|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
2.7.2014 23:26:41   
malen@89

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR


IZVORNA PORUKA: malen@89

evo dodala sam te na fb i odma ogladnila,sad moram ici nesto praviti da jedem user posted image user posted image
masala curica ti je med,plavusica mala user posted image


Hahah kaze meni prijateljica da moj Instagram gleda samo kad je sita user posted image user posted image

Meni ostalo grickalica svakakvi nakon kina tako da cu to dok ne bude ki se spavalo :)


Razumijem je u potpunosti user posted image al ja sam mislila da sam sita kad sam one slike ugledala shvati da sam bassss gladnauser posted image user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
2.7.2014 23:43:22   
Ljubicica3

IZVORNA PORUKA: malen@89

Ja ev isla sebi palentu napraviti,kaze mm neces valjda reko hocu,sta da radim kad sam gladna joooj a danas sam mu pricala o maslanici s piletinom od chili pa cu nju abd sutra za rucak,koja sam ja poguzija lijepo sam ja i rekla bice mi sa 100 kg na porod otici user posted image
Sad se ovaj malac uzvrtio,uopste se nemogu nageti da jedem odma pocne udarati valjda i on vidi da pretjerujem user posted image


Ja sam vec zaokruzila 100 -:)...mogla bih I ja palentu Bogami,sto mi dade ideju a jela pitu prije sahat.
Majko moja ja sad pred kraj samo jedem a kazu ne deblja se u zadnjim sedmicama a ja imam apetita vise nego ikad do sad user posted image .

(odgovor članu malen@89)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
2.7.2014 23:45:56   
lovepower
samo da vam pozelim laku noc
ja dok sam oko iftara,pa sudje pa klanjala prodje noc
ja sam se najela vrucih somuna i tope jedva disemuser posted image
odoh sad da se tusnem pa u krpice bas sam umorna

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu Ljubicica3)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
2.7.2014 23:46:25   
Ilhana RR
Ja navece uzmem kornfleks :) sa jogurtom bude malo ko kukuruza :)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Ljubicica3)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
2.7.2014 23:59:23   
Ljubicica3
Ja cu morati praviti puru ako ne odem u dzamiju na iftar.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
3.7.2014 0:02:15   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Ljubicica3

Ja cu morati praviti puru ako ne odem u dzamiju na iftar.


A ja kod vas jos dan :) a odi bona u dzamiju :) bice svega user posted image

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Ljubicica3)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
3.7.2014 0:06:42   
Ljubicica3
Haha ma bude uglavnom arapska jela ali sve puno ljuto pa me kiselina muci onda a ukusno jeste.
Kod mene tek 6 poslijepodne.
Malo me nerviraju ove zene kad odem u dzamiju sa svojim komentarima:te otekla si,te mali ti stomak,sto ne vidjam doktora sedmicno a vec pred sami kraj bla,bla ..

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
3.7.2014 0:11:13   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Ljubicica3

Haha ma bude uglavnom arapska jela ali sve puno ljuto pa me kiselina muci onda a ukusno jeste.
Kod mene tek 6 poslijepodne.
Malo me nerviraju ove zene kad odem u dzamiju sa svojim komentarima:te otekla si,te mali ti stomak,sto ne vidjam doktora sedmicno a vec pred sami kraj bla,bla ..


Aha ja kontam nas dzemat :) mi idemo u BiH dzamiju i bude bas svega doduse ja sam malo teska sa hranom pa jedem vecinom mamino, moje i od hodzinice user posted image a od kolaca samo od jedne teta Remize jedem oblandu... Oj morat cu je zamoliti da mi jednu napravi, obecala mi je jos davno al je nisam vidila odavno a sad vako user posted image nece mi moci odoliti :)

A ne volim ni ja ta pitanja, zato izbjegavam na fb da postavljam slike... Sto duze ne znaju sto manje cu morati odgovarati na pitanja...


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Ljubicica3)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
3.7.2014 0:13:02   
maca76

IZVORNA PORUKA: vilmica

Dobro jutro, kako ste mi danas moje drage user posted image ?

ja se fino naspavala, evo nahranila i presvukla bebicu i sad spava, dusa mamina. Slikicu cu vam staviti uskoro, ne mogu nikako da uhvatim vremena ni da procitam sto napisete.
Danas idemo na kontrolu za rez, pa cemo poslije toga prijaviti bebu, jedva cekam user posted image

Happymum nema veze sto mi niko nije otvorio temu, bitno je da vi ovdje znate, vi ste moje drugarice drage.. tako mi je bilo lijepo druziti se s vama, brze vrijeme u trudnoci prodje a sve tako prirastete srcu. Kako se ti osjecas, jesi li nestrpljiva? Nekako si mi sva mirna, za razliku od mene, Vanne i SdZ, sve smo jedva cekale da vise krene user posted image

New mama uzivamo vala, samo bih je gnjavila, stvarno niko ne zna koliko se voli ovo malo stvorenje dok to same ne dozivimo user posted image

Bambi09 hvala ti na lijepim zeljama user posted image dokle si ti, i tebi se polako blizi ako me dobro pamcenje sluzi user posted image

Maca76 pozelila sam i ja tebe bona, vidjecemo se ako Bog da uskoro.. kad budem sama zovem te da mi malo dodjes user posted image user posted image

Vidim tema su ruzni snovi, i mene su pratili kroz cijelu trudnocu, doduse i prije sam ih cesto imala ali u trudnoci bas, bas. i sad kad sam se porodila, stalno nesto ruzno sanjam, ali eto nadam se da ce proci.

Ljubimo vas moja princezica i ja user posted image

Zovi obavezno ....jedva cekam da vidim malu princezuuser posted image user posted image
Ljubi princezu punooooo!

(odgovor članu vilmica)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
3.7.2014 0:16:23   
malen@89

IZVORNA PORUKA: Ljubicica3


IZVORNA PORUKA: malen@89

Ja ev isla sebi palentu napraviti,kaze mm neces valjda reko hocu,sta da radim kad sam gladna joooj a danas sam mu pricala o maslanici s piletinom od chili pa cu nju abd sutra za rucak,koja sam ja poguzija lijepo sam ja i rekla bice mi sa 100 kg na porod otici user posted image
Sad se ovaj malac uzvrtio,uopste se nemogu nageti da jedem odma pocne udarati valjda i on vidi da pretjerujem user posted image


Ja sam vec zaokruzila 100 -:)...mogla bih I ja palentu Bogami,sto mi dade ideju a jela pitu prije sahat.
Majko moja ja sad pred kraj samo jedem a kazu ne deblja se u zadnjim sedmicama a ja imam apetita vise nego ikad do sad user posted image .

Ma i sama sam ti takva,ja u 7 jela cevape i pila jogurt,tesko disala koliko sam se najela,mm se sokiro kad sam ustala da pravim puru nemoze covjek da vjeruje da sam gladna.Sreca pa sam visoka,ko god me vidi govori pa nisi se udebljala a 16kg nabrala do sad.

(odgovor članu Ljubicica3)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
3.7.2014 0:21:39   
Ljubicica3

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR


IZVORNA PORUKA: Ljubicica3

Haha ma bude uglavnom arapska jela ali sve puno ljuto pa me kiselina muci onda a ukusno jeste.
Kod mene tek 6 poslijepodne.
Malo me nerviraju ove zene kad odem u dzamiju sa svojim komentarima:te otekla si,te mali ti stomak,sto ne vidjam doktora sedmicno a vec pred sami kraj bla,bla ..


Aha ja kontam nas dzemat :) mi idemo u BiH dzamiju i bude bas svega doduse ja sam malo teska sa hranom pa jedem vecinom mamino, moje i od hodzinice user posted image a od kolaca samo od jedne teta Remize jedem oblandu... Oj morat cu je zamoliti da mi jednu napravi, obecala mi je jos davno al je nisam vidila odavno a sad vako user posted image nece mi moci odoliti :)

A ne volim ni ja ta pitanja, zato izbjegavam na fb da postavljam slike... Sto duze ne znaju sto manje cu morati odgovarati na pitanja...


Mi nemamo bos.dzemat ovdje,ljudi nisu zainteresovani bas da ga oforme.
A blago tebi pa imas mamu tu da ti kuha,bas sam gledala slike sto si postavljala na ovoj temi iftari....sve super izgleda...ove snicle u sosu su mi extra.
Imas dobrog ucitelja za kuhanje bos.hrane,ne umije to bas svako.
Svaka cast tvojoj porodici pa su I pored toliko godina boravka tu ostali pri svojim obicajima I kulturi user posted image .

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
3.7.2014 0:22:07   
malen@89
I sve ti hocu napisat za te kontrole i ja od pocetka idem svake 4 sedmice,i zadnji put kad sam isla bila 32+5 i pitam ja kad cu opet doci kontam rece za dvije sedmice,kaze on kad budes punih 37 dodji user posted image a idem privatniku znaci placam svaki pregled.

(odgovor članu malen@89)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
3.7.2014 0:26:01   
Ljubicica3
Nekako vecina tezi ka necemu po njihovom misljenju "boljem" I " modernijem" I bjeze od onoga sto jesu.
Ja isto uzivam u kuhanju I volim da slikam I postavim na fb sto kuham pa me m zeza kaze: reci ce ti ovi ovdje Bosanci da si zaostala ko to jos kuha a zivi na Floridi,vruce i sl.,kazem ja neka oni jedu " kupovno" pa onda dijete od 2god ima kolesterol I pritisak.
Ja se ponosim svojim kulinarstvom.

(odgovor članu Ljubicica3)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
3.7.2014 0:29:24   
Ljubicica3

IZVORNA PORUKA: malen@89

I sve ti hocu napisat za te kontrole i ja od pocetka idem svake 4 sedmice,i zadnji put kad sam isla bila 32+5 i pitam ja kad cu opet doci kontam rece za dvije sedmice,kaze on kad budes punih 37 dodji user posted image a idem privatniku znaci placam svaki pregled.

E nek si me bas malo utjesila.Hvala!
Meni probise glavu sa time..a I ja se onda malo zabrinem mozda bi I trebalo sedmicno sad jer pijem tablete za pritisak pa zbog toga.Ali hvala Bogu sa njima je ok pritisak.
Ali opet me bude strah jos ako citam o tome uspanicim se user posted image .

(odgovor članu malen@89)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
3.7.2014 0:41:37   
Ilhana RR
Uh moji su uvijek bili strozi sto se tice tradicije... A i mi nastajemo tako..

Nama je bilo zabranjeno da pricamo swe u kuci, koliko god sam slusala englesku muziku toliko nas je babo ucio o sevdahu a mama ilahije, bas me Lamija pita kako znam svaku pjesmu i ilahiju :) a sto se tice hrane mama mi kuhar citav zivot i odrasla sam uz nasu hranu i najbolja mi je :) a ona prije 1,5 godinu otvorila onu prikolicu i ima burek i sirnicu po narudzbi i vjeruj da svedi narucivaju i to nece u zvrcima nego onu okruglu a cevape i pljeske vole ne normalno...

A to sto nasi ismijavaju i mene su kad nam je hodza rekao ako nadjemo 5 djece za mekteba dolazice u nas grad da ih obucava jer nije lahko naci vremena za ovaj grad gdje nam je dzamija i ja sviju pitala hoce li da upisu djecu oni mi ismijavaju al ipak sam uspijela da skupim 10 djece pa mi to obavljamo po kucama pa se mjenjamo... Tesko nekad bude ali stvarno moramo od pocetka ih uciti kako treba, nedo Bog danas peru mozak sa svih strana pa necu da posle bude ko sa onim dvijema iz Austrije sto su otisle u Siriju i udale se...

U nasoj kuci se uvijek Islam naglasavo, i svi znaju ko sam i sta sam na poslu jer se pinosim time i radi toga imam veliki respekt a ima ih stariji od mene koje to kriju od svedjana i radi toga ih ne vole, oni vole kad si iskren prema njima.

Moja Lamija je npr prvo naucila nasa slova, svedska ce sad poceti u skoli. Prica nas bas dobro i time se ponosim, a nece nista u BiH da govori na swe jer kaze niko je ne razumije. Upisali smo je u mekteb sa 4 godine i vjeruj da isplati se, pocela je a nije znala ni citati ni pisati a u nivou je sa 10-godisnjacima.

Gledah nocas ramazanski program i bi bas tema odgoj djece i bilo je poucno, glavno je bilo da dijete se odgaja od prvog dana zivota a ne kad poraste i "razumije". Tesko je ovo vrijeme sada, bas nikakvih granica nema kao sto je bilo kad smo mi bili dijeca i uvijek kazem svaka cast roditeljima koji u danasnje doba uspiju dijete na pravi put izvesti...



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Ljubicica3)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
3.7.2014 0:49:53   
malen@89

IZVORNA PORUKA: Ljubicica3


IZVORNA PORUKA: malen@89

I sve ti hocu napisat za te kontrole i ja od pocetka idem svake 4 sedmice,i zadnji put kad sam isla bila 32+5 i pitam ja kad cu opet doci kontam rece za dvije sedmice,kaze on kad budes punih 37 dodji user posted image a idem privatniku znaci placam svaki pregled.

E nek si me bas malo utjesila.Hvala!
Meni probise glavu sa time..a I ja se onda malo zabrinem mozda bi I trebalo sedmicno sad jer pijem tablete za pritisak pa zbog toga.Ali hvala Bogu sa njima je ok pritisak.
Ali opet me bude strah jos ako citam o tome uspanicim se user posted image .


I ja sam na heparinu,bockam se svaki dan i kad sam tek zatrudnila ja sam mislila da cu imati cesce kontrole,al hvala bogu sve uredu pa dr.kaze nema potrebe a ja mu vjerujem jer je stvarno veliki strucnjak,tako da ima potrebe on bi mene narucivao svake sedmice njemu vise para.Tako da necemo se brinuti bice to abd sve uredu

(odgovor članu Ljubicica3)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
3.7.2014 7:32:38   
Anelat
i ja sam 17 sedmica i lijepo mi se nazire stomak, prva trudnoca a nisam ni jedan kilogram dobila u trudnoci.

(odgovor članu TiruTiru)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
3.7.2014 7:34:46   
Anelat
ne brini se normalno je da ti bude muka jer je "teska" za stomak. obavezno je mijesaj sa crvenim sokom bilo kojim i popij prije jela pa jedi.

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
3.7.2014 7:39:28   
Anelat
Nemojte se sikirati za kontrole.. Ja kad idem na kontrolu u hodniku stoji tabelarni prikaz kontrola i primjetila sam da u prvom trimestrU ide se svake 4 sedmice u drugom svake tri sedmice i pred kraj svake druge sedmice tako nekako stoji sljedeci put cu detaljno prepisati pa Vam staviti ovdje. Inace taj tabelarni prikaz je radio doktor Balić iz Tuzle.

(odgovor članu malen@89)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
3.7.2014 8:04:29   
Bambi09

IZVORNA PORUKA: Anelat

ne brini se normalno je da ti bude muka jer je "teska" za stomak. obavezno je mijesaj sa crvenim sokom bilo kojim i popij prije jela pa jedi.


Draga ako je ovo odgovor na moje pitanje za Tothemu, mozda mi je zato bilo muka jer sam popila poslije jela. U uputstvu sam procitala da moze i poslije jela. Razmutila sam s vodom, jer mi sokovi ne odgovaraju, muci me kiselina od bilo kakvog soka. Pijem samo vodu i Donat. Crveni sokovi pogotovo su mi teski, cak sam povratila jednom crveni sok, te od tada izbjegavam sokove.

Dobro vam jutro zelim.
Kod nas je vec ucacarilo pravo. Evo vec sam pocela da se lagano topim. Doruckovala sam i sad pijem kafu. Vjerovale ili ne, prespavala sam cijelu noc. Ustala samo jednom do wc-a i to jutros na sabahu, bas ezan zaucio i vratila se zaspala do 7. Bas sam se odmorila. Ali sam drzala jastuk medju nogama pa sad da li to ima kakvog uticaja ili ne, ne znam. Nije mi ni bitno samo nek sam se naspavala.
Zelim vam ugodan i lijep dan.

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Anelat)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
3.7.2014 8:08:29   
new mama
Otvorila sam temu,rodila Hapymum user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
3.7.2014 8:11:57   
Bambi09
user posted image

I feel goooddd taramrararararaaaaaaaaaaam so good aa aa soo good aa aaa tarararararaaaaaaaaaaaaaaaaaammm

user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
3.7.2014 8:15:02   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: new mama

Otvorila sam temu,rodila Hapymum user posted image user posted image user posted image


Pih dok ja iskuca na mob ti stize prije :P

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
3.7.2014 8:17:51   
new mama
A sad dobro jutro od nas user posted image

Kako divne vijesti na sabahu,prvo procitam za Vanne,a onda mi Hapymum salje poruku,ma kao da sam ja rodila,bas mi je drago da su rodile i da je sve ok,a kod hapxmum bas curetina mashAllahuser posted image ,bucka mala,jedva cekam da je izgnjavim user posted image user posted image

Nisam nista citala sta ste pisale,nadam se da ste dobro,ja moram jutros zvati Gak da vidim kad mi radi dr. da idem na kontrolu,valjda cu do kraja sedmice.user posted image

Juce cistitla rernu,tamo sam se umorila nesto,valjda nezgodno da se zavlacim,a i ruka me boli cim nesto jace naprezem odmah mi se zila upali,ma uzas,ni zasta sam user posted image ,ali hajde makar se sad cakli user posted image
Ljubimo vas sve user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
3.7.2014 8:18:32   
new mama

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR


IZVORNA PORUKA: new mama

Otvorila sam temu,rodila Hapymum user posted image user posted image user posted image


Pih dok ja iskuca na mob ti stize prije :P

Znas kako kazu ko prije djevojci user posted image user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *