|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
11.12.2009 12:49:15   
Suzana
Moji piju tu kombinaciju mlijeko+lješnjak čokolino, a piju i mali Dukat tetrepak na slamčicu (obično mlijeko ak kors).
Ma ko će im ga znati, svak dijete priča za sebe. user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
11.12.2009 13:56:22   
mišur
Bebano,

ja sam mom Luki prestala davati AD mlijeko kad malo prije nego što je napunio 1,5 g...Vala mi se bilo smučilo više ga mućkati, a i sa finansijske straneuser posted image
Prvo sam mu dala na slamčicu mlijeko u tetrapaku par puta da proba i njemu je bila interesantna slamčica, pa je prihvatio...Onda sam mu stavljala malo plazme ili griza naveče kad je pio, da ga malo zavaram...
Sad ga uopšte neće na flašicu, baš baš rijetko, možda jednom u 10 dana i to samo ujutro...
Zato popije bar 2 tetrapaka Dukat običnog kravljeg mlijeka ili Z Bregov kozjeg...Ujutro uz doručak i nakon doručka, i naveče uz večeru, pošto pred spavanje više ne pijemo, i nekada u toku dana kad sam traži...I jogurt obavezno!
Probaj mu za početak malo kamuflirati nečim slatkim što voli, samo da prihvati...
I kako mu praviš tu palentu sa tikvicom? Dajte nekih novih recepata za doručak, vidim da se Luki sve smučilo, pa mi doručak najviše mrljavi...

A što se tiče kiselih namirnica, ovaj moj to ne bi ni primirisaouser posted image ...Ja bih baš voljela da hoće jesti kiselog kupusa kao Akiuser posted image , pošto je jako zdrav, ali on neće to ni da proba...


(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
11.12.2009 17:21:12   
bebano
Mišure,
 
hvala pokusacu tako. Da mu po malo dajem na slamcicu.
 
Posto uskoro idem kuci evo nabrzaka recept za paletnu sa tikvicom. Nekada skuham posebno tikvicu, posebno paletnu pa samo pomjesam jedno sa drugim, a nekada sitno isjeckam tikvicu i kuham je i kada se smeksa u to dodam pamentu. Ma ne moze bit jednostavnije, a Luka to voli. Mozes u sve dodati kasiku pavlake jer moj Luka voli sve sto je sa pavlakom user posted image .

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
11.12.2009 19:06:18   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: bebano

IZVORNA PORUKA: Suzana

Bebano, još je na AD-u user posted image ?
Nemoj mu samo kravlje dati, napravi mu sa malo lješnjak čokolina, bar ja tako svojima, a dok se mlijeko grije, često znam dodati i kašikicu meda.




A jasta je Suzi draga voli to AD, a meni ima ocajan miris user posted image . A da ti ne kazem kako bi mi i finansijski odgovarala da ga vec jednom prestane piti user posted image .
Ok pokusacu to sa malo ljesnik cokolina ili tako necim pa javim jel' upalilo. 



mi smo jos na ad ...cokoladno i obicno nece ni da proba... pije ga ujutro i uvece (210ml) i ponekad u 14 pola flasice ako je budna tada...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
11.12.2009 22:02:41   
mišur
IZVORNA PORUKA: bebano

Mišure,
 
hvala pokusacu tako. Da mu po malo dajem na slamcicu.
 
Posto uskoro idem kuci evo nabrzaka recept za paletnu sa tikvicom. Nekada skuham posebno tikvicu, posebno paletnu pa samo pomjesam jedno sa drugim, a nekada sitno isjeckam tikvicu i kuham je i kada se smeksa u to dodam pamentu. Ma ne moze bit jednostavnije, a Luka to voli. Mozes u sve dodati kasiku pavlake jer moj Luka voli sve sto je sa pavlakom user posted image .


Hvala na receptu, draga...
Probaću mu napraviti, a pošto voli i palentu i pavlaku, nadam se da neće biti problema...

Mali gospodin je danas ručkao:
- palenta sa kamakom, pavlakom, jogurtom i mlijekom - mix svega i svačega
- cijela kruška i malo jabuke
- čorbica od krompira, prosa i mrkve sa piletinom sa puno bijelog luka
- štapići i mali komadić kinder čokolade
- pola palačinke sa džemom, pola teglice Hipp good night i mlijeko

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
11.12.2009 22:14:17   
haidy
Sto vasa djeca dobro jeduuser posted image user posted image
moram i ja moje pile pohvaliti, ovih dana je sve htjela da rucka, da kucnem o drvo.
evo danasnjeg menija:
mlijeko 200ml sa medom
griz sa pavlakom i jogurt
vocni jogurt
mlijeko 150ml
corbica od povrca i mesa, kompot, monte
makarone
grickala voce i jos svasta nesto
banana sa vocem iz kompota i plazma
mlijeko 200ml




_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
12.12.2009 15:45:37   
Romali
Pozdrav dragim ženicamauser posted image
Vidim da ste se opet raspisale, that makes me happyuser posted image
Kod nas ništa novo već danima, osim da je prvi put jeo leću. Ne znam zašto mu je dosad nisam davala, nemajka stara user posted image . Inače je nemam u ući, jer ni mm ni ja nismo ludi za njom, ali sad zima, manjak ideja pa je došla na red. I moj pasha će je izgleda voljetiuser posted image Naručkio se pravo čorbice s lećom i još nekim povrćem.
Nešto me zeza s doručkom zadnjih dana, ali zato barem fino ruča pa se ne brinem.

Vezano za mlijeko, to mi je bolna tačka. On neće i ne pomišlja probati mlijeko samo. Jedino ako ga zakamufliram nekom hapicom ili pahuljicama.


Odavno nisam pravila onu 'zdravu 'picu pa možda nam je večeras napravim.

Ako imate neku ideju za doručak/ večeru, pišite.
Pusa iz vjetrovitog gradauser posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
15.12.2009 14:53:13   
Nedi
Ja sam jučer napisala kilometarski post  i šipak user posted image , sad mi mrsko opet sve ponovo, uglavnom mi ručamo opet kako treba user posted image
Danas:
Mlijeko 200 ml, poslije mlijeka 1kašika meda+jedna kašika pekmeza od jabuka divljaka
Užina voćna salata: 1 zdjelica, sastav:narandža, mandarina, grožđice, jabuka, banana, ananas i žitarice
Ručak: pileća čorbica
Večeras idemo na snijeg nas troje pa će večera biti kad se vratimo - topli napitak i ABC



_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
17.12.2009 21:56:49   
haidy
Sta ima zene? kako jedu djecica?
moja je ovih dana jela super hBogu, ali danas jede na guranjeuser posted image No sve u svemu sam zadovoljna. evo sta je danas jela
mlijeko sa kasikom meda
cuspajiz i jogurt
frape sa bananom i keksom
corbica od zitarica i piletine i sok od narandze
puding i mandarine
skuhano voce iz kompota (kruske, jabuke, maline i suho grozdje)
Ovih dana mi odbija mlijeko, ne znam sta joj je.


_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
18.12.2009 9:17:08   
Nedi
Dobro jutru ženice, kako bebe papaju?

Haidy i kod nas se to desi dan-dva i onda opet po starom, pisala sam vec, neću mlijeko daj mi abc a sutradan neću abc daj mi mlijekouser posted image
Mi hb opet fino papamo, možda je do snijega jer kad uđe u kuću odmah otvara frižideruser posted image
Jutros: mlijeko 200 ml
Doručak: čaj i ABC
Užina: obzirom da je sa tatom danas san 100% će biti karamelino
Ručak: čorbica

A večeras ćemo vidjeti, neku noć je za večeru pojeo : jaje sa hljebom, mlijekom i pavlakom, voćni jogurt, bananu, štapiće, sok i vodauser posted image . Došli sa snijega i samo daj daj dajuser posted image

Pusa svim bebarama od Nedija i mame


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
18.12.2009 9:20:01   
Nedi
I nešto kontam, počeli smo mu davati  tečni pekmez od jabuka (jabuke-divljake, domaći 100%), pomiješam sa medom i dam mu kašikicu svako jutro. Od tog dana njemu se otvorio apetit, šta mislite ima li veze? Dijete počelo jesti, kuc kuc da ne ureknem, samo daj daj

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
18.12.2009 9:33:07   
bebacha
nedi to nije lose ideja,za pekmez i med,trebalo bi povecat apetit.moram i ja to probat jer mi Ajla nesto slabi jede u zadnje vrijeme

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
18.12.2009 12:17:24   
Nedi
Ne znam da li je zbog pekmeza ili se samo tako potrefilo, uglavnom sad jede a to je najvažnije

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
18.12.2009 13:36:36   
mišur
Bitno je da on bolje jede, a od čega, nije ni važno...
Mada mu je to super zdrava kombinacija za početka dana...
Jeli mu to daš nakon mlijeka, prije doručka, onako samo?

Moj dječak je malo prehlađen od juče, pa je malo slabije jede.
Juče je ručkao:
Mlijeko 200 ml
Dukatela i kifla sa jogurtom
Malo kruške, banana, kompot
par zalogaja čorbice sa mrkvom, krompirom i graškom
monte, štapići, sok od mandarine, čaj
Nestle kakao i mlijeko- nije ga jeo ne pamtim, pa je sve smazaouser posted image

Danas:
mlijeko 200 ml
griz sa jajetom i pavlakom i jogurt
malo kruške, jabuke i banane, sok od mandarine sa kašikom meda
za ručak imamo sirnicu ako bude raspoložen i za dalje ćemo vidjeti....





(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
18.12.2009 13:42:23   
bebacha
Meni je bas zao sto nemam potpuni uvid koliko Ajla jede jer je u vrticu.svaki dan joj spremim da nesto jede kad doce,nekad hoce,nekad nece jesti.jedino sto nikad ne odbija su supe i voce.

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
21.12.2009 15:10:36   
Nedi
Baš smo se ulijenile....cccc....

Mi fino papamo, Nedi je kod kuće sa tajom pa sve ide k'o podmazano user posted image
Mlijeko 250 ml + poslije kašika kombinacija (pekmez i med)
Doručak 2 jajeta sa mlijekom i pavlakom user posted image
Grožđice, malo banane, malo jabuke
Ručak: grah - skoro pun tanjur user posted image
Voda, voda, voda, voda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Večeras pravim lijenu pitu sa kukuruznim brašnom

mišure što se tiče meda i pekmeza kako-kad, nekad odmah ujutru a nekad poslije mlijeka, nekad poslije doručka...

Da kucnem mamin dječak baš fino ručki


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
21.12.2009 23:06:01   
mišur
IZVORNA PORUKA: Nedi



Večeras pravim lijenu pitu sa kukuruznim brašnom

mišure što se tiče meda i pekmeza kako-kad, nekad odmah ujutru a nekad poslije mlijeka, nekad poslije doručka...

Da kucnem mamin dječak baš fino ručki



Nedi, hvala na odgovoru za pekmez i med...A sad da te pitam kako praviš ovu lijenu pitu sa kukuruznim brašnom?
Ja sam ti nula od kuharice, i nisam nikad pravila lijenu pitu, ali koliko znam, ne pravi se sa kukuruznim brašnom...Ili praviuser posted image user posted image

Moj dječačić fino papa ovih dana, mada je jadničak bio i još je bolestan.
Danas je ručkao:
- palentu sa svim mogućim mliječnim proizvodima i mlijekom na kraju
- bananu i kivi sa kašikom meda i sok od narandže
- domaća džigerisa sa tivicom i karfiolom
- keksić, voćni jogurt
- dvije kriške hljeba sa pavlakom i mlijeko

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
22.12.2009 9:53:38   
bebano
Bravo za svu djecicu koja fino papaju user posted image .
Mišure sta je nasem malom imenjaku? Zelimo mu da sto prije ozdravi user posted image .
 
Ja kada vidim koliko vasa djeca papaju, imam osjecaj da moj papa ko malo ptice. Medjutim zadovoljna sam jer jede sve, ne izvoljeva, mada mi se cini da jede malo kolicinski, ne znam.
Juce je kada se probudio popio soljicu kamilice, sa medom. Dorucak kruh, puter i pureca sunka. Sve zalio naravno jogurtom. Uzina banana. Rucak corba od prase user posted image , ja to mrziiiiiiim ali je jako zdravo, a on to slatko papa. Onda malo tjestenine. Kada se probudio "krao" je bakine bozicne kolace user posted image , pojeo je 2. Onda je samnom rucao grah, ali malo. Posto nije previse jeo za veceru sam mu dala opet puter, jer je sada puter na prvom mjestu kao sto je nekada bila palenta. Cjeli dan je pio dosta vode, soka od nara (domaceg naravno) jeo mandarine.. Ali kazem vam sve je ovo pomalo. Citam od Nedi maleni skoro pun tanjur graha, a moj mozda 4-5 kasika user posted image . Ajde valjda on zna kada mu je dosta jer zaista kada nece nece okrece glavu i gura me rukicom.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
22.12.2009 11:44:58   
haidy
Mi smo dobili jos jedan zubic, pa je zato dva- tri dana malo zezala sa hranom, ali evo vec se vratila u normalu.
Juce je jela:
mlijeko sa kasikom meda
popara i jogurt
vocni jogurt i mlijeko pred spavanje
grah
puding
pola jabuke, krusku i bananu

vise joj ne dajem mlijeko pred spavanje, dobro se najede za veceru, tako da se ne budi i ne trazi. ranije sam joj kad ja krenem na spavanje, davala mlijeko u snu, ali sad sam prestala. popije oko 300ml dnevno plus jogurt. sta mislite je li to dovoljno?


_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
22.12.2009 13:01:35   
Nedi
bebano Nedi je znao ne jesti ništa do 18 poslijepodne, mislili smo da je bolestan, vodili ga doktoru bezveze, sve su to "faze", a sad u zadnje vrijeme i mi se čudimo samo traži da jede.
Danas: mlijeko 250 ml (valjda tata neće zaboraviti med i pekmez)
Doručak: ABC , snita hljeba samo sredina
Užina: malo narandže
Ručak: čorbica - oba luka, krompir, pileći batak, paradajz, mrkva, peršun (tata kuha, kad vidim kuhinju kad dođem sa posla vjerovatno ću se onesvijstiti)
Ostalo ćemo vidjeti...

Mišure što ste nam bolesni? Haidy mi popijemo više mlijeka, skoro pa po 1/2l svaki dan.

Pozdrav mamama i bebama


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
22.12.2009 14:17:52   
mišur
Haidy,

i Luka je tako sam izbacio flašicu pred spavanje...
Nije je jedno vrijeme tražio, a ja mu kao budala gurala i gurala  da pije dok nisam skontala da mu vjerovatno više ne treba jer dobro večera. Sad ga forsiram da uz večeru popije dosta mlijeka i srećom ga baš voli...
I on dnevno popije od 300-500ml, zavisno od raspoloženja, plus obavezni jogurt i ostali mliječni proizvodi.
Ja mislim i nadam se da mu je to dovoljnouser posted image

Nedi, Bebano,

ma nas dvoje smo oboje bolesni, ima već 5-6 dana...Luku je uhvatio laringitis, pa smo se morali inhalirati, ali sad je puno bolji. Ostao je samo nosić i kašalj, kao i kod mene. Sve njihove prehlade i prehladice odrade zajedno sa mamama u paketu, bar je tako sa mnomuser posted image Ne znam kad je mm bio prehlađenuser posted image

Nedi,

ne napisa mi recept za onu tvoju lijenu pitu sa kukuruznim brašnomuser posted image user posted image user posted image user posted image

Bebano,

ne brini oko količine hrane. Ne pojede ni Luka količinski mnogo...Ja sam nekad sretna ako je samo 10 kašika u pitanju, a nekada neće ni toliko. I ja sve kontam da pojedu koliko mogu u tom trenutku, pa ako ništa nadoknadiće sljedeći obrok ili dan.
Recimo grah baaaaaš voli i kad sam ga nedavno pravila, pojeo je bukvalno cijeli tanjir u roku od 10 minuta.
A inače ga hranim po 30-40minuta, lopuža jednauser posted image

Ljubi nam našeg slatkog plavookog imenjakauser posted image user posted image

Njegov današnji meni:
- cicvara sa kajmakom i jogurtom, zalio mlijekom
- malo plazmice, banana i kruška sa medom, sokić od narandže
- integralna tjestenina sa mljevenim mesom, i za njega plus tikvice i brokule
- za večeru ćemo vidjeti....

< Poruku je uredio mišur -- 22.12.2009 14:18:53 >

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
22.12.2009 14:38:27   
Nedi
mišur draga ja mislila ti nećeš primjetiti da nema recepta user posted image user posted image user posted image , nisam ni ja baš vješta kuharica a recept mi je kod kuće. Iako sam je jucer pravila sad ne bih znala tačno napisati a na poslu sam user posted image user posted image user posted image

Da nam sto prije ozdravite user posted image user posted image user posted image


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
23.12.2009 14:35:39   
Nedi
Evo da i mi napisemo nesto dok nas niste izbacili...nama je sutra rođendan i punimo 2 godineuser posted image
mlijeko 200 ml
Doručak - makaronice sa mlijekom i pavlakom
Užina - banana, mali monte
Ručak -  čorbica -svega po malo (  pojeo pola tanjura - "nije bio oduševljen" user posted image , naravno da nije kad je pojeo monteuser posted image )

Ostalo ćemo vidjeti kad mama dođe kući, svim mamama i bebarama šaljemo po komadić user posted image


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
23.12.2009 22:19:43   
mišur
Evo mi šaljemo veeeeeeliki poljubac za sutra malom slavljeniku i da što ljepše provede svoj drugi rođendančićuser posted image

I nemojte se seliti iz ove grupe, nedostajaćete nam, a  i nemate gdje dalje ićiuser posted image

A ti, mama, kad proslaviš sinov rođendan, napiši onaj recept za lijenu pituuser posted image user posted image user posted image user posted image

Mi smo danas ručkali:
- kajgana sa pavlakom i jogurtom i zalio mlijekom
- malo jabuke i pola banane
- čorbica:krompir, mrkva, prasa sa piletinom
- sokić od cvekle, mrkve i jabuke sa medom, malo štapića
- dukatela sa hljebom i mlijeko

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Ishrana beba od 18 do 24 m...
4.1.2010 15:17:07   
mikimaus
I mi spadamo u ovu kategoriju:), samo što gljive ni ovdje niko ne spominje...ili ipak ne iščitah dobro sve postove! Dajete li gljive vašoj djeci i kako ih pripremate? Negdje sam pročitala da su opasne za malu djecu pa me interesuju vaša iskustva. Pozdrav

_____________________________

Leptirić mamin mali
18.07.2008.

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Med u trudnoci
Alisa.

jedete li med u trudnoci.Ja sam trudna 7 mjeseci,i do sada ga nisam jela.Ali sada mi se jede,a ne znam smijem li.

Da (91%)

Ne (9%)


Broj svih glasova: 88

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *