|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
2.7.2014 9:12:20   
Bubydina
Jutro i od nas...
I ja svakavih snova imam,najvise ruznih,
uh pa miline kad se insan probudiuser posted image
Vidim nema novih bebi,
svi cekamo na Hapymum
Moram do grada,
ima da crknem,
zadnji put kad sam isla
dva dana nisam dosla sebi od bolova

Misty ja hjedoh reci da te ne primamo,ali
vidim kakve snove imas,
mozda si nesto i naucila kroz te snoveuser posted image user posted image user posted image

Sve vasuser posted image

< Poruku je uredio Bubydina -- 2.7.2014 9:13:33 >


_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
2.7.2014 9:27:00   
new mama
Jutro i od nas user posted image

Moje dijete jos spava,a ja pila kafu i citam vas,ja kad vidim kad se hapymum javlja sve kontam spava li zene ikako.user posted image Ja kad sam bila trudna sa A,ma ko beba spavala,samo ustajala jedno 13059483 puta u wc,ali cim se vratim zaspim i tako do poroda,a jos ljeto bilo .user posted image

Hapymum ima li kavih naznaka za porod,boli li sta user posted image

Ostale dobro,zdravo ...user posted image



< Poruku je uredio new mama -- 2.7.2014 9:29:05 >


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
2.7.2014 9:34:19   
mishkica
Ja na pocetku trudnoca u obe, ne spavam nikakouser posted image sve moguce i nemoguce pregledam po noci online serije i filmoveuser posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
2.7.2014 9:43:42   
new mama

IZVORNA PORUKA: mishkica

Ja na pocetku trudnoca u obe, ne spavam nikakouser posted image sve moguce i nemoguce pregledam po noci online serije i filmoveuser posted image


A ja na pocetku da ne govorim,gdje spustim glavu tako zaspim i u obje trudnoce tako user posted image ,majke mi sramota me bilo ici u goste,samo zijevam i kontamkad cu kuci,jedino vikend dolazio u obzir ,tad sam ko malo bila bolja user posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
2.7.2014 9:48:08   
TiruTiru
Jutrooo, samo davas caskom pozdravim, jel hepimama online jos uvijek???

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
2.7.2014 9:51:44   
vilmica
Dobro jutro, kako ste mi danas moje drage user posted image ?

ja se fino naspavala, evo nahranila i presvukla bebicu i sad spava, dusa mamina. Slikicu cu vam staviti uskoro, ne mogu nikako da uhvatim vremena ni da procitam sto napisete.
Danas idemo na kontrolu za rez, pa cemo poslije toga prijaviti bebu, jedva cekam user posted image

Happymum nema veze sto mi niko nije otvorio temu, bitno je da vi ovdje znate, vi ste moje drugarice drage.. tako mi je bilo lijepo druziti se s vama, brze vrijeme u trudnoci prodje a sve tako prirastete srcu. Kako se ti osjecas, jesi li nestrpljiva? Nekako si mi sva mirna, za razliku od mene, Vanne i SdZ, sve smo jedva cekale da vise krene user posted image

New mama uzivamo vala, samo bih je gnjavila, stvarno niko ne zna koliko se voli ovo malo stvorenje dok to same ne dozivimo user posted image

Bambi09 hvala ti na lijepim zeljama user posted image dokle si ti, i tebi se polako blizi ako me dobro pamcenje sluzi user posted image

Maca76 pozelila sam i ja tebe bona, vidjecemo se ako Bog da uskoro.. kad budem sama zovem te da mi malo dodjes user posted image user posted image

Vidim tema su ruzni snovi, i mene su pratili kroz cijelu trudnocu, doduse i prije sam ih cesto imala ali u trudnoci bas, bas. i sad kad sam se porodila, stalno nesto ruzno sanjam, ali eto nadam se da ce proci.

Ljubimo vas moja princezica i ja user posted image

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
2.7.2014 10:18:03   
new mama
Vilmice drago mi je da uzivate,ma samo bi gledao bebu kad se rodi,bez odvajanja,dusice male user posted image ,uzivajte,mazite se . user posted image i stavi nam sliku da vidimo princezu kad budes mogla. user posted image

Pitala sam juce,da ti nemas broj od dr.Katice da mi napises u pp,ako zelis naravno,ja sam imala,ali izgubila,pa samo da mu posaljem poruku za kontrolu,ne znam kad radi da idem gore ovako user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu vilmica)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
2.7.2014 10:21:47   
mishkica
Vilimice samo vi uzivajteuser posted image user posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
2.7.2014 10:22:09   
hapymum
Vilmice draga super sam hvala bogu,jos sam 4 prsta otvoena cekam desavanja,evo dosla na ctg i uz nema potrebe da ostajem i provociram porod kad sam hvala bogu super nemamm bolova ne krvarim sve je uredu
IZVORNA PORUKA: vilmica

Dobro jutro, kako ste mi danas moje drage user posted image ?

ja se fino naspavala, evo nahranila i presvukla bebicu i sad spava, dusa mamina. Slikicu cu vam staviti uskoro, ne mogu nikako da uhvatim vremena ni da procitam sto napisete.
Danas idemo na kontrolu za rez, pa cemo poslije toga prijaviti bebu, jedva cekam user posted image

Happymum nema veze sto mi niko nije otvorio temu, bitno je da vi ovdje znate, vi ste moje drugarice drage.. tako mi je bilo lijepo druziti se s vama, brze vrijeme u trudnoci prodje a sve tako prirastete srcu. Kako se ti osjecas, jesi li nestrpljiva? Nekako si mi sva mirna, za razliku od mene, Vanne i SdZ, sve smo jedva cekale da vise krene user posted image

New mama uzivamo vala, samo bih je gnjavila, stvarno niko ne zna koliko se voli ovo malo stvorenje dok to same ne dozivimo user posted image

Bambi09 hvala ti na lijepim zeljama user posted image dokle si ti, i tebi se polako blizi ako me dobro pamcenje sluzi user posted image

Maca76 pozelila sam i ja tebe bona, vidjecemo se ako Bog da uskoro.. kad budem sama zovem te da mi malo dodjes user posted image user posted image

Vidim tema su ruzni snovi, i mene su pratili kroz cijelu trudnocu, doduse i prije sam ih cesto imala ali u trudnoci bas, bas. i sad kad sam se porodila, stalno nesto ruzno sanjam, ali eto nadam se da ce proci.

Ljubimo vas moja princezica i ja user posted image



_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu vilmica)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
2.7.2014 10:29:53   
Bubydina
Nisam upratila kako se princeza zove od Vilmice

Odoh i ja,čujemo se kasnije,
nadam se da neću propustiti nove bebeuser posted image

_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
2.7.2014 10:30:46   
Bambi09

IZVORNA PORUKA: mishkica

Ja na pocetku trudnoca u obe, ne spavam nikakouser posted image sve moguce i nemoguce pregledam po noci online serije i filmoveuser posted image


Ja neku noc vicem dragom da moram poceti pratiti kakvu seriju po mogucnosti neku u kasnim satima kad budem ustajala djeticu. Prosli put sam pratila Medij sta cu sad vidjet cemo.

TiruTiru buckas li se?

Vilmice dobro te pamcenje sluzi, jos malo pa sam i ja u 9-om. Iskucava lagano i meni. Dobro sam hB samo mi po noci srklet i sparina pa malo spavam, inace sam ko carica. Uzivaj s princezom.

Joj zene ne mogu da doruckujem. Evo pojedoh samo sladoled, kiselina me smori. Doduse pojela sam jutros 2 kifle pa i nisam plaho gladna, ali...

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
2.7.2014 10:44:05   
MamaMaa
Evo da se i ja na brzinu upišem na julsku temu dok niste stigle i do desete stranice. user posted image

Nije me bilo nekoliko dana, sestra mi se operisala pa sam sa mamom uz nju bila. Na brzinu sam preletjela propušteno, vidim da nema novih beba. Drago mi je da nam javiše kako je Vanne, i ja sam se baš brinula za nju.

Kod mene je sve ok, nema promjena, osim što jedem ko luda, a kile se samo lijepe. Ne znam kako ću sljedeće sedmice na kontrolu. user posted image

Trudnice moje uživajte mi, ja odoh do banke i do mesnice, pa kasnije da ručak pravim. Ljubim vas sve redom user posted image

_____________________________

Na jesen naš duo postaje trio... iako smo "gađali" tatin mjesec maj, naša bebica odlučila da se rodi u maminom najdražem mjesecu...

30.9. O, happy day

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
2.7.2014 11:19:59   
MamaMaa
Da, zaboravih da se pohvalim da smo u ponedjeljak napunili 27 sedmica. Inače mi je 27 omiljeni i sretan broj (datum rođenja, datum vjenčanja i još neki bitni datumi), a osim toga ovo mi je posljednja sedmica drugog tromjesečja. Ma čim dođe avgust ja ću početi da odbrojavam. user posted image

Žene, sjećam se da ste nekad spominjale one dobre hurme koje su toliko ušećerene da se jedva razdvajaju, jedna kila košta 10 KM, negdje na Baščaršiji. Može li mi neka napisati gdje se tačno mogu kupiti i koliko mogu da stoje? Jer ja ih mogu početi jesti tek u septembru, a hoću da "naručim" čim neko poznat bude išao u SA. Pa sad... hoće li mi moći stojati u frižideru mjesec i po-dva? I jesu li mi dosta 2 kg da uzmem?

_____________________________

Na jesen naš duo postaje trio... iako smo "gađali" tatin mjesec maj, naša bebica odlučila da se rodi u maminom najdražem mjesecu...

30.9. O, happy day

(odgovor članu MamaMaa)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
2.7.2014 11:23:08   
Andy_Bec23
MamaMa kako je prosla kolegica na kontroli kod doktorice ?

Hapymum draga ajde sta cekas user posted image user posted image

Ode ja na kavu sa kolegicom, nemogu hlace da zakopcam hahahahaha

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu MamaMaa)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
2.7.2014 11:31:24   
MamaMaa
Andy, prošlu srijedu je trebala, ali nije mogla zbog posla pa ide danas, tako mi reče. Javim ti na pp kad saznam, mislila sam da sam ti poslala i njeno prezime, ali poruka mi nije prošla, tek sam kasnije vidjela.

Misty i ja se nekad osjećam kao padobranac, jer se i ja javim obično ujutro, evenutalno još nekad u toku dana, a naveče muž i ja rano legnemo pa nikad nisam tu za ove male noćne razgovore. A nema toga primaju li nas u društvo, hoće-neće moraju, ti i ja ćemo pod ruku. user posted image

_____________________________

Na jesen naš duo postaje trio... iako smo "gađali" tatin mjesec maj, naša bebica odlučila da se rodi u maminom najdražem mjesecu...

30.9. O, happy day

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
2.7.2014 12:00:43   
hapymum

IZVORNA PORUKA: MamaMaa

Da, zaboravih da se pohvalim da smo u ponedjeljak napunili 27 sedmica. Inače mi je 27 omiljeni i sretan broj (datum rođenja, datum vjenčanja i još neki bitni datumi), a osim toga ovo mi je posljednja sedmica drugog tromjesečja. Ma čim dođe avgust ja ću početi da odbrojavam. user posted image

Žene, sjećam se da ste nekad spominjale one dobre hurme koje su toliko ušećerene da se jedva razdvajaju, jedna kila košta 10 KM, negdje na Baščaršiji. Može li mi neka napisati gdje se tačno mogu kupiti i koliko mogu da stoje? Jer ja ih mogu početi jesti tek u septembru, a hoću da "naručim" čim neko poznat bude išao u SA. Pa sad... hoće li mi moći stojati u frižideru mjesec i po-dva? I jesu li mi dosta 2 kg da uzmem?

Draga moja te hurme imas kod fahdove dzamije kg kosta 8 km,nemoras ih drzati u frizderu nece se pokvariti mjesecima da stoje

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu MamaMaa)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
2.7.2014 12:13:10   
Misty_mama
Sad mi je lakše, imam saveznika... MamaMaa user posted image A i što reče Bubydina, možete imati koristi od mene... Šta sam ja svašta naučila sanjajući... Karate, kung fu, i još dosta sličnih riječi user posted image user posted image

Ja kod kuće vrlo slabo koristim internet, nemam vremena, ne da mi se preko mobitela ganjati slova, kad su mi prsti i bez trudnoće viršlice prave user posted image , a i žao mi posvetiti vrijeme bilo čemu osim mom malom dječaku... Radim od njegovog sedmog mjeseca, al' i dan danas mi bude teško kad ujutro krenem, i ljubnem ga dok spava...

Što se tiče spavanja, ne sjećam se da sam imala problema prošli put, a ni ovaj vala... Imam zapravo problem... Ne mogu ostati budna... Nekad me savlada, ne mogu oči držati otvorene... user posted image

Odoh sad pojesti ove svoje pahuljice, tek sad stigoh otići na pauzu, i kupim neki mix pahuljica i mlijeko, pa krišom... Postiti se nisam usudila, ja i inače teško podnosim post, ali mi to nikad nije bio izgovor... Ipak, ovaj put mislim da imam dobar razlog... Ali, trudim se da me niko ne vidi da jedem, jer sam i pokrivena, a ne zna još niko (osim šefa, rekla sam mu user posted image ) da sam trudna, pa da ne bude priča... Jest' da i ne marim previše za tuđe priče, al' eto.. Ramazan je, pa ako se već ne mogu od hrane sustezati, mogu od nekih drugih stvari user posted image

Andy, i ja par pantalona ne mogu zakopčati user posted image Srećom, većina mi ih je svakako velika u struku (kaiš - moj glavni saveznik! user posted image ), pa još uvijek nemam potrebu da idem kupovati nove...

_____________________________

28.05.2011, Jedan i jedan su jedan :)
05.07.2012. Dva i jedan su opet jedan. A. :)

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
2.7.2014 12:24:40   
Bambi09
Zene moje ja jako sad uspjeh malo jesti. Pojela sam pastetu sa 2 kajzerice (ona dva mala somuncica okrugla), popih 1 LGG, pojedoh nekoliko badema, valjda mi se malo ova kiselina smiri. Uhhhh kako me je od jutros uhvatila. Pijem i Donat pa mi malo smiriva.

Ma samo vi aterirajte salim se ja naravno. Kad god koja moze neka ulijece, nemojte na to gledati. Evo i ja kad god mogu uLJetim, zraknem, nesto svrljnem i bjegam.

Na poslu sam i uzasno mi je vruce i sparno, a kolegica ne da upaliti klimu, jer kao boli je glava od nje, a u skroz drugom cosku kancelarije i uopste nije okrenuta prema njoj nego kontra skroz, ali eto... Nema veze izdurat cu nekako user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Misty_mama)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
2.7.2014 12:56:39   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Bambi09

Misti molim te ako vec imas namjeru upadati kao padobranac gledaj gdje ces da ateriras user posted image Hej nemoj se ti sta naljutiti ja se naravno salim user posted image

Ilhana ne spominji mi racune, ocekujem ovih dana da svi dodju, jer sam neke stavila da mi dolaze tromjesecno, tako da ce mi ovaj mjesec bas oderati platicu.




Ma i nama kredit od kuce podijeljen na 6 pa dodju ova 4 najveca svako tri mjeseca a ovi ostali ove ostale mjesece... Vjeruj moja plata za samo kucne ne moze biti al dobro je jer se moze ostaviti od ostali plata za to :) inace placam 27, al zakasnila ovaj put haha

Ja se evo vratila iz lutanja :)

Lamki se kupala, pa svratili do mame da ona jede a i ja usput pojedoh kuhani kukuruz. Ja juce kupila i rekla da ga skuha kad ona zavrisla to u radnji vec... Bio dobar pravo... Sad malo da odmorim pa da se sredim, u 15:30 idem frizerki da me isfenira. Narucila se kod ove jedne nase kuci da joj dodjem pa onda u 17:30 se vidjam sa jednom svedjankom, jedina svedjanka koja je u mojim ocima normalna osoba hahah pa cemo da jedemo i onda u kino da placemo ko lude :) idemo gledati The Fault In Our Stars, plakala sam ko luda dok sam je citala ima da se isplacem i uz film :) moram se sjetiti maramice da ponesem ahahahah

Nisam vas stigla citati, istrosila mi se baterija na mob dok Lamiju slikava na plivanju hahah... Odoh vas sada citati pa vam se opet javnem :)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
2.7.2014 13:02:09   
Ilhana RR
A sto se ti spavanja prosli put sam promjenila dan i noc, valjda dosadno mi bilo samoj po danu pa spavala dok su svi na poslu hahahah

A Bogami i sad sam blizu istom mada sam sinoc zaspala u 23 :) odma nakon one poruke vama sto poslah ovdje :)



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
2.7.2014 13:18:33   
rose 87
svi dobro zdravo i na broju user posted image ,mi standardno bili u setnji,dobih kosulju jednu bas finu od prijateljiceuser posted image ,djeca se igrala,evo sad E. ide da spava a ja da kontam sta cu rucku user posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
2.7.2014 13:37:11   
Bambi09
Ja isla do Porezne i to pjehoke. Vani je pretoplo, 28 stepeni pokazuje na gradskom satu, ali meni je bas godilo. Jedino sto sam se malo "umila" po licu, a ostalo bas mi je godila setnja. Bebac se bio uzvrtio pravo, pa sam ga setnjom uspavala i sad i ja da malo dahnem dusom.

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
2.7.2014 13:42:59   
Ilhana RR
Joj ja dugo na nogama ne mogu, bas se smorim i onda mi bude muka...

Hej ja skonta da se ne smijem sminkati posle radi filma hahahha...

Sta ste to se umirile? Lutate negdje sigurno...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
2.7.2014 13:53:11   
Bambi09
Uh meni izgleda sad vise godi kad se krecem nego kad sjedim. Ako sjedim vise od pola sata otrni mi da prostite i mala i velika user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
2.7.2014 14:00:01   
Misty_mama
Ja se trudim da što više hodam, liftove ne koristim, na posao sam išla i vraćala se pješke, ali nažalost, sada sam dalje, pa idem tramvajem user posted image Jutros sam malo ranije krenula, pa izašla dvije stanice ranije, i laganini... Tamam ono jutro lijepo i svježe, ljepota... Hodanje mi dođe jedini fitnes, zato insistiram na njemu toliko... Vidjećemo do kad ću moći user posted image

_____________________________

28.05.2011, Jedan i jedan su jedan :)
05.07.2012. Dva i jedan su opet jedan. A. :)

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *