|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Micanje ploda
27.10.2008 13:32:24   
mynxlee
ja sam u 34 sedmici. e a kad, sto ti kazes, udari u mokracni mjehur, ajme meni ni tamo ni amo. zezam se sa MM da kad beba izadje da ce dobiti po guzani sta mi sve radi. kad je 3 sata uzastopce mirno, ja se nasikiram, jer sam navikla na njegove akrobacije u stomaku.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Micanje ploda
27.10.2008 20:15:52   
dinciii
tako je i kod mene,odmah se prepadnem zasto mi je mirna toliko bebica....ma sve to ima svoje cari,ja bukvalno uzivam u tim pokretima iako nekad fakat znaju zaboliti....uuuu....a i ja sam citala da kod drugog djeteta dosta ranije mozes osjetit pokrete,ja sam i kod prvog u 18.sedmici osjetila i to je ranije....

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Micanje ploda
27.10.2008 20:22:10   
ringeraja
Ja sam svoju bebicu prvi put osetila takodje vrlo rano (u cetvrtom mesecu), samo sto nisam znala da je to ona.
Sad je vec osecam svaki dan, i to u priblizno u isto vreme. Moram priznati da je vrlo aktivna. Ali neka, hvala Bogu.user posted image  

_____________________________

"Stpljivo podnositi i prastati, - tako treba svako pametan postupiti!"

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Micanje ploda
27.10.2008 21:18:25   
mynxlee
ja mislim da ovaj moj malisa voli talase, pa se zato drmusa kako bi surfao u plodovoj vodi.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu ringeraja)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Micanje ploda
20.11.2008 16:46:38   
škorpija
Ja sam bebu počela osjećati od prije nekolikod ana, sad sam 18. sedmica iako mi muž ne vjeruje, misli da su to crijeva, ali ja znam da nisu. Moja mama kaže da je kad je osjetila prvi put da se miče gledala onu voditeljicu Željku Fatorini na TV-u i da ja zato ličim na nju, hahahah.
Kad sma ja osjetila svoju bebu, gledala sam u plafon, na koga li će ličiti:-)

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Micanje ploda
20.11.2008 17:22:41   
mnn
Ja sam osijetila bebu prije par dana, mislila sam da su to crijeva ali kad sam legla i smirila se osijetila sam nešto opetuser posted image user posted image to je mala bebica, jedva čekam da osijetim kako se miče i da se to vidi.user posted image user posted image   

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Micanje ploda
23.11.2008 21:26:00   
Crazy little thing
ja sam u dvadeset trećem tjednu i osjećam bebu već 15ak dana, prva mi je trudnoća, ali prije toga možda nisam znala prepoznati te pokrete.. Sad je pravao nestašna pa me lupka ito kad god se ja smirim, hehe.. ali ustvari je jedan jako lijep osjećaj.. samo kažu da na kraju to zna zaboljeti, pa ne znam, hm..

_____________________________

Malena, 31.03.2009.

you don't make up for your sins in church. You do it in the streets.

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Micanje ploda
23.11.2008 21:29:17   
dinciii
draga moja i te kako zna zabolit user posted image user posted image user posted image user posted image al to je bol u kojoj uzivas vjeruj mi...sretno u trudnoci

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu Crazy little thing)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Micanje ploda
23.11.2008 21:37:05   
malaaaa
 znam nekad jauknut kako zaboliuser posted image uhh

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Micanje ploda
23.11.2008 21:39:21   
tajjra
da vas drage pozzz
i da vam se pridruzim
heheheh slazem se s vama nekada se zna i zajaukati ali slatkouser posted image  zar ne

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Micanje ploda
23.11.2008 21:45:20   
malaaaa
uh kako da nije....

(odgovor članu tajjra)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Micanje ploda
23.11.2008 21:45:37   
malaaaa
pozz tajjrauser posted image

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Micanje ploda
23.11.2008 21:50:07   
tajjra
pa gdje si ti malaaaaaaaa
kako si mi ti ovih snijeznih dana?
da te pitam koliko ti sad cesto ides na kontrole?tebi je 4.12 termin ili opet grijesim?user posted image

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Micanje ploda
23.11.2008 23:50:15   
malaaaa
meni je termin sad u srijedu 26.11 pa eto izdrzi se nekako kako ti?

(odgovor članu tajjra)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Micanje ploda
23.11.2008 23:53:56   
tajjra
ma sta da ti kazem 
malo nasikirano,danas imam neki smedi iscjedak a u 36 sam sedmici pa me je strah
nemam pojma sta bi to moglo biti???user posted image
aako me mozes malo utjesiti po pitanju iscj.
inace ovih dana sam imala bijelo pranje al ono standar.

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Micanje ploda
24.11.2008 0:06:46   
malaaaa
to sam ija imala jednom upala mokracnog mjehura, jednom zbog odnosa sa MM nista opasno vjeruj mi ali ja sam isla doktoru sto je sigurno sigurnouser posted image

(odgovor članu tajjra)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Micanje ploda
24.11.2008 8:57:58   
valika
ja sam ušla u 17 tjedan po kalendaru na ringeraji a 16 po doktorici tak da nisam vise pametna...hocu reci
da sam jucer osjetila bebu u stomaku...zapravo to je tesko opisati..sigurna sam da nisu crijeva a ovo je bilo nesto poput leptirića...predivnouser posted image

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Micanje ploda
28.11.2008 14:25:04   
ilduza
ja sam 20 nedelja bebu sam osetia skoro nesto ko mrave po stomaku dve tri sekunde i stane,al imam ponekad neke cudne osecaje pa nineznam dal jebeba,zanima me koliko bi dana proslo pa bi opet cule bebu?ovo moje nesto slaboo onda ili je jos malo?? kad ce da pocne da udarauser posted image

(odgovor članu valika)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Micanje ploda
5.12.2008 0:56:09   
Nunichi
I moja dusica je pocela da lupa mamicu negdje kad smo bile 20 sedmica.A bas blago ko leptiric u stomaku,ja to opisujem onako ko da ima neki baloncic u stomaku pa pukne,tako neki osjecaj. I ja jedva cekam da to postanu pravi udarci...neka plese cura mamina. user posted image
Sad smo 24 sedmica i stvarno drugacije udara...onako predvece i kad vec legnem,smirim se skroz ona pocinje,a ja poludim od srece sto mi se javlja i sto je fino osjetim,pa se i razbudim. user posted image

(odgovor članu ilduza)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Micanje ploda
5.12.2008 8:47:02   
nestrpljiva
ja sam svoju bebu osjetila negdje u 18sed onako njezno poput leptirica sada smo u 30sed i sad zna bogami i da zaboli.
ponekad zna da udara skroz nisko kao da potrefi grlic maternice pa me onda strah neznam dali je to normalno imali netko iskustva sa niskim udarcima bebaca

_____________________________

svakom novorodjenom bebom svijet je bogatiji...
moj mali Semih stize 14.02.09

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Micanje ploda
15.12.2008 13:12:55   
Nunichi
I moja beba mene udara bas nisko. Mi smo sad 25+4 i svi su udarci ispod pupka...negdje kod jajnika.
Svaki je udarac u tom donjem dijelu stomaka... Ja mislim da je normalno,moja dr mi je rekla da je tako namjestena dusa moja i tako i lupa mamu. A kasnije ce se podici ti udarci iznad pupka gore.user posted image   Ma i to je sve sigurno od bebe do bebe...nemoj se brinuti neka one samo plesu! user posted image

(odgovor članu nestrpljiva)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Micanje ploda
15.12.2008 13:26:19   
HannaS
I moj bebac udara ispod pupka..sad sam u 19 sedmici i od skora ga osjecam.Cak sam pomislila da je neobicno da je tako nisko al izgleda da je to sve ok..ma svejedno je gdje udari,bitno je da se osjetiuser posted image user posted image Jos samo da znam da li je user posted image ili user posted image pa da bar znam da li ce bit neki poznati fudbaleruser posted image user posted image user posted image jer stvarno je zivahan,ovako rano,sta ce bit kasnije user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Micanje ploda
15.12.2008 14:12:25   
travnik
Moj bebino udara vec odavno ,najvixe sa lijeve strane.Sada smo u 20.sed.druga trudnoca.prva je bila davno pa mi je svaki pokret bebe divan mada ponekad i zaboli.Sutra idemo dr pa valjda saznamo sta je user posted image iliuser posted image .Prvo je djevojcica kojoj je sada10,5god i voljela bi de dobije seku.Samo da je sve u redu pa sta god.user posted image                               Termin 02.05.09

_____________________________

farah ceza moja 09.06.98
arman mali princ 01.05.09

(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Micanje ploda
15.12.2008 14:22:20   
dalmatinka
Ja sam isto u 20tjednu i sada osjecam bebu bas dobro prije je bilo onako lagano sada vec dobro udara.I svaki put kada ga cujem mi je sve draze.
Samo da prode sve ok i da beba bude dobro.

(odgovor članu travnik)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Micanje ploda
15.12.2008 14:26:12   
Nunichi
Ma samo neka plesu i udaraju.... i ja vec govorim da ce moja princeza biti balerina user posted image user posted image
Sretno drage moje u ostatku trudnoce i u otkrivanju user posted image user posted image

(odgovor članu travnik)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pikovit
Alisa.

Kada dijete popije jednu bocicu pikovita,koliku pauzu napraviti(dana,ili mjeseci) da pocne piti drugu bocicu.

Mjesec dana (76%)

Dva mjeseca (3%)

ili..... (21%)


Broj svih glasova: 33

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *