|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Finger food
17.2.2009 13:30:31   
hanabanana
Mi već dugo jedemo prstićima. Sada joj stavim i grašak, i mrkvu, i male komadice krompira.
Iako još nema zubića, super žvače. Čak joj više ne moram ni pasirati.
Jednostano ona ne želim, bolje pojede ako ima komadića.
DOk sam recimo starijoj preko godine sve pasirala.
Dva djeteta, potpuno različita, ista majka.

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Finger food
17.2.2009 13:43:27   
HanaBana
Hanci obicno jede prsticima ali povremeno koristi i vilicu i kasikicu. Jucer je probavala supu da jede pa se unervozila sto joj uvjek ispred usta supica isklizne sa kasikiceuser posted image
Jednostavno ja nju pustim neka jede kako god zeli. Ako vidim da se bas i nije najela a da joj je dosadilo onda je dodatno nahranim.

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Finger food
23.2.2009 12:33:46   
ziki
Danas sam probala da Tariku dam plazmu da gricka, pola keksića u ručicu i imala sam šou. Prvo ga je raskvasio u ustima, malo pojeo a onda kao i sa bananom počeo da "crta" samo ovaj put po pantalonama a ne po deki. Onda se rasplakao kad se keks istrošio i morali smo da pređemo na drugi.
Za ručak ću probat da mu dam grašak i kukuruz šećerac da sam kupi i jede. Koliko dugo kuhate kukuruz i grašak, ja ga za sebe obarim nekih 5-6 min u ključaloj vodi pa se dvoumim da li je to dovoljno? Gulite li i kukuruz?

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Finger food
23.2.2009 12:45:20   
stella
Hana je sinoc pojela nekoliko komadica salame i sira edamera,i malo hljeba.
Al je bio sou user posted image
stavim joj na sto komadic salame i komadic hljeba,ona salamu pojede i ceka drugo parceuser posted image user posted image
Onda sam joj davala hljeb a ona sama jela sir i salamuuser posted image

Ziki ja nikada nisam gulila kukuruz ni kada mixam ni kada joj dajem citavo zrno.Mada jako rijetko hoce jesti ne pasirano.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Finger food
23.2.2009 13:12:51   
Emina*
Ni ja ne gulim, ni kukuruz, ni grasak..
Ma Ziki, ne sekiraj se, bitnije je da on nauci te zahvate sa dva prsta tako sto ce hvatati bobe, nego sto ce ih staviti u usta..
U prosjeku, od 10 boba graska/kukuruza, kod mog Bakira 1 zavrsi u ustima,
a ostalo Bog zna gdje user posted image   user posted image   user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Finger food
23.2.2009 13:15:25   
stella
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 31
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *