|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Novi Hipp
18.2.2009 23:23:00   
malecka60
Mi pijemo HIPP PRE, zadovoljni smo, ali malom ne moze kutija biti 2,5-3 dana.
I ja razmisljam da mu dam Aptamil, ali cekamo pedijatricu da nam kaze.


_____________________________

D 23.09.2006. :(
A 10.10.2008. :)

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Novi Hipp
18.2.2009 23:25:26   
Skvo RR
Mi smo pili pre hipp prvih 10 dana...kako nam nije bilo dovoljno prebacili smo se na hipp 1....ako ti cesto beba jede vrijeme je za zasitniju hranu...:)

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu malecka60)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Novi Hipp
18.2.2009 23:29:56   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: mamina princeza

draga skvo
jesi li sve pregledala da negdje nema jos kupiti stari hipp ako joj odgovara. mi pijemo hipp 2 i nama vise odgovara novi ali sam u dosta apotek a ((pharmamed i jos neke druge ) i  i u neim shopinzima (drvopromet - soping centar grbavica) do prije 10 dana vidjala stari hipp ( barem  hipp2) .... ne znam prvjeri mozda da uspijes naci jos zaliha dok Uma jos malo naraste mozda ce joj kasnije i novi Hipp odgovarati. Jedno vrijema moja beba je odbijala mlijeko pa sam mislila da je od hippa i tada smo pili aptamil koji joj nikako nije odgovarao .. imala je dugo zatvor poslije njega i niad vise....sve je to individualno i kao su nase bebe stekle naviku



Znam da ima stare zalihe...ali mi trenutno ni to nije izlaz...jer Uma ima 2o-tak dana jede cesto...sto bi znacilo da smo trebali preci na hipp2...medjutim ne usudim joj davati staru zalihu hipp-a 2..jer je izvjesno da ce nestati....
Danas smo na aptamilu....prihvatila dobro...cuca po 180 ml....svakih 3.5-4h...nije kakila......nadam se da nece dobiti zatvor....nadamo se da ce pelenice sutra biti pune....
Poljubac

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Novi Hipp
18.2.2009 23:36:36   
dinciii
moja mala od rodjenja pije "aptamil pre" i hvala bogu sve je ok...stolica redovna itd...iako tu veliku ulogu cini i tekucina koju joj pored toga dajem..caj i voda...mislim da neces imati sa aptamilom problema....

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Novi Hipp
19.2.2009 0:28:37   
Okarica
Iris dobro podnosi HIPP 2. Nisam ni znala za tu promjenu. Aptamil smo probali i nije joj nikako odgovarao, imala je zatvor 4 dana. Čim smo se vratili na HIPP sve ok. Doduše, nama je HIPP samo dohrana, uglavnom doji, a počeli smo i sa čvrstom hranom.

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Novi Hipp
19.2.2009 8:57:34   
Skvo RR
Evo izvjestaja.....Aptamil fino pije....nije imala grceva....dobro je spavala.....juce nije kakila...jutros je to obavila...e sad zelena joj je stolica..ali sam joj dala kamilicu, pa mozda od toga....sve u svemu...izgleda da nastavljamo sa Aptamilom....user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Novi Hipp
19.2.2009 9:01:15   
Emina*
Ne vjerujem da je od kamilice...
Moguce je (ali nemam pojma) da je Aptamil obogacen zeljezom, pa joj je stolica zelenkasta.. A moguce je i zato sto si promijenila AD mlijeko, pa dok se ne privikne..
Ali, nista se ne brini.. Najvaznije je da je ona super..
Ljubi pile user posted image   user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Novi Hipp
19.2.2009 9:05:41   
ElmaB
Stolica je zelena jer si joj promijenila hranu. Meni se to isto desavala kada sam prelazila sa Aptamila 1 na Aptamil 2. To je normalno i nemas razloga za brigu! Drago mi je da fino podnosi Aptamil!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Novi Hipp
19.2.2009 9:09:57   
Skvo RR
Eh, hvala vam puno na podrsci...bas sam se nesto oko ove hrane u dever dala...user posted image ..Nismo nikad prelazili na druge hrane, fino papa, pa mi je sve ovo novo...u svakom slucaju....ruca  6X180 ml....nekada ostavi 10 ml...ali eto....:)...Kako probamo nove okuse mozda smanjimo, na 5X 180 ml....poljubac za sve.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Novi Hipp
19.2.2009 11:50:02   
malecka60
IZVORNA PORUKA: skvo

Mi smo pili pre hipp prvih 10 dana...kako nam nije bilo dovoljno prebacili smo se na hipp 1....ako ti cesto beba jede vrijeme je za zasitniju hranu...:)



Ma bas sam se zabrinula sto toliko jede, mislim ne mogu mu nadostati sa hranom.
Hvala ti na savjetu, probacu mu HIIP, pa cemo vidjeti. Ako bude isto, onda Aptamil.
Cak sam razmisljala da mu dam rizine pahuljice u hapu. Samo ne znam kako ide sa tim dohranama user posted image


_____________________________

D 23.09.2006. :(
A 10.10.2008. :)

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Novi Hipp
30.3.2009 10:11:02   
Anoniman
Ne znam zasto neke od vas starijim bebama daju HIPP PRE?  On je samo za nedonoscad ili za bebe sa manjom tjelesnom kilazom, jer je energetski jaci!  Ja sam svojoj bebi davala HIPP PRE prvih mjesec dana jer je rodena na vrijeme ali sa manjom kilazom, ali prvenstveno zbog toga sto od mog mlijeka nije dovoljno napredovala.
Mozda zbog toga vase bebe ne podnose hranu!
Ako imate nekih pitanja u vezi sa HIPP-ovim proizvodima (ili u vezi s bilo čim sto muci vase bebe) uvijek mozete nazvati HIPP-ovo savjetovaliste da se raspitate o svemu!  Zaista su divni i susretljivi!

(odgovor članu malecka60)
  Neposredna veza do poruke: 36
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *