|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 15:04:17   
hapymum
Vilmice malo je bezveze sto niko nije otvorio temu za cestitanje da i ostalr saznaju da si postala mama al u ime onih sto zbaju i neznaju nek ti bude sa srecom i hairli
IZVORNA PORUKA: vilmica

Za ovo ide poseban post.

Zelim svima da se zahvalim na cestitkama, i na lijepim zeljama za moju princezu malenu. user posted image user posted image user posted image Puno ste mi sve prirasle srcu, i jos cu se ja druziti s vama, valjda vam necu smetati user posted image



_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu vilmica)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 15:12:48   
ARNA_ZE
hvala vam svima na informacijama. posao mi nije naporan, vecinu vremena provodim za racunarom. ovo mi je prva trudnoca, i sto se tice same nemam nekih velikih tegoba. bebica je mashallah pokrupna a ja mrsavica bila prava. kazu mi da mi je od prvog mjeseca se moglo vidjeti po stomaku da sam trudna :). ja sam tacnije iz nemile ako znas gdje je to. pozdrav

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 15:16:27   
new mama
Evo nas opet,bile u set__nji ,malo A u park i evo dosle kuci.
Ja potkuhala onu maslanicu sto je chilli napisala,pa da probam,slikam vam ako mi bude dobra,ako ne nista onda user posted image

Hapymum super da ide sve kako treba,jutros sam ti mislila poslati poruku,reko da nisi otisla,a znaci tu si jos s nama user posted image

Ilhana divan pupo i bas se vidi,meni do nedavno kome ne kazem da sam trudna ,nebi ni skontao,a jos ja kontala druga trudnoca prije ce se vidjeti user posted image

Hocu i ja da se uvezem sa vama na FB pa eto saljite pp ko zeli naravno.
Turpija ti si isto blizu,a jos blizanke,prekrasno,uvijek sam volila blizance,puno srece ti zelim user posted image

Vilmice uzivas li sa svojom princezom ,a neka te s nama,naravno,zanimljivije je kad nas je vise
user posted image

Nego ima li ko broj od dr. Katice da mi posalje u pp negdje sam izgubila,a trebala bi na kontrolu pa da mu se javim. Hvala

< Poruku je uredio new mama -- 1.7.2014 15:18:56 >


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 15:25:00   
Bambi09

IZVORNA PORUKA: ARNA_ZE

hvala vam svima na informacijama. posao mi nije naporan, vecinu vremena provodim za racunarom. ovo mi je prva trudnoca, i sto se tice same nemam nekih velikih tegoba. bebica je mashallah pokrupna a ja mrsavica bila prava. kazu mi da mi je od prvog mjeseca se moglo vidjeti po stomaku da sam trudna :). ja sam tacnije iz nemile ako znas gdje je to. pozdrav


To kao da si opisala mene user posted image A kako da ne znam gdje Nemila, ja sam bila u Crkvicama kod bazena. Imam prijatelje u onim zgradama sto vode od penzionerskog do bazena. Prosla sam Zenicu i uz duz i po prijeko user posted image

Vilmice drago mi je da ste dobro i da napredujete vec. Brz oporavak ti zelim. A nesto ne mogu da se sjetim, zar nije bila tema posebna za vilmicu user posted image

New mama ja sam naumila danas krompirusu, navukle me ove zene user posted image Zamolila sam covu da mi pripremi krompir, a ja cu je lagano rasukati kad dodjem kuci. Bas sam je se zazeljela user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu ARNA_ZE)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 15:31:29   
new mama

IZVORNA PORUKA: Bambi09

New mama ja sam naumila danas krompirusu, navukle me ove zene user posted image Zamolila sam covu da mi pripremi krompir, a ja cu je lagano rasukati kad dodjem kuci. Bas sam je se zazeljela user posted image


Bambi ja ako sam nesto vidim,odmah moram praviti,pogotovo u trudnociuser posted image ,a vidjela sam juce sve pisu o krompirusi,sreca ja jela dan prije,bili na vikendici,a ovu maslanicu otkad hocu da pravim,pa vidjecemo kakva ce biti user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 15:39:53   
lovepower
evo jedne sto je sjela da guli krompir za krompirusu,vi mene zarazite ali hvala vam da mi nije vas nekad ne bih znala sta cu za ruck ovako dan unaprijed isplaniram,a za iftar cu nam topu iako ne postimo ne mogu nikako da nesto ne spremim za iftar pa eto makar palacinke da se zasladimo poslije ezana,a veceras ce mi gosti nista od topeuser posted image
vilmiceuser posted image if]user posted image user posted image user posted image
new mama sad cu ti poslati pp za fb
joj muka mi je od brusnice 5 dana zaredom svaki dan 3 solje velike,reko da se malo procistim a prije sam pila na svaki treci dan solju dvije

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 15:53:39   
amrara
Kako ste drage moje. Cestitam novim mamama, puno srece i zdravlja vama i vasim bebicama.
Moj djecak spava, bilo malo u parku pa se je bas umorio. Sinoc negdje u stanu sakrio kljuceve od auta pa sam ih jutros 4 sata trazila, pala s nogum i usput generalku napravila :D:D:D.
Jucer smo bili kod doktora, rekao doktor da je curica, mada me cudi jer je tek pocetak sedamnaeste sedmice, da je uspio vidjeti. Polovinom jula se selim, kupili smo stan, samo nas stan :D Hvala dragom Allahu, presretna sam zbog toga. A opet sam sva nekakva nervozna, valjda hormoni.
I da, veze nemam sta cu za veceru. Kontala da isprzim papirke i da odledim imam 3 oslica. I supu. Opet je nas jos uvijek 4oro odraslih i dvoje djece. Treba mislit sta ce ko jesti, sta se kome svidja.

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 15:57:24   
malen@89
Helloooo bebelice mojeuser posted image user posted image
Doceka i ja svoj mjesec ,svim terminusama lagane i brze porode a ostalim trudnicama lijep mjesec sa urednim kontrolama.
Kod mene uveliko pripreme za baby, radno jutros od osam,dosla mi jedna zena pomoci,ja nisam htjela nikog zvati al sveki neda kaze zovi ja cu platiti,zao joj da ja sama i bas sam joj zahvalna evo
noge mi vec ko babure natekle user posted image user posted image user posted image al i sve je gotovo tako da sad okupala se i malo legla pa reko da se javim.Sutra abd odo kupiti i krevetic i komodicu i onda lagano pranje i peglanje bebine odjecice jooooj jedva cekamuser posted image
Bambi bona ja sam ti iz zenice i trenutno u crkvicama i zivim.
Happy sad ce nama tvoja bebica abd,4 otvorena a nije prva beba trebalo bi uskoro da krene.
Joj ja sve zaboraviuser posted image
Uglavnom saljem vam puno zagrljajauser posted image user posted image

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 15:59:43   
lovepower

IZVORNA PORUKA: amrara

Kako ste drage moje. Cestitam novim mamama, puno srece i zdravlja vama i vasim bebicama.
Moj djecak spava, bilo malo u parku pa se je bas umorio. Sinoc negdje u stanu sakrio kljuceve od auta pa sam ih jutros 4 sata trazila, pala s nogum i usput generalku napravila :D:D:D.
Jucer smo bili kod doktora, rekao doktor da je curica, mada me cudi jer je tek pocetak sedamnaeste sedmice, da je uspio vidjeti. Polovinom jula se selim, kupili smo stan, samo nas stan :D Hvala dragom Allahu, presretna sam zbog toga. A opet sam sva nekakva nervozna, valjda hormoni.
I da, veze nemam sta cu za veceru. Kontala da isprzim papirke i da odledim imam 3 oslica. I supu. Opet je nas jos uvijek 4oro odraslih i dvoje djece. Treba mislit sta ce ko jesti, sta se kome svidja.

prvo mashAllah za curicuuser posted image user posted image user posted image
a sada mashAllah za stan,cestitam od srca i da vam bude hairli,mi isto imamo u planu i nadam se da ce to biti ubrzo mada mi imamo svoj sprat i privatnost i meni je divno ali ja imam vece razloge sto se uvaljujemo u kredit
hahaha kaze kupili smo stan i onda a da ne znam sta cu za veceruuser posted image user posted image
bas si me obradovala,prelijepe vijestiuser posted image user posted image user posted image
javljaj nam se cesce bonicko

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu amrara)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 16:38:30   
Bubydina
Za ovu hranu sto se razvija samo user posted image user posted image

Jeste vidjele nasu Darijuuser posted image
ja jesamuser posted image user posted image

_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 16:52:37   
Andy_Bec23
Samo da vam javim da sam bila kod vildane u posjetu!!! Bebac je prekrasan ! Divno to vildana radi sa dojenjem i uziva sa bebom. Da im Bog dragi podari puno ljepih zajednickih godina!

Ostale citam vas kasnije ode sad se nac sa muzem da me izvede u setnju....


_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 17:06:05   
Bambi09
Majke mi uspjela sam je skuhati. Evoje pece se. Jes da je jufka podebela puno krompira, ali nema veze, ima da je smazem ko vuk ovcu.
Buby gdje si vidjela Dariju jel na fb?
Andy bas mi je drago da je vildana i njen princ ok. I ti ako Bog da da tako uzivas sa svojim bebacom za par mjeseci.
Mene bebac pritiskao dole, jedva da sjedim. Evo sam mlo opruzila none, rekomozda ce biti lakse. Al kad ustanem bas me pritisne. Valjda se ruzno namjestio.

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 17:20:07   
new mama
url=http://www.Slikomat.com/slika/5701907.htm]user posted image [/url]

Znaci ,ne mogu da disem,mljac,predobro je,Bujrum user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 17:26:25   
Bambi09
Aaaaaaaaaaa zeno sta je ovoooooo user posted image eto belaj odmah mi se jede aj jesam postala poguzija

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 17:33:51   
Bubydina

IZVORNA PORUKA: new mama

url=http://www.Slikomat.com/slika/5701907.htm]user posted image [/url]

Znaci ,ne mogu da disem,mljac,predobro je,Bujrum user posted image

user posted image

ovo izgleda predobro,,,user posted image

_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 17:43:54   
new mama
A tek kako je ukusno ,probajte napraviti,chili je stavljala recept, user posted image ,a sad bi vam rado poslala samo da ste mi blize user posted image

Lovepower poslala sam ti zahtjev za fb.user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 18:26:50   
hapymum
aaaaaa pa znas li da ima trudnih zena ovdje,al sam sad gladna malo je reci,cccc
IZVORNA PORUKA: new mama

A tek kako je ukusno ,probajte napraviti,chili je stavljala recept, user posted image ,a sad bi vam rado poslala samo da ste mi blize user posted image

Lovepower poslala sam ti zahtjev za fb.user posted image



ja i h same,mm nocna a tamam htjela otici veceras da se porodima on mora na posao,ccc bas mi se neda.

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 18:43:44   
lovepower
buby gdje si vidjela Dariju?
new mama prihvatila sam te lijepa zeno,kako imas divan osmijehuser posted image
ja se najela krompiruse i kad sam vidjela ovo ponovo gladnauser posted image
hahahha hapymum ne da se tebi poroditi nikako,suti bona mozda te bas veceras zaboliuser posted image

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 18:55:15   
maca76

IZVORNA PORUKA: vilmica

Za ovo ide poseban post.

Zelim svima da se zahvalim na cestitkama, i na lijepim zeljama za moju princezu malenu. user posted image user posted image user posted image Puno ste mi sve prirasle srcu, i jos cu se ja druziti s vama, valjda vam necu smetati user posted image


Ja sam te pozelila punoooo!! Ljubi mi princezu....user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu vilmica)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 18:55:25   
Bubydina
user posted image user posted image user posted image
SdZ nam poslala u poruci na fb,označila nas dosta,pa ne znam
ko je sve vidio,
ali ja jesamuser posted image
medena mala curica,crne kosice...user posted image
SdZ ljubi sve tete sa ove temeuser posted image

Ja i mm ćemo ovo pokušati napraviti
http://www.coolinarika.com/image/ab9a7c918433db59893d2f4a51c1f8b6_view_l.jpg
kako će ispasti nemam pojmauser posted image
zadnji put je napravila kad ću otići u bolnicuuser posted image
cijeli dan mi se jede ova maslenica uz kompot od malinauser posted image

lovepower kako smo pepiuser posted image

< Poruku je uredio Bubydina -- 1.7.2014 19:07:16 >


_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 19:09:05   
lovepower
bubydina
jesmo lijepi i ja kazem jos da imas koju sliku viseuser posted image
de mi proslijedi u porukama tu sliku Darije nemam ja Sdz na fb
moja mama pravi ovakvu maslenicu bas je dobro a ja bih tog tvog kompot od malinauser posted image
i vilmicinu curicu bih voljela da vidimuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 19:15:59   
Ilhana RR
Juhuuu evo mene izdigla noge i mamin laptop u krilo... mob mi nema baterije pa malo na njemu :)

Bila obavila sto sam htijela, nasopala se ljutih nudli, jezik nisam osjecala koliko je ljuto bilo :D pa otisla do H&M da vidim sta ima, nista posebno nijje bilo al kupila jednu obicnu majicu kratki rukavva za trudnice... ove moje se pocele da podizu pa ako nemam trudnicke viri mi stomak...

Posle toga svratili na pijacu, kupila malo friske buranije i mojima lubenicu da zaslade nakon iftarima i onda do dzamije malo da se mazim sa bebarom od hodze :D u subotu aBd bice iftar u dzamiji, nagovorismo hodzu da ne cekamo 26 juli aBd hahaha :) moram skontati nesto da napravim a da se ne preumorim...

joj dosla sam kuci sita a pogleda ovo cudo New mama sto je napravila i ogladni odma...

Nego neko me je dodo na fb :D al ne znam ko je user posted image user posted image



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 19:23:41   
maca76
Jeste neke hocu i ja da vas sto vise imam na fb...posaljite mi pp ili ko vec zna moj fb neka proslijedi ...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 19:26:12   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: maca76

Jeste neke hocu i ja da vas sto vise imam na fb...posaljite mi pp ili ko vec zna moj fb neka proslijedi ...


Ja nisam anonimna nigdje :D Dodaj me ako hoces Ilhana Dizdarevic :)

Udje Lamija sa zdijelom punom jagoda iz baste, ona i deda njen bebru.. bas dobre :D ima veceras da se ubijem user posted image

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu maca76)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
1.7.2014 19:28:32   
maca76

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR


IZVORNA PORUKA: maca76

Jeste neke hocu i ja da vas sto vise imam na fb...posaljite mi pp ili ko vec zna moj fb neka proslijedi ...


Ja nisam anonimna nigdje :D Dodaj me ako hoces Ilhana Dizdarevic :)

Udje Lamija sa zdijelom punom jagoda iz baste, ona i deda njen bebru.. bas dobre :D ima veceras da se ubijem user posted image

Evo odmah.....user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *