|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako spasiti brak
12.2.2014 23:03:37   
salmy
Ubi besana i njeno spsavanje

da si bila na titaniku do sad spasila bi se nekako
Da pitas Damira Niksica za savjet...bem li ga mozda ti pomogne

(odgovor članu Lalali)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: Kako spasiti brak
12.2.2014 23:05:49   
besana11
Da,ne radim on svoju daje mamu a zivimo od moje mame.Mislim da malo bolje pofatas cinjenice nego sto vrijedjas.I gdje pise da ga nisam vidjela 15 pa 7 pa mjesec dana?Mozda meni treba psiholog ali vjeruj,tebi trebaju naocale.
A da,ala ti imas vremena za citanje raznih foruma i pracenje ko koliko ima godina i sta i gdje pise.

< Poruku je uredio besana11 -- 12.2.2014 23:07:48 >

(odgovor članu Lalali)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: Kako spasiti brak
12.2.2014 23:09:11   
besana11

IZVORNA PORUKA: salmy
da si bila na titaniku do sad spasila bi se nekako

A da,spasila se napokon ovom porukom :)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: Kako spasiti brak
12.2.2014 23:12:10   
Lalali
Upravu si, zaboravila sam staviti naocale, ali razumijem ono sto procitam. Ne zelim da te vrijedjam niti sam te uvrijedila, to stotebe istina boli je nesto sasvim drugo. Pokusavam, mada znam da je uzaludno, reci ti, prvo da si sklona izmisljanju, ne kazem da si izmislila ovaj problem, jer znam da si se udala i gdje, te detalje, ali garantujem da ima detalja koje si izmislila i tu ocito zaboravljas sta si napisala pa u narednom postu pises nesto drugo.
Jer si oduvijek voljela dramu oko svog zivota praviti i e tegli me za jezik da te ofiram ovuda. Helenejse, citava tvoja mahala je upucena do u najsitniji detalj ovog slucaja, 15 foruma, takodjer, govori li to tebi da nesto nije u redu s tvojom glavom? Shavizaj se malo, uzmi svoj zivot u svoje ruke i ne bulazni okolo da te ljudi ismijavaju.

(odgovor članu besana11)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: Kako spasiti brak
12.2.2014 23:15:04   
besana11
Nista izmisljeno nije.To sto zna mahala kazem samo AKO ZNA BOG NEKA ZNA I NAROD.Uostalom u pravu si,red je da stavim tacku na ovu pricu i zaista ovo je posljeednji komentar ovdje.
Stavljena je tacka na moj brak i na ovaj forum

(odgovor članu Lalali)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: Kako spasiti brak
12.2.2014 23:17:04   
bebaa
Stavljena je tacka na moj brak i na ovaj forum


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu besana11)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: Kako spasiti brak
12.2.2014 23:17:54   
Medić*

IZVORNA PORUKA: besana11

Nista izmisljeno nije.To sto zna mahala kazem samo AKO ZNA BOG NEKA ZNA I NAROD.Uostalom u pravu si,red je da stavim tacku na ovu pricu i zaista ovo je posljeednji komentar ovdje.
Stavljena je tacka na moj brak i na ovaj forum


Tako je najbolje.
Vrijeme je bilo.
U svakom slucaju sretno ti kroz zivot, od srca, trzni se malo.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu besana11)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: Kako spasiti brak
12.2.2014 23:36:37   
jasmin
Muž je spašen user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: Kako spasiti brak
13.2.2014 7:43:04   
AAvalon

IZVORNA PORUKA: besana11

Nista izmisljeno nije.To sto zna mahala kazem samo AKO ZNA BOG NEKA ZNA I NAROD.Uostalom u pravu si,red je da stavim tacku na ovu pricu i zaista ovo je posljeednji komentar ovdje.
Stavljena je tacka na moj brak i na ovaj forum

Konacno!user posted image


_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu besana11)
Neposredna veza do poruke: 309
   RE: Kako spasiti brak
13.2.2014 9:14:59   
teacher75
besana 2009. na hrvatskom forumu bombe bacala i bannovanauser posted image



http://www.forum.hr/showthread.php?t=456400

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu AAvalon)
Neposredna veza do poruke: 310
   RE: Kako spasiti brak
13.2.2014 9:34:36   
besana11
Hahahaha a ovo prvi put vidim odatle sam i vidjela nik upravo sa tog foruma

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 311
   RE: Kako spasiti brak
13.2.2014 9:36:07   
maxus svratila
http://www.croportal.net/forum/usamljena-srca/odbjegla-nevjesta-70062/

http://www.mama-mami.com/archive/index.php?t68787.htm

http://www.irmin.com/modules.php?name=Forums&file=search&search_author=besana

http://forum.burek.com/odbjegla-nevjesta-t601279.topicseen.html


I ko zna gdje jos, ovo mi je gosp gooogle izbacio sa samo jednom rijeci, i na brzaka.......

Besana, Besana........idi ti kakvom hodzi, da ti oduci.........

_____________________________

Sve što sam starija to udobnije gaće biram!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: Kako spasiti brak
13.2.2014 9:39:52   
teacher75

IZVORNA PORUKA: besana11

Hahahaha a ovo prvi put vidim odatle sam i vidjela nik upravo sa tog foruma

pise da si iz sarajeva, ne glupiraj se, provaljena si

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu besana11)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: Kako spasiti brak
13.2.2014 9:40:22   
besana11
Pa kakve vezez ima ako sam otvarala na 5 foruma temu(otvorila bih i na 15) kada na sve i jednom dobijes 2 odgovora kako treba ostali su ismijavanje.Upravo ovakva kakva vi dajete.E blago vama ako pametnijeg posla nemate,sve imate stanbeno obezbjedjenu situaciju,divne muzeve zivot ko iz bajke i svaka koja ne zivi tako savjet vam je RASTANI SE NIJE TE VRIJEDAN.Da narod slusa samo vas po zemlji bi hodale samo rastavljen zene.Divni ste

(odgovor članu maxus svratila)
Neposredna veza do poruke: 314
   RE: Kako spasiti brak
13.2.2014 9:43:06   
teacher75
ja bogami imam 3-4 razvedene drugarice i to jos sa djecom i nista im ne fali. zene izlaze i provode se, ljepota im

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu besana11)
Neposredna veza do poruke: 315
   RE: Kako spasiti brak
13.2.2014 9:44:28   
maxus svratila
Pa besana, nemoj se razvodit, rekla sam ti vec da mu ides na selo.....sacuvaj svoj brak
Pa sta i na selo, horoz te budi ujutro......
navecer gledate zalazak Sunca, ali ne zezam se stvarno., i cist zrak imas........


i vidi se ko ima vremena na pretek.........



_____________________________

Sve što sam starija to udobnije gaće biram!

(odgovor članu besana11)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: Kako spasiti brak
13.2.2014 9:47:06   
besana11
Ja imam jer nemam posla.Na selo ipak necu ne zbog sela vec sto ja nemam covjka vec maminu mazu

(odgovor članu maxus svratila)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: Kako spasiti brak
13.2.2014 9:47:11   
minie
E stvarno ne znam jesam li gora ja sto otvorim ovu temu ili ova zena vise.

Pa kad ti je toliko stalo do njega, idi u Osanicu, muzi krave i slusaj sve sto ti kazu i gotovo!
Mi u klin ti u plocu. Boze sacuvaj!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 318
   RE: Kako spasiti brak
13.2.2014 9:47:50   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: besana11

Hahahaha a ovo prvi put vidim odatle sam i vidjela nik upravo sa tog foruma


besana hajd jedan onako drugarski savjet , pusti tog tipa neka ide gdje hoce, znam procitah negdje da imas skoro 40 , tebi nije stalo do tog tipa , stalo ti je da se udas to ti je bilo tada i sada , a ne treba biti pusti bolej biti sam nego bilo s kim , nastavi svoj zivot dalje , cemu sve ovo kada naidje pravi zances ti to , pa sta i da si 50 bas te briga zivi i uzivaj , nemoj an silu nista na silu se nista ne moze, a i taj tvoj i on ima sigurno oko 40 pa kad on u tim godinama jos nece od oca i majke i u tim godinama on nesto iznovjeta ebiga idi dalje bez te silne zelje za udajom bice sve kako treba i nemoj se odmah podavat sto bi se reklo budi svoja imaj svoj stav pa nek puca kud puca , al nemoj nikome ustupke praviti koje ce tebi ciniti toliko nesrecnom .
Ja sam zbog mog muza stosta zrtvovaal daleko vise nego ti i da s eopet vratim isto bih uradila ti nisi na to spremna znaci ne volis ga a o njemu necu ni da pricam , na silu si se udala obustavi to dok je vrjeme , to na silu mislim da si ti sam sebe antjerala na nesto sto i ne zelis . Hajd sretno i ne dozvoli sebi da se neko s tobom ismijava i budalom te pravi, znam ja i ja sam te nagrdial i to sada radim :)))) jer mi je nejasno da jedn zene sebe toliko ponizi , budi ponosna i otresita ebo sve oko sebe ako tebi nije dobro.

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu besana11)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: Kako spasiti brak
13.2.2014 9:49:59   
besana11
Bas volim sto me zajebajete tim pokazujetesvoju licnost.Sad sam svakako slobodna mozda i ja pocnem da citam sve sta je jedna po jedna od vas pisaa ili ovdje ili drugdje pa da i ja vas zezam.Bas mi to fino.Ja se samo mogu nasmijati na sve ovo.I ja sam iskrena-sto na umu to na drumu ne gledam ljude u oci i ne lazem ih kao njih 90 posto ovdje

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 320
   RE: Kako spasiti brak
13.2.2014 9:52:55   
maxus svratila
IZVORNA PORUKA: besana11

Ja imam jer nemam posla.Na selo ipak necu ne zbog sela vec sto ja nemam covjka vec maminu mazu



E pa jaranice na drugi nacin brak ne mozes spasit, ako si udata.

A cudis se sto ti zene predlazu razvod.
Pa sta hoces......

Prosto ne mogu da svarim, imas godina koliko imas, zivis u Sarajevu, kazes rodjena u Sarajevu, i imas tako razmisljanje.

Zene moje, ja se svakim danom sve vise pitam cim eli su oni nas granatirali, tj. cime smo ozraceni iz onih granata.
Svaki Boziji dan se zabezeknem.....

Slobodno ti citaj moje postove, pa vidi da postoji monogo ozboljnijih problema u zivotu nego taj tvoj problem.
Ali ti uopste nemas problem,,,,,,,,,covjek te NE ZELI......

< Poruku je uredio maxus svratila -- 13.2.2014 9:54:22 >


_____________________________

Sve što sam starija to udobnije gaće biram!

(odgovor članu besana11)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: Kako spasiti brak
13.2.2014 9:53:14   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Lalali

Upravu si, zaboravila sam staviti naocale, ali razumijem ono sto procitam. Ne zelim da te vrijedjam niti sam te uvrijedila, to stotebe istina boli je nesto sasvim drugo. Pokusavam, mada znam da je uzaludno, reci ti, prvo da si sklona izmisljanju, ne kazem da si izmislila ovaj problem, jer znam da si se udala i gdje, te detalje, ali garantujem da ima detalja koje si izmislila i tu ocito zaboravljas sta si napisala pa u narednom postu pises nesto drugo.
Jer si oduvijek voljela dramu oko svog zivota praviti i e tegli me za jezik da te ofiram ovuda. Helenejse, citava tvoja mahala je upucena do u najsitniji detalj ovog slucaja, 15 foruma, takodjer, govori li to tebi da nesto nije u redu s tvojom glavom? Shavizaj se malo, uzmi svoj zivot u svoje ruke i ne bulazni okolo da te ljudi ismijavaju.


a sto to se tebe tice , jel tebe ova zena prozvala jel dirala u tvoju porodicu , familiju zasto bih ti nju otkrila ili koji klinac , bogme si ti slab covjek .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Lalali)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: Kako spasiti brak
13.2.2014 9:54:13   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: besana11

Pa kakve vezez ima ako sam otvarala na 5 foruma temu(otvorila bih i na 15) kada na sve i jednom dobijes 2 odgovora kako treba ostali su ismijavanje.Upravo ovakva kakva vi dajete.E blago vama ako pametnijeg posla nemate,sve imate stanbeno obezbjedjenu situaciju,divne muzeve zivot ko iz bajke i svaka koja ne zivi tako savjet vam je RASTANI SE NIJE TE VRIJEDAN.Da narod slusa samo vas po zemlji bi hodale samo rastavljen zene.Divni ste

nije tačno,evo na svih 5 su te savjetovali isto da batališ tu vezu i ti se opet udala za njega.ti izgleda si otvarala to ne bi li ko rekao ono što ti želiš čuti.da si tad poslušala narod ne bi bila u ovoj situaciji.a i sad gnjaviš ne bi li neko rekao ma pristani na sve,moli ga,idi u selo,nemoj samo da se rastaješuser posted image

(odgovor članu besana11)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: Kako spasiti brak
13.2.2014 9:59:39   
besana11

IZVORNA PORUKA: tinkivinki
nije tačno,evo na svih 5 su te savjetovali isto da batališ tu vezu i ti se opet udala za njega.ti izgleda si otvarala to ne bi li ko rekao ono što ti želiš čuti.da si tad poslušala narod ne bi bila u ovoj situaciji.a i sad gnjaviš ne bi li neko rekao ma pristani na sve,moli ga,idi u selo,nemoj samo da se rastaješuser posted image

Nisam poslusala jer mam svoje.Ako ti volis roze boju a ja i nas 10 ti kazemo da ti ne stoji ti jenikada neces obuci?Uradila sam ono sto sam htjela a ako sam pala sama sam pala i sama se ubila.Naravno komentare odavde mogu procitati kao i ismijavanja jer me i to eto zabavlja,ali slusam sebe i svoje srce

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 324
   RE: Kako spasiti brak
13.2.2014 9:59:57   
rose

IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: Lalali

Upravu si, zaboravila sam staviti naocale, ali razumijem ono sto procitam. Ne zelim da te vrijedjam niti sam te uvrijedila, to stotebe istina boli je nesto sasvim drugo. Pokusavam, mada znam da je uzaludno, reci ti, prvo da si sklona izmisljanju, ne kazem da si izmislila ovaj problem, jer znam da si se udala i gdje, te detalje, ali garantujem da ima detalja koje si izmislila i tu ocito zaboravljas sta si napisala pa u narednom postu pises nesto drugo.
Jer si oduvijek voljela dramu oko svog zivota praviti i e tegli me za jezik da te ofiram ovuda. Helenejse, citava tvoja mahala je upucena do u najsitniji detalj ovog slucaja, 15 foruma, takodjer, govori li to tebi da nesto nije u redu s tvojom glavom? Shavizaj se malo, uzmi svoj zivot u svoje ruke i ne bulazni okolo da te ljudi ismijavaju.


a sto to se tebe tice , jel tebe ova zena prozvala jel dirala u tvoju porodicu , familiju zasto bih ti nju otkrila ili koji klinac , bogme si ti slab covjek .



pogledaj ove linkove iznad...vidjet ces da zena ima slicne probleme od 2009-e...doduse nekad je to rodica a nekad ona...2009-e bio n Zeland, sada selo kod gorazda ...elem nek se nesto desava makar i virtualno user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *