|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
30.11.2009 16:04:56   
Nedi
Mi jako slabo ručamo, jučer do 17 sati nije ništa jeo, i onda mu palo na pamet da ruča, sva sreća bilo spremno i pojeo slano, Hipp teglicu slatkog (ovo smo kupili jer više nismo znali sta da mu ponudimo), monteuser posted image , bananu, abuku, madainu, i sok od breskve. Ovo sve u sat vremena, i još meda na kašiku. Samo vadi male kašikice iz ladice i izvoljeva, ja sam mislila stomak će ga boliti kad ono ništa naručao se zaspao.

A slabo ručamo od srijede, ovo sinoć nam je baš bilo iznanađenje


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
30.11.2009 18:00:31   
Amrino
Evo i nas malo...A da smo se uljenile oko pisanja- jesmo user posted image .

- dorucak: jabuka, banana i jaje na oko, dvije solje jogurta
- pola mufina, smoki, mandarina
- kriska hljeba sa pekmezom od sipaka (sam je umakao...pa je pekmeza bilo u po glavi...user posted image )
- zdjelica supice tarhane (gusce) i casa mlijeka
- sad cemo rucati kurbansko meso sa "monama" (makaronama)

...u medjuvremenu dojenje i voda


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
1.12.2009 9:12:23   
Nedi
Mi još nismo dobili apetitiuser posted image
Ujutru mlijeko 250ml i kašika meda a kasnije ćemo vidjeti hoće li teta uspjeti par sa jednom kiflomuser posted image


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
3.12.2009 16:27:45   
bebano
IZVORNA PORUKA: Romali

Mislim i da su Luka, Edi i Mak 27.11. prešli u ovu grupu pa pozivam mame bebano i Suzanu da nam se jave user posted image .



Tako je Romali draga user posted image  trebale smo se javiti ali nikako da se naviknemo da smo u "starijoj" grupi user posted image .
A kako je kraj godine, na poslu mi je ludnica, pa ni "ne visim" na RR kao sto sam prije znala.
Mi papamo 'nako. Kako kada. A kao sto Romali kaze vise se ne brinem. Jer on jede sve, sto mi je jaaaako drago, a sada kolicina toga sto pojede ocito zavisi od dana do dana. Neko jutro mi je cak i palnetu meljao, a palenta mu je bila zakon i uvijek bi je slatko poruckio. A ja onda krenem od sebe i skontam da nesto sto inace jedem u slast, bude dana kada mi se ne jede.
Lukica je jutros kada se probudio popio 180ml mlijeka. Onda dok smo mm i ja pili kafu, popije je soljicu caja od kamilice u koji sam mu stavila kasikicu meda. Sveki kaze da je doruckovao jaje, kajganu sa malo pavlake unutra. Sve zalio, zna se jogurtom. Uzinao malo jabuke, malo banane i malo plazma keksa. Rucao supicu koja je bila malo gusca, curece meso i malo graska koji je mrljavio. Pajkio i kada se probudio sveki mu dala 2 kockice Kinder cokolade. Tokom dana je pio dosta vode. Ja cu mu veceras dati neku vocku, mozda opet jabuku. I bocicu pred spavanje.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
3.12.2009 16:41:44   
haidy
Evo i nas u ovoj grupiuser posted image
Mi smo danas jeli:
mlijeko sa medom
kajgana
dva mala kroasana
mlijeko
povrce sa piletinom
supica i pita
svakojako voce


_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
3.12.2009 17:02:34   
Amrino
Bebano- dobrodola i ti i ostale mamice u ovu "stariju grupu"!

Evo i nas danas user posted image user posted image user posted image .

- dorucak: makaroni sa pavlakom (opet- na njegovo insistiranje. MM ih je morao praviti ranom zorom user posted image )
- jedan nar
- zdjelica cornfleksa u mlijeku i dva- tri zalogaja jajeta (ogrebao se od mene)
- kinder jaje
- rizoto sa povrcem (brokule- njih najvise voli, mahune, mrkvica i puuuuno bijelog luka)
velika solja jogurta
- jedna mandarina

izmedju voda i dojenje....a za veceru cemo jos vidjeti...user posted image




_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
5.12.2009 12:38:52   
bebano
Evo nas da se malo javimo.
Jutros u pola 7 flasica, nakon koje je na maminu srecu nastavio pajkiti do pola 9 user posted image , jer je i mama user posted image .
Kada se probudio soljica soka od svjeze iscjedjene narandze.
Doruckovao je krisku kruha 5 zrna, namazanu puterom i maaalo tanko izrezane sunke (da mu zamirise user posted image ). Smazao je sve bas slatko.
Poslije toga je mrvicu gricnuo banane i sada spava.
Nakon spavanja idemo kod sveki na rucak, rekla je da pravi ribu na leso sa kromipirom.
Uzinu mu planiram dati opet neku vocku, bananu, jabuku, mozda i malo Kider cokolade.
A vecera - vidjecemo.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
5.12.2009 12:49:18   
haidy
Evo i nas.
za danas smo planirali:
Mlijeko sa kasikom meda
cuspajiz i jogurt
puding
mlijeko
supica i riza i piletina
voce, kompot, limunada
a za veceru cemo jos vidjeti


_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
8.12.2009 10:17:35   
Suzana
IZVORNA PORUKA: bebano

IZVORNA PORUKA: Romali

Mislim i da su Luka, Edi i Mak 27.11. prešli u ovu grupu pa pozivam mame bebano i Suzanu da nam se jave user posted image .



Romali! user posted image user posted image

Eh žene, žene... Ja nekad bila "učiteljica" u grupama (tako me je ova moja druga iz MO nazivala) a sada se meni pišu neopravdani časovi.
Šta ću, tako mi grah pao, nemam vremena.
Ali mi nedostajete.
Kod nas klasikica što se tiče hrane.
Jedu malo više slatkiša (Kinder čokoladice) kako je sveki počela da ih čuva heheh. Šala mala.
Ja im prije davala ponekad Monte, kad bi lijepo ručali pa da ih nagradim.
bebano draga, vidim opustilo se u Wieni? user posted image
Eto žene, ništa novo kod nas što se tiče hrane, pijemo taj sokić od nara, još im nacijedim mandarina i eto C vitamina (Edi jede mandarine kao svi odrasli, a mali pljuje, tako da mu na taj način dajem mandarine/klementine).
Sve vas puno pozdravljam i ljubim.
Pusa za djecu!



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
8.12.2009 12:26:29   
Nedi
Šta nam je gužva na temi....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za malene guze što su narasle.

Mi smo tu još koju sedmicu i prerasli smo grupu
Danas:
Mlijeko 250ml
Doručak: jaje sa malo mlijeka i pavlake i integralni hljeb - sve onako smiješano
Užina : Klementine, grožđice
Ručak: Mix čorba: teletina, oba luka, mrkva, krompirić i mahune
Usput jedna kinder čokoladica
Večera: možda ABC ili salamauser posted image (vidio da mm jede prije 2-3 dana, probao komadić i sad samo otvara frižider i DAJ SALAMICU)

U toku dana: Voda, HIPP voćni čaj, sokić od grožđa(domaći) sa limunom i grickanje abuke i madaine po željiuser posted image



_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
10.12.2009 22:03:30   
Amrino
Evo i nas user posted image user posted image user posted image :

* juce

- malo makarona sa pavlakom i bijelim lukom (izludit ce me ti njegovi must have)
- tri solje mlijeka user posted image
- narandza (nju voli vise nego mandarine...njima pljuje onu opnu a narandzama ne)
- jabuka
- pun tanjir corbice (u pilecu supu s povrcem sam stavila dosta kus- kusa)
- dvije banane user posted image
- stapici
- kinder jaje
- malo kus- kusa sa brokulama

(izmedju voda i dojenje)

* danas

- jabuka
- kriska hljeba sa pavlakom, kisela krastavica i solja mlijeka
- pola narandze i pola nara
- pileca supica i komad oslica
- pola kriske hljeba sa pavlakom
- jabuka
- dvije- tri masline
- malo kolaca
- corn fleks sa mlijekom

(voda i dojenje)
makaroni


P.S nismo nista ni napisale kako treba na ovoj temi, draga Nedi, a ubrzo cemo biti izbacene user posted image

< Poruku je uredio Amrino RR -- 10.12.2009 22:05:02 >


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
10.12.2009 22:14:40   
mišur
IZVORNA PORUKA: Amrino RR


* danas

- jabuka
- kriska hljeba sa pavlakom, kisela krastavica i solja mlijeka
- pola narandze i pola nara
- pileca supica i komad oslica
- pola kriske hljeba sa pavlakom
- jabuka
- dvije- tri masline
- malo kolaca
- corn fleks sa mlijekom

(voda i dojenje)
makaroni


P.S nismo nista ni napisale kako treba na ovoj temi, draga Nedi, a ubrzo cemo biti izbacene user posted image


Morala sam se nasmijati kad sam ovo pročitalauser posted image user posted image user posted image
Hamzuljak baš voli kiselouser posted image user posted image

Mi smo danas papali:
- cicvara, cijeli jogurt u čašici, pola kriške hljeba i sve zalio mlijekom
- jedna plazma i malo banane
- dinstana teletina sa pire krompirom
- pola jabuke i pola kruškeuser posted image -- moje dijete, nažalost, nije neki ljubitelj voća i baš me muka uhvati kad vidim da vaši klopaju nar, mandarine...
- makaroni sa pavlakom i kozije mlijeko

Između je popio kompot i cijeđeni sokić od narandže i mandarine sa kašikom meda i dosta vode


I samo da poželim dobrodošlicu Bebano, Suzani, Haidyuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio mišur -- 10.12.2009 22:15:54 >

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
10.12.2009 23:11:05   
Amrino
Joj mišure...ma voli kiselo pravo...Neki dan je MM kupio nar koji je taaaako kiseo da ga ja nisam mogla okusit...Hamza je spucao dva user posted image .
Sto se krastavica tice....smlati po dvije tri...a mene strah da mu dajem toliko...Ipak je to konzervirano user posted image . Voli dijete sta cu...

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
11.12.2009 9:02:47   
Nedi
Amrino jos malo i nasi momci slave rođendan, trebamo se potruditi razraditi temu dok nas ne istjeraju user posted image

Kod nas jučer
- neću mlijeko daj mi ABCuser posted image i spuca cijeli ABC sa dvije šnite hljeba ujutru u 07 sati
- užina je trajala od 09-12: kinder čokoladica, pola abuke, malo narandže, grožđice i pola banane
- ručak: pileći batak sa graškom, + standardno (oba luka, mrkva, malo peršuna i vegete)
- kifla
- večera: malo "sirka" (to ja pravim namaz od domaćih proizvida) i malo hljeba
U toku dana: čaj+voda+malo soka

Danas
- neću ABC daj mlijeko 250mluser posted image
- doručak će biti makaronice sa pavlakom i mlijekom
- užina - svega na stolu pa šta pojede: narandža, jabuka, banana, grožđice
- ručak: riža i komadić junetine kuhan sa oba luka, mrkvom, paradajzom, peršunom i vegetom
- večera još ne znamo, možda mama smiksa voćni kup sa pudingom

Mišure ja bi bila presretna kad bi Nedi pojeo nešto dinstano, ako nije čorbica i ne jede se kašikom neće. Nekad baš ne stignem praviti po nekoliko jela za jedan ručak, tako da mi uglavnom jedemo čorbice jer radi njega napravim.
A voli kao i Hamzuljak kiselo, ja nikad nisam jela limun onako kao jabuku a on to radi sa užitkom.

Dobrodošlica  za Suzanu, haidy i bebano user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
11.12.2009 9:06:54   
bebacha
vidim ja da cjela generacija voli makarone i kiselouser posted image user posted image user posted image user posted image
Ajla jede svu kiselu salata,krastavice,kiseli kupus,cveklu,papriku.sama to trazi.ovi dana kako je bolesna slabije jee pa se bas nerviram al proce i to.nadam seuser posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
11.12.2009 9:44:09   
bebano
Mišure, Nedi hvala na dobrodoslici user posted image .

Vidim papaju djecica, neka, neka tako i treba. I moj mali misic nije izbirljiv, stvarno voli da papa sve i hvala Bogu da je tako. E sada nekada jede bolje, nekada mrljavi, ali uglavnom sam zadovoljna.
Juce kada se probudio popio toplu vodu sa prokuhanim medom. Cula ja to je super sada protiv ove gripetine, pa to pijemo ko ludi hahaha. E onda je doruckovao palentu sa tikvicom, sve zalio jogurtom. Uzina banana. Rucao je supicu od kafriola, onda rizu i malo piletine. Posto je to onako mrljavio, baka mu je tu do dodala vrhnja za kuhanje i onda je smazao sve. To sam primjetila da kada nesto nece da jede, cim mu stavim vrhnja za kuhanje pojede. To stvarno izbjegavamo, osim eto kada zeza. Jer necu da ga navikavam na to. E onda je jos pojeo 2 kockice Kinder cokolade koje je obje odmah strpao u usta da se mama nebi predomislila i jednu mu uzela user posted image , kompot od jabuka i 2 plazme. Vecerao je žito sa orasima (kupljeno u Jadranci nisam ja pravila) ali je stvarno mmmm njam njam, a on to jaaaaaaako voli. I flasica pred spavanje.
E zenice znate sta me zanima, da li da mu pokusam umjesto AD mlijeka davati obicno kravlje? Njega nesto ne voli i kada god sam mu pokusala dati ono npr uz doricak, gutne malo i facu napravi. A AD pije rado. Pa sada kontam da li da mu u flasicu stavim ovo obicno umjesto AD. Pls vase savjete. Nedi ovo sto kazes da je tvoj bebac popio 250 ml mlijeka, jel to AD ili obicno??

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
11.12.2009 10:53:02   
Suzana
Dobar je Hamza. user posted image
Ja sam svojima probala dati kiselog kupusa, ne htjedoše.
Ediju sinoć dala crnu Kalamata maslinu, nije mu se svidjela, a on baš voli razne okuse. Maku nisam ni pokušavala.
Bebano, još je na AD-u user posted image ?
Nemoj mu samo kravlje dati, napravi mu sa malo lješnjak čokolina, bar ja tako svojima, a dok se mlijeko grije, često znam dodati i kašikicu meda.



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
11.12.2009 10:57:50   
veeseelaa
Suzi ova moja voli sve što je kiselo, neki dan se napucala kiselog kupusa da mi je bilo baš šegauser posted image user posted image user posted image
Vidjeh da si on-line pa rekoh samo da te pozdravim, pusa

< Poruku je uredio veeseelaa -- 11.12.2009 10:58:13 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
11.12.2009 11:02:51   
bebano
IZVORNA PORUKA: Suzana

Bebano, još je na AD-u user posted image ?
Nemoj mu samo kravlje dati, napravi mu sa malo lješnjak čokolina, bar ja tako svojima, a dok se mlijeko grije, često znam dodati i kašikicu meda.




A jasta je Suzi draga voli to AD, a meni ima ocajan miris user posted image . A da ti ne kazem kako bi mi i finansijski odgovarala da ga vec jednom prestane piti user posted image .
Ok pokusacu to sa malo ljesnik cokolina ili tako necim pa javim jel' upalilo. 

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
11.12.2009 12:02:03   
Nedi
Bebamo moj dječak je samo jedan dan odbio da pije AD, imao je oko 1 god i više ni primirisati. Sad mu stavim obično toplo kravlje mlijeko u flašicu i popije svako jutro u 99,9% slučajeva.
Pokušala sam staviti kraš expres, nesquik, ili Lino proizvode, samo vrati i kaže mama daj meko. A od Lina jede samo karamelino ali na kašiku.


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
11.12.2009 12:04:30   
Nedi
A probali smo i ovo što Suzana kaže dodati med, proba i vrati - daj meko. Ali jede med na kašiku sa užitkom

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
11.12.2009 12:22:59   
Amrino
I ja mislim da je bolje da piju samo mlijeko i jogurt bez "maskiranja" user posted image . Navika je cudo...jer ako navikne tako...mozda ga nikada nece htjeti samoga.
Ovaj moj je u pocetku pio po gutljaj- dva...vremenom se navikao na njega i sada ga praaaavo voli. Popije po dvije tri solje minimalno.
Ne znam sta vise voli jogurt ili mlijeko.
a inace mu ga nikada ne grijem- pije ga drito iz frizidera.user posted image
Jednom sam mu napravila kakao tj "Hamzinu kafu" jer je navalio da proba moju user posted image ...ma jok...samo ga je okusio i odlozio.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
11.12.2009 12:36:28   
Nedi
Evo zove me teta što čuva Nedija...kaže pronašao cijeli kinder (a ja se ponadala da sam ga dobro zamaskirala u kuhinjskom elementu a on poletio uzeti šerpuuser posted image ) i otvorio dva i odmah u usta i još jedan otvoren u ruci stisnuo i nedauser posted image i to sve u roku od 30 sekundi. Hahaha duša moja, reko šta  bi sad neka pojde i taj treći, garant je pomislio mama će mi dati samo jedan idem ja smazat dok je nemauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
11.12.2009 12:47:28   
bebano
E posto moj ne odbija AD nego ga bas voli ne znam da li da sama pokusam polako da mu ga zamjenim sa obicnom mlijekom.
 
Ma i ja se Amrino plasim da ako mu pocnem kamuflirati da nece htjeti samo mlijeko nikako. Ali pokusacu i to ako ne bude htio, daj sta das user posted image .

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
11.12.2009 12:48:51   
bebano
IZVORNA PORUKA: Nedi

Evo zove me teta što čuva Nedija...kaže pronašao cijeli kinder (a ja se ponadala da sam ga dobro zamaskirala u kuhinjskom elementu a on poletio uzeti šerpuuser posted image ) i otvorio dva i odmah u usta i još jedan otvoren u ruci stisnuo i nedauser posted image i to sve u roku od 30 sekundi. Hahaha duša moja, reko šta  bi sad neka pojde i taj treći, garant je pomislio mama će mi dati samo jedan idem ja smazat dok je nemauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


He he to su male lopuze nase. Isti slucaj kao i kdo mene kada pisonja strpa odmah 2 kockice da se mama ne predomisli user posted image .

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *