|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
17.4.2009 13:25:30   
sanja.sa
imam pitanje u vezi novih HIPP djecijih krekera od rize.

Pise da je 100% riza, bez glutena, bez secera, obogaceno vitaminom B1 i koristi se od 8. mjesecauser posted image . Zna li neko zasto tek od osmog?



_____________________________

Mark - mamin zivot
29.08.2008.

(odgovor članu malecka60)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
17.4.2009 20:39:35   
ElmaB
Zbog zvakanja, ipak je kreker u pitanju, a pretpostavlja se da beba sa osam mjeseci i vise ima nekoliko zuba!

Pozdrav!


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu sanja.sa)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
28.5.2009 10:30:33   
leona
Drage moje imam jedno pitanje. Mom bebacu je sad puna 4 mjeseca i pocela sam mu davati bananu, jabuku i krusku. Medjutim on toga pojhede mali (5-6 kasika i nece vise). Da li je to zato sto mu je to dovoljno il mu se ne svidja...

(odgovor članu moonlight)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
28.5.2009 12:41:47   
hanabanana
to je sasvim dovoljno, tek ste počeli.
svaki dan pomalo, i za koji mjesec doći ćete do teglice.

(odgovor članu leona)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
28.5.2009 12:49:50   
cibra
mom je malenom 3 i po mjeseca  pocela sam davati hapice  i pojede je dosta.samo nece jabuku a bananu obozava.mislim da nisam prerano posla davati??

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
28.5.2009 12:51:25   
hanabanana
ja mislim da jesi i prerano. ALi svako svoje  zna.

(odgovor članu cibra)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
28.5.2009 12:53:20   
cibra
to mi je doktorica rekla da mogu.ne dajem mu svaki dan i stolica mu je neke cudne boje pa sam malo umanjila.sa koliko si ti pocela davati??

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
28.5.2009 12:59:44   
tweety
Da ne bih otvarala novu temu,ako nekome treba Hipp prijelazna mliječna hrana za dojenčad,ova BIO 2,neka mi se javi jer imam čitavu kutiju neotpakovanu a rok je dobar do 24.07.2010.Ja kupila radi Hipp noćnog mlijeka pa mi došla i ova a ne koristim je.

< Poruku je uredio tweety -- 28.5.2009 13:00:21 >


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu cibra)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
28.5.2009 13:02:32   
tweety
IZVORNA PORUKA: cibra

to mi je doktorica rekla da mogu.ne dajem mu svaki dan i stolica mu je neke cudne boje pa sam malo umanjila.sa koliko si ti pocela davati??


Stolica promjeni boju čim dijete počne jesti čvrstu hranu.Malo je rano i za moj pojam,obično se daje između 4.-6.mj.


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu cibra)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
28.5.2009 13:15:22   
hanabanana
Sa pet mjeseci, starija kći - nije bila dojena, počeli sa žitaricama ( Hipp baby first pap - baby rise, ili kukuruzne pahuljice ), onda povrće pa voće.
U početku po par kašičica, tek nakon mjesec dana smo došle na jedan obrok.
Mladja još kasnije počela s nadohranom, bila je dojena beba.

Jel beba dojena? A to što pedijatri pričaju.....uh, ne znam šta da kažem.

< Poruku je uredio hanabanana -- 28.5.2009 13:16:23 >

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
28.5.2009 14:19:22   
cibra
bebac ne doji jede samo humanu.kad sam bila na vakcini ona mi rece da mogud a mu dajem jer po njoj je malo napredna beba i po njenom misljenju da bih mogla poceti davati.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
28.5.2009 14:23:54   
hanabanana
MOja starija je bila na adaptiranom ( Aptamil ) i ja ipak nisam krenula sa nadohranom prije pet mjeseci.
Ne znam, to je sve individualno?!
Kako znati da je dijete spremno i da treba nadohranu??
Njihov zeludac nije još veliki niti razvijen da bi ga opeterčivali. Ja mislim da nigdje nećete okasniti ako malo sačekate. To što dijete ranije krene sa nadohranom ne znači da je naprednije.

(odgovor članu cibra)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
28.5.2009 14:37:47   
cibra
ok hvala na savjetu.ovov pitanje nije bas tema o tome ali da te pitam kad su ti malecke primale one 2 vakcine sa 2 ili 3 mj. jesu li imale temperaturu ijesi li im davala sirup????

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
28.5.2009 14:41:24   
hanabanana
pustila sam ti pp da ne miniramo temu.

(odgovor članu cibra)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
2.7.2009 20:04:00   
neki
Zene,jedno pitanje...Hipp kasice za laku noc,imam sa zitaricama i sa baby keksom,pa me zanima da li je bebi dovoljna ta kasica(ne mislim cijela) za vecernji obrokuser posted image user posted image user posted image Ja nesto ne bih Saida mogla ostaviti da spava,a da mu ne dam odredjenu kolicinu AD pred spavanje(180ml)...Daje li iko bebama te kasice za laku noc,kako i kolicinski koliko,hvalauser posted image

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
2.7.2009 20:06:05   
neki
Mislila sam na one kasice u tegliciuser posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
2.7.2009 20:06:22   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: neki

Zene,jedno pitanje...Hipp kasice za laku noc,imam sa zitaricama i sa baby keksom,pa me zanima da li je bebi dovoljna ta kasica(ne mislim cijela) za vecernji obrokuser posted image user posted image user posted image Ja nesto ne bih Saida mogla ostaviti da spava,a da mu ne dam odredjenu kolicinu AD pred spavanje(180ml)...Daje li iko bebama te kasice za laku noc,kako i kolicinski koliko,hvalauser posted image


davala sam i to cijelu...ali poslije toga bih joj dala uvijek mlijeko njeno ili dojenje...sta vec
mada ti moram reci da nisam bila zadovoljna sa njima.
sutradan mi se pretvore u vodene kaseuser posted image
pa ih ja zagrijem i dadnem joj da pije

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
2.7.2009 20:09:37   
neki
Lulu,koliko je beba bila stara kad si joj to davala,ja nisam jos,a cini mi se da bi mu bilo previse dati citavu teglicu(190gr) i onda AD 180mluser posted image user posted image user posted image Mom Saidu je 5ipo mjeseci,hvala tiuser posted image

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
2.7.2009 20:11:58   
juni
Emil je upravo pojeo jednu sa bananom ali on je stariji od tvog bebaca. Sad ce uskoro na dojenje pa na spavanje user posted image Jedva cekam da zaspe, iscrpio me je danas skroz na skroz.

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
2.7.2009 20:16:41   
neki
Pa bas zato i pitam,jer mi se cini puno ta kasica,plus AD,pa mozda da mu dam oko 20:30 par kasikica,jer u 22h jede AD???!Hvala Juni u svakom slucajuuser posted image Odmorices se,polakouser posted image

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
2.7.2009 20:18:33   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: neki

Lulu,koliko je beba bila stara kad si joj to davala,ja nisam jos,a cini mi se da bi mu bilo previse dati citavu teglicu(190gr) i onda AD 180mluser posted image user posted image user posted image Mom Saidu je 5ipo mjeseci,hvala tiuser posted image


uh jasta bi nego bilo puno
dovoljno je pola
ali evo napisala sam ti
sutra kada ih otvoris bice vodene...ne znam sta ces onda sa njima...
mislim da je skupo svaku noc za kasicu 2,90 km i onda on pojede samo pola.
jedino da mu kao i ja dadnes u toku sutrasnjeg dana da popije touser posted image
ne znam
zasto mu sama ne napravis griz...pa mu stavi izmiksane komadice voca,kakao,keks ili sta vec hoces
napravis svaku 2 noc dvije male teglice razlicite...puno jeftinije,neces baciti i znas da je zdravo...ti si pravila

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
2.7.2009 20:19:13   
Visnja RR
Asja za veceru pojede samo pola teglice drugu polovinu ostavimo za sutra...pojede je iza 18 h a iza 21 h ide flasica 150 ml... pa ako uzmes u obzir da Asja ima 15 mjeseci (sutra ) vidi kolko ces ti davati user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
2.7.2009 20:21:12   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Asja za veceru pojede samo pola teglice drugu polovinu ostavimo za sutra...pojede je iza 18 h a iza 21 h ide flasica 150 ml... pa ako uzmes u obzir da Asja ima 15 mjeseci (sutra ) vidi kolko ces ti davati user posted image


a dali ti se pretvori u vodenu kasicu ili bude onakva kakva je i bila kad si je otvorila

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
2.7.2009 20:22:58   
Visnja RR
samo malo odlijem vodu i ako treba napravim  cokolesnik sa jednom kasikom pa pomjesam... nekad pomjesam sa malim monte ili danoninom...
i da, drzim u frizideru kad otvorim...

< Poruku je uredio Visnja RR -- 2.7.2009 20:23:56 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
2.7.2009 20:24:12   
neki
Lulu,kupila sam i griz,vec mu to tako pravim preko dana pomalo,hvala ti punouser posted image Nego smo ove kasice dobili,zna Visnjauser posted image Draga Visnja moj Said preko dana pojede sigurno citavu teglicu(znam po kasikicama),home made kasice,ili kad imamo kupovnu...Dakle teglica od 190gr,iz dva puta u toku dana je smazeuser posted image A podrigne ko velikiuser posted image Naravno,ne dajem mu kasice svaki dan,pustim malo i da odmoriuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *