeko a sutra joj aBd 9 mj .

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 12564
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
23.12.2015 3:37:20   
Vanja88
Ja dajem frutolino i keksolino. Voli i jedno i drugo, dajem i obicne ovsene phuljice radi stolice...cokolino vec i ne,nesto mi previse dati cokoladno za dobro jutro. Ja npr napravim sa 4-5 supenih kasika i 200 ml mlijeka mozes i manje mlijeka al to je neki moj omjer.

Samo polako,proci ce te faze,pokusaj joj dati pahulje mozda uvece pa vidi kako sa spavanjem bude islo,ako vidis da se i dalje budi a znas da je dobro vecerala,to me cista navika...bebe nakon 6mj ne trebaju nocne obroke jer tsd su na cvrstoj ishrani ali Boze moj sta je tu ne sve ce to proci

_____________________________


2010: Andjeo 1 ..6w3d
2011: Andjeo 2 .. 8w0d
2013: Andjeo 3...12w4d
8.12.2014 u 10:57 rodio se ZIVOT.. NIKOLA<3
6.7.2015 Biohem. 5w5d

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 12565
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
23.12.2015 10:26:17   
bejbibi
Da upravu si vanchi,ne trebaju ali ona slabo jede po danu :(( ...eto sinoc hB dobro spavala ..vidjet cemo ,moram joj malo ishranu regulisati ..ona bi samo da doji a znam da joj sad nije dovoljno ..mislim,logicno ne?!

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Vanja88)
Neposredna veza do poruke: 12566
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
23.12.2015 12:39:40   
vedada
Volel vaši jaje, moj neće nikako, ni smlijekim ni samo, ni kuhano, jedino kad mu podvalim u supi. Puru voli, i tarhanu i dojit, slabo jede.

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 12567
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
23.12.2015 13:16:19   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: vedada

Volel vaši jaje, moj neće nikako, ni smlijekim ni samo, ni kuhano, jedino kad mu podvalim u supi. Puru voli, i tarhanu i dojit, slabo jede.


M voli a A onako ...podvalim u pireu,supi ...ona nema nista konkretno da voli il ne voli ..i voli sve i ne coli ..znaci kad je gladna jede kad nije ne znam ti sta da joj das nece. ....et voli bocne jogurte al i to jede kad joj se jede nema sanse kad nece ...

Sa M sam zadovoljna kolko tolko al izgleda opet pocinju muke oko ne jedenja i sa ovom 😥

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 12568
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
23.12.2015 21:48:00   
janeway

IZVORNA PORUKA: bejbibi

Ja uvela A i kravlje mlijeko ..juce joj pravila keks s mlijekom ..nije htjela jest,samo par kasikica al nemareakcije hB

Bejbi i da ima reakcija ne bi ih bilo odmah. Kravlje mlijeko postepeno oštečuje crijeva i može dovesti do krvarenja kod malih beba. a zbog velike količine protina operećuje nerazvijene dječije bubrege. Reakcija bi se javila jedino ako je intolerantna na laktozu i ako nema reakcija ne znači da nije štetno.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 12569
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
23.12.2015 22:01:58   
janeway
Bejbi ni moj nije htio keks u kašici, ali ga voli da jede iz svoje ručice. Probaj tako.

Moj voli da jede žumanjak i ruke, a cijelo jaje jede u kašici.

Mislim da mu smeta jogurt i da ima grčeve od njega.

Inače moje vjeruje samo u hranilicu i kašice, svašta on smaže sa strane ali jelo je u hranilici i na kasikicu. Znam da to nije dobro jer ima godinu, trebao bi više jesti rukama i žvakati.

(odgovor članu janeway)
Neposredna veza do poruke: 12570
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
24.12.2015 8:57:16   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: janeway


IZVORNA PORUKA: bejbibi

Ja uvela A i kravlje mlijeko ..juce joj pravila keks s mlijekom ..nije htjela jest,samo par kasikica al nemareakcije hB

Bejbi i da ima reakcija ne bi ih bilo odmah. Kravlje mlijeko postepeno oštečuje crijeva i može dovesti do krvarenja kod malih beba. a zbog velike količine protina operećuje nerazvijene dječije bubrege. Reakcija bi se javila jedino ako je intolerantna na laktozu i ako nema reakcija ne znači da nije štetno.


Joj zeno ti mene prepade sad ....al svakako nece ,ne svidja joj se ..par kasikica pojela samo neki dan i nisam vise davala ..necu ni davati 😱


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu janeway)
Neposredna veza do poruke: 12571
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
24.12.2015 8:59:18   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: janeway

Bejbi ni moj nije htio keks u kašici, ali ga voli da jede iz svoje ručice. Probaj tako.

Moj voli da jede žumanjak i ruke, a cijelo jaje jede u kašici.

Mislim da mu smeta jogurt i da ima grčeve od njega.

Inače moje vjeruje samo u hranilicu i kašice, svašta on smaže sa strane ali jelo je u hranilici i na kasikicu. Znam da to nije dobro jer ima godinu, trebao bi više jesti rukama i žvakati.


Ne smijem ja njoj davati hranu da zvace jer ne zna jos i ima samo 4 zubica :) ..jede samo smoki i to onaj mekani ..a npr kad joj hranu blendam i ako joj sta koji komadis ostane ona to ispljune user posted image


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu janeway)
Neposredna veza do poruke: 12572
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
24.12.2015 10:46:51   
vedada
Izludi me nejelo, jaje nikako, malo dema od jabuka jeo, bananu pljuje. Jabuku hoće da gricka, kad u sitnim neće. Bože po cijeloj kući hrane on ništa. Jedino smoki hoće.

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 12573
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
24.12.2015 11:46:25   
Vanne
Joj znate sta....moja rodica malome od drugog mjeseca daje kravlje mlijeko...od treceg mu daje sve sto i oni jedu...izbezume se kad ja sari pravim kasicu a ona ima godinu i po,cude se sto je jos uvijek dojim...stavljaju ga da sjedi od drugog mj....a meni zao malenog user posted image a da kazem nesto ispascu najgora,ionako imam losu reputaciju zbog nacina na koji odgajam svoje dijete....
Moja je neku noc pojela citavo kuhano jaje ,sto nikad nije u zivotu....ako hocete da naucite bebe da zvacu a one ne vole komadice pokusajte sa rizom i makaronima...ne znam dijete koje to odbija...
A i bejbi kupi ad dvicu,ono je gusce i duze drzi dijete sitim i kupi lino keksice...zadrobi joj ad keksom i daj pred spavanje...moja spava citavu noc otkad tako radim,samo sto ja stavljam u kravlje mlijeko....a bgm tamo oko osmog mjeseca sam joj drobila ad sa keksom...

Vedada kuco stara user posted image neka malo,jest ce on,nesto ga muci,dok to prodje bice sve ok,samo strpljenja...ima dana kad S zivi samo na dojenju a ima i dana kad placem od srece sto jede sve redom user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 12574
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
24.12.2015 12:40:12   
alman
mame sta ste prvo uvele od mesa teletinu ili piletinu


_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 12575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  501 502 [503] 504 505   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  501 502 [503] 504 505   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *